Czy niedługo w Sejmie będziemy oglądać nagie posłanki? - zdjęcie
22.05.16, 12:00

Czy niedługo w Sejmie będziemy oglądać nagie posłanki?

- Szaleństwo w próbie przebijania się do serwisów skończy się tym, że posłanki w Sejmie będą zachowywać się jak Femen - powiedział w „Kawie na ławę” Joachim Brudziński, komentując zachowanie Agnieszki Pomaski.

- Na pewno nie możemy przejść do porządku dziennego nad tym, że ważny polityk PO demonstracyjnie targa uchwałę Sejmu o suwerenności. To szaleństwo w próbie przebijania się do wieczornych serwisów zakończy się tym, że Pomaska czy inne posłanki opozycji będą w polskim Sejmie zachowywały się jak ukraiński Femen, będę się nie wiem obnażały, by się przebić do serwisów. Pani Pomaska rok temu wrzuciła na TT zdjęcie w Boże Ciało pisząc, ze przez te zabobony nie może na wrotkach jeździć. Wkrótce Boże Cialo, będziecie panowie mieli wkrótce kolejną okazję do tego, by szargać to co święte - mówił Brudziński.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości odniósł się także do sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego

„Wśród niektórych członków KE sama możliwość dogadania się tu w Polsce to czarny sen. Polityczni partnerzy w ramach frakcji europarlamentarnych którzy dziś stoją na czele KE, przynajmniej niektórzy z nich, dla nich czarnym snem może być to, ze takie porozumienie zostanie w Polsce zawarte. Z jednym strony, w świetle informacji przekazanych przez MSZ te rozmowy były bardzo intensywne i dobre. Te rozmowy szły w dobrym kierunku, wszystko wyglądało że zbliżymy się do takich stanowisk, które przybliżyłoby do rozwiązania sporu o TK. I nagle dochodzi do tego dziwnego przecieku” - tłumaczył.

Brudziński pokazał zdjęcie polityków opozycji po komunikacie Komisji Europejskie

„Byliśmy umówieni na to spotkanie. No i co się wydarzyło? To są zadowolone miny polityków opozycji po komunikacie z Brukseli. Bardzo smutne miny panowie mieli – na szczęście dla Polski, gdy jedna z agencji ratingowych utrzymała nasze wskaźniki. To pokazuje prawdziwe intencje opozycji – gdy coś dobrego dzieje się w UE wokół Polski to macie smutne miny. Jak można poprzez kontrolowany przeciek z KE wywołać kolejnego obszaru sporu, to dobrze. Ja wiem jedno, że dziś ten spor moglibyśmy rozwiązać praktycznie natychmiast. Gdyby opozycja była odpowiedzialna” - podkreślił

gb/300polityka.pl