- Byłoby głupotą sądzić, że ideologia antychrześcijańska, która kierowała tajnymi sektami i grupami masońskimi w XVIII wieku, nie miała nic wspólnego z antychrześcijańską ideologią, która dziś napędza ludzi takich jak Klaus Schwab, George Soros i Bill Gates. Kierujące nimi zasady są te same: bunt przeciwko Bogu, nienawiść do Kościoła i ludzkości oraz niszczycielska wściekłość skierowana przeciwko stworzeniu, a zwłaszcza przeciwko człowiekowi, ponieważ jest on stworzony na obraz i podobieństwo Boga – czytamy w przesłaniu abp. Viganò do lekarzy z organizacji Covid Ethics International (MD4CE International).

Czytamy tam także o zagrożeniach, jakie mogą płynąć z idei wdrażania w życie pomysłów oraz odkryć naukowych dotyczących transhumanizmu.

Kapłan wyraża uznanie dla lekarzy walczących o godność człowieka oraz ich wierność zasadom „zachowaną przez adresatów nawet w obliczu trudności, z jakimi muszą się zderzać wszyscy medycy kwestionujący oficjalną wersję Big Pharmy i rządów”.

- „Mam nadzieję, że poniesione przez was szkody zostaną należycie naprawione przez tych, którzy was dyskryminowali, pozbawiając was pracy i wynagrodzenia oraz etykietując was jako niebezpiecznych antyszczepionkowców” – pisze abp Viganò.

Jak wynika z przesłania, główną jego jest ostrzeżenie przed „globalnym zamachem stanu”, a światowy kryzys zapoczątkowany przez Covid-19 – jak wskazuje kapłan – miał być jedynie wstępem do zaplanowanych przeobrażeń.

Jak przykład dotyczący działania spisku na szeroką skalę podaje możliwości interpretacji danych badań przez różne gałęzie nauki. Powołuje się na przykład na „odnalezienie we krwi osób zaszczepionych eksperymentalnymi preparatami materiału »podobnego do grafenu«.

- Takie odkrycie – jak zaznaczył – wprawdzie nie ma znaczenia dla wirusologa, ale jest istotne dla eksperta w dziedzinie nanomateriałów i nanotechnologii, który rozumie, do czego można wykorzystać grafen. Ma również sens dla eksperta w dziedzinie patentów medycznych bądź dla eksperta technologii wojennych, który orientuje się w badaniach prowadzonych nad „wzmocnionym człowiekiem” (według materiałów brytyjskiego Ministerstwa Obrony i terminologii transhumanistów – „człowiekiem rozszerzonym”) – czytamy na portalu pch24.pl.

Hierarcha wskazuje także na duże zależności szefów rządów poszczególnych krajów od Światowego Forum Ekonomicznego i Klausa Schwaba, który w trakcie szczytu G20 na Bali nawet instruował ich o kolejnych krokach, jakie należy podjąć w drodze do ustanowienia rządu światowego. Warto też dodać, że „niemal każdy spośród nich ma w swym życiorysie udział w programie „Młodych Globalnych Liderów dla Przyszłości” WEF” – czytamy.

Więcej można przeczytać TUTAJ.