25.02.20, 13:35

Disney psuje dzieci. Film z homoseksualnym motywem

Rodzice muszą w dzisiejszych czasach uważnie dobierać filmy dla dzieci, które chcieliby pokazać swoim pociechom. Okazuje się – nie pierwszy raz zresztą – że popularne kreskówki i animacje nie są już niewinnymi opowieściami z pouczającymi morałem, ale coraz częściej narzędziem propagandy homoseksualnej. Takim najnowszym przykładem psucia najmłodszych jest animowany film Disneya pt. Naprzód (Onward), który w amerykańskich filmach będzie miał premierę 6 marca.

 

Film opowiada o dwójce braci, „którzy wyruszają na misję, by magicznie wskrzesić na jeden dzień swojego ojca”. Wśród pomniejszych bohaterów animacji znalazła się oficer Specter, która jest fioletowym cyklopem. Nie byłoby jeszcze w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że bohaterka, której głosu udzieliła Lena Waithe, jest otwarcie lesbijką. Bajkowa policjantka mówi w jednej ze scen o swojej „dziewczynie”.

Przed najnowszą produkcją Disneya ostrzegają obrońcy rodziny, którzy wzywają do bojkotu filmu i protestują przeciwko propagowaniu homoseksualizmu wśród dzieci. Jak napisano w petycji skierowanej przeciwko dystrybucji filmu: „Filmy animowane są skierowane do dzieci jako ich głównej publiczności. Ale dzieci i ich rodzice nie oglądają animacji Disneya, by stać się przedmiotem indoktrynacji aktywistów LGBT”.

Jak powiedział Gualberto Garcia Jones z „LifeSite”: „To jest niepohamowany atak na niewinność naszych dzieci. I rodzicie muszą być równie niepohamowani w odrzucaniu disneyowskich prób seksualizacji naszych dzieci”.

W petycji, którą można podpisać na stronach portalu „Life Site News”, czytamy także: „Narzucając nam agendę LGBT, w poważny sposób okazujecie nieposzanowanie naszych wartości. Kończy się czas, kiedy chcielibyśmy oddać Wam swoje ciężko zarobione dolary, byście mogli odwrócić się i obrażać nas i niewinność naszych dzieci”.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

Po prawej Ty po lewej ja2020.02.28 13:04
Jaki jest pouczający morał w "Królewnie Śnieżce", "Kopciuszku" czy "Małej Syrence"? To że dziewczyna zawsze musi czekać na swojego księcia lub poświęcić dla niego życie? Już pomijam że "101 dalmatyńczyków" to żeście nie oglądali albo morału nie zrozumieliście, bo popieracie (jako Kościół) obdzieranie zwierząt ze skóry.
antoni.s2020.02.26 10:22
Nie tylko disney,polacy też mają swoje za uszami,bolek i lolek,żwirek i muchomorek,,a tytus romek i atomek to w ogóle armagedon,eeee jeszcze dwóch takich co ukradli księżyc jejku,co ja pisze?
Jahu2020.02.26 10:47
No właśnie co ty piszesz? Brednie piszesz. Czy w wymienionych przez ciebie bajkach którykolwiek bohater mówił, że jest chłopakiem innego chłopaka? Czy Bolek mówił, że Lolek jest jego chłopakiem?
Maria Blaszczyk2020.02.26 17:05
Np. w przypadku wiekszości odcinków Bolka i Lolka nie ma dialogów. Więc jak niby mieliby cokolwiek powiedzieć?
RHQQ22020.02.25 23:16
Logika Frondy - bycie fioletowym cyklopem nie jest niczym dziwnym w odróżnieniu od bycia lesbijką (sic!). No czegoś takiego to nawet Bareja by nie wymyślił. A najśmieszniejsze że cała afera opiera się na jednej wypowiedzi bohaterki "moja dziewczyna" i to wszystko. Po prostu brak słów - leczcie się.
Iza2020.02.25 19:49
Nic tak nie niszczy dzieci, jak kościół katolicki. Biskupi biorący współudział w pedofilii (przenoszenie sprawców na inne parafie to współudział), nawołujący do nienawiści wobec LGBT, lewicy, ateistów, dzieci z in vitro to największe zagrożenie i przyczyna tragedii tysięcy rodzin. To środowisko LGBT, ludzie wyrzucani z domów z powodu homoseksualizmu przez katolickich rodziców, to prawdziwa tragedia rodzin, do której doprowadza kościół.
Michał Jan2020.02.25 19:55
Chyba dzieci neo-komunistów.
Sebastian Lorenc2020.02.25 20:05
Chyba Ci ktoś straszną krzywdę zrobił. Nie można nigdy tak uogólniać, bo można bardzo skrzywdzić uczciwych porządnych ludzi. Każdy pedofil i każdy winny ukrywania,czy chronienia pedofila powinien być ukarany, niezależnie od tego jaką instytucję reprezentuje. W Kościele, jak wszędzie, są ludzie źli, zboczeni, chorzy, ale też ofiarni, dobrzy, poświęcający się dla innych. Taki był ksiądz Kaczkowski, taki jest ksiądz dyrektor hospicjum dla dzieci, gdzie czasem pomagam. Takie są siostry, te od pingwinków, które niemalże własnymi rękami wznoszą dom dla upośledzonych chłopców. Przyczyną tragedii rodzin zawsze jest głupota, brak więzi, brak umiejętności rozmawiania i przemoc domowa, fizyczna i psychiczna, oraz brak szacunku do siebie nawzajem.
Telesfor z Łodzi 2020.02.25 21:06
Nikt tak pięknie jak pani tego by nie opisał, musi być pani bardzo wykształconą osobą o jakże kryształowej duszy. Pomodle się za panią tego szczególnego dla mnie wieczora. Gdyż to właśnie dziś przypada dzień mego rozstania ze zgubnym nałogiem- seksoholizmem, to już druga miesięcznica jak dobrze liczę a dzięki takim aniołom jak pani wiem, że wytrwam niczym Pudzianowski w ringu. Pozdrawiam serdecznie.
Sebastian Lorenc2020.02.25 21:15
Kryształowy to jest Banaś, a poza tym, baaardzo śmieszne.
Telesfor z 2020.02.25 21:19
To było bardzo na poważnie proszę pani, tu nie ma śmiacia.
Iza2020.02.25 23:00
Każdy biskup ma na swoim koncie ukrywanie pedofili, powinien siedzieć, a nie być "autorytetem moralnym". Nawoływanie do nienawiści wobec LGBT przez biskupów ma miejsce kilka razy w miesiącu. Para, która chciała zdetonować ładunek wybuchowy podczas Marszu Równość dostała rok w zawiasach. Ludzi ściga się pomalowanie aureolki w tęczowych barwach i za waginę na kiju, a biskupi ukrywający pedofilię chodzą na wolności i pouczają innych. Głupota w Polsce ma swoją przyczynę - fundamentalizm katolicki.
Lobo2020.02.25 19:09
Dzień bez homoseksualnych smaczków na frondelku to dzień zmarnowany. Jezu, jak wy się tym jaracie!
J.P2020.02.25 17:57
Straszni muszą być tacy rodzice, którzy dziecku zabronia oglądać tej bajki, bo będą przeczuleni na wszystko na co dziecko spojrzy. Taki dzieciak nie będzie normalnie się rozwijał w dusznym kręgu ideologii których nie pojmuje i w braku zrozumienia, o co tym rodzicom chodzi, a koledzy w szkole będą się pytać czy oglądał, a on powie, że rodzice mu zabronili i tak oto prosta droga do zdziwaczenia i alienacji w życiu dorosłym.
Michał Jan2020.02.25 18:15
Swoim pokazuj zdjęcia z "Twojego Weekendu", a innym daj robić to, co uważają za stosowne. Dzięki temu będzie różnorodność, a nie urawniłowka, jak w Sowdepii.
J.P2020.02.25 19:44
Rób w związku z tym, co uważasz za słuszne. Przecież mocy sprawczej nie posiadam nad twoją wizją wychowawczą. Nie znam "Twojego Weekendu" nie wiem co to, ale to brzmi jak piosenki Zenka Martyniuka, więc nie dla mnie, jeśli lubisz Behemotha napisz, to taki Martyniuk tylko odwrotnie.
Michał Jan2020.02.25 19:54
To dobrze, że chociaż Ty nie próbujesz mieć mocy sprawczej nad wizjami wychowawczymi, bo innych nie brakuje. Piosenka, nawet samego Zenka Martyniuka (ani Zenka Kupatasy) zdjęć nie zawiera, ale sądzę, że sięgająca po ten "periodyk" i słuchająca tego pierwszego klientela jest podobna. Behemotha nie lubię, przez nich odpuściłem sobie koncert Slipknota w Łodzi.
J.P2020.02.25 20:48
Każdy wie co dla niego, dla rodziny dobre, globalnie i tak się przecież to nie przełoży na "masy", do tego cechy osobnicze potomka zweryfikuja stan wychowawczy. Wracając do najważniejszego tematu czyli muzyki, ostatnio byłem na KAT'cie, jako support grały same Zenki Martyniuki udające a to Iron Maiden, a to Deep Purple a nazywało sie to Absynt, no tak mnie zniesmaczyło, że "diabelski dom" wydał mi się ambrozją płynącą z niebiesi.. Behemotha też nie lubię, za dużo rzyganki.
Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!!2020.02.25 17:16
"Filmy online" Legalne, normalne obojętnie jakie firmy jak chcą zareklamować swój produkt wykupują czas w mediach. Tak robią ludzie uczciwi prezentujący swój produkt LEGALNIE mający LEGALNY PRODUKT. A kim jest ten pajac proponujący filmy "dożywotnio"? Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji jakieś mendy polsko-języczne mają NIELEGALNE kopie z Chin - ale tu nie chodzi o filmy tylko o WASZE KARTY KREDYTOWE. O DOSTĘP DO WASZYCH KONT!
Ogladaj Hit- Bad Boy2020.02.25 17:10
Oglądaj Hit- Bad Boy (2020) oraz inne filmy/seriale www.ciinema.eu ========= Jedyny VOD gdzie płacisz raz i masz dożywotni dostęp, Wystarczy założyć konto oraz je aktywować i juz ogladasz.
wPISdu2020.02.25 16:33
Nareszcie jakis bojkot. Tesknilem...
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.02.25 16:22
Dzieci to psuje Kościół rzymskokatolicki. Ilu dzieciom pedofile w sutannach zepsuły życie?
Michał Jan2020.02.25 18:17
Pani Scheuring-Wielgus miała to dokładnie policzyć.
erd2020.03.13 15:47
Pytasz i nie wiesz znawco?
Witek2020.02.25 14:57
"W sierpniu na łamach kwartalnika The New Atlantis swój artykuł opublikowali dwaj znani amerykańscy psychiatrzy – dr Lawrence Mayer, wykładowca statystyki i biostatystyki Arizona State University oraz dr Paul McHugh, ordynator oddziału psychiatrii szpitala Johns Hopkins Hospital w Baltimore w latach 1975-2001. Podczas obserwacji wyników kilkuset badań z zakresu medycyny, psychologii i nauk społecznych, psychiatrzy zauważyli, że nie ma żadnych biologicznych dowodów wspierających tezę o tym, że skłonności homoseksualne lub transseksualne są wrodzone. Badania drobnych różnic neurobiologicznych między homo- a heteroseksualistami nie wyjaśniają ich pochodzenia, więc równie dobrze mogą być efektem cech wrodzonych, jak i czynników środowiskowych czy psychologicznych. Ludzki mózg jest organem plastycznym i również w kwestiach seksualnych, nowe połączenia neuronowe powstają poprzez powtarzanie pewnych czynności i dostarczanie regularnie tych samych bodźców. Jak zaznaczają naukowcy, homoseksualiści 2-3 razy częściej padali w dzieciństwie ofiarami molestowania seksualnego niż heteroseksualiści. Jednocześnie, według większości badań połowa mężczyzn, którzy w dzieciństwie padli ofiarą molestowania homoseksualnego, w dorosłym życiu wykazuje takie skłonności. McHugh i Mayer wyciągnęli podobne wnioski z badań nad osobami transseksualnymi, stwierdzając, że obserwowane korelacje między specyficzną aktywnością mózgu a identyfikowaniem się z przeciwną płcią są znikome i nie mogą być uznane za dowód na możliwość urodzenia się „kobietą w ciele mężczyzny” lub „mężczyzną w ciele kobiety”. Wskazują także na niebezpieczeństwa płynące z poddawania transseksualistów operacji zmiany płci, ponieważ osoby po takich zabiegach 5 razy częściej podejmują próby samobójcze i 19 razy częściej przyczyną ich śmierci jest samobójstwo. Tego typu operacje są szczególnie szkodliwe w przypadku dzieci, ponieważ większość z nich wyrasta w okresie dojrzewania z problemów z identyfikacją z własną płcią, a szkody wyrządzone przez chirurgów plastycznych i terapię hormonalną często są już nieodwracalne."
Maria Blaszczyk2020.02.25 18:15
Trudno uwierzyć czasem, że mamy XXI wiek. McHugh i Mayer... O jeżu... Może warto by z internetu skorzystać, jak już się ma go w ręku i sprawdzić, kto zacz? McHugh to taki "naukowiec", który używając typowo "naukowego" języka nazywa ludzi transpłciowych „karykaturami”, zdezorientowanymi” i „szalonymi”. Cały ten stek bzdur nie został zresztą opublikowany w żadnym czasopiśmie naukowym - bo żadne i tak by tego nie przyjęło, tylko w takim prawicowym periodyku "New Atlantis". A do tego sam McHugh przyznał, że ten „raport specjalny” był jedynie „fragmentem opinii”, a nie żadnymi "wnioskami wyciągniętymi z badań". Dodatkowo genetyk, Dean Hamer, na którego badania powołał się nasz drogi oszust, zaznaczył, że to, co on nawypisywał, to "pure balderdash" i nijak się ma do jego wyników. Koledzy McHugha ze szpitala Johna Hopkinsa odcięli się w większości od tych "opinii", a sam szpital znacznie stracił w rankingach... Podobnie jak wielu innych, którzy jakiekolwiek pojęcie na ten temat mają, chociażby 600 naukowców i klinicystów z Uniwesytetu Vanderbilta. https://www.advocate.com/commentary/2016/8/29/new-scientific-study-sexuality-gender-neither-new-nor-scientific https://www.hrc.org/blog/scholars-clinicians-release-statement-rejecting-misleading-anti-lgbtq-repor https://www.hrc.org/resources/johns-hopkins
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.02.25 14:30
DLACZEGO PEDALE NIE JESTEŚ W PRACY? BO ŻYJESZ BEZWSTYDNIE Z PODATKÓW KATOLI, PRAWAKÓW I MOHERÓW - TY BEZWSTYDNY PEDALE!!! PEDAŁY PEDOFILE MORDUJĄ LUDZI ZARAZAJĄ HIV DZIECI!!! GDZIE JEST "PREMIER" BIEDROŃ ??? GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
anonim2020.02.25 15:05
grunt, że ty jesteś "w pracy" hue hue
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.25 14:23
STRASZNE :D prawactwo to oszołomy, które wzbudzają politowanie
Jahu2020.02.25 14:56
Nie straszne, tylko chore bo trzeba mieć we łbie coś nie tak, żeby chop chopu w d... grzebał.
robaczek 2.02020.02.25 14:59
;] ale cie to kusiii!; ] tylo jedno w glowie ;] a moze trzeba miec we lbe cos nie tak zeby sie interesowac co inny czlowiek robi ze swoją dup_a ;] ty tak caly czas masz? jak tylko kogos poznasz od razu oceniasz czy w dup_ke bierze ;] Jahu!!! to moze jednak z toba cos nie tak? ;] no zajefajni jestescie! ;] tacy nie za inteligentni ;] buziaczki w siusiaczki!! ;]
Jahu2020.02.25 15:14
Jesteś cienki i śmieszny..nie interesuje mnie co inny człowiek robi ze swoją d.... tylko nie zgadzam się, żeby ów człowiek wmawiał innym ludziom a zwłaszcza dzieciom, że grzebanie penisem w d.... chopa jest normalne. Przerasta cię to?
uhhh2020.02.25 20:31
kto powiedział, że od razu będą dzieciom opowiadać o gejowskim seksie ze szczegółami, nikt o zdrowych zmysłach by tak nie robił, chłopie wtf
Jahu2020.02.25 21:39
Czy chłop który się bawi jajkami drugiego chłopa ma zdrowe zmysły? No chyba nie.
***2020.02.26 12:04
.....aaaa, czyli jak "nie od razu" to wszystko OK. ....no tak.
Moly2020.02.26 2:09
Nie wiem z tym politowaniem. Dla mnie to Oni sieja strach w Polsce. Podsycaja nienawisc i agresje
antykatolik2020.02.25 14:14
A jak się dzieci dowiedzą, że istnieją fioletowe cyklopy? To też jest bardzo niebezpieczne. Nie dla fioletowych cyklopów!
Michał Jan2020.02.25 18:24
I na dodatek same baby.
Sebastian Lorenc2020.02.25 18:30
A widziałeś fioletowego cyklopa, który byłby chłopem?
Michał Jan2020.02.25 19:48
Nie widziałem ani jednego cyklopa w formie żywej, więc nie mi tu wydawać ekspertyzy. Cyklop może być fioletowy, jak sobie go rolnik tak pomaluje.
Sebastian Lorenc2020.02.25 19:51
Aż sobie wygooglałam "cyklop rolniczy" i jestem bogatsza o nową wiedzę z dziedziny "wieś, rolnictwo, maszyny rolnicze" ;)
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.02.25 14:09
𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 multitasking asshole. Bezwstydnie żyje ten pasożyt z podatnika katola, mohera i prawaka.
anonim2020.02.25 14:17
Raczej odwrotnie mój drogi przygłupie. Do emerytury zostalo mi z 30 lat płacenia na takich jak ty. Swirku. Btw "Leszek" wklejacz to też ty? Czy znalazł się jeszcze jeden wklejajacy paranoik? :) Zdrowia
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.02.25 14:29
Bezwstydnie żyje ten pasożyt z podatnika katola, mohera i prawaka.
Pfft2020.02.26 1:57
Podatnika? Gdzie ty byś zdążył na jakieś podatki zapracować, jak ty całe dnie uprawiasz stalking na Frondzie? Nie pamiętam kiedy ostatnio przeglądając komentarze pod artykułami nie trafiłem na twoje fiksacje...
Klejnot Nilu2020.02.25 14:07
Prawactwo to jednak stan umysłu.
Michał Jan2020.02.25 18:23
Ciekawa konkluzja zważywszy, że wciskanie bohaterów homoseksualnych przy każdej okazji dochodzi już do poziomu aberracji.
anonim2020.02.25 14:04
"....oficer Specter, która jest fioletowym cyklopem. Nie byłoby jeszcze w tym nic dziwnego, " :D Wiadomko. Ale że jest lesbijką fioletowym cyklopem to już hanba! Diabel! Szatan! Gwałcą dzieci w kinie! Pamiętajcie turbo-katole, ten film zmieni wasze dzieci w gejów i lesbijki! Qwa wy jesteście do leczenia frendzle. :*
Michał Jan2020.02.25 18:13
Podyskutuj o tym z panią rzecznik SLD.
Nie gej2020.02.25 14:01
Po je- ba-ło was a może wmawiać dzieciom że nie ma homoseksualistów a jak są to to jedno wielkie zło wy średniowieczne katolickie głu-pki
Jahu2020.02.25 14:53
Chodzi o to żeby nie oswajać dzieci, że homo jest czymś normalnym, bo nie jest..powiedz nam "nowośmieszny" chłopku co w homo jest dobrego?
Klejnot Nilu2020.02.25 15:10
A co w homo jest złego, że się go tak boicie? W czym TOBIE osobiście przeszkadza, że dwóch facetów, albo dwie kobiety żyją razem?
Jahu2020.02.25 15:34
Jest wiele złych rzeczy i dużo by trzeba pisać..np. Nienaturalny sex jest przyczyną wielu chorób. My się nie boimy tego że gdzieś w domu żyje sobie dwóch homo, tylko nie zgadzamy się żeby z wynaturzonego sexu i z chorych i nienaturalnych zachowań czynić normę. Człowiek powinien żyć w prawdzie i nie można robić z ludzi wariatów i wmawiać im, że relacje homo są naturalne i normalne bo nie są..jeśli na to pozwolimy to wiąże się to z kolejnymi krokami bo jeśli to jest normalne to kolejnym krokiem jest adopcja dzieci przez homo.
Ja2020.02.25 16:52
Według mnie są normalne choć nie jestem gejem i co swoje średniowieczne poglądy to się możesz do du-py wsadzić
Jahu2020.02.25 17:03
Ty "nowociesny", jeśli normalne to czemu nie grzebiesz penisem facetowi w d.....?he?
***2020.02.25 19:25
Jak "normalne jak nie normalne"? Zdecyduj się.