15.05.19, 07:45fot. sxc.hu

Brawo! Polska wśród najlepszych w Europie!!!

Wszystkich, których martwi brak dobrych wiadomości ucieszy informacja z lewicowego portalu „Krytyka Polityczna”. Według artykułu „Polska wśród homofobicznych liderów UE – ranking ILGA Europe” autorstwa Kampanii Przeciw Homofobii „Polska po raz trzeci zajęła przedostatnie miejsce wśród krajów UE w rankingu ILGA Europe analizującym poziom równouprawnienia osób LGBTI” „(lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych)”. Jeszcze bardziej "homofobiczna" od Polski jest Łotwa.

 

Pro gejowski raport to nie tylko dobra wiadomość dla Polski, ale i laurka dla PiS. Cytowani przez lewicowy portal działacze gejowscy narzekają, że nie ma w Polsce zgodnych z żądaniami gejów zmian prawa. Według lewicowego portalu „trzeci rok z rzędu Polska zajęła przedostatnie miejsce […]. Na 100 możliwych punktów zdobyliśmy zaledwie 18. [...] Przez ostatnie 12 miesięcy obecny rząd nie zrobił nic w kierunku równouprawnienia osób LGBTI. Nie oznacza to, że polska władza jest bierna. PiS wykazuje aktywność, ale w prześladowaniach osób LGBTI, do czego systematycznie wykorzystuje policję i prokuraturę”.

Na tle wolnej od terroru gejów Polski, straszna sytuacja ma miejsce na Malcie. „która z wynikiem 90 punktów na 100 zdobyła pierwsze miejsce. Na tęczowym podium znalazła się również Belgia z 79 punktami i Luksemburg z 70 punktami. Kolejne trzy miejsca należą do Skandynawów – Finlandii (69 pkt), Danii i Norwegii (oba kraje po 68 pkt). […] Lepszym wynikiem od Polski może pochwalić się sąsiadująca z nami Ukraina (22 pkt), Słowacja (30 pkt) czy Węgry (41 pkt), w których – czego może nie wiedzą politycy PiSu uwielbiający stawiać Polakom Węgry za wzór – obowiązują związki partnerskie”.

Okazuje się, że nie tylko PiS, ale i sami Polacy nie kochają gejów. Według lewicowego portalu „skala przemocy wobec osób LGBTI w Polsce jest porażająca. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez KPH wspólnie z Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW aż 70 proc. osób LGBTI żyjących w Polsce doznało przemocy. Co na to obecny rząd? Dolewa oliwy do ognia opierając trwającą obecnie kampanię wyborczą do Europarlamentu na homofobicznych hasłach”.

Komentując raport opisywany na lewicowym portalu, należy stwierdzić, że niestety nie wyjaśnia on czy subiektywne odczucia gejów znajdują potwierdzenie w rzeczywistości, na czym miała polegać ta przemoc, kto był jej sprawcą (co ważne, bo poziom przemocy w związkach homoseksualnych według różnych badań jest wyższy niż w związkach heteroseksualnych, i sprawcami przemocy wobec gejów mogą być inni geje).

Zdaniem lewicy „polskie prawo dyskryminuje osoby LGBTI również w obszarze rodzina. Polska należy do grupy 6 krajów UE, w których geje i lesbijki nie mogą się pobrać czy to zawierając związek partnerski, czy biorąc ślub. Poza Polską pary osób tej samej płci nie mają możliwości sformalizowania związku jedynie w Rumunii, Bułgarii, Słowacji oraz na Litwie i Łotwie. Osoby LGBTI żyjące w Polsce nie mogą liczyć również na ochronę przed dyskryminacją w opiece zdrowotnej i edukacji. Kolejnym ograniczeniem jest obowiązek rozwodu dla osób transpłciowych uzgadniających swoją płeć oraz brak zakazu dokonywania interwencji chirurgicznych bez świadomej zgody osób interpłciowych”.

Z artykułu opublikowanego na lewicowym portalu wynika, że geje liczą na to, że eurowybory poprawią ich sytuacje. Jak można dowiedzieć się na lewicowym portalu „Kampania Przeciw Homofobii przygotowała Europejską Deklarację Równości stanowiącą zbiór zobowiązań wyborczych dotyczących równości osób LGBTI. […] Jak dotąd deklarację podpisała Nowoczesna, Wiosna i Zieloni. Platforma Obywatelska jak zwykle milczy i unika tematu. Podobnie PSL”.

 

Jan Bodakowski

Komentarze

dumny Polak2019.05.15 21:18
Czy to jest normalna sytuacja, że garstka zboczeń terroryzuje 38 milionowy Naród?
Maria Blaszczyk2019.05.17 1:46
Ale jak terroryzuje? Broń trzyma wymierzoną i morduje każdego, kto odważy się spojrzeć na osobę innej płci? Podkłada bomby w kościołach i urzędach udzielających ślubów parom hetero? Może chociaż do więzienia zamyka każdego, kto nie pójdzie na paradę? Ludziom, którzy nie chcą żyć w związkach jednopłciowych odbiera sie możliwość zarobkowania i nie mogą oni bezpiecznie chodzić po ulicach?
Plując na PiS2019.05.15 18:46
W dziedzinie homofobii, smrodu spod pach i szmalcownictwa jesteśmy nie do pokonania.
Mateusz2019.05.15 12:35
Super, to może urządzimy festiwal miłości wobec ''Pedałów'' typowo po katolicku?, wiecie stos, szubienice, i te sprawy. Możecie sobie być homofobami, tylko proszę skończcie szczekać jak to jesteście ''prześladowani'' przez lewaków hipokryci.
taro2019.05.15 16:14
stosy to jest typowo protestanckiewyzywanie sie na katolikach,ktorzy nie chcieli przejsc na strone lutra i jego herezji.
Maria Blaszczyk2019.05.15 19:06
Serio? Tylko że stosy istniały znacznie wcześniej. Luter to pierwsza połowa XVI wieku, czy tak? Montségur to 1243 rok. Beginki - np. ma Śląsku - 1315. Jan Hus - 1415. Inkwizycja hiszpańska - zanim w ogóle Luter cokolwiek zrobił, przed 1539 - to są już tysiące ludzi. To tylko tak na szybko, oczywiście ofiar było znacznie więcej, wymieniam tylko te, co pamiętam. A po Lutrze wcale nie było lepiej...
Maria Blaszczyk2019.05.15 12:11
Ciekawa jestem, czy Wy w ogóle macie cień empatii w sobie. Czy zastanawiacie się, co to oznacza dla tysięcy dzieci, które odkrywają, że sa nieheteronormatywne. Jak można się cieszyć z cudzego cierpienia, pobić, znęcania, depresji, samobójstw? No cóż, człowieczeństwo nie jest obowiązkowe...
Tylko prawda sie liczy.2019.05.15 8:59
Zman kraje, ktore codziennie glosza, ze sa , najlepszym krajem na swiecie.Ale to sa barany, ktore niczego nie widzialy, ktore niczego dobrego nie jadaly, ktore nigdy dobrei miejskiei komunikacji nie mialy.POLSKA JEST NAJLEPSZYM KRAJEM NA SWIECIE.! A jezeli komus to nie odpowiada--niech strajkuje i o azyl prosi.
Jestem w Kościele2019.05.15 8:57
Zachowaliśmy rozsądek i rozum aż do tej pory. Europa upada. Gdy pogrąży się w chaosie my nadal będziemy stać.
Stanislaw znad Dunajca2019.05.15 8:39
Kraje skandynawskie "biją nas tu na głowę", ale nie tylko w pobłażliwości dla LGTB, lecz i pedofilii - np. Szwecja Polskę aż 30 razy! (jest statystyka w internecie).
Maria Blaszczyk2019.05.15 12:12
Tak, ale w Afganistanie pedofiii (i przemocy wobec kobiet i wielu innych negatywnych zjawisk) nie ma w ogóle. Jak to wytłumaczyć?
Mirek2019.05.15 8:36
Brawo rząd PiS . Zboczeńcy powinni się leczyć . Precz z afirmacją zboków .
michu2019.05.15 8:32
Kto wie czy jakby nie rządziła Konfederacja wynik nie byłby jeszcze lepszy ;).
anonim2019.05.15 8:13
Boże jak się cieszę, żyję w normalnym kraju.
pat2019.05.15 8:02
Ateista dumny nie/polski gej będzie wściekły. Ręce mu spuchną od klikania. A przecież to takie proste - spakować gejowskie manele i wyemigrować do tego kraju, który zajmuje pierwsze miejsce w gejolubstwie.
Maciek Arczyński2019.05.15 8:42
On (i jemu podobni) w ogóle nie bierze pod uwagę zapisów Pisma Świętego. Co się z nimi stanie jak zabraknie odpowiedniej liczby sprawiedliwych (wiernych Bogu) na tym świecie? To wynika zarówno z opisu Potopu, losu Sodomy i Gomory, jak i tego co w Apokalipsie. Są tak ślepi, że w ogóle nie uwzględniają tego scenariusza. Ale to w sumie zrozumiałe bo trzeba by było się nawrócić... No więc panowie i panie geje wszystkich pci. Jak nas zabraknie to Bóg nie będzie - mówiąc w uproszczeniu - miał żadnego powodu by podtrzymywać to Wasze dewiacyjne życie na Ziemi.
Polak2019.05.15 8:02
Czy można sobie wyobrazić ,że pedały adoptuję dziewczynkę i wspólnie zamieszkają. A niech sęe sami postarają o dziecko które jest przecież owocem miłości . (chyba jednak nie owocem pe..no gejów)
M2019.05.15 9:35
Niby Polak, a po polsku pisać nie potrafi...
Maria Blaszczyk2019.05.15 12:12
A dziewczynka niech gnije w bidulu.
Polak2019.05.15 7:58
Geje powinni się leczyć a dopóki pedałują są zalążkiem pedofili .