13 listopada rozpoczął się protest w związku z satanistyczo-aborcyjną kampanią reklamową sieci Empik. Dołączyły do niego dziesiątki tysięcy osób, często całe rodziny. Już po kilku dniach akcji zauważyliśmy, że plakaty z Nergalem i Czubaszek zaczęły znikać z salonów - to Wasza zasługa!

Ponad 30 pikiet odbyło się w wielu miastach Polski. W czasie zgromadzeń rozdaliśmy kilkanaście tysięcy ulotek i dotarliśmy z informacją do kolejnych dziesiątek tysięcy odbiorców.

Po tym wszystkim w ostatnich dniach odwiedziliśmy znaczną ilość salonów Empik. Kontrole pokazały, że wiszą tam zarówno plakaty z panami Pazurą i Kwiatkowskim, jak i plakaty opisujące konkretne promocje. W zdecydowanej większości salonów nie znaleziono natomiast ani jednego plakatu z wizerunkiem Marii Czubaszek bądź Adama Darskiego. Statystycznie udział tych ostatnich wyniósł zaledwie 9,86%. To oznacza, że zostały one masowo wycofane z salonów!

Wyniki kontroli pokazują, że Empik po cichu się wycofał z kampanii.

Stało się to dzięki Waszemu zaangażowaniu!

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Dzięki Wam, na razie częściowo, odebraliśmy nihilistom przestrzeń publiczną. To nie była pierwsza, ani ostatnia nasza akcja. Zapraszamy do stałej współpracy. Uczestnikom akcji, którzy wypełnią formularz wyślemy w prezencie płytę DVD ze znakomitym filmem Grzegorza Brauna "Nie o Mary Wagner".

Formularz można wypełnić TUTAJ umieszczając opisie: "Udział w proteście Empiku.".

Z podziękowaniem i życzeniami radosnych świąt Bożego Narodzenia
Adam Kulpiński, koordynator akcji
Fundacja Pro - prawo do życia

MaR/Stopaborcji.pl