Cela plus! Skonfiskowano narkotyki o wartości 7 mln zł  - zdjęcie
03.12.21, 15:47fot. policja.pl

Cela plus! Skonfiskowano narkotyki o wartości 7 mln zł

4

- Zatrzymanie podejrzanych mężczyzn i przechwycenie 127 kilogramów narkotyków to efekt współpracy pomiędzy policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu – podaje KWP w Poznaniu.

W połowie listopada poznańscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe, a także przechwycili 127 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 7 milionów złotych. Zatrzymani mężczyźni po usłyszeniu zarzutów zostali aresztowani przez sąd na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie podejrzanych mężczyzn i przechwycenie 127 kilogramów narkotyków to efekt współpracy pomiędzy policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

17 listopada br. na terenie Wielkopolski policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy odpowiedzą za popełnienie przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W związku z tą sprawą kryminalni przechwycili łącznie 127 kilogramów marihuany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 7 milionów złotych.

Podejrzani po usłyszeniu zarzutów dotyczących m.in. wewnątrzwspólnotowego przemytu narkotyków decyzją sądu zostali aresztowani na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi im do 15 lat więzienia.


mp/policja.pl

Komentarze (4):

Normalny2021.12.3 22:18
Chory kraj. W Holandii to towar taki sam jak ryż czy ziemniaki. W Polsce sprzedaje się takie trucizny jak papierosy i wódkę, a miękkie narkotyki traktuje jak zbrodnię... chory kraj.
OSTRA ORKA!!!2021.12.3 17:13
SZABES JUŻ WKRÓTCE. ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
OSTRA ORKA!!!2021.12.3 16:28
Po maryście jakoś nikt nigdy burd nie robi, nie bije nikt nikogo, nie urządza burd, nie leży ojszczany, itp. A Polska katolicka jest liderem w produkcji najcięższego narkotyku jakim jest WÓDA, która tak wszystkim spowszedniała, że nikt jej za taki nie postrzega - ot, napił się, narozrabiał, za dużo wypił...
Anonim2021.12.3 16:26
Kiedy złapią tego, kto wydał ponad 1,5 MILIARDA złotych na elektrownię w Ostrołęce, a następnie kazał ją rozebrać? To wał stulecia. Nie ukrywa się, jest szefem doradców premiera...😁😁😁