Donald Trump: Przyszłość należy do patriotów. Globaliści to przeszłość - zdjęcie
24.09.19, 17:30fot. Michael Vadon, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr

Donald Trump: Przyszłość należy do patriotów. Globaliści to przeszłość

18

"Przyszłość należy do patriotów. Wolny świat musi uznać własne fundamenty narodowe. Nie wolno ich usuwać" - powiedział prezydent USA Donald Trump na forum ONZ.

 

W Nowym Jorku odbywa się 74. sesja Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Przemawiał dziś między innymi amerykański prezydent, Donald Trump.

"Wolny świat musi uznać własne narodowe fundamenty. Nie powinien próbować ich wymazać czy zastąpić" - powiedział Trump.
"Przyszłość należy nie do globalistów, ale do patriotów" - dodał.

"Jeśli chcesz wolności, bądź dumnym ze swojego kraju. Jeśli chcesz demokracji, strzeż swojej suwerenności. Jeśli chcesz pokoju, kochaj swój naród" - zaznaczył.

Trump skrytykował następnie działaczy na rzecz tzw. otwartych granic. Ocenił, że ich działania są "okrutne i złe", a hasła o sprawiedliwości to tylko zasłona dymna.

"Wzmacniacie przestępcze organizacje, które żerują na niewinnych mężczyznach, kobietach i dzieciach. Własne błędne wyobrażenie o cnocie przedkładają nad życie, dobrobyt niezliczonych, niewinnych ludzi" - mówił.

"Gdy podkopujecie bezpieczeństwo granic, podkopujecie prawa człowieka i ludzką godność" - dodawał Trump.

"Mądrzy przywódcy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro swoich ludzi i swojego kraju. Przyszłość nie należy do globalistów, ale do patriotów, do suwerennych i niepodległych narodów, które chronią swoich obywateli, szanują sąsiadów i różnice, które czynią każdy kraj wyjątkowym" - wskazywał polityk.

bsw/polskie radio, tvn

Komentarze (18):

Max Fiend2019.09.25 7:48
Następny typowy zacofaniec, do którego rozwój świadomości społecznej nie dociera :-D
ANTY KOMUCH2019.09.25 6:06
USA POWINNO ROZWALIĆ TEN JEWROKOŁCHOZ W PYŁ JAK NIE PRZEZ TOTALNĄ WOJNĘ HANDLOWĄ I SANKCJE TO PRZEZ BOMBARDOWANIA DYWANOWE BRUKSELI BERLINA , ANGLIA POSZŁA PO ROZUM DO GŁOWY I ODCHODZI Z TEGO GÓW.. BRAWO ANGLIA , NIECH ZNISZCZĄ AMERYKANIE UNIE , EUROPA WOLNYCH NARODÓW W WOLNYCH PAŃSTW I PATRIOTÓW . DOŚĆ TYRANI I WYZYSKU BERLINA NIE DLA ICH SAMOBÓJCZEJ POLITYKI .JEDNA KOMUNA OBALONA I DRUGĄ NIEBIESKĄ SIE OBALI .
anonim2019.09.24 23:07
Spikerka amerykańskiej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi ogłosiła wszczęcie formalnego śledztwa w sprawie impeachmentu prezydenta Donalda Trumpa. Nancy Pelosi, która jest członkiem Partii Demokratycznej, powiedziała, że chodzi o podejrzenie wywierania nacisków przez Donalda Trumpa na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełeńskiego w celu zaszkodzenia politycznemu rywali Joe Bidenowi. Zaznaczyła, że Donald Trump w tym tygodniu przyznał, że poprosił prezydenta Ukrainy o podjęcie działań, które przyniosłyby mu korzyści polityczne. A o tym będzie na Frondlu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 21:46
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂
alex2019.09.24 21:10
Madrzy i silni Polacy glosuja na PIS
Klapaucjusz2019.09.24 20:04
"Mądrzy przywódcy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro swoich ludzi i swojego kraju.” Gratulujemy Polsce wyboru sojusznika - będzie z niego pożytek jak z Anglii i Francji 80 lat temu!
M = pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 19:03
@ M. pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci. Ile już ludzi skazałeś na śmierć swoją odbytnicą, pedale?
M..2019.09.24 18:57
Mrowisko homoseksualnych trolli rozlazło się na całą Frondę. To jest nowa wojna homoseksualistów.Lewica wypuściła swoje wyposzczone członki.
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 18:21
Oto przykład jak pedał analfabeta próbuje HTML: 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 18:19
GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Cogito ergo sum2019.09.24 17:42
Za tzw otwartym światem są najczęściej otwarci ludzie z zamkniętych osiedli. Państwa są formą organizacji świata. Jeżeli ktoś by je zlikwidował, to wywoła chaos na niewyobrażalną skalę.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:42
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych. Największy wzrost poparcia dla małżeństw homo wśród Polaków ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
and2019.09.24 18:22
nie jaraj się tak bo ci żyłka pęknie, to tylko sondaż
Patriota 2019.09.24 19:31
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:41
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂
rybak2019.09.24 22:41
To po chińsku, g.wnożerco??
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 17:39
Trzy "szczegóły" o homosekualistach: Jak wykazały wieloletnie badania, niemal 95% homos to pedofile. Ilość zakażen HIV pomiędzy homos to 67%. Depresja kliniczna u homos występuje 4X częściej niż u heteros, tym samym ilość samobójstw. W konkluzji; jaka to radość być homo, jaka to przyjemność mieć homo za sąsiada, jakie to ryzyko mieć ich w społeczeństwie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:44
słowiczku-pedofilu poznański nie świruj, zostań w psychiatryku