09.05.20, 13:41Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Brawo Polska: 5G startuje już w najbliższy poniedziałek

Technologia 5G to przede wszystkim bardzo dużo nowych możliwości. Już w najbliższy poniedziałek Plus uruchomi w największych miastach w Polsce nadajniki działające w technologii 5G i nawet 900 tys. osób będzie mogło korzystać z najbardziej nowoczesnej technologii.

5G to większa prędkość internetu, większa pojemność i wydajność sieci, bardzo stabilne połączenia i dużo niższe opóźnienia w przesłaniu danych.

Na stronie operatora komórkowego sieci Plus możemy przeczytać:

- Nadajniki 5G dostarczone przez firmę Ericsson zostały zainstalowane na 100 stacjach bazowych w 7 polskich miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu

Oraz:

- Do końca roku powstanie duża część z zaplanowanych dodatkowych 600 stacji dla Warszawy i aglomeracji, a całość powinna zostać zakończona w pierwszych miesiącach przyszłego roku

Z sieci 5G skorzystają, jak informuje Plus „wszyscy klienci ofert abonamentowych sieci Plus i Cyfrowego Polsatu mieszkający w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu, którzy znajdują się w zasięgu 100 stacji 5G i posiadają sprzęt obsługujący technologię 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2,6 GHz”.

 

mp/plus.pl/fronda.pl

Komentarze

Marek2020.07.9 19:59
poziom waszej wiedzy o oddziaływaniu fal elektromagnetycznych jest na poziomie dna brawo proponuję odrobić lekcje https://www.youtube.com/watch?v=4b8nEPzRbJA
Małgorzata2020.07.3 23:12
Taka WIADOMOŚĆ to ZAMACH na BEZPIECZEŃSTWO , WOLNOŚĆ i Prawa POLAKÓW . Zwykli ludzie muszą na wszystko mieć POZWOLENIA i ZGODY a FIRMY ZACHODNIE wystarczy , że mają pieniądze. Nikt ich NIE SPRAWDZA i nie żąda odpowiednich CERTYFIKATÓW BEZPIECZEŃSTWA. To SKANDAL i ZDRADA. Jak widzimy MEDIA też NIE INTERWENIUJĄ A NAWET REKLAMUJĄ . Niby dlaczego ludzie mają bić "BRAWO" dla czegoś co NIE MA CERTYFIKATU bezpieczne dla zdrowia człowieka . Czyżby Rządzący w zamian podpisali CYROGRAFY z emisariuszami PIEKŁA ? A może już od DAWNA SĄ PO CIEMNEJ STRONIE MOCY ?
Małgorzata2020.07.3 22:43
REKLAMA SPONSOROWANA ? Bije BRAWO i skorzysta ten kto ma INTERES ! Kto wie może i Rząd bo też się tym chwali. A co z BADANIAMI nad szkodliwością 5G. Gdzie OPINIE naukowców o wpływie PROMIENIOWANIA X/5G na zdrowie człowieka. Co NIE MOŻNA PYTAĆ ? Bo zbyt duże pieniądze już poszły za tym eksperymentem ? Nowe technologie TO też TOWAR/produkt na którym się zarabia. Jednakże nie KAŻDY musi go kupić . To, że KTOŚ chce TAKI PRODUKT NIE OZNACZA , że WSZYSCY CHCĄ i MUSZĄ i ŻYĆ w przestrzeni NAPROMIENIOWANEJ i W POLU MAGNETYCZNYM / elektrycznym . Szczytem AROGANCJI i BEZCZELNOŚCI jest wprowadzanie nowych technologii BEZ opinii EKSPERTÓW MINISTERSTWA ZDROWIA i ODPOWIEDNICH CERTYFIKATÓW dających GWARANCJE BEZPIECZEŃSTWA. Jak widać Min. Zdrowia p. Szumowski nie WYPEŁNIA swoich obowiązków NALEŻYCIE i ten poważny TEMAT go nie interesuje. Woli DYSTRYBUCJĘ maseczek i szczepionek. Każdy duży INTERES ma swoich promotorów. Podobnie służby sanitarne /SANEPID i Wojsko. Nawet ZIELONI bardziej dbają o żaby czy drzewa niż o człowieka. Ogłaszają alarmy smogowe bo im śmierdzi powietrze a sami korzystają z PRODUKTÓW /komórek zanieczyszczających przestrzeń powietrzną. Tacy empatyczni i wrażliwi na naturę a niedouczeni. Jak NIE WIDAĆ problemu to go nie ma. A może też mają swój UDZIAŁ w "pełzającej zarazie postępu" ku TOTALNEMU OGŁUPIENIU. Czego zwiastunem "DURNY OBRAZEK" jak ze starych amerykańskich reklam
IT2020.05.15 20:24
WON Z tym 5G, smażeniem mózgu mikrofalami! Protesty przeciw 5G są w całym cywilizowanym świecie! Dla kasy zagotują nam komórki ale w mózgu.
Mariusz2020.07.3 10:34
To że kraje cywilizowane nie oznacza że idioci się tam nie znajdą. Ludzie który bojkotują te wieże to zwykli idioci, jak pokażesz im logiczne argumenty to albo nic nie powiedzą albo że zmanipulowane przez rząd
Jan Radziszewski 2020.05.13 22:17
20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości.Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny. „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem”. Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana. ” Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać? Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie.
marek2020.05.11 14:46
Skąd ta krytyka, ludzie opamiętajcie się. Przy 4G tez było wiele teorii spiskowych i żadna się nie sprawdziła. Zrozumcie że 5G to tylko kolejny, nieszkodliwy standard sieci mobilnej.
Zibi2020.05.15 20:35
Jasne, eksperymentujmy ale nie na nas! Podkręcajmy częstotliwość dalej, a mocy też musisz dać - przy takiej częstotliwości.
Ja2020.05.10 20:03
I PiSiorki wysadziły ustawę wrzutką Andrzeja Kosztowniaka :-)
ian2020.05.10 19:39
Brawo tez za ,,polske bezgotówkową,,-przecież to też tylko jeden z elementów układanki zwanej NWO,czyli depopulacją.
MementoMori2020.05.10 12:38
Brawo ? Dla kogo ? Dla masonów którzy stoją za depopulacją i za covid 19 ? Masońska fronda zobaczcie to zanim zostanie wykasowane Maskowanie nadajników 5G na kościołach https://gloria.tv/post/Pt7xvR3E9e4q2fVMwHJ9ZuDKM Jest 4ta nad ranem. 5g ma wyraźnie KLUCZOWY związek... https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4
klozet2020.05.10 12:25
CIEKAWE ZA ile FRONDA sie sprzedała zeby reklamoawac 5G ,,,,,,WSTYD!!!!!! SCHODZICIE NA PSY ,,,,Zastanawiam sie czy zdajecie sobie sprawe co to jest 5G.. NO ale za dobra kase ,nawet klozet zareklamujecie i do tego brudny !!!! .dramat!!! i wstyd
Hity kinowe online 2020.05.10 12:08
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie! Kosz do serwisu to 19,99 jednorazowo!
Marek2020.05.10 11:59
Brawo Polska. Ktoś chyba robi z nas Polaków żarty. Jakie brawo jakie brawo? Czy ta technologia jest zbadana dla zdrowia? Niech ktoś kompetentny odpowie. Jakie brawo ? Kto to pisze.
xxx2020.05.10 10:49
Bravo Polska ??? Zdrowia się NIE KUPI. A kwestia szkodliwości 5g zapewne będzie ukrywana i fałszowana. Przygotujcie swoje dzieci na glejaki mózgu.
ja2020.05.10 10:24
Obrazek do tego art. mówi aż za dużo. Kontroluje nie telefon, ale umysł.
Grizzly2020.05.10 10:05
Promieniowanie elektromagnetyczne jest wszędzie! Wytwarza go zwłaszcza Ziemia i Kosmos, otacza nas promieniowanie wysyłane z mnóstwa różnego rodzaju radarów zwłaszcza ruskich. Fale radiowe w tym wi-fi są wszędzie! wiec o co wam chodzi ruskie trolle z tym 5G? Że ta technologia jest niedostępna dla was? O to właśnie chodziło!
ups2020.05.10 8:12
lubie was swiry...
Susek2020.05.10 5:49
I znowu krowy zaczną mniej mleka dawać.....
trucker2020.05.10 4:28
Za co brawo durni dztennikarze ?
Izydor2020.05.10 3:51
Niemiecka firma, zainstaluje amerykańską technologię, na chińskim sprzęcie. Brawo Polska.
Jolanta2020.05.10 1:20
"Brawo Polska"?! Co za głupoty! Proszę sobie obejrzeć film APOKALIPSA 5G, wtedy tym pasjonatom mina zrzednie, nie wiem, co zostanie z mózgu. To zdjęcie, które towarzyszy temu newsowi jest zapowiedzią - niestety wbrew treści - złych wydarzeń.
stan2020.05.10 0:09
Czyja jest sieć Plus? Może ktoś wie, nie chce mi się szukać.
stan2020.05.9 23:57
Dlatego w TVP obśmiano i nazwano spiskową teorią wypowiedzi przeciwników 5G? A czyż nawet kuchenki mikrofalowe nie są obojętne dla zdrowia? Już dawno stwierdzili to lekarze, ale co tam - propaganda ponad wszystko. Z kim rząd chce tak szybko się komunikować i przesyłać dane? To realizacja światowych zaleceń - Bill się cieszy.
aresztować Gatesa2020.05.9 23:00
prowokacja diabłów pierd Mossad i CIA niech się walą zbrodniarze antychrystusowi
Nina2020.05.9 21:12
Pier Ole taki postep za ktory zaplacimy zdrowiem i zyciem !
Senny2020.05.9 20:39
Eeeh! Totalna hoojnia. Spać mi się chce.
SOCJALIZM = ZŁODZIEJSTWO 2020.05.9 20:27
Sponsorowana Fronda przez pisuarów zawsze bedzie sie lizać do karakana !!! Niech Morawiecki sam sobie na berecie postawi taką antene 5G !!!!
Lubię gadzety2020.05.9 20:23
Jak czytam komentarze w stylu, że śmierć nadchodzi wraz z 5g to parskam śmiechem. Już 20 lat temu straszono nas zgotowaniem mózgu od komórek. Ja jakieś tyle jej używam. Niech każdy kto wybiera się do kościoła w niedzielę zadrze do góry głowę i zobaczy czy na własnej świątyni nie ma urządzeń nadawczych sieci komórkowych. Są. Najpierw miał nas zabijać zakres GSM, później mieliśmy UMTS dalej wszystkie te wyższe zakresy określono mianem LTE w czym już jest 4G a przed nami 5G. I pewnie będą następne, i nawet nie po to aby sieć była sprawniejsza ale aby używając kolejnej dziwnej nazwy sprzedawać technologię.
Konrad Józef Turzyński2020.05.9 20:19
Brawo? To chyba raczej powód do niepokoju!
Magda2020.05.9 20:02
Przeczytajcie i podawajcie dalej! Apel o ocalenie Narodu Polskiego i naszych wolności, starego świata: https://www.pch24.pl/w-obliczu-powaznego-kryzysu--apel-do-kosciola-i-swiata,75850,i.html
do PIS2020.05.9 19:53
dlatego obniżyliście normy promieniowania?
SIG2020.05.9 19:51
fronda to cymbały, cieszą się że śmierć 5G nadchodzi..
Lubię gadzety 2020.05.9 19:17
Jak na razie w moim prowincjonalnym ale kiedyś wojewódzkim mieście LTE jak spojrzę na komórkę i nie jestem w zasięgu WIFI ma raptem dwie kreski w domu. Czyli nigdy nie doświadczyłem śmigania 4G a już mi chcą wcisnąć 5G. A, że chodzi przede wszystkim o skok na kasę świadczy cena nowego Samsunga S 20. Ten 4G 4400 zł, model z 5G 4850 sklep Euro Agd.
Bakita2020.05.9 18:02
Czulam ze z tym portalem Fronda i panem Terlikowskim jest cos nie tak Jak mozna bylo zamiescic taki hymn chwalebny dla 5G to juz nawet dzieci wiedza ze to bedzie invigilacja i bardzo niebezpieczne napromieniowanie.
katolik2020.05.9 17:12
"Eugenika w Imię Postępu" bardzo dobry dok. na youtubie
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.05.9 17:01
@matis89 "Leszek" Keller-Krawczyk ty brudny Żydzie i prowokatorze!
gumowa kaczka2020.05.9 16:58
5G strzela do ludzi szczepionkami -bójta się
matis892020.05.9 16:52
5G daje też lewackiemu PISowi możliwość wprowadzenia satanistycznego państwa bezgotówkowego i lepszej kontroli niewolników. Bez Znamienia Bestii nic nie kupisz i nie sprzedasz bo będzie satanistyczne PISowskie państwo bezgotówkowe antychrysta.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.05.9 16:46
Nie martw się o "śmiercionośne" 5G, te zachodnie, ale nie o ten chiński 5G. Chiński ma wbudowany anty-virus wraz z coronavirus. Nie martw się o "Chemtrails" to nic innego jak para wodna. Nie martw się o CO2 w Niemczech jest tego więcej, wiele więcej. Nie martw się o gaz z USA, Norwegii czy Emiratów, to nie oni są wrogami Rz. P. Ważne, że nie jest to syf po-sowiecki. Martw o ten koszer szajs który trzymasz za oknem bo lodówka zepsuta, etc., etc., etc., Pamiętaj: 5G i SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ!
Leszek2020.05.9 16:12
Pierwsze szczepionki na korona świrusa dla posłów osłów i rządzoncych . W Sejmie zainstalować się powinno nadajnik 5G w celu szybkiego głosowania. To takie nieszkodliwe. I jedzenie dla osłów w mikrofalówce powinno się podgrzewać. Będą mieć więcej energii do pracy. To takie męczące naciskać przycisk według kodu z telefonu.
anonim2020.05.9 16:12
Tak brawo ??? Polska, jestesmy zawsze pirwsi zeby wykonczyc narod! Kazdy kto wie co to znaczy 5G broni sie jak moze przed tym. najpierw Corona swirus teraz 5G a zaraz beda szczepienia i to obowiazkowe. Kto to rzadzi tym krajem? Polacy czy sprzedawczyki.?
ja katolik2020.05.9 15:59
Prawo Polska ! przy pomocy 5G będzie można sterować ludźmi, będzie można dokonywać eliminacji starych i chorych tj. dokonywać wspaniałej depopulacji, będzie można zlikwidować realny , rzeczywisty pieniądz na rzecz wirtualnego : nic nie będzie można kupić i sprzedać bez czipu wszczepionego w człowieka. To wspaniałe: człowiek będzie bio robotem i niewolnikiem. Jakie to wspaniałe, nieprawdaż ?
Ja2020.05.9 15:41
Może dzięki tej technologii będzie można częściej oglądać takie rzeczy jak ta https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0
Olej2020.05.9 15:40
Druga strona medalu. Mózg ludzki to są elektro impulsy, które można zakłócić stymulacją z zewnątrz, spowodować szaleństwo i działania kierunkowe. Ponad to kiedyś w przyszłości gdy człowiek zostanie sprowadzony do roli wykonawcy poleceń, armia takich wykonawców wykona wole panów rzeczywistości. I wtedy dokona się eliminacja jednostek nieprawomyślnych, nieprzydatnych społecznie lub po prostu mocą eugeniki zbędnych. Powtórka z rozrywki, która już była w XX w. tylko w lepszym wydaniu, ,,czystszej '' formie realizacji.
Jan Radziszewski 2020.05.9 15:24
tzn jak w Chinach tj podobnie będą licznie zdychać mieszkańcy tych miast w których zainstalują te nadajniki Plan Antychrysta w toku inwigilacja totalna ludności. znakowanie ludzi znakiem Bestii z lądu ect. Jedyna nadzieja w Chrystusie królu narodu Polskiego
Olej2020.05.9 15:15
...... Justyna S 9.5.20 14:52 Czy wy sobie zfajecie sprawe ze czestotliwosc 2,5gh jest obecnie wykorzystywa też przez WiFi? Jakoś nikt sie nie uskarża i nie umiera bo nagle ma w domu router. W mniejszych miejscowosciach 5g pojdzie na pasmie 700mhz, to samo pasmo na ktorym obecnie leci dvb-t, dlatego mamy już wytyczne z UE zeby zwolnic te czestotliwosci dla 5g a telewizja pojdzie na nizszych ok 400mhz w wersji dvb-t2...... A skąd ta pewność ???? Wystarczy przejrzeć statystyki sprzed 40 tu lat i przeanalizować wzrost zachorowań na nowotwory wraz z ,, postępem'' cywilizacyjnym tj. napływem skażonej żywności, promieniotwórczością, toksycznością produktów otaczających człowieka, jak ubrania, kosmetyki, meble, urządzenia codziennego użytku gdzie wszystko jest naszpikowane chemią, związkami, nie do końca sprawdzonymi, a które jak się później okazuje są ogromnie szkodliwe dla zdrowia. Tak de facto po czasie dopiero się okazuje od czego umieramy, gdy pewna populacja już zapłaci cenę za nowoczesność. Ogromne miasta, wciąż rozrastające się, z których spływają miliony ton ścieków i brudu, smród spalin, i pęd obłędu nie wiadomo dokąd, i to nienasycenie, żarłoczność konsumpcyjna, ekspansja, łupienie środowiska, niszczenie przyrody i otoczenia które tak naprawdę jest nam potrzebne do życia i istnienia. Czyste powietrze, czysta woda, nieskażona ziemia i zieleń lasów, łąk i pól. My w tym wszystkim powinniśmy być dopełnieniem, zaawansowanym dopełnieniem. Wtedy wyróżniona by była nasza ludzka wielkość i inteligencja. Gdybyśmy potrafili żyć i współistnieć ze światem nas otaczającym. Czy ktoś sobie zadaje pytanie po cholerę nam ta cała obłędna technika, zwalająca nas z nóg i niwecząca świat ? Dokąd to wszystko zmierza i po co ? Jednocześnie człowiek wciąż ma w sobie tę dzikość natury mogącą unicestwiać jeden drugiego w jak najbardziej okrutny sposób. Głód jednych towarzyszy rozpasaniu innych, nędza sąsiaduje z absurdalnym bogactwem. Jedni żrą i giną pod własnym ciężarem drudzy szukają resztek na wysypiskach. Czy ci wszyscy durnie stawiający maszty i sprzedający telefony pół nagim i głodnym ludziom w Afryce zdają sobie sprawę, że wleźli tam zniszczyli społeczeństwa, zniszczyli strukturę pozwalającą tym ludziom istnieć, sprowadzili wojny i broń, sprowadzili chciwość i choroby. Dwa bieguny świata, z których jeden się załamie i rozwali całą cywilizację, jest to tylko kwestią czasu.
???2020.05.9 16:52
Jedno pytanie? Masz komórkę? Jeśli tak kończ gadkę bo jest pusta, jeśli nie to pisz dalej ale i tak nie wierzę, że nie masz.
trucker2020.05.10 4:30
Wylacz sie medialny pajacu
Olej2020.05.9 17:51
Gadka pusta nie jest, mam samochód, i łażę w z.........ym powietrzy, jem żarcie o którym nic nie wiem, lub wiem że zasrane i unikam go, robię to wszystko co bardzo wielu ludzi robić musi, musi aby przeżyć, wciągnięci są w system wymuszający zachowanie, nie mogłem otrzymywać forsy do ręki bo system wymusił założenie konta, zlikwidowano wypłacanie gotówki nakazowo. Muszę się komunikować aby nie zginąć. Muszę się w jakiś sposób dostosowywać, gdyż ogromna masa ćwoków gnanych obłędnym owczym pędem sama lezie w przygotowywaną jej klatkę bez wyjścia. Ale nie znaczy to, że nie mam myśleć i zastanawiać się jak to zmienić, ja się z tego wymiksowac na ile się da. Zastanawiać się o kierunek tego wszystkiego i sens ? Zacząłem się zastanawiać po cholerę mi kolejna para butów, jakieś następne portki i wiele innego okolicznościowego śmiecia. Dla paradowania, szpanu i zadawania szyku innym podobnym durniom. Jak jakiś cymbał wymyślił, że trzeba nosić portki poniżej tyłka z wiszącym kroczem, tak i kilkadziesiąt milionów podobnych cymbałów robi to samo, chociaż nie wygodnie i rżnie w jaja. I wiele podobnych idiotyzmów, których można przytaczać setki, jak i tabuny idiotek pompujących sobie wargi, tudzież inne części swej urokliwości. To wszystko czyni z człowieka śmiesznym durniem. I gdy tak stanąć z bogu, zacząć myśleć głębią istnienia, wyłazi paranoja i absurd, bezsens. I jawi się pytanie kim my właściwie jesteśmy i po co ? Dokąd zmierzamy, do jakiego kresu, do jakiego celu ????
???2020.05.9 18:27
Po to właśnie człowiek ma rozum i wolną wolę aby wybierał. Nawet jeśli jak piszesz do wielu rzeczy zostaliśmy zmuszeni to i tak nie musi nic nas czynić niewolnikami. W zasadzie cała materia nieożywiona jest moralnie neutralna i to ja stawiając granice używania wszystkiego korzystam z dobrodziejstwa czegoś albo zatracam się czyniąc rzeczy bożkami. Jak wiesz gdzie postawić granice to nie czynisz nic złego używając konta bankowego, komórki, czy Internetu. Właśnie tego ostatniego oboje teraz używamy.
Olej2020.05.9 18:34
Czasami wola i rozum wymaga odwagi, która ma swoją wymierną cenę, nieraz jest to cena życia. Aby ceną nie było życie trzeba uprzedzać przyszłość, gdyż może być za późno. I wtedy pozostanie bunt w obliczu zagłady jaką sami sobie szykujemy świadomie lub mniej świadomie.
MarKan2020.05.9 15:12
Chyba będę musiał wystąpić o azyl na Kubie.
Lubie rzeczy2020.05.9 15:12
5G przyniesie Polsce jeszcze więcej gejów. I prawidłowo. Więcej chłopców do całowania.<3
Justyna S2020.05.9 14:52
Czy wy sobie zfajecie sprawe ze czestotliwosc 2,5gh jest obecnie wykorzystywa też przez WiFi? Jakoś nikt sie nie uskarża i nie umiera bo nagle ma w domu router. W mniejszych miejscowosciach 5g pojdzie na pasmie 700mhz, to samo pasmo na ktorym obecnie leci dvb-t, dlatego mamy już wytyczne z UE zeby zwolnic te czestotliwosci dla 5g a telewizja pojdzie na nizszych ok 400mhz w wersji dvb-t2
Lubie rzeczy2020.05.9 15:14
Tłumaczysz to ludziom, którzy mieli przez czternaście lat dwie lekcje religii tygodniowo, a fizyki jedną tygodniowo przez siedem lat. Powodzenia.
taro2020.05.9 15:35
tobie to wytlumaczyli w kolkach pogadanek dla bylych PZPR-owcow.
Lubie rzeczy2020.05.9 16:53
Byli pezetpeerowcy widać znają się na fizyce lepiej niż księża, znachorzy i szarlatani.
anonim2020.05.11 8:31
każdy kto ma trochę pojęcia o fizyce zdaje sobie sprawę ale nie wymagajmy tego od większości ludzi.
IT2020.05.15 20:31
Justyno, częstotliwość [gHz jeśli już, nie gh] to jedno a MOC urządzeń, to drugie. Wyobraź sobie, a o miał to @poniższy przemądrzalec na lekcji fizyki, o ile nie wagarował, że im wyższa częstotliwość tym gorsza jest propagacja fal w środowiskach - najlepiej działały nadajniki FAL DŁUGICH, których audycje odbierano na statkach po drugiej stronie globu... Więc, Justynko, kochanie, zrozum, że moc urządzeń 5G MUSI być odpowiednio wysoka i stacji 5G musi być dużo! Nie porównuj słuchawki o mocy mW do sieci komórkowej!
katolik2020.05.9 14:43
Dobra grafika, niepokojąca i dobrze. Skłania do refleksji. Mnie się kojarzy z jakąś bronią
MaxFiend2020.05.9 15:14
Albo z obrazem jakiegoś nawiedzonego objawienia :-D
katolik2020.05.9 16:55
Albo z jakimś człowiekiem odmóżdżonym przez smartfona :)
zen2020.05.9 14:36
zapewne Braun wraz wRealu24, POKO i zbokami z lgbt będą palić maszty 5G, bo tak gawarlili towarzysze na portalach za ruskie rubelki
Pfft2020.05.9 17:00
Tak, kretynie, tak, z pewnością ja i inni homoseksualiści o niczym innym nie marzymy, jak tylko być podkomendnymi homofobicznej Rosji, oczywiście. Popracujcie tam u siebie nad lepszym przekazem dnia lepiej, bo się zaczynacie potykać o własne nogi, trolle.
trucker2020.05.10 4:28
Medialny parobku nie gdacz,
Olej2020.05.9 14:20
Oby się nie okazało zupełnie coś innego. Gdy od tych ,,wspaniałych'' technologii zaczniemy masowo zdychać. Szkoda, że nie ma w Polsce inżynierów, którzy byliby w stanie opracować alternatywne sposoby łączności i komunikacji, sprawdzone pod ich oddziaływanie na organizm ludzki, i szkodliwość tegoż oddziaływania. Żywnością tzw. ,,zdrową'' już nas uraczyli wynalazcy z zachodu, tak że śmiertelność na nowotwory zwielokrotniła się do skali masowej. Co będzie z innymi innowacjami strach pomyśleć. A tak doprawdy dokąd to wszystko gna i zmierza i czy w istocie człowiekowi do szczęścia i życia są potrzebne kolejne bodźce zaspokojenia posiadania ???
Kuk2020.05.9 15:05
Są - ŚWIATŁOWODY, ale inne lobby wygrało
Co.Net2020.05.9 14:18
Czy grozi nam ZaCZIPowana Wolność? https://www.codzienna.net/totalna-inwigilacja-swiat-zmieni-sie-po-covid-19-na-gorsze-trendy-wyznaczaja-chiny-wolnosci-obywatelskie-moga-byc-ograniczone-6266/
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.9 14:12
I znowu ŹLE! Wszystko to wina PREZESA! Pamiętaj: 5G i SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ!
MementoMori2020.05.10 12:40
Racja , warto zobaczyć : Maskowanie nadajników 5G na kościołach https://gloria.tv/post/Pt7xvR3E9e4q2fVMwHJ9ZuDKM Jest 4ta nad ranem. 5g ma wyraźnie KLUCZOWY związek... https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4 Nasz rząd jest agenturą amerykańskiej masonerii (ryt szkocki )
JS2020.05.9 14:10
A ten obrazek z laserem strzelającym w głowę jest bardzo dobrze dobrany ! Tak, to promieniowanie będzie nam robiło szkody w mózgach, nie pisząc o płucach gdzie może doprowadzić do wstrzymywania wymiany powietrza w pęcherzykach płucnych i nagły zgon. Takie rzeczy mówią niezależni naukowcy, ja sobie tego nie wymyśliłem. Pozdrawiam
Bard2020.05.9 15:50
Ty już widocznie dawno dostałeś laserem w głowę, skoro nie potrafisz odróżnić fejkowych, foliarskich filmików z pseudonaukowcami, którzy krzyczą o tym, że 5g smaży mózgi od rzetelnych informacji ;)
JS2020.05.9 16:01
Wiesz tyle o 5G co ci tvn albo tvp powie. Otwórz swój umysł i doucz się jaki wpływ na ciało mają fale gigahercowe na mózg ! 5G zaczyna się od 2,5 GHz a kończy na 90 ! Na razie startują z niskich częstotliwości bo obciążenie będzie niewielkie. Pozdr.
Mam i będe mieć! 2020.05.9 16:44
W Polsce komórki pojawiły się już 28 lat temu. Ja mam abonament jakieś 24 lata. I pamiętam tony artykułów na temat szkodliwości tej technologii. Wiec teraz to powtórka z rozrywki. Jak się tak boisz to wyrzuć swój telefon. Nie zrobisz tego, tak samo i ja.
Klapaucjusz2020.05.9 14:09
Które to z polskich miast na tym obrazku, bo nie potrafię rozpoznać? I czy mam się obawiać, że niebieski promień celuje prosto w głowę tej pięknej pani zamiast w jej telefon?
JS2020.05.9 14:07
I jeszcze jedno. Ja pierniczę taki postęp co to będzie psuł mi i innym zdrowie ! Pozdrawiam i życzę zdrowia pod antenami 5G !
rach2020.05.9 14:56
To działa tylko na ciemnogrodzian, normalnym nic nie zrobi.
taro2020.05.9 15:30
a takim jak ty lasuje mozgownice do masy budyniu.
JS2020.05.9 15:59
No to kup sobie chłopie komórkie 5G i postój w pobliżu masztu 5G. Życzę zdrowia ! Pozdr.
anonim2020.05.9 14:07
Patynowska reklamuje Plusa na portalu poświęconym. :) To chyba nie po bożemu, prawda?
JS2020.05.9 14:06
Szkoda, że rząd nie zbadał przedtem wpływu tej techniki na nasze zdrowie. Cejrowski w wywiadzie dla radia wnet, porównał tą technikę mikrofalową do techniki parowej. Jak maszyny parowe zaczęły pracować na wyśrubowanych parametrach zaczęły wybuchać. wtedy pojawiła się technika Diesla. Nie wolno iść dalej tą drogą a wynaleźć nową ! Są już bezpieczne rozwiązania ! Jakie ? Telefon grawitacyjny. Cytat: To wynalazek, który eliminuje szkodliwość elektromagnetycznego promieniowania. Do swojego działania wykorzystuje tylko znikome ilości energii i nie potrzebuje także żadnego operatora sieci. Kilkanaście lat temu niemiecki matematyk Hartmut Müller wspólnie ze swoimi kolegami Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), która wykorzystywała do komunikacji biokomórkę. Pozdrawiam
ASTOM2020.05.9 14:17
Ty niedouku, wracaj do gimnazjum i nie rób sobie jaj z poważnego portalu!!!! Każdy telefon jest grawitacyjny: przestań go podtrzymywać i usuń spod niego rękę to się sam przekonasz!!!
ASTOM2020.05.9 15:23
Czy naprawdę same tępaki czytały mój wpis, że mam 3 kciuki w dół? Przerażający jest stan naukowej świadomości Polaków.
JS2020.05.9 15:57
A ty nałukowcu wszystko wiesz ??? Najpierw doucz się napompowany jak balon magistrze (domniemywam) zanim będziesz szydził z innych. Pozdr.
Jan Radziszewski 2020.05.9 21:33
dopiero będziesz wył jak sieć G 5 zrobi ci w głowie Quku ma muniu
Jana2020.05.10 8:22
Znowu jakiś guru tym razem Cejrowski.
jokR2020.05.9 14:01
"Brawo Polska!" na Frondzie pasuje na każdą okazję. Nie wykluczone, że kolejną będzie "przykładne wyłączenie nadajników 5G, z ca chwalą nas zagraniczne serwisy"
Kuk2020.05.9 13:59
Gratulacje sheeple, wkrótce wasz papier do d.py zaraportuje systemowi jak spędziliście zeszły wieczór
katolicka kretynizacja polski2020.05.9 13:51
To osobisty sukces Moraw'icka który sam stawiał nadajniki 5G w przerwach między rzucaniem koktajlami mołotowa w milicję!
Lewacka Kretynizacja Świata2020.05.9 21:13
A jednak mój nick jest prawdziwy!!! Ten płatny troll ciągle to potwierdza!!! hehehehehehe
Chłop z Mazur2020.05.9 23:11
Pite było? Po gorzale nie dotykaj klawiatury.
MementoMori2020.05.10 12:39
Masońska kretynizacja świata i polski Maskowanie nadajników 5G na kościołach https://gloria.tv/post/Pt7xvR3E9e4q2fVMwHJ9ZuDKM Jest 4ta nad ranem. 5g ma wyraźnie KLUCZOWY związek... https://www.youtube.com/watch?v=h8bMG-XcaU4
Sprzedajna Szmata G.Braun2020.05.9 13:43
...i nie jest to wniosek ale obserwacja empiryczna.
Jan Radziszewski 2020.05.9 21:28
dopiero będziesz wył jak sieć G 5 zrobi ci w głowie Quku ma muniu
katolik2020.05.10 8:34
Odwal się od Pana Grzegorza Brauna
katolik2020.05.10 8:54
A ty jesteś klakier i lizus