Chamskie słowa Grupińskiego o Macierewiczu: Uprawia politykę na grobach ofiar - zdjęcie
04.02.16, 20:37

Chamskie słowa Grupińskiego o Macierewiczu: Uprawia politykę na grobach ofiar

12

Grupiński został poproszony o komentarz do nowo utworzonej podkomisji przez MON, która ma za zadanie ustalić przyczyny katastrofy smoleńskiej. – Wydaje mi się, że to jakiś zły sen, i mówię to nie jako polityk, ale człowiek współczujący tym, którym dzieje się coś tragicznego – powiedział szef klubu PO Rafał Grupiński na temat powołanej przez Antoniego Macierewicza podkomisji ws. Smoleńska. – Kto ponosi odpowiedzialność za tę katastrofę, kto pozwolił, żeby wszyscy dowódcy razem wsiedli? Przecież to nie rząd, ale kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego – mówił. – Z wielką przykrością wysłuchałem tego, co działo się w MON – stwierdził Grupiński. – Antoni Macierewicz nie przestaje uprawiać polityki na grobach ofiar. Nie potrafi uznać przyczyn wypadku lotniczego, które ustaliła komisja Millera. Po drugie, nie potrafi poczekać na dokończenie śledztwa przez prokuraturę wojskową, ale powołuje nową komisję, której osoby – według ustawy o prawie lotniczym – nie wypełniają nawet kryteriów, jakie powinni mieć członkowie komisji badającej wypadki lotnicze – mówił.

I dalej: -  Macierewicz przez ostatnie 5 lat wygłosił ponad 100 teorii przyczyn tragedii w swoim zespole parlamentarnym. Z mojego punktu widzenia to działanie niedopuszczalne, by traktować tak rodziny ofiar i postępować z pamięcią tych, którzy zginęli – dodał.

Niedopuszczalne to są słowa Pana Grupińskiego, który wypowiada się o sprawie jak rasowy .... (sami dopiszcie)...

mjk

Komentarze (12):

anonim2016.02.4 20:46
na jakich grobach, co to za sformułowanie ? non stop jak odgrzewany kotlet powtarzają te brednie peowcy że na grobach, dajcie już spokój itd. gucio !!! trzeba wyjaśnić do końca wszystko, nie udało się zataić wszystkich dokumentów, filmów, za chwile się okaże kto maczał palce w tej tragedii, ja już wiem :)
anonim2016.02.4 20:49
Metodologia naukowego dochodzenia do asymptoty prawdy komisji Millera nie była znana, stąd potrzeba ponownego przeprowadzenia śledztwa wolnego od błędów.
anonim2016.02.4 21:50
Ten dziadek Grupiński powinien spojrzeć prawdzie prosto w oczy. Gdyby tylko nie ten paskudny zez
anonim2016.02.5 2:15
zamach? wojna!
anonim2016.02.5 7:08
Gdyby ustalenia komisji Milera były prawdą to opinia publiczna dawno by uwierzyła w jej ustalenia. Trzeba było pośle Grupiński patrzeć na twarz i w oczy rządnego władzy D Tuska, a wtedy byś dojrzał prawdę i nie wierzył kłamliwym zapewnieniom o wypadku a nie zbrodni Komisji Milera Czy myślisz że Bóg nie wie, nie zna Prawdy i także szatan nie wie kto był sprawcą i inspiratorem planującym?
anonim2016.02.5 7:08
W komisji znalazł się na szczęście jeden z najlepszych na świecie patologów dr. Michael Baden...Będzie się działo.
anonim2016.02.5 8:35
@der + Jak zwykle głosisz fałszywe tezy czy ja powiedziałem że Donald Tusk wydał polecenie usunięcia Prezydenta RP L Kaczyńskiego. Ale jak znasz życie nawet niewypowiedziane życzenia Iluminatów, Medium /VI stopień w wierze Ateizmu/ są spełniane bez żadnego rozkazu, "Nawet ich myśl wydaje się rozkazem" Czy inaczej było w czasie Sądu na Jezusem gdy Wysoka Rada z Arcykapłanami wyszła z Sali Sądu - /nie wydając żadnego swoim podległym sługom polecenia./ To Mesjaszem Dziedzicem Izraela zajęli się potem na swój sposób ich słudzy i niewolnicy. lub! Czy Sądzący arcykapłan wydał rozkaż a pomimo to jego sługa czy nie uderzył Jezusa w twarz" Dlatego nie udawaj głupa że nie można było wyczytać z twarzy i oczu Donalda Tuska zadowolenia, że jego ukryta myśl przed ludźmi, została wykonana, że prawidłowo zrozumieli jej sens.
anonim2016.02.5 9:52
Trudno się oprzeć wrażeniu , że komisja Milera nie miała oparcia na programie afer po-psl
anonim2016.02.5 11:11
Panika i jeszcze raz panika! Ballada z trupem, z trupem ballada otwieram szafę facet wypada Wprost z Białowieży wracam i łup jak długi leży trup u mych stóp Ach strach, strach, rany boskie, rany boskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2016.02.5 12:42
@der nie ma problemu wiem że cię nie rajcują słowa Boga! Dlaczego - jak niewolnik Lucyfera Kłamcy /Iz. 14.12-15 J 8,44) wolisz słuchać jego dziś tak bardzo miłych słówek ale koniec tego Węża języka prowadzi do piekła poczekaj a zboczysz w piekle że one nie będą tak słodziutkie ! Gdyby Chrystus nie powiedział to mógłbyś wierzyć jego Iluminatom czy synom złego! "Panie Jezu błagamy Cię powiedz, dlaczego ta katastrofa się wydarzyła i czy musiało do nie dojść? + Pan Jezus:" Ja dozwoliłem na śmierć taką. Historia powtórzy¬ła się - jak był zamach na gen. Sikorskiego nad Gibraltarem. Do tej pory nie ma udowodnionego winowajcy a winni są przedstawiciele trzech państw. Tak samo jest i w tym wypadku. Winni są przedstawiciele trzech państw i też nigdy nie odnajdą się winni. To jest cała siatka szpiegów, którzy chcą być waszymi bogami. Oni wiedzą, że jesteście bramą do Europy. .,..) Człowiek w swojej słabości, kruchości -jest lękliwy. Bóg o tym wie... ale i szatan o tym wie. Dokonuje się walka zła z dobrem. Tej bitwy nie wygra Naród, który rządzi się swoim prawem. Przeczytajcie Psalm 22. „ + Chrystus, Król Wszechświata + Dziś otrzymałam informację od A.A., aby przeczytać także ks. Jeremiasza rozdz. 11, oraz rozdz. 12, wers. 1-5 + TRAGEDIA DLA NARODU POLSKIEGO Z POWODU UTRATY TAK WIELU PATRIOTÓW. + POLACY - OBUDŹCIE SIĘ TYLKO JEST JEDEN RATU¬NEK DLA NAS „JEZUS CHRYSTUS - KRÓL" + Biała Podlaska 12.IV. 2010r. godz. 20:05 Proszę o znak – znak - otrzymałem. + Jezus Chrystus + Jam Jest Jezus Chrystus Druga Osoba Trójcy Świętej. Kochane drogie Polskie Dzieci. Dopuściłem do was kolejne doświadczenie, które w Bożych zamysłach, miało was obudzić z letargu życia w jakim się znaleźliście. Zły duch pilnuje was zwłaszcza jako swo¬ich zdobyczy i nie chce dopuścić, aby Boża Wola była wykonywa¬na. Tak jak mówiłem we wnętrzu twojego Serca, Żywy Płomieniu, powtarzam ponownie: Ktokolwiek umrze w dzień Święta Bożego Miłosierdzia lub w jego wigilię, ten nie będzie potępiony. Wiele waszych serc przeżyło wstrząs na wieść o zdarzeniu. ( Katastrofa lotnicza, w której zginął Prezydent Kaczyński z ekipą.) Ofiara ca¬łopalna została złożona i przyjęta. Ofiara ta zapewni tobie Polsko tyle czasu, abyście zdecydowali się nawrócić. Potwierdzam to co się tylko domyślasz, oraz to źródło które poznałeś. Masoneria wraz z kilkoma waszymi sąsiadami dopomogli, aby mogło się wydarzyć to, co się wydarzyło. Pogoda i niesprzyjające warunki pomogły zatrzeć ślady. W tym czasie będzie trudno dość do pełnej prawdy. Nie ulegajcie duchowi gniewu i rozpaczy Jeżeli nie Intronizujecie Mnie na Króla waszego Kraju, to miejsce to zajmie demon. Doprowadzi on do wyniszczenia więk¬szość z was. Jest to cena, którą będziecie musieli zapłacić jeżeli się nie nawrócicie.
anonim2016.02.5 12:55
@der teraz wiesz co cię czeka jak się nie nawrócisz, w tych ostatecznych czasach!
anonim2016.02.5 18:32
Trzeba jeszcze wybrać tezę zamachu. Na początku była mgła oraz rozpylenie helu. Nieistniejąca brzoza - a tak naprawdę sterta desek. Była bomba termo-baryczna, a także ładunki w pokładzie samolotu. Ale skoro samolot wybuchł, to jak skrzydło mogło ściąć brzozę niczym szabla. Oczywiście zakładając, że brzoza nie została złamana wcześniej - to też jedna z teorii. Teraz poznamy najprawdziwszą prawdę.