Amerykanie chcą bronić polskiego krzyża - zdjęcie
26.10.11, 09:44

Amerykanie chcą bronić polskiego krzyża

4

- Lider antyklerykalnej partii chce usunięcia krucyfiksu z polskiego parlamentu. Ważne jest więc okazanie naszego wsparcia, by ten katolicki symbol pozostał na swoim miejscu. Wejdźcie na stronę i podpiszcie petycję. Wystarczy imię i nazwisko - czytamy na stronie America Needs Fatima. 

Kampanię w obronie sejmowego krzyża rozpoczęła grupa młodych katolików świeckich zorganizowana w ramach Krucjaty Młodych. Akcja młodzieży jest reakcją na żądania Ruchu Palikota, które domaga się usunięcia krzyża znad drzwi sali obrad. To kolejna kampania w obronie krzyża, w którą zaangażowała się Krucjata Młodych.


Na stronie internetowej www.protestuj.pl został umieszczony list do Janusza Palikota. Młodzi nie zgadzają się na usunięcie krzyża z sejmu i wyrażają swoje oburzenie żądaniami kontrowersyjnego ugrupowania. Już blisko 15 000 osób złożyło swój protest. Autorzy akcji zachęcają do rozesłania informacji o proteście do wszystkich zainteresowanych: www.protestuj.pl/wyslij-znajomemu.html.

 

eMBe/Mt1033.pl

Komentarze (4):

anonim2011.10.26 11:06
<p>Smutne, że upadliśmy społecznie tak nisko - oto Amerykanie dostrzegają problem w demoralizacji życia społecznego i parlamentarnego w Polsce, absolutne zdziczenie obyczaj&oacute;w, a jeszcze tak niedawno płakaliśmy po śmierci Jana Pawła II, potem ofiar nad Smoleńskiem... To nieprawdopodobne. Szatan chochocze nad Polską, a Polacy tego nie dostrzegają! Zachęcam do krucjaty modlitwy i obejrzenia filmu: Kolumbia, świadectwo dla świata! Link: <a href=\"http://www.charyzmatycy.pl\">www.charyzmatycy.pl</a></p>
anonim2011.10.26 11:07
<p>Oczywiścei sztan chichocze - liter&oacute;wka.</p>
anonim2011.10.26 11:07
<p>u mnie liter&oacute;wki to normalne, za szybko piszę. Przepraszam!</p>
anonim2011.10.26 18:38
<p>A ja wyobrażam sobie, zwłaszcza, że już raz podpisywałem...</p>