Bojkot konsumencki firm wspierających homorewolucję - zdjęcie
12.06.19, 17:20

Bojkot konsumencki firm wspierających homorewolucję

150

Angażowanie się, po której ze stron sporu politycznego, z jednej strony zapewnia firmom bezpłatną reklamę wśród sympatyków strony politycznej, którą wsparły, a z drugiej strony naraża firmę na bojkot konsumencki.

 

Bojkot konsumencki, czyli postawa niekupowania dóbr i usług, produkowanych i świadczonych, przez firmę, która wsparła wrogą stronę sporu politycznego, to jeden z przejawów społeczeństwa obywatelskiego i bycia odpowiedzialnym konsumentem.

Wiele firm wsparło Paradę Równości, której celem była dyskryminacja, marginalizacja i cenzurowanie ''homofobów'' (czyli osób głoszących poglądy sprzeczne z poglądami homo rewolucjonistów), wspieranie okaleczania osób z zaburzoną tożsamością płciową (zwane operacjami zmiany płci), homo małżeństwa, homo adopcje, homo indoktrynacji dzieci w szkołach, wpuszczanie imigrantów do Polski, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, homo parytety we wszystkich instytucjach, bezpłatna antykoncepcja (która zwiększa ryzyko chorób i kobiet), oraz aborcja (czyli zabijanie nienarodzonych dzieci).

Zapewne środowiska lewicowe docenią firmy, które wsparły Paradę Równości i swoimi decyzjami konsumenckimi będą je wspierać. Środowiska katolickie i konserwatywne powinny zaś bojkotować produkty i usługi tych firm, wybierając ofertę innych firm niewspierających tęczowej propagandy.

Na stronie portalu „Businessinsider” ukazał się artykuł „Oto jak firmy i marki wspierają społeczność LGBT+” autorstwa Patryka Pallusa, w którym znalazły się informacje o firmach wspierających LGBT.

Według informacji „Businessinsider” w warszawskiej Paradzie Równości oficjalnie wzięli udział „pracownicy CitiBanku, IBM, Microsoftu, Discovery TVN Polska, Avivy, Goldman Sachs, Procter & Gamble, Nielsena czy BNP Paribas”. W promowanie tęczowych postulatów włączały się też takie firmy jak producent lodów „Ben&Jerry’s”, platforma Netflix, Agora wydawca „Gazety Wyborczej”, portal Gazeta.pl, należąca „do Agory sieci restauracji Papa Diego i Van Dog”, producent ubrań Levi’s, producent napojów Coca-Cola/Sprite, Google, MTV Polska, Empik.

W artykule „Coraz więcej marek na Paradzie Równości. „Do Polski wchodzi globalny trend” autorstwa Justyny Dąbrowskiej opublikowanym na portalu Wirtualne Media można się dowiedzieć, ze swój udział w Paradzie Rwóności „z sektora mediów i nowych technologii udział potwierdzili Google, Universal (sponsorzy osobnych pojazdów), Microsoft, MTV Pride, Nielsen, IBM”. Tęczowe postulaty wsparła „Gazeta Wyborcza”, która przygotowała specjalny newsletter i darmowy dostęp do korzystania ze swej prenumeraty.

Firmy te nie tylko wspierają Paradę Równości, ale też wspierają działalność tęczowych grup pracowniczych w zakładach pracy, swoje produkty i usługi ozdabiają tęczowymi motywami, wspierają finansowo tęczowe działania propagandowe homo organizacji. Z informacji Wirtualnych mediów można się dowiedzieć, że tęczowe działania propagandowe wspierają też takie firmy jak: River Island, Ikea.

Na portalu Money CNN w artykule „Małżeństwa tej samej płci i twoje pieniądze. Marki, które najbardziej kochają LGBT” opisane zostały przykłady wsparcia globalnych korporacji dla tęczowej rewolucji. Według informacji z artykułu gejów wspiera: Amazon, Apple, Ben & Jerry's, producent makaronu Barilla, Gap, Abercrombie & Fitch, American Eagle, Google, Nike, producent ciasteczek Oreo.

Portal Somosgay w ilustrowanym przykładami artykule „Multinational brands that support LGBT rights” wśród marek przyjaznych gejom wymienia: Adidas, Google, Apple, Tiffany, Burger King, Nike, Coca-Cola, Pepsi, Facebook, Toyota, Oreo.

Na portalu „Glassdoor” z artykułu „Niesamowite firmy, które są teraz liderami w zakresie równości pracowników LGBTQ” autorstwa Amy Elisa Jackson można się dowiedzieć, że najbardziej przyjaznymi dla gejów pracowników firmami są: Visa, CIA, Charles Schwab, Uber, Baker McKenzie, Google, IBM, IKEA, Microsoft, PayPal, Simmons & Simmons LLP, Coca-Cola, Gap Inc., Accenture, HP Inc., Salesforce, EY, Hyatt, AT&T, Johnson & Johnson, Slack, Apple.

Jan Bodakowski

Komentarze (150):

Ula2020.08.12 8:45
Te firmy sa w stanach zastraszone.
Anka2020.08.12 8:38
Czyli same firmy zachodnie, polskie nie dały się zastraszyć.
Stara Reperecka 2019.07.8 8:50
Ale bełkot - Panie Bodakowski w jednym szeregu aborcja, homosie, gender zwierzęta futerkowe, imigranci i antykoncepcja ? Panie, lecz się Pan.
Coco2019.07.5 23:46
W ikei nic już nie kupię. Namawiam też do tego wszystkich znajomych.
Xemerius2019.08.9 21:35
Jak to znoszą?
winter2019.06.19 10:07
Głosujcie dalej na POPiS. Dług będzie rosnąć, polskie firmy i majątki będą wyprzedawane, zagraniczniacy będą mieć więcej do gania niż rdzenni mieszkańcy, no i zalew śmieciową indoktrynacją pokroju LGBTQWXYZ. Polacy obudźcie się i zainteresujcie się przeszłością posłów którzy zasiadają w parlamencie. Nie dajcie się zwieść telewizyjnym tubom propagandowym dla niepoznaki nazwanych "serwisami informacyjnymi". Konfederacja to dla nas ostatnia szansa by się wyswobodzić z łapsk bezczelnych cyników i wysuszyć to bagno do jakiego doprowadzili nasz kraj. Czasu jest niewiele a agentury nie spoczywają na laurach.
pastar2019.06.18 17:25
Przedstawcie także listę firm, które bojkotują lgbt, żeby ludzie wiedzieli, gdzie mają iść
pastar2019.06.18 15:48
Aż trudno uwierzyć, że Zarządy tych firm, sponsorując lgbt, wspierają tym samym wcielanie w życie propedofilskiej edukacji seksualnej dzieci. Te instytucje przypominają karpie, które żądają przyspieszenia Wigilii Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY&t=8s Karta LGBT - Co to jest tak naprawdę? Analiza treści deklaracji https://www.youtube.com/watch?v=GwlbCoYH2fA&feature=share Standardy WHO https://www.youtube.com/watch?v=LfFUtbQhRIY Krzysztof Karoń - Standardy edukacji seksualnej według WHO https://www.youtube.com/watch?v=xngv2jP1hyc Lisa und jan https://www.ivantic.info/.../aus%20Lisa%20und%20Jan... Porażające!!!Zobacz co naprawdę uczą edukatorzy seksualni małe dzieci!!! https://gloria.tv/video/dpqZ2j2nBAA12md7oPw6TWr1v
taro2019.06.13 17:43
zaraz wyskoczy prawda,ze my bojkotujemy te firmy,oni maja jakies straty, a unia z naszych pieniedzy im je rekompensuje.
robaczek 2019.06.13 11:06
czy KK też będzie bojkotowany za homoideologie? wszak KK na tyum zbudował obecną pozycje ;] no jaja!!!!! ;] łykajcie malutcy łykajcie.
henio2019.06.13 11:57
Tak! Robaczek nie będzie w Kościele kupował bułek na śniadanie, ani lodówki :D Kuźwa! Nawet TV u nas nie kupi :D Skąd wy debile się bierzecie? Produkują was w Korei?
anonim2019.06.13 12:38
"Bojkotować" to nie tylko nie robić zakupów, chcecie bojkotować Microsoft, więc korzystanie z komputera może być nieco problematyczne, w ogóle się dziwie, że Pan pisze komentarz.
T2019.06.13 11:05
No to jest problem, bo w wiekszosci krajow Europy, Ameryki Polnocnej i Poludniowej (brawo Ekwador za dzisiejszy news!) osoby homoseksualne moga wiesc normalne zycie. To oznacza, ze Polska albo zacznie kupowac z Rosji i Chin, albo nici z bojkotu!
henio2019.06.13 11:54
Pedały zaczęły wieść normalne życie??? Tzn. co? Wyleczyli się? Czy wypuścili ich z obozów resocjalizacyjnych?
T2019.06.13 12:30
Tzn, ze zaczeli czuc sie pelnoprawnymi obywatelami kraju, zawierac malzenstwa, zakladac rodziny. Zabawne jest to, ze wspolczynnik urodzen w krajach pro-LGBT bije na glowe ten np. w Polsce (MIMO 500+).
Adam2020.08.12 8:43
Wspolczynnik chorob wenerycznych wśród gejów pobija twoje statystyki.
T2019.06.13 12:32
Kiedys bedzie Panu wstyd za takie komentarze o "leczeniu", przeciez nikt nie mial szansy w zyciu, aby wybrac swoja orientacje.
Wolter2019.08.8 23:35
Z ograniczeń myślenia.
robaczek 2019.06.13 11:05
BOJKOTUJCIE!!! jak WOŚP ;] ? ;] ? ;] brawo!!! ktos bedzie dziekowac za darmową promocje ;] alez wy glupi jestescie!!!!!!
tik tak2019.06.13 10:38
LGBTQ+ -ten plus to pewnie pedofilia, gerontofilia, zoofilia, fetyszyzm, fetyszyzm transwestycyjny, sadyzm seksualny, masochizm seksualny, ekshibicjonizm, podglądactwo,ekshibicjonizm frotteuryzm ,sadomasochizm ,nekrofilia,autogynofilia,efebofilia,hebefilia,partenofilia,gerontofilia,abasiofilia urofilia,
west2019.06.13 7:39
To może wywalmy wszyscy Windowsa i inne produkty Microsoftu. Na Appla też bym nie liczył, bo chyba też zdaje się machają tęczowymi chorągiewkami.Przy okazji, nasze komórki też okażą się zbędne ;) Internet zdechnie, informatyka też. Wrócimy do spokojnych dla oczu i umysłu lat 60-tych. Swoją drogą Ci ludzie jakoś żyli i przeżyli. Damy i my radę :-)
Pfft2019.06.13 11:27
O tak, jak paru konserwatystów o niszowych, homofobicznych poglądach wywali Windowsa, to na pewno od tego cały Internet zdechnie...
anonim2019.06.13 6:51
„Niesamowite firmy, które są teraz liderami w zakresie równości pracowników LGBTQ” Czy Te firmy naklejają na plecach czole plakietki jestem pederastą; nie jestem pederastą? Jak klient ma rozpoznać LGBT+ lesbijkę, pederastę, kazirodcę, zoofila, nekrofila?
Wiesia XDD2019.06.13 6:18
Fronda wcale nie korzysta na swojej stronie z wtyczki Facebooka, wyszukiwarki Google i reklam Google. Też zastanawia mnie na jakich systemach operacyjnych chodzą komputery i telefony redakcji. Nie mówiąc już o ich kartach płatniczych. Nie ma to jak być konsekwentnym w tym co się mówi i robi. Wzywanie do bojkotowania firm z których usług i produktów się korzysta cały czas i nie zamierza przestać wygląda co najmniej śmiesznie.
Moly2019.06.13 2:04
Po co sie pitoloc z sugestiamii. Najlepiej zakazac korzystania z tych organizacji pod grozba wiezienia i wiecznego potepienia
Burmistrz2019.06.12 23:31
No to Rodacy - bojkotujmy wrecz oficjalnie te firmy. Dzis najlepszym argumentem jest kasa. Poczuja to zmadrzeja. Tylko trzeba wytrwac !!!
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.13 0:41
Napisałeś ten komentarz u zywając windowsa obłudniku? ;DDDD
An, on i my2019.06.12 22:12
najbardziej odczuje to apple, bo stoję przed zmianą, a właśnie teraz podjęłam decyzję, że absolutnie nie oni...... I do tego banki, gdzie nawet nie podejdę na rozmowę. Reszta jak odzież sportowa, też sobie skrupulatnie zapamiętam.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 22:17
Tak tak, wszyscy odczują... bo jakiś tłuk zbojkotuje ;DDDD to cu jeszcze robisz, używasz pedalskiego windowsa?
Glaudiusman2019.06.12 22:07
Samych zboczeńców jak i osoby wspierające zboczeńców powinno eliminować się z życia towarzyskiego. Dosyć smrodu.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 22:27
marzy Ci się mordowanie frondokatoliku?
ceramik2019.06.12 21:54
Na pohybel degeneratom.
Mirek2019.06.12 21:24
Na tym przykładzie widać że niektórych firm już prawie nie da się zbojkotować. Visa, Microsoft, Google ? Dość trudno. Niedługo trzeba będzie w lesie w ziemiance zamieszkać.
rafael2019.06.12 21:23
Na przedzie parady szli zwolennicy seksu oralnego,a na końcu analnego, a gdzie szedł Trzaskowski.
ja2019.06.12 22:01
Pewnie tam gdzie seks waginalny... Ja prdlolę! Czy wasze ograniczenie umysłowe ma jakieś granice??
mw2019.06.12 22:23
a twoje??
Obleśny Stefan2019.06.13 7:37
Podglądał zza winkla i walił gruchę.
Milka2019.06.12 21:02
Stop obrażaniu katolików przez gejów na Frondzie!
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 21:17
Tu prawie nie ma katolików, sa za frondokatolicy i partyjne kłamczuchy jak Ty Ludomiło Olejnik.
Milka2019.06.12 21:01
To wszystko zagraniczne korporacje, koniecznie chcące zepsuć polska obyczajowowść.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 21:16
Ludomiło Olejnik, pisowski piesku, więc bojkotuj i przestań pisac pierdoły na frondzie i salonie24. Czekam.
Stop agresji na Frondzie!2019.06.12 20:49
No i jeszcze zwrócę się bezpośrednio do autora tych słów. Jasiu, dziecko złote, Polska naprawdę Ci podziękuje, jak zrezygnujesz z Windowsa, Office'a i Facebooka.
Stop agresji na Frondzie!2019.06.12 20:47
Już widzę, jak pod wpływem Frondy prawilne prawaki przestają używać przeglądarki Google'a, Chrome'a, albo Google Pay. Albo jak Fronda usuwa konto na Facebooku. xDDD Albo jak ktoś przestaje używać Windowsa i iOS. Ja w ogóle jestem przekonany, że zawsze są jacyś oporni wobec postępu. Koło też na pewno krytykowano. I druk. Albo żarówkę. Gdybyśmy słuchali ludzi pokroju Frondy albo jako gatunek homo sapiens byśmy wyginęli na rzecz neandertalczyków, albo tkwilibyśmy w jaskiniach.
człek pokroju Frondy2019.06.12 22:01
Do jaskini i neandertalczyków to dobrowolnie wrócą zachwyceni i promujacy lgbt. A ponadto, przywołane zdobycze cywilizacji nijak się mają do homorewolucji.
Jaga2019.06.12 22:01
Wyginięcie gatunku to nam grozi raczej od tego postępowego lgbt - przecież homo nie rodzą dzieci
v2019.06.12 22:28
Przecież to ty jesteś dalej w jaskini, jaskini poznawczej. Bo trzeba być kretynem żeby po rewolucji francuskiej i bolszewickiej, robić to samo i oczekiwać czegoś innego - lepszego. To wy wyginiecie sodomici, gdyż życie gatunku polega na podtrzymywaniu tego gatunku, a od mieszania g... w d... gatunku się nie podtrzyma, nawet jak każda para pedalców surogatkę sobie wynajmie
witold2019.06.13 0:59
Jeden chlop drugiemu chlopu wsadzil czlonka w odbyt.Wielki postep w histori ludzkosci.
Pfft2019.06.13 3:22
Fakt, że w swojej głowie tylko do tego potrafisz sprowadzić homoseksualizm - pokazuje faktycznie, na jakim jesteś poziomie.
henio2019.06.13 11:49
Zdobycze techniki porównać do ruch...jących się facetów :) BEZCENNE :D Mistrz intelektu :D
ertghsdfgsr2019.06.12 20:32
uslyszalem ze coca-cola promuje pedalstwo, zaczalem kupowac pepsi-cole, mowie wszystkim ze pepsi kupuja najlepsi, a pedalstwo to teraz czerwona zaraza
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 20:49
http://marketingtherainbow.info/case%20studies/cs%20fmcg/pepsi.html buhahahahha, pepsi też popiera LGBT, co za tłuk.
WKL2019.06.12 20:30
Z niektórych produktów się zrezygnuje, a inne odbije! Czy myślicie, że tam niema normalnych ludzi, że pierwotnie u swych podstaw nie były normalne?
WKL2019.06.12 20:23
rezygnacja z pepsi i coli wyjdzie tylko na zdrowie :) ... swoją droga czemu nie poparli marszu dla rodzin dla życia? czy pracownicy, tych wszystkich firm, mający rodziny i dzieci, nie kochają swoich bliskich??
Maciek Arczyński2019.06.12 22:13
Korporacja dobrze płaci. Byłbyś gotowy stracić pracę? To przypomina komunę, kiedy wiedziało się, że ustrój zły a jednak niewielu wprost mówiło, że jest źle. Każdy jakoś chce przeżyć i nie ma to nic wspólnego w tym wypadku z hipokryzją. W telefonach Android jest właściwie wszechobecny. Większość komputerów to z Windowsem. Mogę nie pić coli i nie piję bo to w sumie dziadostwo, ale już bez telefonu raczej trudno zwłaszcza gdy człowiek pracuje. Zatem trzeba podejść do tego jak za komuny. Robić swoje, wyrażać głośno sprzeciw i rezygnować z tego co się da. Po prostu budowany jest nowy totalitaryzm i jest nachalna propaganda, którą większość olewa ale publicznie będzie miała problem ze sprzeciwem. Spróbuj na ulicy powiedzieć komuś: ty pedale. Wtedy się dowiesz co ludzie na prawdę myślą. I żadna propaganda tego nie zmieni.
Maria Blaszczyk2019.06.12 22:48
Totalitaryzm polega najwyraźniej na tym, że ludzie, których nie lubisz, wychodzą na ulice... Ciekawa nowa definicja totalitaryzmu.
Zerr02019.06.13 3:45
Totalitaryzm polega na tym, że ludzie wychodzą na ulicę na rozkaz, choć się tego brzydzą. Zupełnie jak za Komuny na 1 maja.
Maria Blaszczyk2019.06.13 13:13
To mnie rozbawiłeś... Dzięki, będę się śmiać aż do wieczora. Musiałes nigdy nie być na Paradzie, by to napisać. Serio.
Pfft2019.06.13 3:19
Kochają swoich bliskich. I właśnie dlatego popierają normalność, a nie homofobię i zamordyzm, ukrywane pod fałszywym płaszczykiem "troski" o "życie" i "rodzinę".
Polak2019.06.12 20:17
Tzw marsze równości powinny być zabronione to jest tak naprawdę marsz zamętu. Ideologia gender radykalizuje się do poziomu organizacji terrorystycznej. Jest to niebezpieczne, powinno być zabronione. Grozi to atakami na niewinnych ludzi chrześcijan, kler
Dorian2019.06.12 20:12
Wiecie, że Fronda używa reklam od Google i to te Google z listy zakazanych firm płaci im za reklamy? :)
Janek2019.06.12 20:15
Bo bez tych reklam portal by nie istniał, poprawność poprawnością, ale kasa musi się zgadzać
Wiesia XDD2019.06.13 6:20
Niech zbiera na tacę. (Oczywiście nie przez paypala) Na pewno dużo ludzi chętnie wesprze w potrzebie.
Sebix2019.06.13 11:50
Zarabianie na "wrogu" to jest całkiem normalne podejście.
Dorian2019.06.12 20:08
Tu mamy liste produktów, których już nie kupujemy i nie korzystamy z nich: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Procter_%26_Gamble_brands Koniec z GMAILEM, Youtube, Andoridem, Chrome i wyszukiwarką od Tęczowej Googli! Koniec z używaniem Windowsa i XBoxa od Micorosftu, a także pakietu Office (Excel, Word), nie używamy amerykańskiego wynalazku od Trumpa, kart VISA! mamy przecież swoje złotówki:) Apple iPhone też nam nie potrzebny:) Kasujemy konta na Facebooku. STOP LGBT! przestaniemy używać ich produktów to będą za nami tęsknić i się zmienią; Bóg jest po naszej stronie, a nie po stronie szatańskiej od Michnika czy Twittera! :)
Wojtek Polak 2019.06.12 20:02
bojkot to dobry pomysł. trzeba przypomnieć portfelem popieraczom homo-terroru że nie wszyscy mają ochotę oglądania chorych zboków z lgbtq +{pederaści trans-pederaści pedofile lesbjiki i reszta zdegenerowanych dewiantów}
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 20:09
No to dlaczego jeszcze nie bojkotujesz tłuku, tylko zapewne piszesz komentarze na komputerze z Windowsem który jest od pedalskiego Microsotfu? Wypad
Wojtek Polak 2019.06.12 20:27
bo nie wszystko od razu się da pedale.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 20:37
Nie dość, ze naziol, to jeszcze hipokryta. Ps. Jestem hetero przygłupie.
Wojtek Polak 2019.06.13 10:44
nie dość że komuszy zbrodniarz to jeszcze hipokryta. ps. w przyrodzie nie występuje hetro-pedał oświecony .
Dorian2019.06.13 10:59
Używasz pedalskiego windowsa i facebook? Geju!
Stara Reperecka 2019.06.12 19:59
Ja zaraz umrę ze śmiechu. Znaczy prawdziwy katolik nie powinien pić Coca Coli i korzystać z komputera ! W ogóle !!! Nawiasem mówiąc co ma LGBT do hodowli zwierząt futerkowych !!! Panie Bodakowski weź rzesz się Pan ogarnij.
szok2019.06.12 21:48
Weźże się, Starai Reperecka i n.aucz ortografii języka polskiego, chyba, że to twój język obcy i stąd ta niewiedza
StaraReperecka 2019.07.8 8:59
Gdzie te błędy ?
trucker2019.06.12 23:26
Chyba Stara Lampucera.
blekkk2019.06.13 11:15
Umrzyj,zdechnij żydonazisto jak chcesz.
Stara Reperecka 2019.07.8 9:00
O jaki piękny objaw katolickiej miłości bliźniego. Grzeszysz, grzeszysz.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.12 19:46
Bojkotujcie sobie frondokatole ;D Śmiało! Zacznijcie od kompów z Windowsem i telefonów z Androidem. Przestaniecie te frondowe propagandystyczne banialuki czytać ;DDD
Kris2019.06.13 11:44
Ale sam gościu czytasz.
Zibi442019.06.12 19:23
Jestem za bojkotem tylko jak bojkotować np. Kartę Visa którą posiadam, czy google do korzystania którego to portalu zmusza mnie pracodawca? Coca coli czy pepsi pił nie będę.
Zibi442019.06.12 19:28
Chwalimy się wszędzie naszymi młodymi programistami to może ich dosponsorować i wymyślą w kilka minut coś dużo lepszego niż google, microsoft i inne i wtedy możemy bojkotować tych którym wszystko jedno kto kupuje ich wyroby byle kasa się zgadzała
Wiesław Kaloryfer2019.06.12 19:38
A zdajesz sobie sprawę, że to dlatego, że tak działa wolny rynek? Jak nasi programiści coś wymyślą to też im będzie wszystko jedno kto kupuje ich wyroby, byle kasa się zgadzała. Przecież te wyroby nie tworzy się do niczego innego jak tylko do zysku.
Maria Blaszczyk2019.06.12 22:46
A czemu zakładasz, że nasi programiści są homofobicznymi dupkami i nie poprą równych praw dla osób LGBT?
Zerr02019.06.13 3:42
Ile razy piszę aplikację, tyle razy pamiętam o podłości Sekty LGBT i 1/40 wynagrodzenia przekazuję na zbożny cel zwalczani sekciarstwa.
tik tak2019.06.13 10:26
a mozesz mi pokazać dowód na łamanie ich praw bo jak na razie to oni lamią prawa WSZYSCY KRZYCZĄ O PRAWO ALE DO CZEGO DO ZBIJANIA OOOO TO ZAPEWNE JEST ŁAMANIE PRAWA DLA INNYCH DO ŻYCIA
Maria Blaszczyk2019.06.13 22:49
Ale jakie prawo do zabijania? Kogo niby zabijają? Chyba Ci się coś pomyliło. A jak się łamie ich prawa? Tak na przykład: https://images.app.goo.gl/uiX755bFMboeQyLp8 Albo tak: https://mamadu.pl/127033,kazal-mojemu-synowi-wyniesc-sie-z-jego-domu-a-ja-nie-moglam-nic-zrobic-teraz-jestesmy-rodzina-idealna
Koralina2019.08.8 23:33
Żaden programista nie będzie marnował swojego cennego czasu na podobne absurdalne projekty.
WKL2019.06.12 18:46
jednych w ogóle le nie używam, inne od teraz bojkotuje i co do niektórych szukam alternatywy, zmieników
Stara Reperecka 2019.06.12 20:01
To co robisz na necie ?
WKL2019.06.12 20:24
czytaj ze zrozumieniem
Piotr2019.06.12 20:26
A co cię to, cioto, obchodzi.
Wiesław Kaloryfer2019.06.12 18:21
Skoro Jan Bodakowski nawołuje do bojkotu powyższych marek, rozumiem, że swój artykuł broń boże nie pisał przy użyciu lub wsparciu oprogramowania lub systemów operacyjnych takich jak Windows, MacOS, Android, MSOffice itp.No chyba trzeba przykład dawać prawda?
dz2019.06.18 17:34
argumenty idiotyczne jak z UE. Podatki płaćcie, ale z dotacji nie korzystajcie
jam ci to2019.06.12 18:18
Tak się prężycie choć nic nie zmienicie ;)
As2019.06.13 8:15
Będziemy zwalczać parady równości w sposób pokojowy
Zerr02019.06.12 18:09
Nie łudźcie się - prolekt "Sekta LGBT" ma już kilkadziesiąt lat i jest kierowany przez najpotężniejsze Banki i Korporacje. Na ten moment jedyną siłą zdolna rozprawić się z tym oszustwem jest zbrojny islam. Oby Dobry Bóg dał nam siłę, aby obeszło sie bez zielonej flagi Proroka.
v2019.06.12 22:17
zapominasz o Bogu ?
buciek2019.06.13 9:43
jeśli uważasz, że homoseksualizm jest tak niebezpieczny, że wolałbyś nawet szariat to już tylko pokazuje jak na dłoni ogrom twojego ideologicznego skrzywienia
sto2019.06.12 18:05
No to katoliby został wam tylko szczaw i mirabelki.:)))
PO.....................2019.06.12 19:06
JESTEM RUSKI I WALE CIĘ LEWAKU ..................... OD CZEP SIĘ OD NORMALNYCH LUDZI KOCHAJ SWOICH LGBT .
polacy maja tylko problemy z ta nacja2019.06.12 21:23
to co bedzie jadl jurny stefek
Mirek2019.06.12 21:26
Ile wam płacą od wpisu. Podziel się. Chciałbym dorobić . Please.
Moly2019.06.13 2:02
Haha. Bardzo zdrowa dieta. Szczegonie szczaw. Mirabelki na desert. Hahahaha
taro2019.06.13 17:48
a tobie nawet napletek nie zostal,bys go mogl chociaz na ,,mozg,, naciagnac.
pastar2019.06.18 15:56
A tobie zostało to... --- 67% zarażonych wirusem HIV to homoseksualiści (2018 r.). Oficjalne dane Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Gay Men 2% of Population But 67% of All New HIV Cases 2% gejów odpowiada za 67% wszystkich nowych przypadków zakażeń HIV w USA! WHO alarmuje, w 2011 roku liczba dla tej grupy wynosiła 54%. http://www.rmf24.pl/nauka/news-epidemia-zakazen-wirusem-hiv-wsrod-gejow,nId,1466890 2% gays are accountable for 67 % all new infections HIV https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html
Jarek2019.06.12 18:01
Ciekawe, jak to frondelek namawia do bojkotu, a sam bojkotować nie zamierza, bo pieniądze ważniejsze...
anonim2019.06.12 20:12
Piniądz się musi zgadzać
edi2019.06.12 17:43
LGBT (GENDER) - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
plum2019.06.12 18:24
WOJNA TRWA - w 1123 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ROSOŁU BARANIEGO - w 1844 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ZUPY POMIDOROWEJ - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM KOMPOTU Z TRUSKAWEK BÓB HORROR I WŁOSZCZYZNA !! KACZKA JEST PANEM POLSKI, MATKA KURKA RAJFURĄ POLSKI - POLACY TO MONDRY NARUT - SRUMCHRUM CORBA !
edi2019.06.13 9:30
widać PLUM małpuje nieudolnie - TAK BRZMI ORYGINAŁ: WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
plum2019.06.13 13:53
edi, pisze jakieś bzdury, oto prawdziwa historia Wielkiego Katolickiego Narodu WOJNA TRWA - w 1123 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ROSOŁU BARANIEGO - w 1844 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ZUPY POMIDOROWEJ - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM KOMPOTU Z TRUSKAWEK BÓB HORROR I WŁOSZCZYZNA !! KACZKA JEST PANEM POLSKI, MATKA KURKA RAJFURĄ POLSKI - POLACY TO MONDRY NARUT - SRUMCHRUM CORBA !
Iza2019.06.12 17:34
Szkoda, że część tych firm testuje kosmetyki na zwierzętach. Poza firmami znęcającymi się nad zwierzętami z przyjemnością będę kupowała produkty firm wspierających równość.
PiS=UWbis2019.06.12 17:38
Możesz się zgłosić i zwierzęta w testach zastąpić.
Maria Blaszczyk2019.06.12 17:51
No może. Każdy z nas może. Tylko po co? Kosmetyki crualty free testuje sie na komórkach in vitro. Rzecz w tym, że testowanie na zwierzętach jest zupełnie niepotrzebne i do tego niewiele mówi o tym, jak zadziałają one na ludzi - w związku z czym coraz mniej firm to robi. Obecnie żaden kosmetyk w Unii Europejskiej nie może być testowany na zwierzętach.
WKL2019.06.12 21:12
Dlaczego wspierasz firmy testujące na ludziach LGBT?
Zbigniew2019.06.12 21:42
Uważasz, że płodzenie dziecka i mieszanie nasienia z kałem - to są dzieła równe? Nie wiem, czy to coś pomoże, ale proponuję zacząć jeszcze raz od szkoły podstawowej - może dasz radę uruchomić swój umysł.
Maria Blaszczyk2019.06.12 22:45
A Ty tak dzieci na okragło płodzisz czy z przerwami jakimiś? Bo jednak większość ludzi przez większą część życia uprawia seks w celach z płodzeniem niezwiązanych. Także osób hetero. To nie jest tak, ze jest alternatywa "płodzenie" vs "seks analny" (fascynuje mnie ta fiksacja na seksie analnym homofobów, z jakiegoś powodu oni uważają, że osoby LGBT to koniecznie seks analny - co juz jest nieprawdą, ale także - ze osoby hetero to inny seks; a prawda jest taka, że obie grupy uprawiają rózne rodzaje seksu).
wisniol2019.06.13 8:58
To tak trochę jak z rolnictwem. Jeden sieje w glebę żyzną, drugi po asfalcie. Jednemu czasem wyrośnie, drugiemu nigdy. Obaj uprawiają różne rodzaje rolnictwa. Ale tylko jeden jest skrzywiony.
xyz2019.06.13 10:36
No tak ale co ci do tego, kto gdzie sieje? Tak samo irytuje mnie jak homosie lajata po ulicach z golymi zadami, jak i hetero rzucajacy kupskiem w homosiow. Do tego jeszcze masz prawiczkow/homosiow/pedofilcow w czarnych sukienkach wpierdzielajacych sie wszystkim do tych spraw... FUCK THE HELL OFF wszyscy od wszystkich!!
wisniol2019.06.13 12:10
Ten co sieje po asfalcie wymusza na wszystkich, w tym na mnie, żeby uznać to za normę. Z takiej normy to chleba nie będzie. Niech sobie sieje, ale niech nie wymusza na wszystki, że to normalne. A zboczeńcy są wszędzie, nie tylko ukryci pod sutanną. Ile razy pomyślałeś o ich ofiarach? Czy dla ofiary pedofila ma znaczenie kto to zrobił? Wujek, nauczyciel, trener, 'ksiądz'?
pastar2019.06.18 15:50
Powinnaś bojkotować 95% lekarstw, gdyż prawie wszystkie lekarstwa są testowane na zwierzętach. Życzę zdrowia kosztem cierpienia zwierząt
pastar2019.06.18 15:53
Ciekawe, że nie protestujesz przeciwko świadomemu zarażaniu HIV-em homoseksualistów? W Warszawie, badania na obecność HIV w klubach homoseksualnych wykazały odsetek 7,2 proc. Zakażonych. Liczba ta nie należy do najwyższych w Europie. Przykładowo w Bukareszcie wśród bywalców klubów gejowskich jest 18 proc. nosicieli wirusa HIV, w brytyjskim Brighton 17,6 proc., w Lizbonie – 17,1 proc., a w Barcelonie – 14,2. https://www.rp.pl/Wiadomosci/308019898-Wsrod-gejow-stale-rosnie-liczba-zakazen-HIV.html 1.08.2016 A więc, ilość zakażonych wirusem HIV w klubach dla gejów jest ponad 143 - 245 razy większa niż w całej populacji Jeszcze bardziej szokuje, że ci zakażeni nadal chodzą do klubów, pubów, łaźni , na pikiety i bezkarnie oraz świadomie zarażają! Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto, wiedząc, że jest zarażony wirusem HIV, naraża bezpośrednio inną osobę na takie zarażenie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Ten przepis jest martwy w przypadku lgbt Wiara, że wszyscy używają prezerwatyw, że informują swoich partnerów o tym, że są zakażeni - jest wiarą wiejskiego głupka. To wszystko dzieje się w „cywilizowanych” krajach, w których człowiek, zarażony inną, groźną chorobą zakaźną jest izolowany siłą. Niektórzy używają tego argumentu do wysuwania żądań legalizacji małżeństw lgbt. Ale przecież w krajach, gdzie są już homomałżeństwa, jest jeszcze gorzej. UK, Belgia, Hiszpania, Portugalia W centrum Amsterdamu jest około 100 klubów dla gejów. Ale nie ma, ani w mediach ani w tych klubach, ostrzeżeń typu: „17% gejów w klubach jest zarażonych.”. Takie ostrzeżenia są jednak na papierosach, choć palenie powoduje nieporównanie mniejszą śmiertelność. Oto miara zniewolenia rozumu, sterroryzowanego przez tęczowych politruków
polak2019.06.12 17:32
należy to upublicznić nikt tego produktu pedałów nie kupi .-lista winna być na każdym sklepie
Maria Blaszczyk2019.06.12 17:40
Ależ to żadna tajemnica. Możesz zacząć od niekorzystania z google. Powodzenia.
IooI2019.06.12 17:53
Ja nie korzystam, bo jest skomercjalizowany,Tobie też polecam!
Jarek2019.06.12 18:03
Ale zdajesz sobie sprawę, że fronda.pl za pieniądze oddaje tym firmom twoje dane?
Wiesław Kaloryfer2019.06.12 18:23
Korzystasz z Linuksa i olewasz Windows, MacOSa i Androida (tak, wiem, że na bazie linucha)?
abc2019.06.13 10:31
Przy linuksie tez pewnie jakis homos pracowal ;))). Ten artykul to DNO i tyle w temacie. Co ci homos, ktory PORACUJE przeszkadza? Scigac trzeba LEWACTWO co to po ulicach z golymi zadami biega, a nie ciezko pracujacych ludzi lol...
henio2019.06.13 11:45
Jaja sobie robisz? Mój syn nie dostał pracy w empiku, bo nie jest pedałem. Dasz wiarę, że pytali o takie rzeczy? Ciężko pracujący ludzie, kuźwa, tylko że z pierwszeństwem przyjmowania do pracy. Jak za komuny punkty za pochodzenie, a teraz punkty za zboczenie, psia ich mać.
Bardd2019.06.12 17:59
Nie cie tylko, k...a zobacze pijacego Cole lub uzywajacego telefon na Androidzie!
xyz2019.06.13 10:32
W kosciele katolickim tez pelno pedryli...
Elena2019.08.8 23:29
Tak, na przykład systemu e-commerce b2b nikt z tego powodu nie kupi. Ludzie podejmujący takie decyzje w pierwszej kolejności patrzą na listę firm promujących LGBTQ+ wiszącą na drzwiach osiedlowej Biedronki gdzieś w Polsce...
andrzejhahn32019.06.12 17:31
bojkotowac trzeba zbrodniczy kosciol katolicki jego idiotyzmy jak i takie sekciarskie portale jak fronda
PiS=UWbis2019.06.12 17:39
Zacznij bojkot już dziś.
...2019.06.12 17:53
nie blokuj łącza, pogański ciemnogrodzie
monty2019.06.12 18:03
. Jak umieracie to zapominacie o bojkocie.
anonim2019.06.12 20:10
Grozisz komuś śmiercią, kmiocie?
Likc2019.06.12 22:17
Nie bądź taki bojowy bo i tak kopyta wyciągniesz.
PO.....................2019.06.12 19:04
już cię pokochali poczekaj jeszcze przyjdą i po ciebie lgbt
Vlad2019.06.12 22:35
Kurczak, parchata parchu, freda zmarszczyłeś? Rowa wymyłeś?
marianl2019.06.12 23:23
Ojcze Nasz.. to za ciebie.
trucker2019.06.12 23:23
Co Ty tu robisz na tym portalu cycolu?
hela2019.06.13 6:31
następny do Tworek
Bogdan2019.06.13 8:34
To po co psycholu tu jesteś. Ja antypolskich i zakłamanych szmatławców jak wyborcza i TVN-y nie czytam, nie oglądam i nie biorę do ręki. A o Kościele Katolickim masz takie same pojęcie jak psychol Jażdżeweki i jemu podobne śmieci
hania2019.06.13 9:23
No to bojkotuj :)
edi2019.06.13 9:35
LGBT (GENDER) - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
aj2019.06.13 10:09
WEZWIJ LEKARZA PÓKI NIE JEST ZA PÓŻNO !!
Logic2019.06.13 10:31
skoro mamy bojkotowac kazda firme, w ktorej pracuja homosie to i KK tez wpada w ta kategorie.
henio2019.06.13 11:24
A ta twoja ksywa to żart, prawda? :DDD Już pominę słowo „firma”, ale ok, nie kupuj naszych produktów, debilu :D
Roman2019.06.14 10:47
Pokaż mordę świniopasie
William2019.09.3 3:17
Jesli kogos kosciol Ci zamordowal to dlaczego nie zglosisz tego na policje. Nie robiac tego jestes wspolwinnym przyjacielu. Jesli jednak twoje oskarzenia sa bezpodstawne to wiedz, ze ranisz innych a to jest zbrodnicze. Pomysl nad tym, jesli potrafisz.