Będą zwolnienia w Kancelarii Premiera - zdjęcie
26.08.20, 15:36Fot. screenshot - YouTube (Kancelaria Premiera)

Będą zwolnienia w Kancelarii Premiera

4

Jak poinformowało Centrum Informacyjne Rządu, Rada Ministrów przyjęła dziś uchwałę, która zobowiązuje szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczaka do uzgodnienia z właściwymi ministrami rozwiązań dot. zmniejszenia zatrudnienia w Kancelarii Premiera oraz w urzędach obsługujących członków Rady Ministrów.

- „Rząd zobowiązał szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów do uzgodnienia z właściwymi członkami Rady Ministrów rozwiązań związanych ze zmniejszeniem zatrudnienia w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz urzędach obsługujących członków Rady Ministrów” – poinformowało CIR po dzisiejszym posiedzeniu Rady Ministrów.

Działania te mają związek z negatywnymi skutkami w gospodarce, wywołanymi przez pandemię koronawirusa, które wpływają na wzrost deficytu budżetu państwa.

kak/PAP

Komentarze (4):

Anonim2020.08.26 21:55
Ta łajba ze zmurszałego drewna nabiera coraz więcej wody? PO afera VAT? PiS afera COV-19? Polski racja to Konfederacja?
Przynajmniej nie pierdzi w tramwajach, autobusach.2020.08.26 17:01
Zdesperowany parch Keller-Krawczyk już jest na wylocie. Nie wie jak na siebie zwrócić uwagę: Paljak, kretynizacja, Urszula, seks kamerki, szybka randka, oficer LWP, Agnieszka, mordechaj, itp., itd. - YEBNIĘTY na dobre! I bardzo dobrze. Niech klika, czasu nie zatrzyma ch.... strzeli wcześniej niż mu się to wydaje.
Szybka Randka2020.08.26 16:22
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Urszula2020.08.26 15:50
No, nareszcie przyznają, że jest kiepsko z tymi finansami.