Czy sprawca pobicia nauczyciela w Wieliczce to zwolennik Rafała Trzaskowskiego?  - zdjęcie
16.07.20, 11:15Fot. via Pixabay - arembowski

Czy sprawca pobicia nauczyciela w Wieliczce to zwolennik Rafała Trzaskowskiego?

6

W małopolskiej Wieliczce dwa dni temu doszło do pobicia nauczyciela. Powód: obrona przez nauczyciela czarnoskórego mężczyzny. Sprawca pobicia został wskazany przez nauczyciela, na podstawie filmiku z sieci. Według informacji uzyskanych przez portal tvp.info sprawca pobicia to zwolennik Rafała Trzaskowskiego

Sprawa napaści na nauczyciela została opisana przez krakowski oddział ,,Gazety Wyborczej”. To sprawa bulwersująca. Gazeta opisuję całe zajście, włącznie z finałem gdy nauczyciel został zaatakowany i pobity z powodów rasistowskich poglądów napastników. O napaści zawiadomiona została  policję. Sprawca pobicia okazał się zwolennikiem Rafała Trzaskowskiego, a jednocześnie sprawca okazał się osobą nietolerancyjną i właściwie jako osobą jeszcze? Czy tak postępują normalni ludzie? Każdy może sam ocenić jego zachowanie.

Mężczyzna ma profil na Facebooku, który rozpoczyna się od zdjęcia sprawcy pobicia w koszulce popierającej polityka KO. Na tym profilu zamieszczony został film z pobicia nauczyciela i to właśnie na tej bazie, pobity nauczyciel wskazał napastnika.

Policja na chwilę obecną dokonuję weryfikacji sprawcy pobicia.  Sprawa będzie miała dalszy swój ciąg.

rr, portal tvp info

Komentarze (6):

Jan2020.07.16 15:57
pokazac napstnika: twarz i nazwisko szybko sie uspokoja
Natalja Siwiec2020.07.16 14:21
To był biały katolik czyli naturalny wyborca Pis.
Margeritta2020.07.16 13:44
Policja weryfikuje sprawcę pod kątem preferencji politycznych? A to ciekawe :)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.16 12:04
Ale jak to! PiSdziaki nie pochwalą za to patriotyczne zachowanie? przecież ten czarny to uchodźca który morduje katolików, gwałci dzieci i roznosi zarazki!!!
Domki w Słupsku2020.07.16 12:03
Jak wiadomo szczyt ideału to istota: 1. czarna. 2. kobieta, 3. żydówka i 4. lesbijka. Cztery w jednym. Nie do pobicia. Nawet krzywe spojrzenie na takie coś jest rasizmem, antyfeminizmem, antysemityzmem i homofobią. Kwalifikuje się do 4 kar śmierci na raz.
Jerzy2020.07.16 11:51
Kiedyś lewactwo to byli pedofile (i pochodni), mieli monopol na uciśnionych... Nagle pojawiła się konkurencja - BLM, heteroseksualne czarne lewactwo, i stąd te nerwy, stąd te bójki - kto ważniejszy - lewak pedofil, czy lewak czarny hetero...