Beata Kempa dla Frondy: Ideologia LGBT to nowa 'religia' - zdjęcie
21.12.19, 13:45Zdj. P. Tracz, KPRM, Flickr, domena publiczna CC0

Beata Kempa dla Frondy: Ideologia LGBT to nowa 'religia'

80

Robert Biedroń wie, ideologia LGBT w Europie jest na fali wznoszącej [...] To jest koloryzowanie swojego męczeństwa, które zakrawa na śmieszność [...] Platforma nie potrafi wygrać wyborów cywilizowanymi metodami [...] Politycy PO i Lewicy nie cofną się przed niczym- Beata Kempa eurodeputowana Solidarnej Polski specjalnie dla portalu Fronda.pl
 
Fronda.pl: Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie uchwał dotyczących „stref wolnych od LGBT”, które poparło ponad 80 polskich samorządów.  Dlaczego geje, lesbijki, biseksualiści, transseksualiści i inne mniejszości seksualne są w Polsce szykanowane i dyskryminowane?
 
Beata Kempa, eurodeputowana SP: To jest oczywiście nieprawda. To jest kwestia, którą próbuje uwypuklać Robert Biedroń. Jego zamysłem jest sformułowanie komunikatu do wewnątrz, do Polski, gdzie słabnie jego pozycja na Lewicy, ale to nie jest powód, żeby obrażać nasz kraj i przedstawiać go w takim świetle- jako kraj, który jest nietolerancyjny. Jeśli mówimy o kwestiach dotyczących grup LGBT, to mówimy o tym, że nie może być zgody na przywileje. Natomiast kwestia równości wobec prawa jest stosowana wobec wszystkich i to nie ulega żadnej wątpliwości. Niestety Robert Biedroń wie, ideologia LGBT w Europie jest na fali wznoszącej, więc próbuje to wykorzystać, ale jest to ze szkodą dla Polski. Nie tylko dla wizerunku naszego kraju, ale też dla spraw gospodarczych. Uważam, że powinien mieć na względzie, że jego prywatna wojna ma bardzo złe skutki dla Polski.
 
My oczywiście próbujemy tu przeciwdziałać i rozmawiać, również na poziomie relacji osobistych z europosłami, i wyjaśniać jak to wygląda naprawdę. Te tematy wywoływane są z powodu wewnętrznej wojny. Ani Platforma nie potrafi wygrać wyborów cywilizowanymi metodami, i do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z kolejną porażką, ani też Robert Biedroń słabnący na Lewicy nie potrafi się pogodzić ze swoimi porażkami. W ten sposób próbują zaistnieć i przemawiać do resztek swoich elektoratów.
 
Czy sposoby działania europarlamentarzystów z innych krajów są podobne do działań polityków Lewicy i Platformy? 
 
To jest bolesne. Ja nie widzę żadnego innego kraju, który by tak postępował, mimo to, że wiemy, że w tych krajach też są różnice polityczne i różnice poglądów. Politycy PO i Lewicy nie cofną się przed niczym nawet jeśli miałoby to szkodzić wizerunkowi naszego kraju i będą wywoływać te sztucznie wywołane awantury.  Podejrzewam, że nie jest to ostatnia awantura w tej sprawie.
 
Pan Biedroń został wybrany w demokratycznych wyborach i z jego wypowiedzi na forum Parlamentu Europejskiego może wynikać, że kiedy jakiś gej lub lesbijka chce pójść na obiad do restauracji, musi lecieć do Berlina czy Brukseli, bo w Polsce przedstawicieli mniejszości seksualnych do lokali gastronomicznych się nie wpuszcza. Czy grupy LGBT w Polsce mają problem, żeby stołować się na mieście?
 
Poseł Biedroń w odpowiedzi na bardzo konkretne pytania nie potrafił podać nazwy restauracji czy hotelu, w których dla niego nie otworzono by drzwi. Próbował gorączkowo szukać w internecie nazwy jakiejś restauracji, przy czym podał jakieś nieprawdziwe dane. Na miejscu tej restauracji podałabym go do sądu.
 
To pokazuje jakimi sloganami, ogólnikami, utartymi tezami niemającymi potwierdzenia w rzeczywistości posługują się te osoby. Gdyby to mnie nie wpuszczono do jakiejś restauracji czy do jakiegoś hotelu, to pewnie do końca życia pamiętałabym tę nazwę. To jest koloryzowanie swojego męczeństwa, które zakrawa na śmieszność.
O ile my możemy traktować pana Biedronia z przymrużeniem oka, to jeśli on mówi takie rzeczy na forum Parlamentu Europejskiego i próbuje wdrukować w głowy innych europosłów, że w Polsce jest taki poziom nietolerancji, to jest to zwykłe poniewieranie Polską. Tak być nie może i my tu postawiliśmy ostry opór.
 
Polskę czeka zadanie budowania świadomości spraw polskich i nowego wizerunku naszego kraju na arenie międzynarodowej, szczególnie w krajach "starej Unii", i być może jest to zadanie dla nowego ministra ds. europejskich pana Konrada Szymańskiego przy współpracy z polskimi europarlamentarzystami.
 
Może się na to złożyć szereg kwestii, zjawisk i działań. Współpraca to jest wielkie zadania i dla MSZ’u oraz dla nas, europosłów, którzy reprezentujemy nasz kraj przez Unią Europejską. Tylko przykre jest to, że tu na miejscu nie jesteśmy jak jedna drużyna. Są takie osoby, również z Platformy Obywatelskiej, które nie cofną się przed niczym, żeby publicznie mówić jak to w Polsce jest źle, co absolutnie nie licuje z rzeczywistym obrazem.
 
My cały czas zapraszamy różnych ludzi do Polski i oni mają taką refleksję, każdy kto tu był jest zafascynowany Polską i tym, że tu jest tak bezpiecznie. Poziom poczucia bezpieczeństwa we Wrocławiu czy Warszawie a w Brukseli to jest jak dzień do nocy. Polska jest coraz bardziej atrakcyjna turystycznie i to też jest dla nas duża szansa. Nawet baza hotelowa jest dużo lepsza niż na Zachodzie, którym wszyscy tak się zachłystują.
My musimy wszyscy budować nasz wizerunek obchodząc takie osoby jak pan Biedroń, jak pani Adamowicz, czy jak pan Halicki, który ostatnio też ostatnio się wypowiadał. To jest bardzo krzywdzące i to po prostu boli.
 
Czy przyjęta przez Parlament Europejski rezolucja może być sygnałem tego, że ideologia LGBT staje się jedną z wiodących, kluczowych ideologii, mających stanowić podstawy nowej Unii Europejskiej, ufundowanej przecież na wartościach chrześcijańskich?
 
Ideologia LGBT to jest nowa religia. Ona jest na fali wznoszącej ale prędzej czy później kraje, które zaczęły hołdować tej ideologii muszą pójść po rozum do głowy, i muszą zobaczyć jakie są jej skutki. Podobnie jak huraoptymistyczna polityka proimigracyjna- jej skutki już przychodzi szacować tym krajom. Jak każda ideologia nie będąca w stanie konfrontować się z faktami i nauką- upadnie. Tylko ile po drodze zrobi szkód to Pan Bóg jeden wie. Warto odwoływać się do wartości chrześcijańskich, na których Unia Europejska powstała, i przypominać o nich. Warto pracować z młodymi ludźmi. Warto przyznawać nagrody, organizować konkursy wiedzy o początkach Unii Europejskiej, bo one naprawdę były piękne i szczytne. Trzeba te lekcje odrabiać spokojnie.
 
Dziękuję za rozmowę.

Komentarze (80):

anonim2019.12.23 14:15
Klempa, religii na świecie jest ok. 4000 tyś., dlaczego nie może być jednej więcej. Klempuś, a kto cię zmusza do przyjęcia tej nowej religii. To nie są czasy, kiedy na chrześcijaństwo nawracano ogniem i żelazem. Próbował cię ktoś na tą nową religię nawrócić ogniem i żelazem, że tak się ślinisz ??????????????????
marko2019.12.23 12:51
Ktora to pis na rozkaz eurokomuny propaguje w Polsce
PiotrS2019.12.23 9:21
Zwykle pani Kempa gada tak głupio, że można jej słuchać wyłącznie jako kabaretu. Ale w tym powyższym artykule... muszę się z nią zgodzić. Ja tez uważam, że mniejszości seksualne nie są w Polsce przesadnie dyskryminowane (nie wpuszczają do restauracji? No to już naprawdę bajka jest...). Co to znaczy "nie przesadnie" ? To znaczy, że nie bardziej niż inni. W Polsce w równym stopniu dyskryminowani są Żydzi, Rosjanie, Niemcy, katolicy, korwiniści, homoseksualiści, wyborcy PiS, wyborcy PO itd. itp. Zależy w jakie środowisko się trafi. Oczywiście to jest moje zdanie.
Dominos2019.12.23 9:03
Kempa: "Jak każda ideologia nie będąca w stanie konfrontować się z faktami i nauką- upadnie". Kempa chyba zapomniala, ze LGBT zyskali takie same prawa jak inni, bo NAUKA odkryla, skad sie bierze orientacja i ze nie jest zaburzenie! xDDDD Poki co Polacy LGBT musza jednak uciekac na Zachod, aby zakladac rodziny
Daria2019.12.23 9:00
Stara klempa.
ela2019.12.23 7:35
Ciekawe czy na koniec zrobiła loda Rydzykowi i księżom redaktorom- oczywiście tym hetero (ciekawe czy jakiś się znalazł)?
anonim2019.12.22 19:38
Religia żądzy, komu potrzebna jest religia żądzy? Handlarzom!
OZ2019.12.22 15:51
No proszę jak daleko zaszło - z łajdactwa uczyniono nie tylko "ideologię", ale i "religię".
REDAKCJA2019.12.22 14:31
WIELONICKOWA LARWA BOLSZEWICKA PODSRYYWA NA FORUM LECZ SIĘ DEBILU
Ciekawy2019.12.22 14:13
A plecaki dla dzieci w s Syrii to zlodziejstwo
Daria2019.12.22 12:03
Stara klępa. Jaki wstyd ! Nie ma żadnej ideologii LGBT, tylko ludzie, którzy pragną być niedyskryminowani.
ZERR02019.12.23 10:30
Niestety to Sekta LGBT dyskryminuje ludzi i atakuje ich dzieci na potęgę, doprowadzając do masowych samobójstw i okaleczeń.
Animator2019.12.22 9:43
Tęczowa, lewacka ekipo, zamiast tu wyć, pienić się i pluć, ruszajcie do spowiedzi! Jest czas przebaczenia- dla was też jest jeszcze szansa! Jezus wybaczy każdemu! Trzeba tylko Go o to poprosić z szacunkiem i pokorą! Nie rezygnujcie! Zacznijcie się naprawiać!
Jan Radziszewski2019.12.21 21:33
zła prognoza dla zdradzieckich polityków Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata "Przymierze Bożej Miłości dla Koronacji Chrystusa Króla Wszechświata na Króla Polski" Petycja winna być podpisana i wysłana do Rządu, Parlamentu i Episkopatu Polski. I niech się tak stanie. Zebrać te podpisy też przy kościołach w grupach modlitewnych intronizacyjnych, na portalach internetowych. ( http://www.domymodlitwyjp2.pl) piątek, 20 grudnia 2019 16 - 19 XII 2019 (..) kilka milionów ukraińskich kobiet i dzieci wytraconych przez Polaków na Ukrainie/ Wojsko umarłych/ Słowacja, Rumunia, Czechy, Węgry Niektórzy polscy przywódcy będą wisieć! . wisieć w publicznych miejscach tak aby mogli być widoczni dla wielu.
Pieś2019.12.22 14:19
Jan, zmień leki.
Asmo2019.12.21 20:03
Wiem, że jest jeszcze troszkę za wcześnie na życzenia noworoczne, ale mam jeszcze tylu znajomych brzydkich,alkoholików,i innych idiotów do których powinienem napisać. Zaczynam więc od tych atrakcyjnych, inteligentnych,pięknych oraz bogatych PO-wców i od razu pomyślałam o was lewackie szczochy z Frondy. Szczęśliwego Nowego Roku dla was i waszych bliskich. Niech was szlag trafi !!!
MAREK2019.12.22 1:48
Asmo ? Jesteś przy zdrowych zmysłach??????? Obojętnie kim kto jest, to nie życzy się śmierci !
Sandokan2019.12.21 19:12
Inwazja lewackich trolli z Czerskiej i Wiertniczej. Tęczowa zaraza rozlała się w komentarzach i cuchnie niestety.
antykatopedofil2019.12.21 18:07
zlodziejstwo i klamanie to STARA religia pisiorki Kempy i pedala kaczynskiego.
JONASIK2019.12.21 17:57
Skoro "Ideologia LGBT to nowa 'religia'" więc obraza ideologi LGBT to obraza religii, więc do 2 lat więzienia :))
RDR2019.12.21 17:47
Ale się tu świń czerskich zleciało
bogdanus2019.12.21 17:15
„Strefa wolna od LGBT”, powinno być „strefa wolna od ideologii LGBT”. Mówiąc, strefa wolna od ideologii LGBT, odbieramy im narzędzie posądzenia o mowę nienawiści, bo ideologia jest programem i demokratyczną walką światopoglądową.
RHQQ22019.12.21 23:09
Tylko, że taka ideologia nie istnieje. Nie mylić proszę z gender - bo to już nosi w niektórych krajach znamiona ideologii - co innego gender jako przedmiot naukowy badający płciowość w kulturze, co innego ideologia ze swoimi postulatami przebierania wszystkich chłopców za dziewczynki i odwrotnie. To jest bardzo niebezpieczny proceder. Należy uczyć dzieci tolerancji dla inności od statystycznej większości a i owszem, ale siłowe feminizowanie chłopców i mężnienie dziewcząt to zwykła przemoc. Jeżeli którekolwiek z tych dzieci faktycznie jest trans-płciowe to raczej się o tym samo przekona bez tych cyrków, albo już to wie tego typu przebieranki w niczym mu ani nie pomogą ani niczego nie zmienią, reszcie mogą tylko zaszkodzić.
Daria2019.12.22 12:05
Nie ma żadnej ideologii LGBT, tylko ludzie, którzy pragną być niedyskryminowani.
zdecydowanie2019.12.21 16:41
lepiej w kontekście omawiania LGBT nie używać słowa religia. LGBT to rodzaj zarazy, którą na dodatek pewne środowiska chcą wykorzystać do walki ze społeczeństwem. Wiadomo, że różnego rodzaju dewiacje i wynaturzenia były, są i będą ale próba czynienia z nich powszechnie obowiązującego standardu zachowań musi się spotkać ze zdecydowaną reakcją zdrowej tkanki społecznej.
brocha2019.12.21 16:13
kempa między nogami do tego śmierdząca moczem i spermą
@Simpson2019.12.21 16:01
Powiedz, że pijesz, że z żoną nie żyjesz…
Janek2019.12.21 15:55
znalezione w sieci, – W Polsce na wysokich stanowiskach w państwie jest wiele osób o odmiennej orientacji. Tylko mnie jako polityka, posła, ministra czy teraz europosła, nigdy nie interesowało, kto ma jaką orientację seksualną – ujawnił polityk, który wcześniej był ministrem spraw wewnętrznych (JB). Wygląda więc na to, że Janusz Korwin-Mikke miał rację. – Sporą część najwyższego kierownictwa PiS stanowią homosie – mówił Janusz Korwin-Mikke podczas wiecu wyborczego w Lublinie we wrześniu. – To nie są geje, tylko porządni homosie, którzy nie obnoszą się z tym. Problem jest taki, że geje wiedzą, kto jest kto. I oni mówią krotko: „Jeżeli wy nas ruszycie, to my ujawnimy, kto u was jest homosiem”. Dla członka kierownictwa PiS-u takie coś to jest koniec kariery. I dlatego nic nie robią w tej sprawie [z LGBT] – stwierdził JKM. nczas
JS2019.12.21 15:54
Paranoja jest goła. Pozdr.
Foster2019.12.21 15:08
Dziwne - mówi o ideologii, a krytykuje gejów, lesbijki, w tym w większości wiary katolickiej.
mir2019.12.21 15:05
kempa trawy
anonim2019.12.21 16:55
Ortografia się kłania pisze się kępa trawy .
antykatopedofil2019.12.21 18:19
tepa polska swinai jestes, klaniajaca sie.
Luzifer® 2019.12.21 15:01
Durna , tępa babo, orientacja i ideologią to dwie różne rzeczy. Doucz się lepiej, nie ośmieszaj się wygłaszając takie rezczy, wracaj lepiej do garów i miotły, tam będziesz robiła lepsze wrażenie.
Michał Jan2019.12.21 22:54
"Orientacja", to homoseksualizm; LGBT, to czysta ideologia. Najlepszy dowód: abp Paetz miał skłonność do kleryków, ale LGBT się do niego nie przyznaje.
ZERRO2019.12.23 7:42
To raczej abp. Paetz nie przyznał się do LGBT zresztą nie przyznał się do żadnych zarzutów mu stawianych.
Simpson2019.12.21 14:46
Lewactwo wyje! Lewactwo się wije! Lewactwo, gdy słyszy prawdę, wścieka się i pieni! Religia LGBT jak każda fałszywa religia- upadnie!
Urszula2019.12.21 15:20
Katolicka też upadnie bo to też fałszywa religia. W Biblii jest nazwana Wielką nierządnicą.
boom2019.12.21 16:27
Większa nierządnica niż LGBT? chyba jednak ich nie przebije
MAREK2019.12.22 1:42
Ulka ! KELLERZE!? TO TY JESTEŚ NIERZĄDNICĄ! Skąd spadłaś? Pomieszło ci się we lbie! KATOLICKA RELIGIA, KOŚCIÓŁ- TRWA PONAD 2 TYS. LAT ! NIE UPADNIE NIGDY ! "...A BRAMY PIEKIELNE, GO NIED PRZEMOGĄ! Poczytaj to sobie! Zacytowałem z Biblii!
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.21 14:41
Synuś Beaty Kempy nie został posłem! a miało być rodzinne koryto i życie na koszt podatników!
anonim2019.12.21 16:51
No i co jakoś żyje z tym ,to co ciebie tak martwi ?
nie masz cwaniaka nad pisowiaka!:)2019.12.21 14:18
To ta Beatka od plecaków dla dzieci?:)
lech keller-krawczyk ohydny staruch2019.12.21 14:16
lech keller-krawczyk ohydny staruch 21.12.19 14:35 usuńcie ten komentarz! link Był "dzielnicowy" z radziecką muchą. Mucha smrodu nie wytrzymała. Był "PolishPatriot", "Poliamorysta", byl "Słowianin", "Sarmata", "Bjorn z Rogiem w Doopie"... Jest 𝐒𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫 (jak długo?) - gudłaj 𝐚𝐧𝐝𝐫𝐳𝐞𝐣𝐡𝐚𝐡𝐧 - 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈 - 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚 ... i dziesiątki innych idiotycznych pseudonimów. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 żyd-"genetyk słowianszczyzny" jest rzeczywiście 𝐬𝐭𝐚𝐥𝐤𝐞𝐫 kręci się koło szkół i 𝐬𝐭𝐚𝐥𝐤𝐢𝐧𝐠 chłopczyków. Jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
JS2019.12.21 14:12
To PO - MY - SŁO - LO - GIA i tylko tyle. Pozdr.
Oloo2019.12.21 14:10
Religia?Kępa upadła na beton i w głowie jej sie przewróciło.
Michał Jan2019.12.21 22:52
Religia nie - substytut religii.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.21 14:01
Kempa to ta co według TVP została napadnięta przez trzech mężczyzn o arabskiej urodzie pod siedzibą PE w aucie w którym jej nie było?
Urszula2019.12.21 17:17
Ty Stalker, aleś ty gupi !!!
ere2019.12.21 17:45
jeb się w duupę, świnio czerska
Urszula2019.12.21 17:49
Ta fałszywa Urszula to jest eunuch, chłop bez jaj. :D Te eunuch, a resztę ci zostawili? :D
Antypedofil 2019.12.21 13:54
CZYLI KLEMPA UWAŻA ŻE TRZEBA ZWALCZAĆ RELIGIE? Popieram towarzyszkę.
boom2019.12.21 16:23
Tak, ale tylko taką sekciarską jak LGBT
Urszula2019.12.21 13:52
Wiecie jaka jest różnica miedzy małżeństwami hetero- a homoseksualnymi ? Małżeństwa hetero to związki dwujajeczne, natomiast homoseksualne to związki czterojajeczne albo wogóle bez jaj .
22019.12.21 14:05
Brawo. Jaka bystrość umysłu. Przedni żart.
Urszula2019.12.21 15:18
No. :D Poziom przekupek i mieszkańców zaścianka po 7-klasowej szkole.
MirekT2019.12.21 17:16
............ z Katowic !
Urszula2019.12.21 17:48
Tys je z Katowic? Takie gupki tam miyszkajom?
Otto2019.12.21 20:02
Ty Łorzula, a jak tam papa ? Ty łun służył w SS czy wermachcie ?!
boom2019.12.21 16:22
Naprawdę tylko taką różnicę widzisz czy tylko udajesz? Jest jeszcze wiele takich różnic ale wspomnę np: że w seksie hetero żadna storna nie ryzykuje zdrowia i życia tak jak w homo np. uszkodzenia zwieracza, pęknięcia kichy, zapalenia otrzewnej itd.
anonim2019.12.21 20:14
Bo żadna para heteroseksualna nie uprawia seksu analnego. Albo może seks analny osób hetero jakoś magicznie jest bezpieczniejszy.
Beata2019.12.23 9:10
Seks analny w krajach arabskich to metoda antykoncepcyjna oraz sposób na zachowanie błony dziewiczej.
Beata2019.12.23 9:07
Mój mąż jest jednojajeczny po operacji .
JONASIK2019.12.21 13:51
Jestem homofobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
JONASIK2019.12.21 18:00
Oj Jonasik, Jonasik, jak ty ładnie piszesz :)) Byłem na zakupach, a tu masz ktoś na mnie pracuje. Dzięki, dzięki. Proszę o jeszcze.
robaczek2019.12.21 13:50
Jestem homofobem, i nie życzę sobie, i nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!! Wyborcy, popierając ich będziecie współodpowiedzialni za zło, które oni planują , tzn. homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja na życzenie, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender itd.
22019.12.21 14:03
Przede wszystkim jesteś idiotą. Jakież to zło oni planują?
Stalker2019.12.21 13:49
Wielkie oszustwo Biedronia w PE !!! Ten homoseksualista kłamał w PE, że ma zakaz wstępu do hoteli, restauracji i sklepów. To nieprawda ! To kłamstwo ! Jak dotąd homoseksualiści mogą wejść do każdej tego typu placówek ! Są jednak miejsca w Polsce, gdzie homoseksualiści mają zakaz wstępu ! Jednym z takich miejsc – jest mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem !!! Tu wszelkiego typu zboczeńcy mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców i wegin, bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
Urszula2019.12.21 15:16
" nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców i wegin," To każ sie babie częściej myć. Nie trzymaj fleję w domu.
MirekT2019.12.21 17:19
Jezusie Orzula, tyś jes ale du-rną !!!
Urszula2019.12.21 17:47
A tyś je mundry? Gupi cap z ciebie popiyrać takou partia i takich samych gupkow jak ty. I skuncz szkryflać po naszymu, frechoucu. Szlonsk je zgubiony jak takie hadziaje tam mieszkajom.
Beno2019.12.21 22:40
Oni to mają nawet taką wolność i bezczelność, że innym nawet do d... włażą.
PancerCrystal2019.12.22 18:57
Do mojego domu też nie mają wstępu ksieża - faceci w sukienkach, mających za pomagierów młodych chłopaków, przed którymi się klęka i bierze do buzi.
MirekT2019.12.21 13:48
Jestem homoseksualistą, ale nie mam zamiaru i nie chcę się ujawniać jak ci durnie na marszach, i nie chcę aby moi znajomi wiedzieli o mojej chorobie. Jednakże nurtują mnie pytania, na które chciałbym znać odpowiedzi: - co robi dwóch homosów, żeby podczas ich seksu nie śmierdziało ze stolca ? - po jakim okresie czasu mięsień zwieracza (atakowanego, czyli homocioty) jest tak zbestrzeszczony, że przestaje spełniać jego funkcję. Czy wtedy taki zboczeniec musi permanentnie używać pampersów ? - po co zboczeńcy noszą weginy na patykach podczas ich marszów, skoro akurat tych części ciała nie używają ani lesbijki ani pedały podczas uprawiania seksu ? Czekam na odpowiedzi.
Urszula2019.12.21 15:14
Zapytaj Klempy. Ona gada dużo o niczym, ale może coś wyłapiesz z jej trajkotania.
MirekT2019.12.21 17:15
Urzula, a spie-rd-alej do Katowic, bo cie kopna w du-pa !!!
Urszula2019.12.21 17:41
A jou cie kopna w rzić, hadziaju. Weg ze Szlunska bo namarasisz.
anonim2019.12.21 15:18
💩💩💩💩💩
V 2019.12.22 6:39
MirekT, ty nie jesteś homoseksualistą, ty jesteś zwykłym pedałem.
Pieś2019.12.22 14:16
Zapytaj Jędraszewskiego albo Oko. To są wybitni spece od homoseksualizmu.