Bezpłatne wizyty lekarskie u prof. Chazana - zdjęcie
03.11.16, 14:30Fot. YouTube

Bezpłatne wizyty lekarskie u prof. Chazana

Dwukrotnie w ciągu miesiąca profesor Bogdan Chazan będzie darmowo przyjmował pacjentki, które w Przemyślu zgłoszą się do Centrum Terapii i Rehabilitacji. Ośrodek prowadzony jest przez miejscowy Caritas. Już pierwszego dnia 15 kobiet skorzystało z tej możliwości.

Bezpłatne są tak wizyta, jak i badania. Następna data darmowych przyjeć to 8 i 9 listopada. To informacja, jaką Polsat News przekazał ks. Artur Janiec, będący dyrektorem wspomnianej placówki.

Jak dodaje ks. Janiec, możliwe jest nawet prowadzenie całej ciąży przez profesora. Gabinet jest wszechstronnie wyposażony. Mowa także o ciążach, w przypadku których mowa o zdiagnozowanych już wadach rozwojowych u dziecka.

W poradni skorzystać można także ze wsparcia kałapna-bioetyka. Całość kosztów wizyty pokrywa Caritas. Jak podkreśla ks. Janiec – placówka otwarta jest dla każdego, nikt nie będzie pytany o poglądy. Jak jednak dodaje:

„Jednak dobrze byłoby, gdyby osoby, które do nas przychodzą, miały świadomość, jakie wartości moralne prezentujemy. Dla nas najważniejsza jest ochrona życia od samego poczęcia”

dam/polsatnews.pl,Fronda.pl