Bukowski: 'Jak żyć, Koalicjo Europejsko? Jak żyć?' - zdjęcie
22.04.19, 11:15

Bukowski: 'Jak żyć, Koalicjo Europejsko? Jak żyć?'

14

Powinno być odwrotnie”

W polityce często zdarza się prawo serii: albo „idzie”, albo „nie idzie”. Dotyczy to zarówno rządu jak opozycji.

Właśnie obserwujemy to zjawisko w Polsce. Obóz władzy odnotowuje systematyczny wzrost notowań, podczas gdy dla totalnej opozycji ostatnie sondaże są wyjątkowo kiepskie. Zjednoczona Prawica zyskuje nie tylko na ogłaszanych podczas konwencji programowych kolejnych „piątkach” , ale także na strajku nauczycieli, który miał się przecież okazać gwoździem do jej trumny. Koalicja Europejska nie potrafi natomiast ani sugestywnie i merytorycznie skrytykować obietnic swoich rywali, ani wygrać dla siebie szkolnego protestu.

Bez ogródek i bardzo szczerze wyraził to eurodeputowany Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski, który tak skomentował sondaż Kantaru Polska dla życzliwego opozycji tygodnika „Polityka:

- Mam nadzieję, że to jest incydent, bo nijak nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć. Być może, wbrew temu co się powszechnie mówi, strajk nauczycieli nie jest tak dobrze odbierany, a poparcie dla strajku również? Nie potrafię sobie wyniku sondażu wytłumaczyć. Powinno być odwrotnie.

Powinno, a nie jest. I jak żyć Koalicjo Europejsko, jak żyć?

Jerzy Bukowski

Komentarze (14):

psychopata słowiczek poznański jest oszustem2019.04.22 13:57
Obleśny słowiczku poznański zmieniający płeć i nicki 30 razy w tygodniu. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 13:51
Dumny Gej Urzędy dzisiaj są zamknięte, ale CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA, więc o tym nie wiesz. TEN Dumny Gej to nie tylko ZŁODZIEJ, ale to zwykly TROLL kremlowski ! CIEBIE ZŁODZIEJU W POLSCE NIE MA ! PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
psychopata słowiczek poznański jest oszustem2019.04.22 13:41
To nie jest twoje nazwisko psychopato słowiczku. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 13:34
Dumny Gej Urzędy dzisiaj są zamknięte, ale ciebie złodzieju w Polsce nie ma, więc o tym nie wiesz. PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 13:17
Dumny Gej Jesteś zwykłym złodziejem i oszustem. Masz moje nazwisko, podaj swoje złodzieju. PODAJ SWOJE NAZWISKO ZŁODZIEJU !
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 13:21
To nie jest twoje nazwisko psychopato słowiczku. Ukradłeś tożsamość innej osoby, która nawet nie ma pojęcia jakie paszkwile piszesz spod jej nazwiska. Sprawa zgłoszona do organów ścigania.
polak ateista durny gej jest oszustem2019.04.22 12:46
Weronika Dębowska 06.04.2019 23:44 Szanowni Państwo, świadoma odpowiedzialności prawnej za treść niniejszej wiadomości oświadczam, że posiadam dowody mogące wykazać iż piszę prawdę, pragnę Państwu uświadomić iż ta zbiórka jest oszustwem. Pani która założyła te zbiórkę tydzień temu założyła podobną, w momencie gdy Mikołaj dostał dom. Jego nowy pokój został wyposażony moim i mojej partnerki kosztem, ale za zakupione rzeczy nic do nas (ani do Mikołaja nie trafiło). Mikołaj znalazł awaryjny dom, dostał wikt i opierunek, korepetycje i wsparcie psychologiczne oraz psychiatryczne. Ale zrezygnował z niego i teraz znów szuka 'wsparcia'. Dodatkowo Mikołaj nie został wyrzucony z domu przez rodziców katolików - jego matka i ojciec są protestantami, a on sam wyprowadził się z domu w lutym tego roku, po tym jak w styczniu ukończył 18 lat i uznał, że będzie sobie radził sam. W niemal każdym zdaniu jest nieprawdą. Przykro mi patrzeć, że wpłacacie Państwo pieniądze na konto kobiety, która wyzyskuje Mikołaja.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 12:57
Takie bajki może swojej babci wciskać. Zero dowodów i wszystko sprzeczne z rzeczywistością. To pewnie psychopata słowieczek, bądź inny psychol z frondy, który próbuje zaszkodzić Mikołajowi. To się nie uda, bo ludzie wciąż wpłacają, nie nabrali się na te farse. Matka jest katoliczką, a ojciec nie żyje. Ojczym też jest katolikiem, w dodatku znęcał się nad Mikołajem bijąc go. Oboje wyrzucili Mikołaja z domu inspirując się ideologią katolicką. Religia i sekta ważniejsze od własnego dziecka...
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 12:40
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10940zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 12:40
Z ostatniej chwili !! Zwryrodniały katolicki ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Power Gej2019.04.22 12:05
My LBGT-owcy, zawsze jesteśmy otwarci na dialog ze wszystkimi. To my jesteśmy podstawą europejskiego społeczeństwa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.22 12:41
Amen z małym wyjąteczkiem - nie dialogujemy ze zwyrodnialcami :)
MniejSzczekajWięcejWylizujKundloskunksie2019.04.22 11:50
Wirtualny akowiec i Naczelny Kombatant Bukowski rzuca się na każdy sygnał, żeby usłużnie pomerdać i polizać odbyt władzy. Skundlona hybryda kundla i skunksa powinna mieć wydzielony skrawek wybiegu w Krakowie, żeby nie stykała się z innymi czworonogami.
sikornik2019.04.22 20:03
W pamięć narodową uderzają bydlęta zainteresowane produkcją i zbytem karmą dla psów z Niepołomic.