Empik po cichu zdjął Nergala i Czubaszek. Organizatorzy protestu dziękują uczestnikom - zdjęcie
24.12.14, 12:10Empik po cichu zdjął Nergala i Czubaszek (fot. archiwum)

Empik po cichu zdjął Nergala i Czubaszek. Organizatorzy protestu dziękują uczestnikom

4

13 listopada rozpoczął się protest w związku z satanistyczo-aborcyjną kampanią reklamową sieci Empik. Dołączyły do niego dziesiątki tysięcy osób, często całe rodziny. Już po kilku dniach akcji zauważyliśmy, że plakaty z Nergalem i Czubaszek zaczęły znikać z salonów - to Wasza zasługa!

Ponad 30 pikiet odbyło się w wielu miastach Polski. W czasie zgromadzeń rozdaliśmy kilkanaście tysięcy ulotek i dotarliśmy z informacją do kolejnych dziesiątek tysięcy odbiorców.

Po tym wszystkim w ostatnich dniach odwiedziliśmy znaczną ilość salonów Empik. Kontrole pokazały, że wiszą tam zarówno plakaty z panami Pazurą i Kwiatkowskim, jak i plakaty opisujące konkretne promocje. W zdecydowanej większości salonów nie znaleziono natomiast ani jednego plakatu z wizerunkiem Marii Czubaszek bądź Adama Darskiego. Statystycznie udział tych ostatnich wyniósł zaledwie 9,86%. To oznacza, że zostały one masowo wycofane z salonów!

Wyniki kontroli pokazują, że Empik po cichu się wycofał z kampanii.

Stało się to dzięki Waszemu zaangażowaniu!

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Dzięki Wam, na razie częściowo, odebraliśmy nihilistom przestrzeń publiczną. To nie była pierwsza, ani ostatnia nasza akcja. Zapraszamy do stałej współpracy. Uczestnikom akcji, którzy wypełnią formularz wyślemy w prezencie płytę DVD ze znakomitym filmem Grzegorza Brauna "Nie o Mary Wagner".

Formularz można wypełnić TUTAJ umieszczając opisie: "Udział w proteście Empiku.".

Z podziękowaniem i życzeniami radosnych świąt Bożego Narodzenia
Adam Kulpiński, koordynator akcji
Fundacja Pro - prawo do życia

MaR/Stopaborcji.pl

Komentarze (4):

anonim2014.12.24 12:15
A ja i tak już nic u nich nie kupię. Także dlartego, by inni wiedzieli, że za swoje czyny ponosi się konsekwencje.
anonim2014.12.24 22:45
Pracowałem w kilku podobnych firmach, chociaż nie akurat w empiku. Daje sobie głowę zciać, że brak reklam z Nergalem i Maria Czubaszek nie jest efektem protestów, bo dobrze znam mechanizmy takich kampanii reklamowych. Zwykly zbieg okoliczności w czasie sprawił, że fronda teraz oglasza wszem i wobec sukces i przypisuje sobie watpliwe zaslugi.
anonim2014.12.25 7:31
Alleluja, cudowna wiadomość na święta.Za walkę duchową na pikietach,niech Bòg was błogosławi, a Królowa Pokoju okryje swoim płaszczem.Amen.
anonim2014.12.25 14:32
No i dobrze. Po co nam te dziwolągi do szczęścia potrzebne ? Co oni maja do zaoferowania umierającym ludziom ? Jakie wartości ? A-normalność ? A-moralność? A-społeczność ? A- do diabła z nimi !