Dziś 8 grudnia Godzina Łaski - modlimy się za Rządzących i Polskę - zdjęcie
08.12.15, 10:36

Dziś 8 grudnia Godzina Łaski - modlimy się za Rządzących i Polskę

10

Godzina Łaski dla świata

<<< KUP KSIĄŻKĘ RÓŻA DUCHOWNA! A ZMIENI SIĘ TWOJE ŻYCIE NIE DO POZNANIA! >>>


     Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. I Jego odwieczne skarby miłości. Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne.

     Nie jest to bynajmniej przyrzeczenie związane z samym tylko wymiarem duchowym. Bóg nam przypomina, że stworzył nie tylko nasze dusze; On powołał do życia także nasze ciało i nadał mu wielką godność. W Godzinie Łaski niejeden z nas przekona się, że Bóg nie neguje znaczenia ciała.

  • Dostąpi uzdrowienia.
  • Wyrwie się z nałogu.
  • Przestanie być niewolnikiem grzechu.

     Większość z nas dozna innych łask. To wielkie dary, które jak potężny dźwig wyrywają nas z kolein codziennego zła, z naszej opieszałości, gotowości do kompromisu i dogadywania się ze światem, by postawić nas na zupełnie nowej ziemi, wśród zupełnie nowych (o ile piękniejszych) krajobrazów. A spod naszych stóp ku dalekim horyzontom wije się wąska ścieżka.

     To ścieżka naszej świętości. A w duszy zamieszka pragnienie, by biec tą drogą. Bo nie ma większego szczęścia, jak iść w stronę szczęścia, które jest pełne, doskonałe, bez końca, które zanurza w sobie wszystkich bliskich i kochanych (nie ma w nim przecież miejsca na egoizm).

     Będą też tacy, którzy w Godzinę Łaski nie poproszą o nic dla siebie. Będą modlić się za dziecko, które zgubiło drogę, za żonę, która ciężko choruje. Może znajdą się tacy, którzy będą się nawet modlili za swoich wrogów.

     Jest jeszcze ostatnia grupka - modlących się o nawrócenie grzeszników, o ocalenie dusz idących do piekła. To ludzie najcenniejsi w oczach Maryi. To Jej słudzy, zaczyn nowego pokolenia, które czerpiąc moc z Niepokalanego Serca Matki Najświętszej, wyrwie świat spod władzy szatana i przekaże panowanie Sercu Matki...

     Pisała o tym wiele Siostra Łucja. Stanie się to na naszych oczach.

     Godzina Łaski... Nie przegap tych sześćdziesięciu minut nasyconych bliskością Nieba.

WIĘC PAMIĘTAJ! POŚWIĘĆ SIĘ MODLITWIE OD 12 DO 13.00. MÓDLMY SIĘ ZA RZĄD POLSKI, PREZYDENTA I POLSKĘ!

<<< GENIALNA KSIĄŻKA O PRAWDZIWEJ WIERZE I POŚWIĘCENIU. W SAM RAZ NA OBECNE CZASY! >>>

Jak odprawić Godzinę Łaski?

     To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!


     Zacznij od przypomnienia sobie obietnic Matki Najświętszej.

     "W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".

     Skup się na modlitwie i zapytaj siebie: "Co obiecuje mi Matka Najświętsza?". Ona zapewnia, że Godzina Łaski "zaowocuje wieloma nawróceniami".

     Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

     "Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (...)".

     Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.

     "Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych".

     Nie bój się prosić o łaski - nawet największe!

     "Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (...)".

     Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.

     "Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę".

     A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!

     W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję...) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości...). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.


Komentarze (10):

anonim2015.12.7 22:21
Cala Polska niech sie 8 grudnia modli za: - PO, PSl, .Nowoczesna, SLD, Palikotow - zobaczyc ich nawrocone miny - bezcenne! - za Putina, Baracka, Merkel, Arabow, Asada, Iran, Boko Haram, ISIS, Al Kaida, itd. aby sie nawrocili, przestali siac wojny i zabijac ludzi - "Dziennikarze" nie majacy tematow o wojnie - zobaczyc te miny - bezcenne! - za Masonow - aby przestali siac ferment w Europie i przesladowac Chrzescijan, - zobaczyc ich nawrocone miny - bezcenne! - za alkoholikow, cpunow i innych nalogowcow, aby dostali wstretu do swoich nalogow - zobaczyc ich nawrocone miny - bezcenne! za banksterow, finansistow - aby juz nie sluzyli mammonie - zobaczyc ich nawrocone miny - bezcenne! Alleluja! I do przodu.
anonim2015.12.8 7:47
Ale w ktorej strefie czasowej?
anonim2015.12.8 10:18
pi każdy w swojej ;) i ...idzie jak meksykańska fala, tak samo jak Eucharystia
anonim2015.12.8 11:06
@Lechus: Za pokazanie wszystkim prawdy o sobie - zobaczyć Twoją minę
anonim2015.12.8 12:22
+++
anonim2015.12.8 14:18
Za póżno, już po wyborach.
anonim2015.12.8 14:34
@Lechus I co, ilu się nawróciło
anonim2015.12.8 14:35
@Lechus I jak tam, ilu się nawróciło z każdego z Twoich punktów?
anonim2015.12.8 16:52
"A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!" "One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary." Myslałam, że tylko Bóg ma moce, a Maryja może się co najwyżej wstawić za modlących.
anonim2015.12.9 18:58
Wszystko się zgadza - "módlmy się za rząd polski, prezydenta" czyli "o nawrócenie grzeszników i dusz idących do piekła".