W wojnie cywilizacyjnej KE profanuje nawet nasze godło. Jest odpowiedź Polski - zdjęcie
24.09.20, 15:55

W wojnie cywilizacyjnej KE profanuje nawet nasze godło. Jest odpowiedź Polski

24

Europosłowie kierują interpelację do Komisji Europejskiej w związku ze sprofanowaniem przez tę instytucję polskich barw i symboli narodowych. Pytają, kto zezwolił na skandaliczną iluminację, dlaczego KE kontynuuje fałszywą narrację wobec Polski i czy przeprosi za profanację polskiego godła i barw narodowych.

Na gmachu Komisji Europejskiej wyświetlono iluminację profanującą polskie godło i barwy narodowego, przedstawiając orła na kolorowym tle mającym symbolizować osoby identyfikujące się ze środowiskiem LGBT. Za akcję odpowiedzialna jest Kampania Przeciw Homofobii.

Wobec tej prowokacji polscy europosłowie podpisują się pod interpelacją Witolda Waszczykowskiego do Komisji Europejskiej. W piśmie podkreślono, że iluminacja jest profanacją polskich barw narodowych i ma powielać fałszywe informacje o rzekomej homofobii Polaków i istnieniu w Polsce tzw. „Stref wolnych od LGBT”.

- „Podpisałam się pod interpelacją Witolda Waszczykowskiego do Komisji Europejskiej w sprawie profanacji polskich barw i symboli narodowych: - napisała na Twitterze europoseł Beata Szydło.

- „Nie może być przyzwolenia na takie traktowanie Polski i Polaków. Zachęcam innych europosłów do podpisania się pod interpelacją” – dodała.

kak/Twitter

Komentarze (24):

Jan Radziszewski2020.09.25 14:39
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
dz2020.09.25 8:54
Powinno być żądanie ukarania a nie pytania z których nic nie wynika. To wszystko dlatego, że oni czują się bezkarni
Szydło, tyś głupsza niż ustawa przewiduje2020.09.25 0:18
Amen.
STANISŁAW - wolny ideologii LGBT2020.09.25 9:55
Też jesteś zniewolony przez ideologię LBGT, a może nawet jej ludzi? To jest ponoć uleczalne...
PiSolki-Głupolki2020.09.25 0:17
ታላቁ የፖላንድ ዳክዬ ጃሮስዋው
STANISLAW - wilny od ideologii LGBT2020.09.25 9:53
Widzę, że też jesteś zniewolony przez ideologię LBGT, a może nawet jej ludzi. To jest ponoć uleczalne...
hartmantocvel2020.09.24 22:39
W kiblu mam papier do podcierania doopu w kolorze niebieskim z 12gwiazdkowym kółkiem. Wunderbar!
Beno2020.09.24 22:10
To są owoce polskich posłów parlamentu europejskiego z PO i lewaków, donoszenia na Polskę prowadzenia polityki przeciw interesom Polski i Polaków. Czy jest jeszcze jakiś naród, gdzie jego reprezentanci prowadzą politykę przeciwko swojemu państwu. Hańba i wstyd.
sok z banana2020.09.24 20:21
a kto jeszcze się podpisał, tylko beata szydło
Randka juz teraz, teraz ...2020.09.24 19:52
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Anonim2020.09.24 19:24
geje spełniają definicje zarazy i nerwicy natrectw bo rozmnażają sie przez gwałty i molestowania (nawet do 46%) a także napraszają się wszędzie, pod byle pretekstem i byle okazji
Anonim2020.09.24 19:23
Głosowaliście durnie na inkorporacje do EU? To macie za swoje. Teraz przeczołgają was jak Adolf Hitler. Pamiętajcie, że Unia to plan alternatywny Niemców na panowanie nad światem. Nie wyszło militarne - to wyszło panowanie gospodarcze. Ale głupi Polak przed szkodą i po szkodzie... mądry inaczej.
A jak oborowa sobie u siebie powiesi godło2020.09.24 18:57
na ścianie obory i któregoś dnia na niebie za oborą pojawi się tęcza - to do kogo wtedy żale skieruje?
rebeliant2020.09.24 18:44
A czemu od razu członkowie PIS nie podnieśli larum w UE o prześladowaniu mniejszości polskiej i jej ochronie ? O specjalnych dotacjach na edukację o martyrologii mniejszości polskiej w Europie.
Polak - przeciętny2020.09.24 18:13
Tęczowe tło - nie profanuje polskiego godła i flagi - podobnie jak ludzie o różnych orientacjach seksualnych nie hańbią żadnego narodu. Orientacja seksualna - jest wytworem natury. //wg wierzących - boga, który jest stwórcą wszystkiego//.
Anonim2020.09.24 19:15
Wraca pytanie. Czy wg ideologów LGBT człowiek rodzi się gejem aktywnym czy wypinającym się cwelikiem? Bo to 2 różne światy i na dodatek jest jeszcze 3 garbaty............... wytworem natury bez watpienia są psy jakie widziałem - jeden chciał gwałcić kota a drugi z fiutem wskakiwał na kolegę ktory stał na bramce podczas meczu- zachowania godne ideologów lgbt
Anonim2020.09.24 19:19
a ile było wtedy zlewu, nie trzeba być znawcą piłki i psychologii by się domyśleć że na bramce na ogół stała najczęściej największa sierota, trafił swój na swego
Jan Radziszewski2020.09.24 17:34
dla równowagi należy w Polsce sprofanować flagę UE ·!!
Foster2020.09.24 17:22
Pamiętacie jeszcze naklejki w Gazecie Polskiej STOP LGBT ?. Od tego to się zaczęło.Później jeszcze była zaraza, powiedzenie "to nie ludzie - to ideologia". Teraz byśmy chcieli wymazać to z pamięci, albo zaprzeczyć, albo przeinaczyć - byle tylko obarczyć winą tych których zaatakowano (taki przejaw narodowej hipokryzji).
Foster2020.09.24 17:32
Aby być dokładny: Sąd spelacyjny oddalił zażalenie wydawcy "Gazety Polskiej" na wcześniejsze postanowienie nakazujące wycofanie z dystrybucji homofobicznych naklejek "Strefa wolna od LGBT".
Obserwer2020.09.24 22:54
A nieprawda. Wcześniej było wprowadzanie programu pedalenia dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach pod nazwą "Karta LGBT", "Zdrowe Lowe", "Tęczowe piątki" uchwalane przez zlewicowane władze miast i nachalne narzucanie zboczeń. Naklejki były odpowiedzią na tą zmasowaną akcję.
Koroner2020.09.24 17:04
Hahahah chciały pisdzielce do UE a teraz wielce oburzeni. Nie trzeba było włazić do tego związku komuchów, sprzedawać Polski za diety, dopłaty, fundusze, i nieżyjący już Lech Kaczyński nie musiał podpisywać Traktatu Lizbońskiego. Europosłowie PiS to może niektórzy to i w miarę rozgarnięci ludzie, ale jeśli tak to często starannie to ukrywają. To może ja zgadnę co te Komisje mogą odpowiedzieć. 1. Inicjatywa społeczna 2. Bo tak nam się podoba 3. Nie, nie przeprosi. I co im pisdzielce zrobicie?:) Po pierwsze nie należało do UE w ogóle włazić. Po drugie dobił Polskę przyjaciel żydów śp. Lech Kaczyński. Po trzecie należy z UE wyjść.
Po 11 ...2020.09.24 16:55
"Europosłowie żądają wyjaśnień od KE". Wszyscy? Czy tylko 2 szt?
Anonim2020.09.24 16:15
A niech idą takie treści w świat. Muzułmanom na przykład nasza homofobia może się podobać. Jak wiadomo niedługo Islam - co potwierdził PE debatując nad zgodnością szariatu z wartościami europejskimi - będzie robił za tożsamość europejską i wszelkie LGBT będzie emigrować gdzie się da. No to po co sobie psuć stosunki z sąsiadami?