„Tak działa szatan właśnie, ja i tak nie wyrzeknę się Boga” – pisze w mediach społecznościowych Magdalena Godlewska informując, że jej siostra, Esmeralda Godlewska, trafiła do kliniki psychiatrycznej.

O Esmeraldzie Godlewskiej było głośno w mediach w ciągu ostatnich dni. Pojawiły się informacje, że kontrowersyjna celebrytka nie żyje. Kilka godzin później tę wiadomość zdementowała jej siostra. Dziś z kolei Magdalena Godlewska przekazała na Instagramie, że jej siostra trafiła do kliniki psychiatrycznej.

- „Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości”

- napisała.

W następnej relacji zamieściła fragment z 18. rozdziału Ewangelii wg św. Mateusza, w którym Jezus mówi o konieczności przebaczania bliźnim. W kolejnej opublikowała zaskakujące zdanie o szatanie.

- „To jest nadal moja siostra, którą bardzo kocham. Tak działa szatan właśnie, ja i tak nie wyrzeknę się Boga”

- pisze Godlewska.

kak/Instagram, Tysol.pl