Berlin. Zdewastowano wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II [Wideo] - zdjęcie
05.02.21, 13:28fot. tt/tvp info

Berlin. Zdewastowano wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II [Wideo]

78

- Wierni polskiej misji są zbulwersowani tym, co się stało – powiedział dla TVP Info ks. Marek Kędzierski, proboszcz Polskiej Misji Katolickiej w Berlinie.

Do profanacji św. Jana Pawła II miało dojść w nocy ze środy na czwartek. Nieznany sprawca zniszczył wystawę "Jan Paweł II - Papież Dialogu" która znajduje się na ogrodzeniu bazyliki św. Jana Chrzciciela w Berlinie przy Lilienthalstrasse, gdzie mieści się Polska Misja Katolicka. 

- Nieznany sprawca wysmarował wystawę czerwoną farbą, zamazując twarz Jana Pawła II, ale zostawiając też swojego rodzaju podpis na pobliskiej bramie nuncjatury, gdzie namalował błyskawicę, będącą symbolem Ogólnopolskiego Strajku Kobiet – powiedział korespondent TVP, Cezary Gmyz.

mp/tvp info

Komentarze (78):

Krakus2021.03.1 19:34
I to samo będzie czekać Kaczyńskiego, Matełuszka, Ziobrę, Szydło i wielu, wielu innych PiSiorów :)
Emeryt2021.02.26 10:58
Obwinianie JP2 za pedofilię w polskim kościele to chyba kiepski pomysł. Sądzę, że otoczenie mocno izolowało go od wiedzy o tych faktach. Trzeba to raz na zawsze rozliczyć i znowu stanąć z podniesioną głową.
Bociek2021.02.19 10:32
Szuje kacapskie przekroczyły ģranice przyzwoitości.Zapewniam że te świnie co kwiczą na JP II to sowieckie szuje internetowe.Spokojnie jeżeli są na terenie RP uda się ich zlokalizować.
Jan Radziszewski2021.02.13 21:40
O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … ) Co wtedy, wówczas tj. już wkrótce, będzie z owymi Prawodawcami bezbożnego prawa, prawa GENDER, ect. rządzącymi i oczywiście z owymi jw. zniewolonymi i opętanymi synami i córkami złego?
Anonim2021.02.11 16:47
Bardzo dobrze!!!! W publicznych miejscach pokazywanie mordy tego pedofila powinno być zakazane!!!!
Jan Radziszewski2021.02.13 21:42
Jan Paweł II jest w NIEBIE a ty żydzie w Raju żydowskiego cezara J 19,15 tzn w PIEKLE radości masochistów
Bociek2021.02.19 10:35
Trollu bolszewicki.
bea2021.02.22 14:48
pieklo jest miejscem potepionych ktorzy odrzucili Boze Milosierdzie
Skrzypek na dachu2021.02.8 20:42
Brawo JP II . Zyjesz wiecznie .
NEOS com pl2021.02.7 19:21
.... ta lewacka ckolota nie jest liczna ... ale dobrze przez zydomasonerie oplacana .... to najemnicy wyskoleni przez pejsatych barbarzyncow ... na synaju ....
kamil2021.02.6 21:01
o nie! tylko nie polak papież kremówkowy żółtomordy!
Grizzly2021.02.5 20:02
Bolszewickie wszarze, nie wiecie, że im bardziej chcecie Go poniżyć tym Św. Jan Paweł II będzie większy?
Beno2021.02.5 17:30
Czas by katolicy w Polsce otwarli oczy i przestali się pasywnie przyglądać temu co wyprawiają ci z pod znaku "błyskawicy". To jest wojna dwóch światów, gdzie zło, wulgaryzmy, agresja chce zdominować życie społeczne. Tu nie ma miejsca na tolerancję, na ustępstwa. Trzeba podjąć walkę, bo widać, że to zło się rozprzestrzenia coraz bardziej.
jan kowalski2021.02.5 18:26
a w międzyczasie można przejrzeć słownik i sprawdzić jak piszemy "spod"
Wszyscy trzej "wierni tenkrajowej misji"2021.02.5 17:29
są zbulwersowani?
PL2021.02.5 16:44
Jan Paweł II może bowiem zostać pozbawiony tytułu “świętego”. Pojawił się pierwszy wniosek o dekanonizację byłego papieża. “Żądamy dekanonizacji papieża Jana Pawła II, protektora oprawców w imię racji Kościoła oraz głównego architekta ideologicznej konstrukcji kobiety, a także zakazu nauczania, propagowania oraz publikowania teologii ciała, którą głosił on podczas swych środowych katechez” – czytamy w dzienniku “Le Monde”. To nie koniec. Amerykańskie media zastanawiają się, czy sam proces kanonizacyjny Jana Pawła II został przeprowadzony we właściwy sposób. O sprawie pisze “New York Times”. Jan Paweł II został świętym zbyt szybko. Gdyby Kościół poczekał z rozpoczęciem procesu kanonizacyjnego papieża co najmniej 5 lat, a nie kilka dni, prawdopodobnie w ogóle by się on nie rozpoczął – powiedziała gazecie szefowa ośrodka amerykańskiego katolicyzmu na Uniwersytecie Notre Dame Kathleen Cummings.
Beno2021.02.5 17:25
Na szczęście to nie gazety decydują o tym, kto jest święty czy kanonizowany. Cały świat widział jego życie, jego rozmodlenie, jego podejście do drugiego człowieka, jego świętość, jego śmierć. Tłumy go wszędzie witały, tłumy go w Watykanie żegnały jak żadnego innego dostojnika. To wierni, prawdziwi wierni domagali się i to od razu kanonizacji. Tłumy widziały w nim świętego, Bożego człowieka. I to świadectwo wystarczy. Dla nas, którzy żyliśmy i doświadczali jego pontyfikatu - jest świętym w gronie świętych. Widać jak jeszcze po śmierci i to po tylu latach innym przeszkadza, bo był znakiem sprzeciwu dla świata, urządzanego bez Boga i bez żadnych wartości.
Jan2021.02.6 4:47
BZDURY PISZESZ ...BZDURY
Jan Radziszewski2021.02.13 21:48
parchy nie zawsze mają rację - bo wkrótce tj przecież nie dalej jak za 3 lata w jeziorze ognia i siarki Budiet płonąć radośnie i wesoło chwaląc pod przymusem diabelskim swojego cezara /J 19,15
fdf2021.02.5 16:00
Kitu im nie wciśniesz. Bug tak chciał.
Polska Podziemna2021.02.5 15:47
To dziwne. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak zlewaczały naród jak niemcy jest w rzeczywistości przeciwko pedofilii. Wygląda to na robotę jakiegoś lewaka z Polski.
NEOS com pl2021.02.7 19:25
... to wyglada na ... czerwonego buraka pejsatego ..... moZad s iSraEla ...
B.2021.02.9 9:58
Tak, to wygląda na łajdaka z Polski. Albo łajdaczkę.
NIEMIEC2021.02.10 12:40
TO UCZYNIŁ , TEN ,, R E D A C H T O R '' ze zdjęcia , w : P I J A C K I M W I D Z I E . Ale tego NI E PAMIĘ T A !!!
Jan Radziszewski2021.02.13 22:05
Niemcy kaput!!! + nie należy się dziwić że Bóg zapowiada swój sąd nad Niemcami. - „Niemcy nie Mnie pragną” „Dla Niemców mam inne słowa. Zawieszam nad nimi Mój sąd. Ich czyny osądzą ich przed światem. Oczekiwałem od nich wstydu i żalu za to, co uczynili ze sobą i względem innych narodów. Dałem czas na poruszenie sumień, na naprawienie krzywd, na postanowienie zmiany i zwrócenie się ku Mnie. Lecz oni, pewni swej bezkarności , zwrócili się ku światu, na jego bogactwach budując swoją przyszłość. Nie chcą się zmieniać, nie Mnie pragną, lecz władzy , bogactwa i mocy, by znowu powrócić do dawnych błędów. Dlatego nie ostrzegam ich , że przyszłości dla nich już nie ma . Zakończą swój żywot jako państwo w pełni swych nie odpokutowanych win. Nie wygubię wszystkich Niemców, lecz sprawię, że pycha ich zostanie zmiażdżona, bogactwa stracone, kraj zrujnowany, a na większości ziem rozleje się morze . Staną się rozbitkami państwa, któremu wyrwę serce, gdyż stolicę uczynili siedliskiem złych knowań i nienawiści.(..)I nie sądź, że Ja będę ich „ karał”. Ja tylko dopuszczę, aby powróciło i wyładowało się na nich ich własne zło. Zbyt długo służyli nieprzyjacielowi jako narzędzie chętne , posłuszne i gorliwe. Zbyt długo wierzyli , że im wolno przekraczać wszelkie prawa, że sprzyjam ich zbrodniom i wybaczam je. Prawdziwie - od dawna już nie uznają Mnie i nie liczą się ze Mną. Przeciwnie, nazywając się krajem chrześcijańskim szerzą kłamstwo, bo wprowadzili w środek Europy wilcze prawa i jak wilki zginą, aby owce Moje mogły żyć bezpiecznie .”66. / Podobne są więc zapowiedzi - słowa Boga jak dla Asyrii i jej władców.: „A tyś wyrzucony z twego grobu jak ścierwo obrzydliwe, otoczony pomordowanymi, przebitymi mieczem, jak trup zbezczeszczony! Z tymi, których składają na kamieniach grobowego dołu, ty nie będziesz złączony w pogrzebie; boś ty zatracił twój kraj, wymordowałeś twój naród. Na wieki nie będzie wspomniane potomstwo złoczyńców. Przygotujcie rzeź dla jego synów z powodu niegodziwości ich ojca. Niech nie powstaną i nie wezmą świata w dziedzictwo, niech nie napełnią miastami powierzchni ziemi! Powstanę przeciw nim - wyrocznia Pana Zastępów - i wygładzę Babilonowi imię i resztę, ród też i potomstwo - wyrocznia Pana. Przemienię go w posiadłość jeżów i w bagna. I wymiotę go miotłą zagłady - wyrocznia Pana Zastępów. Przysiągł Pan Zastępów mówiąc: Zaprawdę, jak umyśliłem, tak się stanie, i jak postanowiłem, tak nastąpi: Że złamię Asyrię na mojej ziemi i zdepcę ją na moich górach. Wówczas jej jarzmo z nich się usunie, jej brzemię spadnie im z bark. Taki jest zamiar powzięty, co do całej ziemi; taka jest ręka wyciągnięta na wszystkie narody. Jeżeli Pan Zastępów postanowił, kto się odważy przeszkodzić? Jeżeli ręka Jego wyciągnięta, kto ją cofnie?” (Iz 14:19-27) Nie ma litości bowiem dla tego, kto małpuje Boga i upodabnia się do Lucyfera. (Iz. 14,9-15
niestety2021.02.5 15:33
lewackiego gó.a jest pełno wszędzie
I słowo od naszego sponsora:2021.02.5 15:24
"Rudolf Franz Höss: Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia doopy! Ale tylko doopy, szczególnie dziury w doopie po srraniu!"
Grizzly2021.02.5 15:22
Chciałbym się onanizować, ale mi nie stoi bo mi rabin przy obrzezaniu jaja wyciął.
Grizzly2021.02.5 19:46
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Grizzly2021.02.5 15:21
Ponieważ jestem bez jaj, ale to mam dobry głos i śpiewam w chórze dziewczęcym w synagodze pod wezwaniem Nożykdokütasa.
Grizzly2021.02.5 19:47
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Grizzly2021.02.5 15:20
Dzisiaj jest szabes i jestem dobrze zaopatrzony; koszerna pasztetowa z papierem toaletowym oraz kaszanka zrobiona na świeżej, koszernej i menstrualnej krwi Strajku Kobiet.
Grizzly2021.02.5 19:47
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Grizzly2021.02.5 15:09
Rodzice poszli wyżucić śmieci oraz na spacer z naszą bestią - yorkiem co zwie się Zuzia - ja mam chwilę na pisanie, bo zapomnieli mi włączyć ochronę rodzicielską :) Ale fajnie :)))))
Grizzly2021.02.5 19:49
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won durniu!
Anonim2021.02.14 21:42
co was tak uGryzzlo?
Grizzly2021.02.22 11:37
Jakieś moje podrabiańce, mendy bolszewickie rozmawiają same ze sobą. WON od mojego nicka!
Anonim2021.02.5 15:03
Zdrowa reakcja na pedofila, przyjaciela Wesołowskiego, czy innej bestii Maciela, mordercy dzieci... wesoła gromadka ludzkich szumowin!
Darek2021.02.5 15:03
Skąd u Niemców taka niechęć do pedofilii? To do nich niepodobne trochę.
Anonim2021.02.5 15:09
Tylko niech nikt nie pomysli że ja to Ty ;) Nie zmówiliśmy się, lecz mamy podobny pogląd w tej sprawie, a narodowośc mam w doopie, póki zachowuje się honorowo
I słowo od naszego sponsora:2021.02.5 14:59
"Rudolf Franz Höss: Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia doopy! Ale tylko doopy, szczególnie dziury w doopie po srraniu!"
Zygfryd2021.02.5 14:58
Wyłazi tzw.niemieckość, solidność, prawdomówność , uczciwość tylko uznają siebie i żyją tylko dla siebie jako oczywiście wyższa rasa panów , reszta to bydło .
A skąd się wzięło "oszwabić"?2021.02.5 15:00
"niemieckość, solidność, prawdomówność , uczciwość"
Anonim2021.02.5 15:10
A polska świnia?
A parch?2021.02.5 15:19
A gudłaj? A żydowska kürwa? A pejsaty brudas? A niedopałek? A żydokomuna?
GREG2021.02.10 12:52
Do ; P S Y C H O L A : ,, A parch '' . Te wszystkie PODŁE OKREŚLENIA , W Y D E F E K O W A Ł E Ś OTWOREM GĘBOWYM ; TY i tOBIE PODOBNE , Ł A C H Y C M E N T A R N E , P O Y E B B U S S Y + ,, Gr i z z l y '' ; K O Z I . . . U J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Od Iwana2021.02.5 15:25
A zaiwanić? A zaiwania?
Grizzly2021.02.5 14:57
Ponieważ jestem bez jaj, ale to mam dobry głos i śpiewam w chórze dziewczęcym w synagodze pod wezwaniem Nożykdokütasa.
Grizzly2021.02.5 19:49
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Grizzly2021.02.5 14:57
Chciałbym się onanizować, ale mi nie stoi bo mi rabin przy obrzezaniu jaja wyciął.
Grizzly2021.02.5 19:50
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
JAROSŁAW KACZOR2021.02.10 12:58
,, Grizzly , IGNORANCIE . Po WYCIĘCIU JAJ , MOŻNA ,, MARSZCZYĆ FREDA '' . I S T A J E . Brak jaj nie wpływa na ; STANIE WACKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Grizzly2021.02.5 14:56
Dzisiaj jest szabes i jestem dobrze zaopatrzony; koszerna pasztetowa z papierem toaletowym oraz kaszanka zrobiona na świeżej, koszernej i menstrualnej krwi Strajku Kobiet.
Grizzly2021.02.5 19:51
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Polak Dumny nie gej2021.02.5 14:45
Przepraszam, bardzo możliwe, że ten kto dopuścił się tego czynu - to emigrant zarobkowy z katolickiej Polski Lolka z Wadowic
Grizzly2021.02.5 14:54
Ty! Racja... Kurna, to zapewne Polak...
Grizzly2021.02.5 19:51
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Polak Dumny nie gej2021.02.5 14:41
Niemcy to prostaczyska i potomkowie morderców dzieci. Niemiecka patologia powinna być oddzielona od Polski nową żelazną kurtyną. Kto chce otwarcia niech tam wyjedzie.
Grizzly2021.02.5 14:55
Wiesz... Polska to liczny naród ale z inteligencją to różnie tu bywa. Przecież plebs to na PiS głosował, nie?
NIEMIEC2021.02.10 13:03
,, POLSKA , TO DUŻY KRAJ EUROPEJSKI , M A Ł Y C H L U D Z I '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Jan Radziszewski2021.02.13 22:07
Sąd nad Niemcami (…)Marpingen (Niemcy) 1983r takie Maryja podyktowała przesłanie dla Niemców i Europy - „Minęło już przeszło 100 lat od czasu Moich objawień Nie zrozumieliście Mojego przesłania. Wypaczaliście je i ośmieszyliście: należy grzeszyć i nie modlić się! Powiedziałam wam, jak należy żyć po chrześcijańsku i co prowadzi do grzechu. Pokazałam wam piekło dla grzeszników, którzy idą na wieczne zatracenie. (…) Widziało to wielu ludzi. Jednak wasze grzechy wywołały gniew Boga i drugą wojnę światową. O tym także zapomniano. Dzisiejsze występki swoją ohydą przerastają wszystkie z dawnych czasów. Teraz tryumfujecie jeszcze w swoich grzechach, drwicie i bluźnicie. Wyśmiewacie się z Moich przesłań i z wszystkich, którzy się modlą i mają zaufanie do cudownego źródła. Nie dziwcie się, jeśli katastrofa nadejdzie w ciągu nocy. Mieliście tyle czasu, by się nawrócić i poprawić. Kiedy nagle nieszczęście nadejdzie, wasze wołania * Panie, Panie * nie będą miały już znaczenia! Wszyscy zginiecie. Książę tego świata – przeciwnik Boga, uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia. Stłumił w was życie duchowe poprzez żądzę zysku i użycia. Wasze życie nie jest już życiem chrześcijan, lecz życiem nowych pogan! Triumfuje grzech, nienawiść, niezgoda, spory, chciwość, wolna miłość, żądza cielesna. Życie chrześcijańskiej rodziny zostało dawno zniszczone. Zaskoczy was wojna i inne nieszczęścia,. Zbliżacie się w waszych strasznych grzechach ku przepaści (…) Stoję płacząc u wrót Niemiec, tak jak Chrystus płakał nad Jerozolimą. Ludzie żyją bez wiary i modlitwy, chrześcijaństwo służy tylko zewnętrznym pozorom. Jakże często upominałam was poprzez Moje objawienia! W żadnych innych czasach dziejów ludzkości nie prosiłam Wszechmogącego Boga o tyle objawień co dzisiaj. Lecz książę tego świata, przeciwnik Boga uczynił was ślepymi na Boże przykazania i objawienia!”
Grizzly2021.02.5 13:57
Dzisiaj jest szabes i jestem dobrze zaopatrzony; koszerna pasztetowa z papierem toaletowym oraz kaszanka zrobiona na świeżej, koszernej i menstrualnej krwi Strajku Kobiet.
Grizzly2021.02.5 19:50
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Jan Radziszewski2021.02.5 13:55
myślicie parchy że wasz cezar /J 19,15) was dobrami tj złotem nagrodzi ? niedoczekanie wasze !!
Grizzly2021.02.5 13:54
Zaglądałem mojej mame w pisde bo miała pisde w poprzek i musiałem głowę przekręcić.
Grizzly2021.02.5 19:52
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowa szmato!
Grizzly2021.02.5 13:52
Straty oszacowano na 21,37 EUR.
Grizzly2021.02.5 19:53
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Aldona2021.02.5 13:51
To jest smutne wściekłe macice malują na czerwono , czy to krew menstruacyjna czy barwy judeo-bolshevi ? A co im JPII złego zrobił ? Gdyby miały macice wściekłe takie podejście do drugiego człowieka jak ON to by tego nie zrobiły. Wściekłe macice ze swomi czynami i wulgaryzmami publicznie głoszonymi odrzucaja , tolerancje , wolność wypowiedzi i szacunek dla osoby ludzkiej. Psoługują się sumieniem ludobójców z judeo-bolshevi i utoższamiaja sie z nim. Odpowiedź polskiego spoleczeństwa powinna być adekwatna oko za oko ząb za ząb bo to ich język nie język Miłości . Tylko taki zrozumieją.
ALDONA2021.02.10 13:12
To napisałam ja : ,, A l d o n a '' z : P Ę K N I Ę T E G O K O N D O N ( M ) A . Może to potwierdzić mój chory psychicznie brat ; W A L E N T Y Z A P Ó Z' N O W Y J Ę T Y i siostra ; A L A , co jej się móżdżek R O Z P Y E R R D D A LLLLLLLLAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Po11...AAA... proud jew2021.02.5 13:51
Naszpapież Ratzinger von Hitlerjugend: Polacy, naród głupców i parszywców w ogóle tego nie rozumieją.
Po 11 ...2021.02.5 13:47
Ciekawe jak KK odróżnia krwawiące hostie od krwawiących wizerunków JP2?
hassan2021.02.5 13:45
coraz lepiej z ta nowa komuna
https://imgur.com/a/67r2nhk2021.02.5 13:39
Używają symboli Hitlerjugend a same są Hitlerjuden.
Anonim2021.02.5 13:35
Symbole kato-zamordyzmu trzeba LIKWIDOWAĆ!!!
Anonim2021.02.5 13:44
spie****, pedałofaszysto
Jan Radziszewski2021.02.5 13:50
myślisz parchu że wasz cezar /J 19,15) cię dobrami tj złotem nagrodzi ? niedoczekanie twoje !!
Anonim2021.02.5 13:34
To jakiś odbytofil z lgbt, ale musiał być Polakiem, bo niemiec za symbole hitlrowskie zostałby zlinczowany. A tłumok wychowany na TVN błyskawice maluje bo na pejsbóki prosi Lampart i inne lafiryndy