Dr Jerzy Bukowski: Głowa państwa w trasie - zdjęcie
01.11.19, 10:33Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

Dr Jerzy Bukowski: Głowa państwa w trasie

4

Głowa państwa w trasie

Andrzej Duda powinien dobrze wykorzystać to, że jest na razie jedynym kandydatem na fotel Prezydenta RP. Dopóki do walki nie włączą się niewyłonieni jeszcze przez ugrupowania opozycyjne rywale, winien jak najwięcej jeździć po Polsce i spotykać się z ludźmi, zwłaszcza w małych gminach, gdzie być może nigdy wcześniej nie gościła głowa państwa.

Taką taktykę obrał w poprzedniej kampanii i odniósł pełny sukces. Warto powtórzyć ją więc także teraz, zwłaszcza że urzędujący prezydent ma ułatwione zadanie, jeżeli chodzi o poruszanie się po kraju.

Prowadzenie kampanii wyborczej poprzez ściskanie rąk wielokrotnie sprawdziło się w wielu krajach. Jeżeli kandydat jest człowiekiem w miarę młodym, energicznym, umiejącym nawiązywać kontakt z rozmówcą, a przy tym równie rzeczowym jak spontanicznym, taki objazd musi przynieść pożądane rezultaty.

Wszystkie te cechy posiada Andrzej Duda, powinien więc niemal cały czas być w trasie.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (4):

Alicja2019.11.1 13:05
Miło być w "transie", a nie w "trasie"
Konfederata2019.11.1 12:27
Obecny prezydent może liczyć na bardzo wielką ilość głosów. Jego gadka i poczynania trafiają do ciemnego ludu, moherów, socjalistów, euroentuzjastów i pogrobowców PZPR. Pamiętajmy że jest to wielki zwolennik kompletnej likwidacji niepodległości Polski, wpisania w Konstytucję członkostwa w UE, poza tym socjalista zwolennik płacenia nierobom za nic, okładania podatkami uczciwych Polaków, wielki przyjaciel żydów i sporo więcej. Gadka ta i poczynania trafiają do wymienionych wyborców a jest ich niestety miliony. Miejmy jednak nadzieję, że pojawi się kandydat patriotyczny, prawicowy, i tego lewicowego fircyka pokonamy! Nie z takich opałów Polska wychodziła!
lola2019.11.1 12:17
Już na narty, nie na groby?
WINETU2019.11.1 12:17
Mam nadzieje, że na orbite Saturna...