Co za obrzydlistwo! Verhofstadt podle kłamie, by oczerniać Polskę - zdjęcie
24.01.20, 08:16

Co za obrzydlistwo! Verhofstadt podle kłamie, by oczerniać Polskę

44

Guy Verhofstadt, znany eurokrata nienawidzący Polski, posłużył się podłym kłamstwem, by oczernić nasz kraj.

 

Verhofstadt opublikował na Twitterze zdjęcia przedstawiające tablice u wjeździe do miast z napisem "Strefa wolna od LGBT". Jak napisał, wywołuje to u niego mdłości i żąda od Komisji Europejskiej, by wymusiła na "polskich władzach" usunięcie tych tablic.

Problem w tym, że... tablice to prowokacja homoseksualistów.

Rzecz wymyślił niejaki Bartosz Staszewski, człowiek związany z Marszami Równości i innymi tęczowymi hucpami. Mężczyzna woził tablicę od miasta do miasta; później fotografowano "osoby LGBT" przy tych tablicach, by "zwrócić uwagę na problem" dyskryminacji.

Tablice jako żywo przypominają niemieckie tabliczki "Nur fur Deutsche" stawiane przy "teutońskich lasach". I jak widać, tacy nienawistnicy Polski jak Guy Verhofstadt chętnie siegają po tę żałosną lewacką prowokację.

Wpis Verhofstadta "polubiło" na Twitterze ponad 1500 osób. Część Europejczyków naprawdę dała się nabrać i myśli, że polskie władze stawiają takie tablice!

Verhofstadt powinien za to odpowiedzieć. Takie prowokacje nie mogą uchodzić na sucho. Tego socjalistę czas obiąć sankcjami. Zamiast "strefy wolnej od LGBT" polecamy ustawić na granicach tablicę "Strefa wolna od Verhofstadta i innych lewicowych kłamców"...

bsw

Komentarze (44):

ala2021.03.28 18:04
Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Huebner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun, Marek Balt, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller, Sylwia Spurek. Największe szKODniki Polski i Polaków!
bogdanus2021.03.2 12:03
Ważne że my wiemy jak jest.
Tęczowa zaraza to zło !2020.06.17 17:12
Tak jest z lewakami i tymi bez Boga !
MementoMori2020.05.30 13:53
Marcin Luter, Marks Engels, Lenin, Stalin, Hitler , Freud , nowa lewica i szkoła frankfurcka, rewolucja seksualna, neomarksizm, feminizm, lgbt i cała dzisiejsza tolerancyjna nowomowa , ośrodki monitorowania zachowań kseno,homo , fundacja batorego itd Bill Gates, Mosad , szin bet, Soros, chabad lubawicz, ONZ , WHO, Nato, UE ... 2020 A.D wszyscy jeden wspólny rodowód nienawiść do KK i tradycji ! Tylko jedna nie lewicowa Konfederacja, jak przegrabędziecie mieć tak : 0 37 - 1 15 https://youtu.be/b9crro4ZE4g
Wiktor2020.05.30 10:28
Popieram Verhofstadta Polska to podły kraj mający w swojej historii- szmalcowników ,granatowa policję ;gestapo w czasach okupacji zawalne było donosami ;najwyższy czas zmierzyć się ze swoją niechlubną też historią i wreszcie oczyścić się; zaden naród nie jest kryształem Polska także nim nie jest . To co się dziej ze strefami wolnymi od LGBT to fakt nie zakłamiecie prawdy ;
Cool (druga odpowiedz dla M. Blaszczyk)2020.01.25 13:25
1 cyt: " Przynajmniej część sprawców jest znanych. Są to skazani w procesie. Byli Polakami. Nie Białorusinami, nie Żeydami, nie Chińczykami..." odp: ... Możesz więc co najwyżej napisac, że ten konkretnie przestepca był Polakiem! ... twierdzenie, na podstawie pojedynczych przypadków, że Polacy byli mordercami, jest generalizowaniem i podła manipulacją. 2 cyt: " ... Do tego piszesz: " jednocześnie o ofiarach Holokaustu mówicie o Żydach i słowem nie wspomnicie, że połowa, to byli polscy obywatele." Ja jestem jedna i ja np. tu: https://www.fronda.pl/a/jacek-sasin-prezydent-andrzej-duda-podjal-jedyna-mozliwa-decyzje,138814.html pisałam, dziwiąc się dumie z doprowadzenia do takiej sytuacji, pod postem pana hrabiego Potockiego: "??? Jesteśmy dumni z sytuacji, że rządzący Polską doprowadzili do sytuacji, gdy na obchodach jednego z największych ludobójstw w historii, których ofiarą byli głównie polscy obywatele, polski prezydent nie ma możliwości się wypowiedzieć? .... " odp: ... pomijam fakt, że jak zwykle błednie okreslasz sprawców i winnych, to gdybyś trochę myślał to wiedziałabyś, że właśnie dlatego, żeby między innymi słowa o polskich ofiarach nie dotarły do szerokiej rzeszy odbiorców, Duda nie został dopuszczony do głosu! ... Twój głos natomiast, wybacz! ... ale nic nie znaczy! 2cyt::" ...No a Holocaust zorganizowali naziści. Różnych narodowości. Jego głównymi sprawcami było dwóch Austriaków akurat: Hitler i Eichmann. Nie widzę ŻADNEGO powodu, by fakt ten zatajać." odp: ...Idąc Twoim tokiem "myślenia" holokaust współorganizowali Żydzi, bo Hitler miał też pochodzenie żydowskie. Ale nie bedę brnął w ten idiotyzm bo jego pochodzenie nie ma najmniejszego znaczenia! ... istotnym jest fakt, ze był przywódcą Narodu niemieckiego, realizującym plan z demokratycznym poparciem i dla korzyści państwa niemieckiego. 3cyt: " ... Dobrowolna współpraca przy byciu mordowanym to dość zabawny pomysł. Chyba nie bardzo rozumiesz koncepcję dobrowolności..." odp: Dobrowolny = ochotniczy. 4 cyt: " ... Co do Jedwabnego... No cóż. Mnie te zeznania przekonują, jest ich tyle, że nie potrafię zrozumieć, po co tyle osób, nie mających żadnego w tym interesu, miałoby kłamać, podobnie jak przekonały zespół specjalistów z IPN i Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, A tymczasem człowiek podpisujący się Cool wie lepiej od sądu, specjalistów, prezydenta i w ogóle wszystkich..." odp: Gratuluje niezachwianej wiary w system polityczno-sądowniczy! Muszę Cie jednak zmartwić, IPN właśnie prowadzi archiwizacje dokumentalną zeznań świadków tej zbrodni i czeka na "zielone światło" na wznowienie badań, niestety nie ma jeszcze decyzji politycznych na wyższych szczeblach ... jednak wydaje się to kwestią czasu! :-))
obywatel2020.01.25 12:13
W kwestii zasadniczej??? Czy kazdy z nas,ma prawo ,instalowac jakies znaki drogowe,tablice informujace ,na gminnych masztach,slupkach ???Od tego jest administracja samorzadowa i panstwowa. Czyli ten pan popelnil przestepstwo wg /KK lun cywilnegi i powinien zostac ukarany.Czy w Polsce prawo funkcjonuje???
rp2020.01.25 10:43
A gonić to gowno pedalskie z Polski
Foster2020.01.24 17:36
Jakich czasów dożyliśmy - wszyscy kłamią: opozycja, sędziowie z tytułami profesorskimi, nauczyciele akademiccy specjalizujący się w prawie konstytucyjnym, komisja wenecka, komisja europejska, sąd sprawiedliwości UE (TSUE), senatorowie amerykańscy - tylko PIS mówi prawdę. Przypominam sens wypowieszi ks. prof. Tisznera na temat prawdy: jest prawda, szcera prawda i gówno prawda. O jakiej prawdzie myśli PIS ?
Japa2020.01.25 11:39
O jakiej prawdzie myśli PiS ? No właśnie , panie ,,Foster ", o jakiej ? Rad bym u Pana poczytać odpowiedz .Z uzasadnieniem . bo bez niego to będzie takie ,,Nie Bo Nie " pokokowskie.
marko2020.01.24 15:51
ten pedofil znowu swoje
src2020.01.24 13:51
Gargamel jeszcze żyje??
taro2020.01.24 13:21
ta tablica kierowcow -dewiantow sie nie tyczy, bo kto to podczas jazdy przeczyta. Slaba prowokacja antypolskich smieci. Jakby na zoltym tle byla nalepiona morda Verhofstadta, to kazdy by to widzial, ale musi byc koniecznie wystawione jego uzebienie.
anonim2020.01.24 11:00
Władze UNII za tą prowokacje powinne usunąć go bez prawa powrotu z parlamentu,tacy jak on szerzą nienawiść!
Beno2020.01.24 10:54
żeby stawiać takie tablice przy drodze, to trzeba mieć chyba pozwolenie gminy. Jeśli takowych nie miał, a wiadomo, kto to robił, to trzeba go postawić do odpowiedzialności karnej. W czym problem?
qwerty2020.01.24 10:44
Dramat Polski rozpoczęty. a oto ciąg dalszy scenariusza na najbliższe 4 do 5 lat: UE w odwecie za brak praworządności i demokracji oraz za nieprzestrzeganie przepisów unijnych wprowadza sankcje zakręcając kurek z pieniędzmi (brak subwencji , dotacji dla rolnictwa, funduszy inwestycyjnych na drogi, mieszkania itp..) PiS składa wniosek o wystapienie Polski z UE. ciemny lód rozżalony o brak pieniędzy obwiniając o to oczywiście UE a nie PiSowski rząd popiera w referendum wniosek rządu. mamy polexit. Nowy rząd pot przewodnictwem Korwina Nikke podpisuje traktat z Rosja który jest w rzeczywistościa oddaniem Polski w lenno Moskwy. Wybuchają protesty i demonstrację - resztka inteligencji i myślącego narodu która jeszcze nie wyemigrowała próbuje się bronić - które zostają krwawo stłumione przez NKWD i armię czerwoną . Oczywiście nikt się za Polską nie wstawia bo NATO trzyma z UE a USA jest daleko i woli geszeft z Moskwą. Moskwa internuje polski rząd, wprowadza rosyjska walutę język i adminisytrację. POLSKA ZNIKA Z MAPY EUROPY.
Michał Jan2020.01.24 12:43
Spróbuj z czymś na depresję. Rower jest niezły.
Joanna2020.01.24 10:24
Obrzydliwy, obleśny typ trzęsący się z nienawiści do Polski (co widać w jego wystąpieniach). Obłęd w oczach, aż strach pomyśleć co by zrobił gdyby mógł...
Pat2020.01.24 10:07
Złodziej z raju podatkowego i tyle w temacie
doctor2020.01.24 9:37
kiła wrodzona, nie da się ukryć
babcia2020.01.24 9:21
jestem za takimi strefami
Onuca Putina2020.01.24 9:14
Menda to on jest, wystarczy popatrzeć, ale kolejny kłamie nr. Polski.
LGBT2020.01.24 9:08
Lej Geja Batem Tatusiu.
Maria Blaszczyk2020.01.24 8:58
Pan Verhofstadt nie zrozumiał, co widzi. Bywa. Ale nie rozumiem oburzenia Frondy. Przecież pochwalacie te uchwały i te strefy. Podobały się Wam też naklejki z napisem "Strefa wolna od LGBT". A tabliczki nie? Może ktoś mi wyjaśnić tę dwoistosć.
Japa2020.01.24 9:26
Tak to jest , kiedy ktoś ( np. pani Maria) widzi co chce widzieć a nie to co widzi.Tak jest w każdej dziedzinie . Np jeden mówiąc ,,zgodne z naturą ' widzi homoseksualistów , inny twierdzi ,że nie zgodne .Inny przykład . Jeden patrząc na pana Biedronia widzi zasłużonego posła brukselskiego inny widzi pedała , faceta krętacza , karierowicza . wszyscy maja rację ? Czy to ta dwoistość pani Mario ?
Maria Blaszczyk2020.01.24 12:43
??? Jak powszechna w naturze homoseksualność mogłaby być z niż niezgodna? A kogo pan widzi w panu Biedroniu, to już doprawdy bardzo prywatna sprawa, Mnie on ani brat, ani swat, choć chamskie i wulgarne wycieczki osobiste uważam za nic nie wnoszące. Pomijając już, że wśród wierchuszki obecnie rządzącej koalicji również są osoby homoseksualne, niekoniecznie prawdomówne, które dużo są w stanie zrobić dla kariery. Różnica polega na tym, że pan Biedroń nie udaje kogoś, kim nie jest. Z tych dwóch opcji wybieram tę nieudawaną, choć nigdy na pana Biedronia nie głosowałam. Nie ze względu na jego osobiste przymioty, lecz dlatego, że mam poglądy lewicowe, a pan Biedroń nie bardzo.
Japa2020.01.25 11:33
I znów nie mam odwagi mieć inne niż pani ,,Maria ma zdanie . Tak po kolei . Faktycznie , homosie w naturze byli ,są i będą . To tak jak z kornikiem drukarzem . Natura go , tego kornika stworzyła . Nie Niemcy przecież . Chociaż .u Niemca beee. A u nas pod ochroną . Z panem BIEDRONIEM podobnie ( trochę ). Dla jednych jest cacy chociaż mają inne poglądy . Dla innych , w tym i dla mnie, facet z nikłymi śladami honoru. taki polski ,,kornik drukarz ' .I to by było na tyle , jak mówił jeden taki profesor mniemanologii stosowanej.
az2020.01.24 9:43
Tak pan Gey i jemu podobni zawsze będą traktowani z wyrozumiłaością. Gdyby Patryk Jaki zamieścił na swym koncie fotomontaż z tablicami np. z Belgii i hasłem "strefa wolna od katolików" to organy EU już by obradowały na sposobem jak go ukarać, ale Geya nie spotka nic złego, bo jest z lewactwa które zdominowały EU. Czy tobie ktoś broni nakleić sobie na drzwiach własnego domu "strefa wolna od kleru" (osobiście widziałem takie wklejki, i o dziwo nikt nie protestował)? Naklejka GP była dla użytku prywatnego, a nie żeby ją naklejać na budynkach użyteczności publicznej. Gdyby do mnie przyszedł nieznajomy, obojętnie z jaką sprawą, i był ubrany w tęczowe ciuchy piora i ogłaszał swoje zainteresowania seksualne, który wzbudzają we mnie, delikatnie mówią, niesmak, to ja sam nie wpuściłbym takiego kogoś do domu. Ale gdyby ten sam człowiek, jako np ankieter czy nawet domokrążca, przyszedł normalnie ubrany, normalnie zachowujący się, i nie ogłaszał co robi ze sobą i innymi w przestrzeni poniżej pasa, to przyjąłbym go jak każdego innego człowieka. A te tablice i ta manipulacja, to coś obrzydliwego, i powinno być scigane prawnie, ale to sprawa nie na "wolne (od zdrowego rozsądku) sądy"
Joanna2020.01.24 10:16
Jak to "bywa"? Ot tak po prostu "bywa'? To podłe oszczerstwo i kłamliwa prowokacja, które trzeba natychmiast wyprostować, wyjaśnić i ukarać sprawców- jeżeli oczywiście jest jakiś przepis prawny na to, w co wątpię jak i w nasz obecny wymiar sprawiedliwości.
Michał Jan2020.01.24 12:17
Jest to jak najbardziej słuszny przytyk dla Frondy - sama jest sobie winna trzymając z głupolami. Naklejki, a właściwie ich treść, to była kompromitacja całkiem ciekawej idei przez żebraczą gazetę. Zasięg intelektualny jej redaktora właśnie powoduje, że bez wyżebrania dotacji rządowych nie istniałaby. Włodarze miast skorygowali tę głupotę pisząc "... wolne od IDEOLOGII LGBT". Słusznie, bo za św. Augustynem powinni potępiać grzech, a nie grzesznika, jak to uczynił tępawy autor naklejki.
maciek 232020.01.24 13:21
czy tak trudno zrozumieć że nie chodzi o gejów, tylko, że my nie chcemy tej ideologii marksistowskiej, a V chce, niech jedzie do chin tam komuna ma się b. dobrze
TONI2020.01.24 8:56
Tak to jest jak ktoś ma pogruchotany łeb przez bolcowanie
ateusz2020.01.24 8:33
Chwileczkę, przecież to polskie władze uchwaliły strefy wolne od LGBT. Ten facet tylko przywiesił tabliczki informujące o stanie faktycznym. Gdzie wy tu widzicie jakąś prowokację?
Michał Jan2020.01.24 8:55
Prowokacji nie ma, bo jest jawne kłamstwo polegające na usunięciu słowa "ideologii".
ateusz2020.01.24 9:17
Daj spokój, to od początku były "strefy wolne od LGBT". Po medialnej burzy dopisano tę "ideologię" żeby udawać, że chodzi o coś innego. Typowe działanie pozorowane.
Michał Jan2020.01.24 10:00
Bo od razu chodziło o coś innego, tylko, jak to pisowcy, nie potrafił ich język niegiętki powiedzieć to, co pomyśli głowa.
Japa2020.01.24 9:36
No dobra . Są strefy . Brakuje mi tylko do pełnej wiary w rację ,,ateusza "tylko wiedzy o tym ,,uchwaleniu przez władze stref wolnych od LGBT. Nooo ... chyba ,że władze LGBT to uchwaliły . Aaa...To co innego.
ateusz2020.01.24 9:42
Możesz jeszcze raz, tylko tym razem po polsku?
Japa2020.01.24 12:36
Pytam o tą ,,Uchwałę władzy " o strefach LGBT . Tak to ciężko się doczytać ? ( wpis z godz. 9;33) w Słupsku to po jakiemu piszą /
Polacy patrioci2020.01.24 13:17
facet był prowokatorem, aby debile z targowicy mogli pluć na nas
gracz2020.01.24 8:26
Jak ten unijny,komunistyczny śmieć otworzy usta,to mu sierp i młot z czerwonej pijackiej mordy widać.
orgi2020.01.24 8:23
kolejny volksdojcz , zwyrodnialec lewacki ......
Polak Ateista Dumny Gej 2020.01.24 16:20
to zbok i pedał
Dyplom Mata .2020.01.24 18:42
Człowieku albo jesteś pijany albo nie rozumiesz tego co piszesz