Grabiec broni Jachiry: Nie hejtowała, tylko żartowała - zdjęcie
23.08.19, 10:45

Grabiec broni Jachiry: Nie hejtowała, tylko żartowała

15

"Wypowiedzi Klaudii Jachiry nigdy nie przekroczyły poziomu żenady, którą przekroczyli posłowie PiS" - przekonuje w rozmowie z PAP Jan Grabiec, rzecznik Platformy Obywatelskiej. Polityk w ten sposób broni startu Klaudii Jachiry z list KO do Sejmu.

Jachira w swoich "satyrycznych" wystąpieniach często bardzo ostro i wulgarnie obrażała rządzących. Wbijała gumową szpilkę w kaczkę, przekonywała, że "istotą fukcjonowania" PiS było "dostarczanie młodych mężczyzn" prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.

"Oczywiście aktywność polityczna, to coś innego, niż taki performens youtuberski, ale w momencie w którym zaczęła swoją przygodę z polityką sądzę, że też jej styl komunikacji będzie nieco poważniejszy" - zapewnił Grabiec w rozmowie z PAP.

Dodał, że Jachira nie uczestniczyła nigdyw hejcie, wręcz przeciwnie, sama miała być obiektem ataków hejterów.

Zdaniem Grabca Jachira "trafi do młodych odbiorców", którzy "oczekują właśnie takiego bezpośredniego języka komunikacji".

"Myślę, że ona wyraża pogląd generalnie młodego pokolenia na to, co się dzisiaj dzieje w Polsce" - dodał Grabiec.

Jak stwierdził, Jachira nigdy nie osiągnęła poziomu, jaki w jego ocenie mieli prezentować niekiedy politycy PiS.

bsw/pap

Komentarze (15):

policjant2019.08.23 19:07
przecież to zwykła qwa.
anonim2019.08.23 18:07
Miernota deficyt umyslowy calkowicje ABDERYTKA
Oczywiście, że żartuje.2019.08.23 18:00
Ch... ci w doopę Grabiec, jak komin Batorego i kawałek szkła! Oczywiście, że żartuje.
cogito2019.08.23 13:59
Nie hejtowała, tylko jest taka totalnie głupia i chamska i trzeba to zrozumieć i przyjąć... Była po prostu sobą...
02019.08.23 13:00
grabiec zapomnial dodac ze ona nigdy sie do tego poziomu nie zblizy nawet
katolik2019.08.23 12:41
dla PO PSL SLD WIOSNY ,którzy są ludżmi psychicznie zniewolonymi przez szatana wszystko było i jest żartem,POLSKA jest dla nich żartem.,ci co za nią walczyli i oddali życie są dla nich żartem !!! Nawróccie się ci co na nich głosowaliście
Polak2019.08.23 12:21
Grabiec twoja matka to suka, żona tojurwa, tyś kawał juha. Nie denerwuj się, ja tylko żartuję
Ja2019.08.23 12:18
Dorosła kobieta , a zachowuje się jak 5 latka? Natychmiast, powinien tą osobę przebadać jakiś psychiatra!Takie zachowanie, normalne NIE JEST.POZIOM- DNO
Urszula2019.08.23 11:33
Super dziewczyna. Nawijaj, ciemnota to kupuje.
Katol2019.08.23 11:26
Oczywiście, że żartowała. Stalin też żartował. Trochę długo i trochę boleśnie. Ale dobrze się bawił. I to się nazywa dialektyka. Wszystko można przekabacić. Ale do czasu.
Sławek2019.08.23 11:22
Obawiam się, że PO i wchodzące w skład KO to partie okultystyczne ! śmiertelnie niebezpieczne dla naszego kraju ! Trzeba prosić Jezusa za nimi. Podobni są do Judasza. Biedak myślał, że pomoże Jezusowi i Wielkiej radzie zasiąść do stołu i uzgodnić strategię wyzwolenia dla Izraela. Jak zorientował się jaką oni mieli pogardę do niego i jak go wykorzystali wpadł w potworną rozpacz. Ale i on miał szansę na zbawienie ! Niestety wyrzuty jakie szatany mu wtłaczały do umysłu zniszczyły go całkowicie. Podobnie w PO, KO, lewicy myślą że dobrze zrobią jak sprzedadzą Polskę. Dostana trochę srebrników a potem zobaczą jak nimi pogardzą. Zdrajców, zaprzedańców nikt nie szanuje, nawet zagranica której się poddańczo wysługują. Pozdr.
Jahu2019.08.23 11:19
Grabiec przecież ty i cała ta wasza banda nowośmiesznych Pełowców jest jedną wielką żenadą..wy jesteście taką degrengoladą, że w październiku pokażemy wam gdzie wasze miejsce.. aha i przeproś swego proboszcza.
katolik2019.08.23 11:13
Wbijanie igieł w lalkę jest opętaniem.Jak zdarzy się morderstwo z jej strony,albo kogoś innego komu jej zachowanie może podsunąć taki pomysł,to proszę zwazyć że oznaki kiedy trzeba było ją dac na leczenie były wyrażne!!,Poza tym to jest publiczny akt magii WOODU,aby uśmiercić Jarosława Kaczyńskiego.potrzeba egzorcyzmu, Wszystko jest przemyślane pod pozorem szatańskiego nioby żartu .Znaleźli psychiczną i pozwalają sobie .
Sławek2019.08.23 11:08
PO sięga powoli dna skoro sięga po takich ludzi. Mam nadzieję, że niezdecydowani jeszcze ludzie nie będą tacy głupi i w nadchodzących wyborach nie dadzą nabrać się po raz trzeci na błyskotliwe obietnice KO i precyzyjnego Donalda. Oni dostali swoją szansę. Trzeciej nie wolno im dać, bo będzie PO Polsce ! Złemu zarządcy nie wolno ponownie powierzać majątku ! Pozdr.
katolik2019.08.23 11:03
jeśli na ulicy Policja napotkałaby tak zachowującego się człowieka,to postępowanie byłoby takie,że zawieźli by ją na badanie lekarskie,w tym psychiatryczne i należałoby uznać,że poziom agresji jest u niej na tyle wysoki,ze społecznie zagrażającyNigdy nie wiadomo jak taki człowiek zachowa się na chodniku,w sklepie nie mówiąc już o ,,Kosciele,,do którego by się udała .To nie jest żart.agresja publiczna do J.Kaczyńskiego powinna być z urzędu cigana.kazdy inny zostałby aresztowany do wyjaśnienia sprawy.To że ona próbuje być idiotką w pseudopolityce,z ramienia szatana nie jest żadnym usprawiedliwieniem