Hiszpańska polityk: Prawdziwe cele edukacji seksualnej to nowi klienci na rynku klinik aborcyjnych i środków antykoncepcyjnych - zdjęcie
26.11.20, 21:19fot. yt/tvp

Hiszpańska polityk: Prawdziwe cele edukacji seksualnej to nowi klienci na rynku klinik aborcyjnych i środków antykoncepcyjnych

47

- Edukację seksualną w Hiszpanii wprowadzono pod hasłami, które popiera każdy rodzic – tzn., żeby chronić, uwrażliwiać i uświadamiać dzieci. Tyle, że po latach od jej wprowadzenia skutek jest wręcz odwrotny. Można wręcz stwierdzić, że prawdziwym celem było wprowadzenie nowych klientów na rynek klinik aborcyjnych i środków antykoncepcyjnych – mówiła deputowana do Zgromadzenia Madrytu Alicia Rubio.

Według hiszpańskiej polityk edukacja seksualna w Hiszpanii skończyła się całkowitą porażką, a „normy mają charakter pedagogiczny”. Co szczególnie trudne, w Hiszpanii normą stało się ukrywanie rzetelnych informacji i prawdziwych danych. O negatywnych skutkach tabletki dzień PO nie mówi się wcale, a mogą to być na przykład udary albo nowotwory.

Rubio stwierdza także na tamat skutków edukacji seksualnej dzieci:

 – Doprowadziło to do hiperseksualizacji dzieci i tego, że mamy coraz młodszych konsumentów na rynku seksu

Zwróciła też uwagę, że „edukatorzy są świadomi tego, że wśród dzieci pojawiły się choroby przenoszone drogą płciową i liczne niechciane ciąże”. Co szokujące, jako „rozwiązanie problemu” niechcianej ciąży edukatorzy instruowali, żę „należy stosować antykoncepcję lub aborcję”.

Ponadto wprowadzone zostały zajęcia z instruowania o „alternatywnych sposobach przeżywania seksualności, jak seks analny i oralny”.

Dalej hiszpańska polityk mówi o podejściu edukatorów seksualnych:

- Aborcja nie jest żadnym problemem etycznym, ani zdrowotnym. To po prostu wyjście z niekomfortowej sytuacji. To wszystko opowiada się dzieciom niedojrzałym, nastoletnim, które nie posiadają świadomości konsekwencji swoich wyborów, ani odpowiedzialności za swoje czyny. Popełniają one mnóstwo błędów, np. zapominają o prezerwatywach. Dlatego w szkołach, oprócz chorób typowych, jak wszawica, pojawiły się już parę lat temu rzeżączka i syfilis.

Mówiąc o tabletkach antykoncepcyjnych stwierdza:

- Dziewczynki zaczęły połykać je bez wiedzy rodziców na skalę przemysłową. Z czasem tabletka stała się płatna, ale farmaceuta nie ma prawa zapytać kupującego o wiek. Znam dziewczynki, moje uczennice, które łykają tę bombę hormonalną siedem razy w roku. To 16-letnie dziewczynki przekonane przez dorosłych, że tabletka to cudowne rozwiązanie na wszystkie problemy.

To wszystko – jak mówi Rubio – miało „wyeliminować podziemie aborcyjne, w którym umiera rzekomo mnóstwo kobiet – i sytuacje, w których kobieta, by dokonać aborcji, wyjeżdża do Londynu”.

mp/tvp/twitter

Komentarze (47):

"hiszpańska polityk"2020.11.28 16:26
po jakiemu to, Marysiu?
jak również2020.11.27 15:03
świeży towar dla dewiantów seksualnych i pedofilów
ON2020.11.27 13:52
To prawda.
Darek2020.11.27 11:32
Rubio to taka hiszpańska kaja Godek.
Kim była Savita Halappanavar?2020.11.27 9:24
Savita była w 17. tygodniu ciąży, kiedy pojawiła się na izbie przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego w Galway. Niepokoiło ją złe samopoczucie i silny ból brzucha. Po badaniu okazało się, że w najbliższych godzinach kobieta poroni ciążę. To był październik 2012 roku. Według funkcjonującej od 1983 roku ósmej poprawki do irlandzkiej konstytucji płód miał wtedy takie samo prawo do życia jak ciężarna kobieta. Lekarze opiekujący się Savitą uznali, że zgodnie z prawem nie mogą legalnie przerwać ciąży, dopóki serce płodu nie przestanie bić. Postanowili więc czekać. W tym czasie u kobiety rozwinęła się sepsa, która w konsekwencji doprowadziła do jej śmierci. Savita miała 31 lat. Jej mąż twierdził, że widząc pogarszający się stan żony, wielokrotnie prosił lekarzy o przerwanie ciąży. Bez skutku. Po śmierci Savity jasne stało się, że pozostawiono ją na śmierć z powodu ósmej poprawki do konstytucji. To był moment przebudzenia irlandzkiego społeczeństwa. Ludzie zobaczyli, że obowiązujące prawo faktycznie zabija kobiety, i wyszli na ulice. Na czuwaniach i demonstracjach pojawili się nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie angażowali się w walkę o prawo aborcyjne. Infolinie w National Women's Council nie przestawały dzwonić. Ludzie chcieli wiedzieć, jak mogą pomóc kobietom, bo to, co się stało, jest po prostu niewyobrażalnym złem. Duży wpływ na tak silną reakcję społeczną miał mąż Savity Praveen Halappanavar, który publicznie oświadczył, że jego żona zmarła z powodu ósmej poprawki. Więcej: https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26545091,walczyla-o-zniesienie-zakazu-aborcji-w-irlandii-mowi-jestesmy.html#s=BoxOpImg3
leszczyna2020.11.27 10:23
Rozpowszechnianie nieprawdy to stała metoda na gromadzenie opinii publicznej wokół poparcia dla wprowadzania coraz bardziej liberalnego prawa aborcyjnego. Tak było w USA w 1973r. w sprawie Roe versus Wade, gdy rzekomy gwałt poszedł za podstawę do odwołania do prawa do prywatności jako prawa kobiety do aborcji na poziomie prawa stanowych. Tak było w Irlandii w 2012r., gdy błędy lekarskie w rozpoznaniu i leczeniu sepsy u ciężarnej Savity przerobiono w mediach na rzekomy brak aborcji wg irlandzkiej konstytucji, co wbrew faktom prezentujesz. Nie licz na to, że wszędzie znajdziesz ignorantów, którym można wcisnąć każdą propagandę.
cam2020.11.27 13:03
Rozpowszechnianie NIEPRAWDY jakoby zygota była człowiekiem i była WAŻNIEJSZA od życia i zdrowia myślącej i czującej kobiety jest narzędziem, którym pierodlnięci fanatycy religijni usiłują zgotować wszystkim kobietom los żywego inkubatora rodem z "Opowieści Podręcznej".
leszczyna2020.11.27 13:33
Co mają fanatycy tacy czy inni do medycznego przypadku Savity, którą źle leczono w irlandzkim szpitalu?
cam2020.11.27 14:09
Poproszę link do orzeczenia sądu, które stwierdza fakt nieprawidłowego leczenia. No chyba że masz dostęp do jej dokumentacji medycznej, to podrzuć, pokażę ją znajomym ginekologom do oceny.
leszczyna2020.11.27 15:45
Z portalu Gazeta.pl, z dnia 19 kwietnia 2013r. Tytuł: "Irlandia: Nie odmowa aborcji, lecz błędy lekarzy przyczyną zgonu Hinduski". Dalej: "To zaniedbania lekarzy, a nie odmowa aborcji, były przyczyną śmierci Savity Halappanavar - orzekł dziś jednomyślnie irlandzki sąd. Hinduska zmarła w październiku ub.r. w szpitalu uniwersyteckim w Galway w zachodniej Irlandii. W przekonaniu jej męża przyczyną śmierci była odmowa tak zwanej aborcji terapeutycznej. Savita była w 17. tygodniu ciąży. Śledztwo sądowe jednak wykazało, że zgon nastąpił w wyniku zakażenia krwi i błędów w sztuce lekarskiej. Lekarka opiekująca się chorą przyznała, że nie sprawdziła wyników analiz. (-)" Irlandia: Nie odmowa aborcji, lecz błędy lekarzy przyczyną ... wiadomosci.gazeta.pl › wiadomosci › 1,114871,1377405 Niestety nie mam "pod ręką" samej sentencji orzeczenia, natomiast parę lat temu czytałam opublikowane akta z zeznaniami koronera, rodziny, świadków i lekarzy z Galway w tym procesie. Łącznie wyłaniał się obraz skutków braku odpowiednich procedur medycznych, zwłaszcza dotyczących profilaktyki i leczenia sepsy. Były też cytaty z dokumentacji medycznej Savity, co do dnia i godziny. Niestety ukazała się duża niekompetencja lekarzy, np. aż przez 2 doby nie monitorowano stanu płodu, a gdy podjęło decyzję o aborcji, okazało się, że dziecko nie żyje i wywołano poród martwego płodu zamiast zrobić CC, czym zwiększono krwotok i wrota zakażenia.
Anonim2020.11.27 8:49
A prawdziwe cele chrzczenia dzieci, to nowi klienci kościołów. Biznes is biznes.
NEOS com pl2020.11.27 8:30
Nawet na tych komentarzach mozna policzyc ile trolowego diabelstwa platnego jest naslanych na walke z wiara i normalnoscia . Ja nieprzeszkadzam nikomu i nie wchodze na ich portale , a tu platni "rzeczoznawcy" mysla ze ich smrod nieda sie wyczuc z daleka !!!! Polska jest dla Polakow nie polin zydo-hazarskie !!!!
Olo2020.11.27 8:30
Ten rynek jest warty kilkadziesiąt miliardów euro, jest o co walczyć.
NEOS com pl2020.11.27 8:34
... to sie nie da na pieniadze przeliczyc ... zycie kazdego dziecka jest wiele wiecej warte ... w Polsce z kazdej zlotowki 3 grosze ida w kanaly nierzadu ... a w Niemczech kazdego dnia .... "domy schadzek" .. maja 1,2 milionow odwiedzin !!!! Mysle wiec , ze to jest wiele wieksza skale li tylko materialna ... !!!!
Torchwood2020.11.27 8:15
"deputowana do Zgromadzenia Madrytu". Widać jak głęboko w beczce hiszpańskich polityków musiała TVP (i teraz Fronda) grzebać, żeby znaleźć tą prawicową oszołomkę - aż na poziom samorządów musieli zejść.
N.2020.11.27 8:15
Prawdziwe cele edukacji seksualnej to unikanie sytuacji typu "no zbrzuchacił, to trudno, da się ślub kościelny i nikt nie będzie wiedział, jaki problem" i sytuacji w których dzieci ulegają pedofilom pod presją autorytetu, bo przecież jak nauczyciel/ksiądz/wujek robi mi takie rzeczy, to chyba lepiej wie co można.
AAAtomek2020.11.27 7:39
Prawdziwe cele edukacji seksualnej to nowi klienci pedofili
opty2020.11.27 7:39
Półwysep Iberyjski wraca pod zarząd Arabów. Wcale Hiszpanów nie żałuję.
Jan Radziszewski2020.11.27 1:21
Wpadłam wtedy w przerażenie. Ale jeszcze bardziej się przeraziłam, kiedy dowiedziałam się, że żarty różne też są wymyślane w piekle. Jak się cieszyły demony, gdy zadawały jeden drugiemu pytanie: „Czym pachnie moda?”. Proszę przeczytać od tyłu słowo „moda”. Czym pachnie moda? – „Adom” (ros. „ad” = „piekło”, czyli moda pachnie piekłem – od A.L.). I to jest żart stamtąd. W nagrodę za ten żart jeden z demonów wyszedł na powierzchnię. Podobało się to demonom. …Drzwi się otworzyły i zobaczyłam podnóżek tronu diabła. To on za tymi drzwiami zrobił sobie salę tronową. A dlaczego małe drzwiczki? Dlatego, ponieważ jak powiedział mi Anioł, żaden z jego sług nie odda mu pokłonu. Dlatego zrobił on małe drzwi, aby wchodzący do niego, schylając się, robili mu pokłon. Żąda on też, aby tak samo wychodzili. Tyłem do tyłu. O, tak. Cofali się aż do wyjścia. Nie wiem, jak wygląda tron diabła. Nie wchodziliśmy tam. Nie ukłoniliśmy się diabłu. I chwała Bogu! Kiedy poznałam tę duszę (która podpisała pakt i którą demon przyniósł do diabła – patrz wyżej – od A.L.): to jest jeden z ukraińskich polityków, on żyje obecnie. On sprzedał swoją duszę diabłu za władzę. I niedługo przyjdzie do władzy. Ale diabeł oszukał go. Teraz w jego ciele żyje demon. A dusza związana znajduje się tam, w piekle. I z władzy będzie korzystał demon. Dlatego na Ukrainie będą prześladowania. Trzeba korzystać dzisiaj z dni Łaski Bożej. Dni są krótkie. Bóg powiedział: „Na krótki okres czasu otworzę”. I otworzył. Chwała Mu, że otworzył! ------------------------------ Kiedy spotykasz takich ludzi z pustymi, okrutnymi oczami, to rozumiesz, że to właśnie o nich Słowo Boże mówi: "Za podobnych do nich nie módlcie się, albowiem nie ma dla nich zbawienia”. Do tej chwili nie rozumiałam. „Panie, no jakże tak? Czegoś nie rozumiem. Dlaczego nie ma zbawienia?” – „Dlatego, że oni dobrowolnie oddali siebie, że ich związał wróg. I w jego ciele już mieszka wsadzony demon. Rodzina ciągle jeszcze myśli, że to jest ich wspaniały tata i dziwi się, jak on się zmienił w ciągu jednej nocy. Koledzy myślą, co się stało z ich wspaniałym kolegą, że on tak się zmienił, jakby to był inny człowiek. Dziwią się. Ale, będą się dziwić, dziwić, a potem przyzwyczają się, że to chodzące zło. A to chodzące zło będzie deprawować innych, podobnych do siebie”.
Antyjezus2020.11.27 7:53
Tak Janku ty Agencie Watykański a Nie zastanawiałeś się dla czego te twoje objawienia Jezusowe raz mówią że narzędziem Antychrysta jest Konserwatywny islam przeciwko zepsutej rasie białej a raz mówią że ideologia L G B T to narzędzie antychrysta - Te dwa narzędzia się wykluczają ty ciemna maso.
Jan Radziszewski2020.11.27 1:16
W poczekalni diabła Nie wiem, w jaki sposób znaleźliśmy się jeszcze niżej, ale zobaczyłam drzwi. Pokój, i drzwi z pokoju, czarne, wysmarowane jakby jakimiś nieczystościami. W drzwi te wchodzili ludzie - tak mi się wydawało, ponieważ niektórzy z nich byli pięknie ubrani; ubrania ich były z najlepszych firm, jak np. Versace, jeansy „Montana”, stroje sportowe; byli też żebracy w łachmanach, czy dziewczyny w ażurowych pończoszkach. Ale u wszystkich nich były obrzydliwe mordy. Właśnie mordy, przyjaciele, nie twarze. Przychodzili tu. To były demony, które chodzą po ziemi i deprawują ludzi. Przyszli, aby zdać sprawozdanie swemu gospodarzowi. Siedział on za zamkniętymi drzwiami. Kiedy drzwi się otworzyły, zobaczyłam podnóżek tronu. On maskuje się pod Boga. Nie chce, aby widziano jego twarz. Ale tron był odrażający. Ze wstrętem i obrzydliwością na niego patrzyłam. Zamknęłam oczy, ale zdążyłam usłyszeć, jak oni się rozliczają. Zobaczyłam tez jednego demona w drogim ubraniu z notebookiem, który wyjął coś z kieszeni. Tego „coś” nie widziałam. Ale to „coś” – to była dusza. Zrozumiałam, kiedy demon powiedział: „Gospodarzu, oto jeszcze jedna dusza. Zwiąż ją.” I drzwi się zatrzasnęły. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. Zapytałam Anioła: "Jakże to może być? Jeszcze jeden człowiek umarł i duszę jego pochwycono?” On powiedział: "Nie. W przeciwnym razie dusza ta znajdowałaby się w jednym z kręgów. A ten jest jeszcze żywy. On zawarł pakt. On zawarł pakt. Sprzedał swoją duszę. Teraz diabeł ją zwiąże, zaniesie na miejsce, zakuje w kajdany, a w ciało tamtego wsadzi demona. Ten człowiek wstanie, będzie chodził, będzie wykonywał swoje prace. Ale to już nie będzie on. Jego związana dusza będzie przebywać we wnętrzu ziemi. A demon, któremu on oddał swoje ciało, będzie chodzić po Ziemi zamiast niego.” Przypomniałam, jak o złych ludziach mówią: "bezduszny człowiek." Bezduszny, ponieważ jego dusza jest w niewoli. Dusza – niewolnica. Wróg wypuści ją dopiero wtedy, kiedy piekło wyda dusze i kiedy morze wyda umarłych. … Byli pięknie ubrani, biznesmeni i bizneswoman w ubraniach z najlepszych firm zagranicznych – Versace, Dolce&Gabbana, wytworni, z notebookami, dziewczyny w ażurowych pończoszkach… Byli też żebracy, z ranami, w strupach, w łachmanach. Były tam wszystkie stany. Wszystkie, stany, jakie są na ziemi. Ale łączyło ich tylko jedno: ich twarze! Nie mogę powiedzieć twarze, chce mi się powiedzieć: mordy. Nie wiem, jak je nazwać. Złośliwe oczy, oni gryźli się ze sobą, przepychali, tam nie było pokoju. Jeden od drugiego coś wyrywał, krzyczeli na siebie. Dwóch stało w objęciach, ja i na ziemi widzę na przystankach takich, to homoseksualiści. To diabeł. On ich wrzuca tu, na ziemię, aby deprawowali młodzież, a jeżeli się uda, to i lud Boży. Widziałam, jak rozlewano napoje alkoholowe, jak przygotowuje się narkotyki. To wszystko robi się tam. I moda!
Woda to st. rój zepsutej królowej2020.11.27 7:55
Tak Janku ty Agencie Watykański a Nie zastanawiałeś się dla czego te twoje objawienia Jezusowe raz mówią że narzędziem Antychrysta jest Konserwatywny islam przeciwko zepsutej rasie białej a raz mówią że ideologia L G B T to narzędzie antychrysta - Te dwa narzędzia się wykluczają ty ciemna maso.
Zawi2020.11.26 23:56
No. Tylko, że Hiszpania jest JEDYNYM krajem w UE gdzie przedmiotu edukacji seksualnej dotąd NIE MA :) Warto o tym wspomnieć, pisząc artykuł. Nie wiem co zacytowano, prawdopodobnie wypowiedź dotyczącą treści "przekazywane młodzieży"? Obecnie przyjmowana ustawa, która wprowadziła wiele kontrowersji i protestów mówi m.in o zaprzestaniu dotowania szkół jednopłciowych (tak - są takie szkoły publiczne w Hiszpanii). Natomiast plany wprowadzenie do szkół edukacji seksualnej uznane zostały przez władze za niemożliwe do zrealizowania z uwagi na opór społeczny.
Anoznim2020.11.27 1:53
A co ty możesz wiedzieć o Hiszpanii, skoro oglądasz ją tylko na zdjęciach? Teneryfa to nie Hiszpania.
Zawi2020.11.27 11:13
Aleś ty głupi :) Teneryfa, to Hiszpania, choć z dużą liczbą ludności napływowej, głównie z AM Łacińskiej. Mam 2 synów w szkole powszechnej. A o tym, że w hiszpanii, jako ostatniej, nie ma przedmiotu edukacji seksualnej możesz sobie wygooglać... choć pewnie nie po polsku. https://www.lavanguardia.com/vida/formacion/20200128/473192918969/educacion-sexual-pin-parental-charlas-eduacion-formacion.html
Anoznim2020.11.27 15:36
No jasne. A Cypr to Grecja. Poznać głupiego po śmiechu jego.
Anoznim2020.11.27 16:11
A sam przedmiot jest, ale na razie od 12 lat. Nowy projekt zakłada obniżenie tego wieku do 6 lat.
Zawi2020.11.29 20:51
kliknij https://www.lavanguardia.com/vida/formacion/20200128/473192918969/educacion-sexual-pin-parental-charlas-eduacion-formacion.html i włącz tłumaczenie. PRZEDMIOTU nie ma i nie będzie w najbliższym czasie. W wieku 12 lat jest pogadanka - jedna na cały etap edukacji. Ja miałem taką w podstawówce w roku 1986, zanim wprowadzono u nas edukację seksualną. Bardzo źle to świadczy o kondycji naszego narodu, jeśli niezorientowany redaktor robi babola a poprawka ze wskazaniem źródeł, powoduje nie korektę a "stawanie murem"
Jakub2020.11.26 23:31
Dla nas tragedia, dla nich ogłupione stado gotowe do manipulacji.
pp2020.11.27 8:20
Kim są ci "ONI"?
Jakub2020.11.27 21:13
To ci, którzy wprowadzają zamieszanie i usiłują wprowadzać dewiacje, satanizm, komunizm, sodomizm do życia społeczeństw. Jednym słowem ci co promują grzech.
bz2020.11.26 22:21
Jak by nie bronić edukacji seksualnej, to nie obronimy jej prawdziwego przesłania. Otóż edukacja seksualna jest kluczowym, pierwszoplanowym elementem neomarksistowskiej ideologii lewaków i nad wyraz głęboko wpisuje się w model "nowoczesnej" cywilizacji śmierci. Oprócz bezdyskusyjnej pogardy dla życia, promowania dewiacji, aborcji i antykoncepcji jest pierwszym i najważniejszym powodem depopulizacji w Europie. Ujemny przyrost naturalny stał się na naszym kontynencie standardem. Gdyby nie zasilenie takich społeczności, jak Niemcy, czy Francja migracją z zewnątrz, to te kraje notowałyby dzisiaj 60 - 70% oficjalnie deklarowanej liczby mieszkańców. Dwa lata temu Frankfurt nad Menem ogłosił, że liczba rdzennych Niemców spadła tam poniżej 50% liczby wszystkich mieszkańców miasta. Lansowany hedonizm sprzyja rodzinom 2+1, 2+2, nierzadko rodzinom bezdzietnym i bezdzietnym związkom opartym na dewiacjach. Jest źle, bardzo źle. Świat kroczy ku przepaści. Chwała Polsce, że broni wartości chrześcijańskich i nie boi się swoich racji głośno wykrzyczeć na forum PE. Smutna, niestety jest postawa polskich zdrajców bezmyślnie brnących ku samounicestwieniu.
Jestem za życiem...2020.11.27 1:33
Potępiam aborcję, ale jestem przeciwna i to ogromnie na płodzeniu dzieci w imię jakiś tam interesów demograficznych. Jest to złe i było już praktykowane w nazistowskich Niemczech lub w Rumuni za Czauczesko. Przydzielano medale za ilość urodzonych dzieci... Zaspokojenie emocjonalne, materialne nie miało żadnego znaczenia, prócz wpajania ideologii. Dzieci były uprzedmiatawiane, wielu z nich wyrastało na spaczonych ludzi, a nawet zdegenerowanych.
Kto popiera aborcę:2020.11.26 21:51
alkoholiczka rozenek, morderca uliczny najsztub, kretyn wojewódzki, żul i krętacz owsiak, psychopatka jahira i inni.
niemiecka kurva z TVN2020.11.26 21:49
hahahaha raaacja, nasza tv też aborcję popiera. Zarobimy na reklamach środków antykoncepcyjnych i klinik aborcyjnych. Będą o tym programy jak o dokturach plastycznych...
rebeliant2020.11.26 21:47
Lewacka edukacja seksualna to linia produkcyjna towaru używkowego, który tylko siłą rzeczy przynosi pieniądz. Trzeba być zakłamanym idiotą, aby nie dostrzegać bagna wciągającego ludzi w podeptanie ich seksualności w tej tak zwanej edukacji seksualnej. Ciemnota jednak robiąca aj waj z tego, że chłopak ma się ożenić i mają się zaspokajać seksualnie to tez jest drugi biegun tego samego bagna. Powinno być wręcz miedzy pokoleniowe parcie na to, że młodzi ludzie mają brać ślub i czynić intensywne ćwiczenia seksualne. Zamiast tego mamy międzypokoleniowe duszenie... c...j wie tak na prawdę o co - chyba tylko po to aby dusić.
AAAtomek2020.11.26 21:38
Katolickie kalendarzyki antykoncepcyjne: gregoriański, juliański, księżycowy, Majów, Chiński i żydowski. Każdy jest skuteczny.
Anonim2020.11.26 21:53
Jest jeszcze „Watykańska ruletka”.
Jan Radziszewski2020.11.27 1:19
Wpadłam wtedy w przerażenie. Ale jeszcze bardziej się przeraziłam, kiedy dowiedziałam się, że żarty różne też są wymyślane w piekle. Jak się cieszyły demony, gdy zadawały jeden drugiemu pytanie: „Czym pachnie moda?”. Proszę przeczytać od tyłu słowo „moda”. Czym pachnie moda? – „Adom” (ros. „ad” = „piekło”, czyli moda pachnie piekłem – od A.L.). I to jest żart stamtąd. W nagrodę za ten żart jeden z demonów wyszedł na powierzchnię. Podobało się to demonom. …Drzwi się otworzyły i zobaczyłam podnóżek tronu diabła. To on za tymi drzwiami zrobił sobie salę tronową. A dlaczego małe drzwiczki? Dlatego, ponieważ jak powiedział mi Anioł, żaden z jego sług nie odda mu pokłonu. Dlatego zrobił on małe drzwi, aby wchodzący do niego, schylając się, robili mu pokłon. Żąda on też, aby tak samo wychodzili. Tyłem do tyłu. O, tak. Cofali się aż do wyjścia. Nie wiem, jak wygląda tron diabła. Nie wchodziliśmy tam. Nie ukłoniliśmy się diabłu. I chwała Bogu! Kiedy poznałam tę duszę (która podpisała pakt i którą demon przyniósł do diabła – patrz wyżej – od A.L.): to jest jeden z ukraińskich polityków, on żyje obecnie. On sprzedał swoją duszę diabłu za władzę. I niedługo przyjdzie do władzy. Ale diabeł oszukał go. Teraz w jego ciele żyje demon. A dusza związana znajduje się tam, w piekle. I z władzy będzie korzystał demon. Dlatego na Ukrainie będą prześladowania. Trzeba korzystać dzisiaj z dni Łaski Bożej. Dni są krótkie. Bóg powiedział: „Na krótki okres czasu otworzę”. I otworzył. Chwała Mu, że otworzył! ------------------------------ Kiedy spotykasz takich ludzi z pustymi, okrutnymi oczami, to rozumiesz, że to właśnie o nich Słowo Boże mówi: "Za podobnych do nich nie módlcie się, albowiem nie ma dla nich zbawienia”. Do tej chwili nie rozumiałam. „Panie, no jakże tak? Czegoś nie rozumiem. Dlaczego nie ma zbawienia?” – „Dlatego, że oni dobrowolnie oddali siebie, że ich związał wróg. I w jego ciele już mieszka wsadzony demon. Rodzina ciągle jeszcze myśli, że to jest ich wspaniały tata i dziwi się, jak on się zmienił w ciągu jednej nocy. Koledzy myślą, co się stało z ich wspaniałym kolegą, że on tak się zmienił, jakby to był inny człowiek. Dziwią się. Ale, będą się dziwić, dziwić, a potem przyzwyczają się, że to chodzące zło. A to chodzące zło będzie deprawować innych, podobnych do siebie”.
Kto nie Idzie za Adomem ten ubiera się po swojemu2020.11.27 7:59
Tak Janku ty Agencie Watykański a Nie zastanawiałeś się dla czego te twoje objawienia Jezusowe raz mówią że narzędziem Antychrysta jest Konserwatywny islam przeciwko zepsutej rasie białej a raz mówią że ideologia L G B T to narzędzie antychrysta - Te dwa narzędzia się wykluczają ty ciemna maso.
Antychryst2020.11.27 8:12
Tak czy srak Kobieta powinna publicznie mieć zasłonięte nogi i być własnością swojego węża.
Ty wieśniaku2020.11.27 8:14
Czyli na pierwszym miejscu swojego męża który po akcie seksualnym jest jej bogiem.
Anonim2020.11.26 21:38
Takie są owoce lewackiej "edukacji" seksualnej - syf, kiła i mogiła
MT (‿ˠ‿)2020.11.27 7:56
Chyba ci się ze średniowiecznym watykanem pomyliło
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.26 21:29
więcej urodzonych upośledzonych dzieciaków to następne ofiary pedofilnych kleszych skürwysynów!
Anonim2020.11.26 22:29
ty wszystko wiesz najlepiej oczywiście. Współczuje twoim bliskim.
AAAtomek2020.11.27 7:40
Prawdziwe cele edukacji seksualnej to nowi klienci pedofili.