Cela plus! Poszukiwany listem gończym szef gangu ujęty przez ,,łowców głów'' - zdjęcie
14.04.21, 14:06fot. policja.pl

Cela plus! Poszukiwany listem gończym szef gangu ujęty przez ,,łowców głów''

8

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. zatrzymali 32-letniego gorzowianina, który od marca poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się dystrybucją narkotyków na szeroka skalę. Dzięki gorzowskim łowcom głów możliwe było ustalenie miejsca jego przebywania i dynamiczne zatrzymanie, którym był całkowicie zaskoczony.

Na 32-letnim gorzowianinie ciążył wyrok za sprawę, która toczyła się przed organami  ścigania w 2017 roku. Mężczyzna ten występował w niej jako główny podejrzany. Usłyszał wówczas zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznej ilości narkotyków. W maju 2019 roku akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu w Gorzowie Wlkp., a rok później zapadł wyrok.
W międzyczasie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania został zamieniony na dozór. Od marca tego roku 32-latek poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wlkp. listem gończym z uwagi na fakt, że ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości. Do akcji poszukiwawczej włączyli się zatem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. a konkretnie ci, którzy na tropieniu osób poszukiwanych znają się najlepiej- gorzowscy „łowcy głów”. Dzięki ich doświadczeniu i wcześniejszym sukcesom wiadomym było, że dotarcie do poszukiwanego 32-latka będzie nie tylko możliwe, ale i szybkie. Na udowodnienie tej tezy nie trzeba było długo czekać. Pomimo, iż poszukiwany często zmieniał swoje miejsce pobytu na terenie kraju, zaledwie miesiąc później policjanci przeprowadzili realizację. Zatrzymanie miało charakter dynamiczny w dniu 12.04.2021r. na terenie Świebodzina. Mężczyzna był tak zaskoczony, że nawet nie zdążył pomyśleć o tym, aby stawiać opór. Na to będzie miał czas. Najbliższe 5 lat spędzi za kratkami.


mp/policja.pl

Komentarze (8):

Grizzly2021.04.15 10:09
Znajdzie się sENdzia, co wypuści bandytę, w naszych sONdach to POwszechna praktyka!
Konrad Józef Turzyński2021.04.14 17:50
Można napisać "2+3=5" (to jest zdanie sensowne i prawdziwe), można napisać "7+3=4" (to jest zdanie sensowne i fałszywe), można napisać "7+3=" (to jest zapis sensowny jako zadanie do rozwiązania), ale nie można napisać "7+" (bo to jest bez sensu). Zatrudnijcie do pisania kogoś, kto przynajmniej szkołę podstawową pomyślnie ukończył i kto nie będzie pisał takich BEZsensownych rzeczy jak "cela plus"!
Polexit2021.04.14 15:12
Syzyfowa robota, Niezależny Sąd i tak go wypuści, a może jeszcze dostanie odszkodowanie!!! O tę niezależność zadbał w wecie w lipcu 2017 Ojciec Naszego Narodu ad.
rebeliant2021.04.14 15:09
"karę 5 lat pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się dystrybucją narkotyków na szeroka skalę" - KPINA ! Jeśli w tym kraju nie powstanie anonimowa grupa eliminatorów nakierowanych na bandyterkę, to już lepiej faktycznie zlikwidujmy szkoły, przestańmy płacić podatki, bo to i tak jest pogrywanie w ...uja. A zamiast tego należy szkolić dziatwę w wojence. Tzw. państwo zdradza ludzi, którym wciska się kity o posłuszeństwie.
Polak2021.04.14 14:26
portal dla polskich patriotów, zapraszam https://lurker.land/
Monika2021.04.14 14:16
Cześć obrzezane kürwiszony. Mam na imię Lesio Keller-Krawczyk, i nie jestem tutaj bez powodu. Jestem starym żydem-skürwysynem i czuje, że koniec nadchodzi i moje potrzeby coraz częściej biorą nade mną górę. Jestem tutaj, ponieważ chciałabym poznać żyda-skürwysyna z podobnym problemem, ale młodszego ode mnie, dla którego seks nie jest tematem tabu. Jestem stary, bo mam 72 lata i wszystko na mnie wisi, ale ciągle mam nadzieję, że ktoś młody da mi kichę. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na https://imgur.com/uzSch64 a napisz tu: [email protected]
Bystry2021.04.14 14:58
Pani Moniko, Zgodnie z zarzadzeniami rady ministrow i wytycznymi WHO musi pani posiadac. 1) wazny paszport szczepionkowy i byc przynajmniej dwa tygodnie po drugim "wyszczepieniu". 2) Negatywny test na Covid wykonany nie wczesniej niz dwa dni przed spotkaniem. 3) Posiadac local mieszkaniowy calkowicie zdezynfekowany przez firme posiadajaca atest Sanepidu. Niestety hotele i placowki gastronomiczne sa zamkniete. 4) Pani local musi posiadac atest glownego inspectora budowlanego. 5) Wszystki sprzety w localu takie jak np. lozko musza byc sprawdzone przez wojewodzkiego inspectora BHP. Test stresowy materialu lozka powinien byc wykonany pod pelnym obciazeniem Pani i inspectora (Zazwyczaj BHPowcy posiadaja odpowiednia do tego wage). 6) Pani instalacja kominowa powinna byc wczesniej przeczyszczona, naoliwiona i sprawdzona przez miejscowego kominiarza. 7) Alkohol, z naszej imprezy musi posiadac wazne banderole i byc sprawdzony i wyprobowany przez Sluzbe Graniczna. 8) Powinna pani posiadac atestowana kase fiskalna sprawdzona przez urzad skarbowy. 9) Musi Pani podejsc do najblizszego patrolu policji w celu wylegitymowania sie zgodnie z par 15 ustep 1 ustawy o policji, podejrzenie popelnienia wykroczenia w zwiazku z nieutrzymywaniem dystansu spolecznego i gromadzeniem sie "w kupe" w czasie odbywania stosunku seksualnego. 10) Nasze spotkanie musi byc nagrane przez policyjnego specjaliste w celu pozyskania dowodu sadowego. 11) Cale spotkanie i usluga musi odbyc sie przy pelnej wspolpracy z wojewodzkim inspektorem PIP (panstwowa inspekcja pracy) To inspector musi pierwszy wyprobowac czy w czasie wykonywania uslugi nie jest pani narazona na jakis wypadek i uszczerbek zdrowia przy pracy. 12) W czasie uslugi bedziemy oboje nosic atestowane maseczki zakrywajace twarz i nos. Maseczke bedziemy wymieniac dokladnie co 20 min. W razie nadmiernego sliotoku bedziemy uzywac atestowanej przylbicy najlepiej tej starej wyprobowanej jeszcze z pod Grunwaldu. Ubior ochronny najepiej OP1 wraz z ochrona resztki owlosienia. Jesli zgadza sie Pani na te warunki to przosze o kontakt pod moim wpisem.
hehehe2021.04.14 15:42
Byłoby to śmieszne gdyby nie fakt, że to wszystko prawda o wymogach stawianych pracodawcy w Polsce :-)))