Cezary Gmyz ujawnia: Tak Niemcy traktują Żydów. 74 lata po wojnie... - zdjęcie
31.05.19, 15:09Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Cezary Gmyz ujawnia: Tak Niemcy traktują Żydów. 74 lata po wojnie...

12

Cezary Gmyz, dziennikarz, publicysta i korespondent TVP opublikował na swoim Twitterze artykuł z Die Welt, w którym niemiecki Żyd opisuje antysemicką sytuację, która mu się przytrafiła.

"Niemcy 74 lata po wojnie. Żyd idący do supermarketu słyszy – ty gówniany Żydzie"-pisze na Twitterze Cezary Gmyz.

"Levi Ufferfilge przeniósł się do Monachium, ponieważ dostał nową pracę w szkole. Od lutego mieszka w dzielnicy Giesing"-pisze Die Welt.

Według Ufferfilga już pierwsze doświadczenia w Monachium nie były pozytywne.

"W drodze do supermarketu powiedziano mi: Ty g.niany Żydzie"-czytamy w artykule.

 

 

Tysol.pl

Komentarze (12):

Paula2019.06.3 15:01
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć (jeśli post jest dla Was nie na miejscu, proszę o informację, nie doszukałam się w regulaminie stricte takiej informacji) Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Paula2019.06.3 13:49
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej stronie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Ewa2019.05.31 19:04
Jak czytam te brednie o Konfederacji,to nie wiem ,śmiać się,czy płakać nad tą waszą głupotą.Ile wam płacą za te bzdury?????
brednie jewki2019.06.2 18:30
ty nie jestes ewa tylko jewka ickowa nie myslisz po polsku
Marcin2019.05.31 18:18
Prawda jest taka że nawet gdyby Niemcy Żydami w piecach palili, to i tak Żydzi by ich bardziej szanowali, a nawet podziwiali... niż Polaków co ich na 800 lat do siebie przygarneli, gdy cała Europa miała ich za pasozytów... Ok, mój wpis jest cyniczny, bowiem nie jest hipotezą, tylko faktem, że Żydami palono w piecach. Jest równiez prawda że Żydzi nigdy nie szanowali swoich wybawców, zawsze szanowali tylko silniejszych od siebie... Bądzmy jak Niemcy!!!
JR2019.06.1 5:16
Gdyby Niemcy Żydami palili to i tak by ich wszystkich nie wypalili. W czasie wojny miliony Żydów zostało spalonych lub w inny sposób wymordowanych, a ich ciągle jest każda ilość. Co robią na świecie, do czego dążą to widać u nas, w Ameryce na Płw. Arabskim i w innych miejscach. Fakt jest faktem, że Żydów nikt nie lubi bo niby za co?
Tak się pytam2019.05.31 16:03
Osobiście głęboko mam w d.. sytuację Żydów w Niemczech. Chciałbym się jednak dowiedzieć kiedy pan, "polski" dziennikarz pochyli się nad sytuacja Polaków w Niemczech?
Mirek2019.05.31 15:31
Żydów tak naprawdę nigdzie nie kochają . W Polsce mieliby szansę żyć spokojnie ale jak rozpętali przeciwko Polsce nagonkę to trudno mieć do nich jakąkolwiek sympatię . Ja w każdym bądź razie omijam ich szerokim łukiem .
Cogito ergo sum2019.05.31 15:31
Przede wszystkim to dlaczego Żydzi pragną zamieszkać w kraju swoich oprawców? Tego nie rozumiem.
taro2019.05.31 16:19
lepiej tego nie rozumiec, niech sie tam pchaja,byleby nie do Polski. A jak Niemcy beda znow w przyszlosci chcieli jakies Auschwitze dla nich budowac, to tym razem dostarczymy im materialu budowlanego,byleby nie na polskiej ziemi.
polak2019.05.31 15:25
niemcy to wzór dla timermansa, ryżego czopka i innych zdrajców Polski ,ciekawe czy ten pedał z belgi będzie interweniował może coś powie wielki ryszard a może schetino,a może róza coś tam,i inni którym po drodze z antysemityzmem
man.of.Stagira2019.05.31 15:19
. . Każdy mądry wie jak skończyła Liga Polskich Rodzin i jak skończył mec. Roman Giertych. To samo grozi tym którzy pójdą za Konfederacją. Czyli zniszczą jedyny od 30 lat rząd który w jakimkolwiek stopniu przeciwstawia się złodziejom i mafii w urzędach rodem z PRL. . . W 2007 roku to właśnie LPR pogrążył rząd który nie musiał upadać. Panowie z Konfederacji to, niestety, powtórka z Romana Giertycha. Przy pierwszej okazji, dla rzekomo pryncypialnych powodów odwrócą się i będzie Giertych+. . . Ś L E P E ambicje Konfederatów rodzaju Sośniarz lub Braun - pierwszy chce związków partnerskich w formie umów cywilnych, drugi chce neutralności (!) Polski, Bartyzel proponuje LGBT+, zaś red. Michalkiewicz staje pryncypialnie po stronie Obywateli UB - WYKLUCZAJĄ ich z gry. . Sama ANTY-europejskość to trochę mało jak na program. Dodatkowo nienawiść do PiS czyni ich niezdolnymi do jakiejkolwiek k o a l i c j i. GŁOS ODDANY – GŁOS STRACONY. Szach - Mat. . Konfederacja = Giertych + . Pamiętajcie.