18.07.19, 14:30Fot. Aargambit via Wikipedia, CC 3.0 / screenshot Youtube

Czarzasty skomentował decyzję PO: Schetyna abdykował i zrobił wielki krok w stronę zwycięstwa PiS-u

Platforma Obywatelska zadecydowała dziś, że do wyborów parlamentarnych nie pójdzie w koalicji ani z PSL, ani z SLD, ani z Wiosną. Grzegorz Schetyna w trakcie konferencji prasowej poinformował, że PO idzie do wyborów jako Koalicja Obywatelska, z Nowoczesną i Inicjatywą Polską Barbary Nowackiej. Ostro oberwało się liderowi PO od Włodzimierza Czarzastego.

Lider SLD zwracając się do Schetyny stwierdził:

Miałeś Grzesiu wielką szansę, aby być przywódcą polskich demokratów i demokratek, stworzyłeś wielki projekt i nie umiałeś go obronić”.

Dodał też:

Zabrakło odwagi, wiary i umiejętności”.

Skomentował też:

Dzisiaj Grzegorz Schetyna zrobił wielki krok w stronę zwycięstwa PiS-u”.

Jak stwierdził:

"Grzegorz Schetyna dzisiaj jako lider Platformy Obywatelskiej abdykował z pozycji lidera opozycji. Uznawaliśmy Schetynę jako lidera opozycji".

 

dam/TVP Info, Polsat News 

Komentarze

Jarosław2019.07.18 22:59
Wielkie dzięki Grzesiu :D
czerny2019.07.18 17:45
Już się rozbiegli na boki i leją się po łbach. Ciekaw jestem jakie poparcie w nowej konfiguracji będzie miała tzw. Koalicja Obywatelska, czyli koalicja Obywatela Grzegorza z Obywatelem Schetyną.
Marian2019.07.18 15:58
Jeden z nich odmowil zawarcia zwiazku partnerskiego
Cogito ergo sum2019.07.18 14:56
Czarzastemu jest przykro, że SLD został potraktowany jak zadżumiony albo trędowaty. Schetyna zakosztował w wyborach europejskich tego pocałunku śmierci i go zemdliło. Postąpił racjonalnie. Z Biedroniem mogłoby wyjść niehigienicznie. I tak Wiosna, SLD i Razem mogą spółkować nowocześnie jak u Michaliny Wisłockiej.
Jula2019.07.18 14:49
No to działaczom:Dyduchowi,Jaskierni,Pastusiakowi,Senyszyn,Iwińskiemu ... zrzedły miny.SLD nie przekroczy samodzielnie progu wyborczego,antrakt się skończył,(dziwne antrakt w cyrku) Będą lepić koalicję, z plasteliny?