Guy Verhofstadt znowu atakuje Polskę! Tym razem ws … aborcji! - zdjęcie
05.04.16, 10:18

Guy Verhofstadt znowu atakuje Polskę! Tym razem ws … aborcji!

25

Guy Verhofstadt, szef Porozumienia Demokratów i Liberałów na rzecz Europy w PE znowu zaatakował Polskę i rząd Beaty Szydło. Oburzył się na pomysł całkowitego zakazu aborcji w Polsce. Powiedział, że to .... nieludzki plan, który zmusi kobiety do niebezpiecznych, nielegalnych zabiegów.

Verhofstadt w specjalnym oświadczeniu tak napisał o propozycji jaka pojawiła się ze strony różnych ruchów Pro Life dot. rozszerzenia ochrony życia ludzkiego. : "I tak przez nową propozycję zakazującą aborcji czas zaczął się cofać w Polsce. Te przepisy, wpierane przez rząd PiS, zerwałyby ze status quo, które zostało osiągnięte w latach 90.". I dodał, że wraz z Nowoczesną ten plan jest „nieludzki”.

Szef liberałów przyznał, że jeśli pozbawi się legalnych możliwości dokonania zabiegu aborcji polską kobietę, to zmusi się ją do uciekania się do niebezpiecznych, nielegalnych aborcji. Cóż za absurdalna teza i jakże .... nieludzka!

Łapy presz od polskich spraw, Panie Verhofstadt!

pko/media

Komentarze (25):

anonim2016.04.5 10:33
I znów ten szczerbaty lewacki oszołom wypluwa hektolitry śliny :-)
anonim2016.04.5 10:38
Kiedy wstępowaliśmy do UE mieliśmy prawo weta. Traktat Lizboński je zlikwidował... Kiedy wstępowaliśmy do UE obiecywano nam, że od 2013 dopłaty dla rolników w Polsce zostaną wyrównane do "starej UE" - jest 2016 i UE nie chce o tym słyszeć! Kiedy wstępowaliśmy do UE obiecywano nam "Europę ojczyzn" - teraz UE jawnie głosi, że dąży do federacji... Kiedy wstępowaliśmy do UE zapewniano nas, że "UE nie narzuca norm obyczajowych i światopoglądowych" - teraz usiłuje się na nas wymusić akceptację dla "małżeństw" homoseksualnych czy legalizację aborcji. Kiedy wstępowaliśmy do UE, twierdzono, że "w UE działa zasada pomocniczości" (czyli UE nie zajmuje się rzeczami, które można rozwiązać na poziomie państw narodowych" - teraz chce się nam narzucać islamskich imigrantów, karać za ustawę o TK czy mediach itp. NIESTETY ALE TO JEST ZUPEŁNIE INNA UE NIŻ POLAKOM OBIECYWANO! Powinno być nowe referendum! . I tyle
anonim2016.04.5 10:52
@The.Osa Takiego pięknego świadectwa myśli i kultury można się nauczyć od lewaków i wszystkich tych, którzy wchodzą ze swoimi brudnymi buciorami na cudze podwórko i chcą zaprowadzać swoje porządki.
anonim2016.04.5 10:57
Temat obrony życia jest lepszym sprawdzianem niż sama metryka chrztu, kto aktualnie z tych metrykalnych katolik, a kto nie
anonim2016.04.5 10:58
Panie Verhofstadt musi pan przyjąć do wiadomości, że wasze belgijskie standardy tego, co dobre i co złe, co wolno czego nie wolno itd. przestały już obowiązywać, po prostu jesteście passe, wasz czas się skończył. Teraz standardy moralne będzie wyznaczać Polska. Proszę pilnie obserwować to, co się teraz dzieje w Polsce i próbować to stosować w swoim kraju. Bo lepsze polskie standardy niż muzułmańskie. Gdy te ostatnie wejdą w życie, a stanie się to niebawem, to...nie ujrzymy już waćpana pośród żywych.
anonim2016.04.5 10:58
Jacku podawaj nam raczej argumenty, a nie ubliżające słowa, bo one niczego nie wyjaśniają i nikogo nie przekonają.
anonim2016.04.5 11:00
@The.Osa Nie! Jedynie przemówiłem w ICH języku. Gdyż lewactwo - niestety - innego języka nie rozumie. Daje tego dowód nie tylko Verhofstadt, ale i ta masturbująca się paniusia co w niedzielę w kościele św. Anny w Warszawie urządziła sobie ustawkę.
anonim2016.04.5 11:07
@Atimeres "a nie ubliżające słowa" Jakie? "Szczerbaty"? Proszę popatrzeć na zdjęcie. Akurat tego Pana to stać na dentystę. Ja jakoś nie obrażam się, gdy mi ktoś mówi "łysy". "Lewak"? A niby kim on jest? "Oszołom"? Widział Pan kiedyś jego wystąpienia? Czy tak zachowuje się normalny człowiek? Szanujący sobie kulturę? Nie bójmy się w imię jakiejś "poprawności politycznej" pewnych spraw i postaw nazywać po imieniu. Gdyż idąc Pańskim tokiem myślenia, to Chrystus, który wyzywał faryzeuszy od "grobów pobielanych", "plemienia żmijowego", "zdzierców", "oszustów" itd. no to dopiero używał ubliżających słów!
anonim2016.04.5 11:32
Czas zjednoczenia ortodontów z egzorcystami bliski.
anonim2016.04.5 11:35
@The.Osa Naprawdę cieszy mnie to, że tak Pan/i zna Pismo św. Choć dzisiaj to nie problem wystarczy tylko jakieś słowo wpisać w Google. Prawda? Proszę mi tylko wytłumaczyć czy Panu Jezusowi czasami nie brakowało owej łagodności? Czy nigdy nie dał się wyprowadzić z równowagi? Polecam lekturę (J2,14-16). Ciekawe prawda? No ale dla tzw. "otwartych" pewnie ten fragment nie jest zbyt wygodny.
anonim2016.04.5 11:56
@ dk. Jacek Jan Pawłowicz Nie, nie. Posługiwanie się argumentum ad personam nie jest właściwym (merytorycznym) argumentem. Tego jak ktoś wygląda zewnętrznie (szczerbaty Verhofstadt) nie można wiązać z prawdziwością, wartością (fałszywością lub bezwartościowością) jego poglądów, które i bez są nie do przyjęcia. To nadużycie. Wszak wielu z nas oburza się, gdy ktoś "kurduplem" kwituje nawet najbardziej sensownie poglądy Prezesa Kaczyńskiego. Naprawdę, nie warto naśladować złych wzorów.
anonim2016.04.5 12:04
@athos Ma Pan rację. Ale niestety jesteśmy TYLKO ludźmi i czasami, gdy czyta się kolejne bzdurne wypowiedzi tego indywiduum i to jak pcha nos w nie swoje sprawy, to po prostu nerwy puszczają. Przypomnę, że od takich ludzkich odruchów nie był wolny nawet nasz Pan Jezus Chrystus :-)
anonim2016.04.5 13:07
"...... dokonania zabiegu aborcji polską kobietę, to zmusi się ją do uciekania się do niebezpiecznych, nielegalnych aborcji". Żądać eutanazji dla "oświeconych i światłych" , niech nie zanieczyszczają ziemi swoimi starymi ciałami......
anonim2016.04.5 13:11
Brawo dk. Jacek Jan Pawłowicz! Tak trzymać! TAK, bo inaczej nie rozumieją! . Pozdrawiam PS. a "pięknoduchami" co się zbiegną, nie przejmować się, bo nie wiedzą co czynią. Tyle
anonim2016.04.5 14:50
Widzę że ktoś (Osa) chciałby, żeby konserwatyści ładnie położyli się na pleckach i pozwolili się kopać liberałom :) LOL.
anonim2016.04.5 15:11
Nie ma się co dziwić działa zgodnie z dyrektywami dla swoich Duraków Sekretarza General Lucyfera W. Lenina, "Dla Rewolucji pracować i w dzień i w nocy, bezustannie" - bo pan i piekła Czerwony Dinozaur - Smok każe
anonim2016.04.5 15:53
@Whitefire Nie, oni chcą mysmy nieustannie i zawsze nadstawiali drugi policzek. Zapominają jednak, albo nie doczytali, że nawet Chrystus, gdy go przed Sanhedrynem uderzono w twarz, to nie nadstawił drugiego policzka tylko zapytał: jeśli źle powiedziałem, to udowodnij. A jeśli dobrze, to dlaczego mnie bijesz?
anonim2016.04.5 16:54
zaczynam lubić tego volksburga ma taką śmieszną gębę i taki głupi wyraz twarzy i gada takie głupoty ma się ochotę tak radośnie trzepnąć go przez łeb tak dla jaj
anonim2016.04.5 18:39
ŁOOOOO!!! Gargamel osobiście się odezwał!
anonim2016.04.5 18:43
Skończony dureń! Wg jego myślenia i "współczucia" to jego własna matka powinna była go usunąć ze względu na to że syn zalatuje głupotą! Wystarczy spojrzeć na jego retorykę i od razu widać że coś z nim jest nie tak! A wg lewackich standardów upośledzonych się eliminuje. Pytam wiec co on w takim razie robi na tym świecie?!?
anonim2016.04.5 18:45
Jakby ktoś nie wiedział:To Belg Peyo wynalazł "Smerfy" i ten pan ze "słabym uzębieniem" pasowałby na Gargamela jak ulał!
anonim2016.04.5 18:58
G.V. znów dał głos. Taki piesek który szczeka i robi dużo hałasu bo tylko do tego się nadaje.
anonim2016.04.5 21:04
No to PiS znowu podpadło na sralonach Europy:-)
anonim2016.04.5 22:05
Hahahaa ... działamy mu na nerwy, jak widzę :-) Fajnie, jak się cieszę. The.Osa - co próbujesz udowodnić? Że chrześcijanie są tacy sami, jak inni ludzie? No pewnie :-) A co z kosmosu mają być? A że mamy wyższe standardy, to już inna sprawa.
anonim2016.04.6 5:46
Przed terrorystami można się bronić , przed wynaturzonymi aborcjonalistami nie ma szans obrony ! Do zająca na polowaniu kółka łowieckiego gdy zając śpi np: pod jałowcem nikt nie strzela !