Dr Jerzy Bukowski: Szczyt politycznego obciachu - zdjęcie
09.12.19, 08:15(fot. youtube)

Dr Jerzy Bukowski: Szczyt politycznego obciachu

2

Czy można sobie wyobrazić większą polityczną żenadę od prawyborczej debaty prezydenckiej kandydatów Koalicji Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Jacka Jaśkowiaka?

Bezbarwna dyskusja dwojga ludzi nie mających najmniejszego pojęcia o podstawowych zagadnieniach nurtujących Polaków i wygłaszających na zmianę stek banałów potwierdza tezę, że KO nie ma żadnego pomysłu na skuteczne przeciwstawienie się Andrzejowi Dudzie.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Szymon Hołownia uzyskał w pierwszej turze lepszy wynik od wybrańca Koalicji Obywatelskiej, ktokolwiek nim zostanie.

Jerzy Bukowski

Komentarze (2):

polak2019.12.9 14:36
powinno się tą debatę pokazywać codziennie w godzinach 10-20 ---niech ludzie zobaczą tą ""wykształconą " inteligentną partie ---widać jaki poziom reprezentuje najlepsza dwójka ---aż strach pomyśleć jaki poziom średniaków jest w tej PełO----wskiej ""inteligentnej partii
Katolik2019.12.9 9:25
"Czy można sobie wyobrazić większą polityczną żenadę od prawyborczej debaty prezydenckiej kandydatów Koalicji Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Jacka Jaśkowiaka?" Tak! Mieć na nazwisko Bukowski i nie korzystać z prawa do milczenia.