Biskup Ryś - niepoprawnie, a może poprawnie - o islamie, muzułmanach i terrorystach POSŁUCHAJ! - zdjęcie
20.11.15, 18:56

Biskup Ryś - niepoprawnie, a może poprawnie - o islamie, muzułmanach i terrorystach POSŁUCHAJ!

4

www.franciszkanie.pl

Komentarze (4):

anonim2015.11.20 19:41
Ks. biskupie co by nie mówić, proszę zobaczyć jakie maja problemy Niemcy, Francuzi, Wielka Brytania w dzielnicach islamskich. Bądźmy realistami, bo po ładnych sówkach nic nam nie przyjdzie. A gadać jest bardzo łatwo. Jednak to islamiści w walce o władzę walczą między sobą. Nie należy wszystkiego zwalać na USA. Uważacie ze wystarczy napościć jednych na drugich i już jest wojna. Jeżeli tak, to źle świadczy to o arabach. Tym bardziej ze dla władzy, czy odmiennych poglądach są gotowi mordować swoich sąsiadów.
anonim2015.11.20 23:49
Piekne slowa o wymiarze wiary Chrzescijan ktorzy opuscili w przeciagu dnia jednego Mosul aby ocalic swa wiare I zycie w Chrystusie. A jednak ze slowami Ojca na temat muzulmaninow, ktorzy tylko chca przyjechac do Europy aby przeczekac czas wojny I predko potem powrocic do swojego kraju-zgodzic sie nie moge. Mieszkam w Londynie 22 lata, I muzulmanie to jedyna grupa ktora nie jest w stanie egzystowac w sprawiedliwej i szanujacej sie spolecznosci. Praktycznie 90% jest na zasilkach, zyja wiec, karmia sie I odziewaja za cudzy trud I prace-samo to wywoluje alergiczna reakcje. Klamstwo I nie mowienie prawdy zwlaszcza tam gdzie sa mozliwe korzysci finansowe-to chleb powszedni. Przede wszystkim dziwne uzurpowanie sobie nadzwyczjnych praw I ulg, tak jakby wszystko sie automatycznie I bezwzglednie im nalezalo. Jak do tej pory nie poznalam ani jednej rodziny ktora by powrocila do ich kraju pochodzenia-mimo ze wojny tam nie ma. Zasilki sa za dobre-a ciezko bedzie znalezsc kraj w ktorym moga miec mieszkanie I zasilki w zamian za lezenie na dywanie. Prosze wziasc pod uwage ze my nie mowimy tutaj o 10 czy nawet 100 rodzinach ale o 3 milionach (to tylko oficjalny number bo kazdy zdaje sobie sprawe ze numer ten jest specjalnie zanizony). Prosze sobie uzmyslowic 90% od 3 milionow tej grupy zyje z zasilkow I w darmowych mieszkaniach... Zgroza..
anonim2015.11.21 1:15
Ten biskup odlatuje coraz bardziej ...może poprzez kontakty z Obłudnikiem Powszachnym.
anonim2015.11.21 13:21
Z islamu na chrześcijaństwo zaczeło przechodzic tysiące ludzi komu to mogło przeszkadzać ? Jak dla mnie to źródłem tego całego zamieszania są Ci sami co nakręcali I i II wojnę. Na YT jest porotest żydów religijnych posłuchajcie co mówią o syjonistach o sponsorowaniu konfilktów. Swoi o swoich mówią ! A co do nas to warto przeczytać Odezwę do Narodu Polskiego ks.Jankowskiego.