Cenckiewicz obnaża nowe matactwa ludzi Lecha Wałęsy - zdjęcie
06.05.17, 07:45fot. youtube

Cenckiewicz obnaża nowe matactwa ludzi Lecha Wałęsy

"Cenckiewicz Prawda zwycięży .Pan mówi o Państwie prawa .Panie jak będzie prawo w Polsce to Pan będzie za tą sprawę siedział długie lata .

Opinia grafologów z UW podważa ustalenia biegłych ws. TW "Bolka" 
39 minut temu

Pełnomocnik Lecha Wałęsy dysponuje opinią grafologów, podważającą ustalenia działających na zlecenie IPN biegłych Instytutu Ekspertyz Sądowych - dowiedział się dziennikarz RMF FM. W styczniu IPN ogłosił, że ich zdaniem autorem zapisków z teczki TW Bolka był "kategorycznie i bez wątpliwości" Lech Wałęsa. Jego adwokat, prof. Jan Widacki ma to zakwestionować opinią własnych ekspertów, którą przedstawi na konferencji w przyszłym tygodniu" - napisał Lech Wałęsa na swoim facebookowym profilu.

Odpowiedział na to Sławomir Cenckiewicz:

Oficjalnie oznajmiam po sprawdzeniu:

1. Wałęsa i jego pełnomocnik prawny nie dysponowali oryginałami teczek "Bolka" i zebranym przez prokuraturę IPN materiałem porównawczym niezbędnym do przeprowadzenia drugiej - alternatywnej ekspertyzy grafologicznej, która miałaby stać w sprzeczności z wnioskami biegłych z Instytutu Ekspertyz Sądowych,

2. Wałęsa i jego pełnomocnik prawny nie występowali nawet z wnioskiem o wypożyczenie w/w materiałów do przeprowadzenia alternatywnej ekspertyzy,

3. W świetle powyższego nie było możliwe przeprowadzenie rzetelnej powtórnej ekspertyzy grafologicznej,

4. W związku z tym dzisiejszy "news" Wałęsy i jego otoczenia o zakwestionowaniu opinii biegłych z Instytutu Ekspertyz Sądowych pozbawiony jest logicznych podstaw. Jest kolejną odsłoną nieudolnie prowadzonej od lat wojny psychologicznej Wałęsy i jego obrońców z historyczną prawdą o agenturalnej przeszłości Wałęsy, który był TW "Bolkiem", donosił, pisał własnoręczne doniesienia na kolegów i pobierał za to wynagrodzenie.

Sławomir Cenckiewicz

źródło: facebook