Brawo dla Irlandii! Północ odrzuciła homomałżeństwa - zdjęcie
02.05.15, 18:20

Brawo dla Irlandii! Północ odrzuciła homomałżeństwa

43

Parlament Irlandii Północnej ponownie nie zgodził się na legalizację tak zwanych małżeństw jednopłciowych. Jest to jedyny kraj Wielkiej Brytanii, w którym nie przyjęto takiej legislacji - podaje "Radio Watykańskie" powołując się na "Irish Times".

Osobliwą rzeczą jest to, że o legalizację takich pseudomałżeństw zabiega proirlandzka partia Sinn Fein, kojarzona z katolikami i terrorystami z IRA. Sprzeciwiają się natomiast temu probrytyjscy unioniści. W ciągu ostatnich dwóch lat już czterokrotnie zablokowali oni zabiegi Sinn Fein, zmierzające do legalizacji małżeństw homoseksualnych.

kad/radio watykańskie

Komentarze (43):

anonim2015.05.2 18:51
Popieranie protestantów przeciwko katolikom? A fuj, Frondo! :))))))))
anonim2015.05.2 19:14
Ale co wam przeszkadzają małżeństwa homoseksualne? Może i kwestia adopcji dzieci jest sporna, ale czemu zabraniać ludziom, którzy się kochają życia jako małżeństwo? I wy się nazywacie religią miłości do bliźniego?
anonim2015.05.2 19:18
Genesis ogarnij się bo piszesz pierdoły. To jakby powiedzieć, że papież powinien dajmy na to "rzucić" klątwę na polskich katolików bo wiejski głupek Komorowski podpisał coś tam, a jest kojarzony z polskimi katolikami, bo sam jest katolikiem. Przykład irlandzki pokazuje po prostu, że partia Sinn Fein mimo, że kojarzona z katolikami, to katolicka nie jest. Myślisz ty Genek coś, czy raczej pedzie zasrały ci mózg?
anonim2015.05.2 19:27
raszni wydaje mi się, że oni myślą, że jeśli zabronią dla jacka i zbyszka legalizacji związku, to jacek i zbyszek podziękują im, znajdą sobie żony, spłodzą dzieci, ochrzczą je, dadzą datki na kościół, a homoseksualizm zniknie z planety. na tej samej zasadzie na jakiej myślą, że jeśli zdelegalizuje się aborcję, to nie będzie aborcji. jeśli to nie o to chodzi, to sam nie wiem.
anonim2015.05.2 19:38
@cyprian wygląda na to, że masz rację. Homoseksualizm był, jest i będzie i żadne prawo tego nie zmieni.
anonim2015.05.2 20:53
@raszni wygląda ne to że nie masz racji złodziejstwo i zbrodnia były, są i będą i żadne prawo tego nie zmieni
anonim2015.05.2 20:58
@raszni według ciebie homoseksualizm to zbrodnia? Ciekawy tok myślenia. Dla mnie zbrodnią były krucjaty. ;-)
anonim2015.05.2 21:00
Do Lemingów i semiinteligentów: gejstwo "replikuje" się w połowie przypadków poprzez GWAŁT HOMOSEKSUALNY na nieletnim. Pozwolenie na "wyjście z szafy" gejów powoduje to, że zaczynają się oni replikować w wzmożonym tempie - na co nie ma zgody bo to ZBRODNIA. Ważne: nigdy przenigdy nie nazywajcie tej zgnilizny "małżeństwem homoseksualnym" bo czegoś takiego NIE MA NIE BYŁO I NIE BĘDZIE, to logiczny absurd tak jak "żonaty kawaler" Małżeństwo Z DEFINICJI oznacza związek w celu założenia rodziny czyli rodzenia dzieci. Nie "adopcji" tylko "płodzenia, rodzenia i wychowania" Przyjmując język agresora już przegraliście. Dlaczego nam to przeszkadza? Bo to KULTURKAMPF, parszywa agresja na nasz styl życia. Oraz agresja psychologiczna jako Pedagogika Wstydu - nie ma na to zgody.
anonim2015.05.2 21:04
raszni Krucjaty nie były zbrodnia tylko wojną obronną przeciw agresywnemu islamowi napierającemu zbrojnie na chrześcijańskie królestwa. pozwolenie na obnoszenie się z gejstwem oznacza zgodę na liczne gwałty pedofilskie w ich wykonaniu i wiele innych okropnych rzeczy. Nie bez powodu wyewoluowały systemy karzące za ostentację homo. Teoria Darwina sie kłania.
anonim2015.05.2 21:13
zerro, jak twoje życie zmieni się, jeśli dwie kobiety od dawna będące w związku i mieszkające razem, dostaną nagle poprzez ślub prawo odwiedzania się w szpitalu i wspólnego zajmowania się finansami? gdzie ta agresja na twój styl życia?
anonim2015.05.2 21:14
raszni ; używasz mózgu? rozumiesz co jest normalne czy nie? bo całkowicie nie rozumiesz miłości bliźniego, módl się aby się nawrócić!
anonim2015.05.2 21:15
pozwolenie na obnoszenie się z heteroseksualizmem oznacza zgodę na liczne gwałty heteroseksualne w ich wykonaniu i wiele innych okropnych rzeczy, które mogą prowadzić nawet do niebezpiecznych, ale akceptowanych społecznie ciąż kilkuletnich dziewczynek
anonim2015.05.2 21:15
@Zerro albo jesteś trollem, albo dawno nie spotkałam osoby tak oderwanej od rzeczywistości. Nie wiem czy wiesz, ale jest udowodnione, że większość homofobów to w rzeczywistości geje, którzy wypierają przed sobą ten fakt. Przemyśl to sobie.
anonim2015.05.2 21:16
@wiesiekadam używam mózgu. Między innymi dlatego odwróciłam się od religii.
anonim2015.05.2 21:22
cyprianie zacznijmy od tego, że za "bycie w związku i mieszkanie razem" to się należy osiem lat więzienia a nie prawo do czegokolwiek. nie potrzeba do tego żadnych ustaw anty, wystarczy nie przymykanie oczu na potworna przemoc fizyczna panująca w takich związkach. Usiłujecie zawłaszczyć nasz język, wypełniacie swoimi ohydnymi treściami "media" i o zgrozo szkoły, przerabiacie system prawny w imię swojej wygody, agresywnie i bezczelnie wyciągacie łapy po dzieci z adopcji. mało? Jesteście narzędziem do wychowywania Człowieka Sowieckiego i do ataku wyszydzającego na rodzinę.
anonim2015.05.2 21:27
raszni nic nie jest "udowodnione", ta twoje śpiewka o "homofobach" to Mowa Nienawiści mająca na celu gnojenie wrogów Międzynarodówki Zboczeńców. Wymyślona socjotechnika, nic więcej. Btw - nie ma żadnych homofobów. To tez tylko ściema mająca na celu stygmatyzowanie wrogów. nie ma też tak naprawdę gejów, jest tylko banda rewolucjonistów i proletariat zastępczy. Nasza wrogość wobec gej-agresji ma charakter polityczny - to walka z czerwonym faszyzmem i rasizmem, z nową falą Rewolucji Światowej.
anonim2015.05.2 21:29
@Zerro napisz książkę, kupię cały nakład.
anonim2015.05.2 21:43
@redermic z każdym komentarzem pana Zerro utwierdzam się w przekonaniu, że to troll. Kiedyś protestowano przed małżeństwom międzyrasowym. To też był atak na rodzinę i tradycję. A dziś jakoś nikt nie ma z tym problemu. Świat się zmienia, drodzy frondziarze. Machina ruszyła i nic jej nie zatrzyma.
anonim2015.05.2 21:55
rederede właściwie wszystko co atakuję, niszczę z "wściekłą agresją" przemyśl to sobie, geju. jesteś z gimbazjum? sięgnij z łaski swojej po słownik i encyklopedię, co znaczy słowo "małżeństwo", jak powstało i w polskim, i w łacinie. Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, bez poparcia bezczelnych bankierów finansujących wasz ruch rewolucyjny jesteście niczym, 1% mniejszością wegetująca na peryferiach cywilizacji. homo nie są normalni tylko niebezpiecznie nienormalni, statystyki policyjne skazanych są bezwzględne. Nie znam nikogo kto by was traktował jak byście chcieli - wszyscy ludzie was nienawidzą i się brzydzą, oczywiście kłamią wam w oczy jak potrzeba. Żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości biorąc bajki propagandystów za prawdę, słowo "gej" jest potworną obelgą. Ale jak to z nawiedzonymi oszołomami - widzisz tylko to co chcesz widzieć. Twój problem. Żeby nie było wątpliwości - jak już odwalicie brudna robotę zostaniecie przez Rewolucję zniknięci, dokładnie tak jak było na początku z NSDAP, zaliczycie jakąś Noc Noży a potem władze wyślą już niepotrzebnych gejów - do obozów. Będzie to łatwe, bo w swojej głupocie grzecznie się porejestrujecie.
anonim2015.05.2 21:59
raszni świat się nie zmienia, tylko nieudaczne narody wymierają. Tyle w temacie btw - uważasz, że małżeństwa "międzyrasowe" sa okej? Zamieniłaś się z fretką na głowy? uwaga - słowo "międzyrasowe" znaczy cybernetycznie coś innego, nie różne rasy tylko różne cywilizacje i kultury. Przypadkiem w 95% pokrywające się z podziałami rasowymi, ale nie o kolor skóry idzie. USA właśnie doświadczają piękna Libanizacji. Liban zreztą też.
anonim2015.05.2 21:59
@Zerro czy ja jako kobieta też jestem gejem? Bo jeśli nie, to coś tu jest nie halo. Nigdy nie brzydziłam się gejami. Wiesz czemu? Bo to ludzie TACY JAK TY *przerwa na atak spazmu*. Definiowanie osoby ludzkiej tylko na podstawie orientacji seksualnej jest co najmniej tak mądre jak ocenianie kogoś przez pryzmat niebieskich oczu czy czarnych włosów. Ciekawe właśnie, że rzucasz się wyłącznie o gejów... ;)
anonim2015.05.2 22:02
@Zerro XD Chodzi mi o małżeństwa zawierane pomiędzy czarnymi a białymi, mądralo. Zgłoś się na obserwację psychiatryczną, to co tu wypisujesz jest gadaniem opętańca.
anonim2015.05.2 22:12
Brawo IRLPŁN, parówy i lesby na krótką smycz i hej! A ta tzw. "machina" prędzej czy później zostanie zatrzymana, ciekawe jest tylko kto to zrobi...
anonim2015.05.2 22:14
raszni akurat w przypadku zboczeń, definiują one drastyczna większość "osobowości", więc tylko debil będzie ignorował - to nie są tacy ludzie jak normalni. to są "nałogowcy". Wszystko maja podporządkowane swojej chorobie - co świetnie wpływa na ich życie i zdrowie. Ich stan zdrowia psychofizycznego jest podobny do trędowatych. Dalej jedziesz starą ściemą? temat jest o gejstfie to piszemy na temat. Będzie inny to się dopasuję. Pokłady nienawiści mam potężne, dla każdego wystarczy.
anonim2015.05.2 22:15
@sct widzę, że lepiej niż ja sama wiesz jakiej jestem orientacji. xD Pogratulować. Nie zatrzyma się. Takich oszołomów jak wy jest coraz mniej.
anonim2015.05.2 22:19
Raszni hue hue... moja droga... wasza europa zdycha z szybkością jak za Czarnej Śmierci. Zostało wam 15 do 20 lat karnawału, potem ściana. Nikt wam nie pomoże.
anonim2015.05.2 22:25
@Zerro nie ustosunkowałeś się do żadnego z moich stwierdzeń. Homoseksualizm został wykreślony z DSM w 1974 roku. Czterdzieści jeden lat temu. Ponoć wyznajesz religię, w której wartością pierwszorzędną jest miłość do bliźniego. Niestety, używasz jej jako pretekstu do zwalczania tego, czego się boisz. Czemu osobowość w cudzysłowie? Nawet zaburzona osobowość to osobowość. Wiesz, czemu zaburzenia psychiczne typu depresja koegzystują z orientacją nieheteronormatywną? Przez takich ludzi jak ty. Zrób coś dobrego i uderz kilka razy głową w ścianę, może ci się światopogląd naprostuje. Może powiem ci, dlaczego dla mnie homoseksualizm jest normalny. Hmm, pewnie dlatego, że prawidłowa seksualność jest skierowana na ludzi równym nam samym. Czyli w podobnym wieku i na mniej więcej tym samym poziomie intelektualnym. Nie ma nic powiedziane o płci. Jeśli ten człowiek jest ci równy, to nikt ci nie zabrania z nim być. Gdybyś ty był dorosły, a obiekt pożądania dzieckiem, już moglibyśmy o jakimś zaburzeniu mówić. Man, oh man, homoseksualiści żyją tak jak ty. Chodzą do pracy, płacą podatki, jeżdżą autobusem i co tam jeszcze. To są ludzie, każdy człowiek jest inny, jeden gej będzie gburem, inny wręcz przeciwnie. Orientacja nie definiuje osobowości.
anonim2015.05.2 22:31
@Raszni Europa Zach i USA zdychają.To pierwsze zostanie obalone przez muslimskie ścierwo, to drugie wygląda już dziś jak jakaś fawella.Zabawne jest tylko to, że lewackie ścierwo samo do tego doprowadza.
anonim2015.05.2 22:35
rasza TA orientacja definiuje, niestety. Alkoholicy również "płacą podatki, jeżdżą autobusem" - czy to czyni ich normalnymi? Okoliczności wykreślania z DSM znamy i wiemy doskonale że to sprawa polityczna. Ogólnie - daruj sobie powoływanie się na "oficjeli i naukę". naziole też się powoływali. Nikt nie kupuje ściemy o gejach którzy przestają być gejami gdy biora sie za małoletnich chłopców - to oszukaństwo ukrywające zbrodnie tej mniejszości. Ogarnij sie w logice - seksualność biologicznie służy przedłużaniu trwania gatunku i tyle w temacie. Każda wersja "seksualności" która niweczy ten cel jest zboczona - czy wam sie to podoba czy nie. Wpis dsm? Śmiechu warte.
anonim2015.05.2 22:50
Irlandia Północna ratuje resztki honoru Wielkiej Brytanii. A Sinn Fein to V kolumna lewusów, wstyd!!
anonim2015.05.2 23:23
zerro, pary bezpłodne, współżyjące, to zboczeńcy?
anonim2015.05.3 7:42
@raszni - "Ale co wam przeszkadzają małżeństwa homoseksualne?" To samo można zapytać o "małżeństwo" ze zwierzętami.
anonim2015.05.3 7:47
cyprianie, semiinteligencie co "bezpłodne"? Bezpłodność jest "zewnętrzna" w stosunku do takiego związku. Taki wyjątek od reguły, nie będziemy dla niego rozwalać podstaw cywilizacji. dla gejuf i lezb jest cechą fundamentalną. Rżniecie głupa udając że seks służy nie temu czemu służy?
anonim2015.05.3 8:34
Nie jestem zwolennikiem "fejsbuka" ale czy nie możecie zablokować na Waszej stronie profilowej trollów:"Lucyfer", "Astarte", "Bogini Lilith" i "Ida Goldsmith" ???
anonim2015.05.3 9:29
@Zerro każdy wasz argument da się obalić, ale nawet jak się to zrobi, to i tak trwacie przy nim mówiąc, że to my się mylimy. Poziom dyskusji osiągnął zero absolutne, zatem żegnam. Mam nadzieję, że jeszcze zmienisz zdanie.
anonim2015.05.3 9:35
raszni żadnego naszego argumentu nie da się obalić można tylko zakłamać co niby "obaliłaś"? Sprowadzacie na świat zbrodnie i zagładę waszym miejscem jest śmietnik historii
anonim2015.05.3 10:20
ha ha ha... gimbazjum ryknąłwszy? radzę uzupełnić informacje z Historii Powszechnej pogmerać minutę pod hasłem "ekspansja islamu" a nie pitolić jakoby "cesarstwo to nie królestwo więc okej"
anonim2015.05.3 10:30
Gdy Thomas Hitzlsperger z reprezentacji niemiec ujawnił, że jest gejem, to jego wyznanie spotkało się ze wsparciem Podolskiego: "odważna i dobra decyzja, szacunek, Thomas. Jego outing to ważny znak w naszych czasach" Coraz będzie takich świadectw i poparcia, natomiast ci, którym to nie leży pozostaną zgorzkniałymi osobnikami, z których większość będzie toczyła bekę za lat 10.
anonim2015.05.3 10:48
heja gimbazjum islam cały czas był strona agresywnie atakującą bo tak został zaprojektowany nawet jak tu i tam dostał wpizd cały czas, aż do napoleona porywano na wielka przemysłowa skalę niewolników z europy właściwie cały obszar islamu poza pustyniami Arabii to podboje USA długie lata płaciły roczny trybut kalifatom za "prawo do żeglugi" cały obszar afryki północnej w tym egipt to są ziemie podbite, wcześniej chrześcijańskie.
anonim2015.05.3 10:57
Inhonorusie nie będzie żadnej "większości" filogejskiej nawet jak się wam przy pomocy powszechnej przemocy szkolnej i iście komunistycznej indoktrynacji uda przerobić jakiś odsetek durniów, to "wasza" europa wymiera w tempie jakby szalała Czarna Śmierć. Was po prostu zaraz NIE BĘDZIE WCALE. Zostaniemy tylko my, katole kontra kalifat. Jesteście zarazą, zabijecie nieodpornych, pozostana Lepsi i Mądrzejsi. Nastąpi Odrodzenie.
anonim2015.05.3 11:12
Heja Igrzyska logicznie rzecz biorąc - każdy atak na pozycje muslimskie będzie wypieraniem agresora. Całość nieomal ziem islamu to terytoria podbite, godne wyzwolenia Nie za daleko od tematu arta? Było cos o irlandii i zboczusiach? PS. GB to strategiczny wróg Polski. i reszty świata, serce banksterki i agresywne imperium z którym toczyliśmy wojny. Zostaną zniszczeni.
anonim2015.05.3 12:23
igrzyska nie podbijać a gonić pogan, to chwalebne zawsze i wszędzie. piszesz o Norwegii? Norwegia to nie GB Dlaczego Ludowe? Dlaczego nie? Ludowe czyli powszechne czyli katolickie taka gra słów
anonim2015.05.3 13:19
ej gimba jak można odbić zajęty kraj jak nie goniąc z niego na jeźdźca? wyganianie tamtych pogan to nie podbój tylko odbój