Czy możesz zarobiać na wydobywaniu bitcoinów? - zdjęcie
23.12.21, 01:58fot. pixabay.com

Czy możesz zarobiać na wydobywaniu bitcoinów?

8

Bitcoin to całkowicie zwirtualizowany zestaw technologii skomponowany i zorganizowany na zasadzie podwójnego zanurzenia. W konsekwencji Bitcoin nie jest poddawany aktywności fizycznej, ponieważ każda progresja poddana bitcoinowi jest całkowicie wirtualna.

Bitcoin jest odpowiednio określany jako wirtualne złoto, ponieważ rzadkość bitcoinów jest nawet większa niż złota, a proces korzystania z bitcoinów jest znany jako wydobywanie bitcoinów. Nie można jednak zaprzeczyć, że nie jest to podobne do wydobywania złota, ponieważ wydobycie bitcoinów jest całkowicie cyfrowym postępem, wymagającym komputerów i źródła zasilania.

Pomimo tego, że jest to niezbędny element sieci bitcoin, tylko nieliczni entuzjaści kryptowalut znają podstawy kopania bitcoinów. Jeśli nie masz środków na inwestowanie w wydobycie bitcoinów, nadal możesz zarabiać na handlu bitcoinami. Istnieją strony internetowe, takie jak https://bitcoinsup.pl/, które mogą znacznie ułatwić Twoją przygodę handlową z tą kryptowalutą. Poniżej znajduje się wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarabianiu pieniędzy poprzez wydobywanie bitcoinów, więc na co czekasz? Spójrz

Podstawy wydobywania bitcoinów

 

Bitcoin jest całkowicie zdecentralizowanym ekosystemem, a każdy postęp związany z bitcoinem jest odpowiednio niezależny politycznie i zdecentralizowany. Na przykład wydobycie bitcoinów jest określane jako zdecentralizowany postęp dostępnych jednostek bitcoin, jak w niektórych źródłach.

 

Ciekawostką jest jednak to, że bitcoin wykorzystywany przez górników bitcoin podczas wydobywania jest tylko nagrodą za faktyczne działanie. Wydobywanie bitcoinów może podtrzymać podaż bitcoinów na globalnym rynku, ale wydobycie bitcoinów zostało zapoczątkowane w celu weryfikacji transakcji w ekosystemie bitcoinów.

 

Jak podano wcześniej, bitcoin jest zdecentralizowany i nie ma partii politycznych zaangażowanych w sieć bitcoin; w celu zwiększenia bezpieczeństwa kompleksu bitcoina bez udziału instytucji centrycznych wprowadzono koncepcję kopania bitcoinów.

 

Trudność w wydobywaniu bitcoinów

 

Trudność w wydobywaniu bitcoinów jest reprezentowana przez liczbę współczynników hash produkowanych przez cały łańcuch wydobywczy bitcoinów. W maju 2021 r. globalna sieć wydobycia bitcoinów osiągnęła maksymalny pułap, ponieważ trudność wydobycia bitcoinów wyniosła 22 biliony.

 

Trudność wydobywania bitcoinów jest obliczana co 14 dni. Po 14 dniach nastąpił nagły spadek trudności w wydobyciu bitcoinów ze względu na letnią przerwę w wydobyciu bitcoinów przez Chiny. Trudność w wydobywaniu bitcoinów spadła o 48%, w następstwie zakazu wydobywania bitcoinów w Chinach.

 

W jaki sposób górnik bitcoinów korzysta z bitcoinów?

 

Wydobywanie bitcoinów nie jest pierwotnie postępem w korzystaniu z jednostek bitcoinowych, aby skorzystać z nagrody za wydobycie bitcoinów; kopalnie są niezbędne do wykonywania pewnych zaawansowanych i technicznych czynności. Górnicy Bitcoinów muszą zatwierdzić transakcje, aby otrzymać nagrodę blokową przez algorytm tej kryptowaluty.

 

Górnicy mogą zweryfikować transakcje tylko przy pomocy komputera i programisty górniczego. Ze względu na ogromną konkurencję w branży wydobycia bitcoinów, dochodowe przedsięwzięcie wydobywcze wymaga potencjalnej platformy do wydobywania bitcoinów. Największy potencjał sprzętu do wydobywania bitcoinów nazywa się układami scalonymi specyficznymi dla aplikacji.

 

Wydobywanie bitcoinów opiera się na mechanizmie dowodu działania. Dowód pracy jest również obecny w niektórych solidnych cyfrowych walutach, takich jak ethereum itp. Dowód pracy pozwala górnikom bitcoinów weryfikować transakcje jedynie poprzez rozwiązanie zagadki matematycznej.

 

Algorytm Bitcoina renderuje łamigłówkę matematyczną każdemu możliwemu górnikowi, który bierze udział w procesie wydobycia, a górnik, który rozwiązuje lub dekoduje łamigłówkę matematyczną za pierwszym razem, w przeciwieństwie do innych górników, otrzymuje nagrodę za blok.

 

W skrócie, wydobycie bitcoinów jest jak wyścig ze względu na mechanizm dowodu działania, ponieważ każdy może wziąć udział w tym wyścigu, ale wyścig wygra tylko jeden górnik z największym potencjałem platformy wydobywczej i umiejętnościami. Aby rozwiązać zagadkę matematyczną, górnicy integrują swoje komputery poddane działaniu solidnego sprzętu wydobywczego, ponieważ te platformy wydobywcze zapewniają maksymalną możliwą szybkość mieszania, a szybkość mieszania określa liczbę zagadek matematycznych rozwiązanych przez platformę bitcoins w ciągu jednej sekundy.

 

Dlaczego wydobywanie bitcoinów jest niezbędne dla sieci bitcoinów?

 

Wydobywanie bitcoinów i blockchainów są podkreślane jako dwa najważniejsze elementy infrastruktury bitcoina. Bitcoin jest całkowicie zdecentralizowany i wirtualny, co pokazuje liczbę prawdopodobnych zagrożeń związanych z bitcoinem.

 

Aby złagodzić to ryzyko, wydobycie bitcoinów weryfikuje każdą możliwą transakcję ekosystemu bitcoina, nawet bez udziału partii rządowych. Pozbawiona wydobywania bitcoinów lub koparek, sieć bitcoina będzie narażona na poważne zagrożenia bezpieczeństwa, które mogą zniszczyć całą sieć bitcoina w ciągu kilku sekund. Wydobywanie bitcoinów obejmuje ogólny cel bezpieczeństwa infrastruktury bitcoina.

 

Zamiast tylko zwiększać bezpieczeństwo sieci bitcoina, odpowiednio podtrzymuje dostawy jednostek bitcoina. Każdy górnik bitcoina wydobywa z niego bitcoina, aby czerpać z niego dochody; gdy ten górnik skorzysta z nagrody blokowej, sprzedaje nagrodę blokową za pomocą godnej zaufania wymiany. Zaufana giełda zachowuje te jednostki bitcoinów dla klientów, a następnie sprzedaje te jednostki bitcoinów klientowi zgodnie z ich zapotrzebowaniem.

 

To wszystko, co powinieneś wiedzieć o wydobywaniu bitcoinów.

Komentarze (8):

matis892022.01.2 9:21
z ekologicznego, ekonomicznego i logicznego punktu widzenia te wszystkie crypro-g00wna oparte o proof of work winny być NATYCHMIAST globalnie ZBANOWANE!!
cam2021.12.30 22:11
Jeden już was posłuchał i zainwestował: https://www.money.pl/gospodarka/ksiadz-stracil-pieniadze-wiernych-inwestowal-w-kryptowaluty-6643516008549344a.html ----- a tu drugi: https://www.fakt.pl/wydarzenia/kielce-ksiadz-stracil-300-tys-zl-chcial-sie-dorobic-na-krypotowlutach/bwbzym6
annonimo2021.12.27 18:46
Zarooobiać nie możesz na pewno.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2021.12.24 18:54
W Zakopanem, na Krupówkach siedzi gazda i chce sprzedać zabiedzonego owczarka. -Gazdo ile chcecie za tego psa???-pyta turysta -200 tysięcy BITKONÓW. - odpowiada gazda, -E tam nikt tyle nie da - mówi turysta -DADZĄ, DADZĄ, -mówi gazda. Po kilku godzinach turysta ponownie przechodzi koło gazdy i widzi , Gazda nie ma zabiedzonego psa. I co gazdo kupił ,ktoś pieska?- pyta turysta, A KUPIŁ KUPIŁ -odpowiada gazda, chyba nie za 200 tysięcy -mówi turysta, A właśnie że za 200 tysięcy kupili, I tak zapłacili GOTÓWKĄ???? -turysta mówi, No nie, ale dali DWA KOTY po 100 tysięcy BITKONÓW. ŻYCZĘ SUKCESÓW, szczególnie tym którzy na KOŃCU BĘDĄ CHCIELI ZREALIZOWAĆ TE BITKONY.
matis892021.12.23 15:33
''Katolicka'' Fronda za szatanistycznym, lewackim PISem promuje działalność Antychrysta przeciwko Chrystusowi. W bezgotówkowym, cyfrowym państwie Antychrysta nic bez Znamienia Bestii na ręce nie kupisz i nie sprzedaż. Bo będzie cyfrowe państwo bezgotówkowe.
matis892021.12.23 15:28
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892021.12.23 15:27
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
marc2021.12.30 12:11
Skończ pisać te brednie !