,,Bestialskie, ludobójcze morderstwo''. Prezydent na cmentarzu w Bykowni - zdjęcie
11.10.20, 18:05Fot. Jakub Szymczuk - KPRP via Prezydent.pl

,,Bestialskie, ludobójcze morderstwo''. Prezydent na cmentarzu w Bykowni

13

Prezydent Andrzej Duda złożył w niedzielę wieńce na Polskim Cmentarzu Wojennym w Bykowni, oddając hołd ofiarom zbrodni katyńskiej oraz polskim i ukraińskim ofiarom zbrodni NKWD.

Prawda o zbrodni katyńskiej, o bestialskim, ludobójczym morderstwie, jakiego sowieci dokonali na polskich oficerach, stanowi dzisiaj jeden z najsilniejszych fundamentów Polski wolnej, prawdziwie suwerennej i prawdziwie niepodległej – powiedział Prezydent Andrzej Duda.

Udział w obchodach 80. rocznicy zbrodni katyńskiej to pierwszy punkt trzydniowej wizyty Pary Prezydenckiej na Ukrainie.

Prezydent.pl

Komentarze (13):

Ja, Szatan2020.10.12 7:53
Instrukcja dla moich wiernych pachołków, pogrobowców faryzeuszy i neomarksistów: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy nie odważę się bluźnić Tej, której Imienia nie zdołam nawet wypowiedzieć, a która, zgodnie z wolą Boga, zmiażdży mi głowę. A tym bardziej nie odważę się bluźnić Jej Synowi. Więc róbcie to wy! ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – prowokujcie i stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie je, i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. Pozujcie na obrońców dzieci. ----- 4. Udawajcie rozsądnych, racjonalnych i naukowych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Co bierzesz?”, „Zmień lekarza!”), w ostateczności, z braku argumentów, przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Ostro punktujcie każdy przejaw majątku Kościoła („Widziałeś te marmury w kościołach? Te ołtarze kapiące od złota? A nowy samochód proboszcza?”) ----- 6. Biblię przedstawiajcie zawsze jako naiwne bajki, Eucharystię jako „wafelek” bez znaczenia, Różaniec i inne praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, Świętych jako demagogów i niezdiagnozowanych pomyleńców, Dekalog – jako zniewolenie człowieka, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a wreszcie samo piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- 7. Szczególnie mocno próbujcie podważyć autorytet Jana Pawła II, który mi tyle dusz odebrał! Wykreujcie go na „obrońcę pedofilów w sutannach”. Nieważna prawda, ważny skutek. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, wtedy niektórzy nabiorą się na to i wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy ja powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” ----- (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam”
https://www.youtube.com/watch?v=HmGVg7Nw1XM2020.10.12 2:34
Asia
Tamara (Polka)2020.10.12 2:31
https://www.youtube.com/watch?v=HmGVg7Nw1XM
Konfederata2020.10.11 21:57
A NASZAJA RASIJA PODBURZALA NA WOLYN A PALIAKI NIE GLOSOWALY NA BRAUNU.
kgb2020.10.11 21:55
słowo morderca żyd nie przeszło mu przez gardło
Ja, Szatan2020.10.11 18:52
Instrukcja dla moich wiernych pachołków: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy nie odważę się bluźnić Tej, której Imienia nie zdołam wypowiedzieć, a która, zgodnie z wolą Boga, zmiażdży mi głowę. A tym bardziej nie odważę się bluźnić Jej Synowi. Więc róbcie to wy! ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – prowokujcie i stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie je, i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. Pozujcie na obrońców dzieci. ----- 4. Udawajcie rozsądnych, racjonalnych i naukowych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Co bierzesz?”, „Zmień lekarza!”), w ostateczności, z braku argumentów, przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Biblię przedstawiajcie zawsze jako naiwne bajki, Eucharystię jako „wafelek” bez znaczenia, Różaniec i inne praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, Świętych jako demagogów i niezdiagnozowanych pomyleńców, Dekalog – jako zniewolenie, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a wreszcie samo piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, to niektórzy wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy ja powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” (–) Szatan, „Non serviam”
𝒜𝑔𝒶𝓉𝒶 𝒟𝓊𝒹𝒶💝2020.10.11 18:46
Opos!
edi2020.10.11 19:25
napisz w podobnym tonie co myślisz o islamie-bochaterze.jak jesteś taki kozak że są koziojebcami że ich meczety to zapyziałe chlywki że ich wiara jest gówno warta godna pogardy -coś wtym stylu jak wyrażasz się ochrześcijaństwie.moga dojść do twego miejsca zamieszkania .za obrazę ich religi rozbiją ci łeb twoim komputerem a póżniej poderżną ci gardło.
Taka prawda2020.10.11 18:38
NIGDY ŻYDOM NKWDZISTOM NIUE ZAPOMNIMY ZBRODNI NA SŁOWIANACH NA POLAKACH ROSJANACH UKRAIŃCACH BIAŁORUSINACH NIGDY WAM TEGO NIE WYBACZYMY NIE ZAPOMNIMY A WY JESZCZE NAS NAZYWACIE SZMALCOWNIKAMI I WYMUSZACIE ROSZCZENIOWE ZŁODZIEJSTWA STOP 447 !!! NIE DLA KOZOYEPSKICH PUSTYNNYCH ŚMIECI.
Polak2020.10.11 19:56
A my Wam obywatelu przypominamy, że pisanie w swoim imieniu w liczbie mnogiej, to klasyczny rusycyzm. Zadeklarowane niewybaczanie to dość typowa a nawet główna cecha niektórych kultur niechrześcijańskich
1232020.10.11 21:18
dekiel do kwadratuy ten niby Polak parcholcu nie podszywaj sie za Polaków parwdziwych wasze miejsce jest w ...gory golan hihi to też nie wasze
A miał choroby współistniejące?2020.10.11 18:17
Jarosław Kaczyński na kongresie Polska Wielki Projekt wręczył nagrodę Bronisławowi Wildsteinowi. Obaj nie mieli masek i nie zachowali dystansu. Ust i nosa nie zakrywali też paneliści. - To dorośli ludzie - usłyszeliśmy od organizatora.
oficer LWP2020.10.11 22:13
rasie panów zawsze można więcej, goj do dzisiaj nie rozumie dlaczego