36. letnia nauczycielka zmarła tydzień po szczepieniu  - zdjęcie
03.03.21, 19:09Fot. via: Pixabay

36. letnia nauczycielka zmarła tydzień po szczepieniu

62

Tydzień po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 zmarła 36. letnia nauczycielka z Leszna. Okoliczności jej śmierci bada prokuratura.

O śmierci nauczycielki z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lesznie poinformował lokalny portal elka.pl. Tydzień przed śmiercią, wraz z innymi nauczycielami ze swojej szkoły, kobieta została zaszczepiona przeciw COVID-19.

O zdarzeniu zawiadomiono policję i prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Lesznie wszczęła śledztwo. Jeszcze w dniu śmierci wykonano sekcję zwłok. Jak przekazał portalowi tvp.info.pl rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak, śmierć miała nastąpić z przyczyn naturalnych, a śledczy nie wiążą jej z przyjęciem szczepionki.

kak/tvp.info.pl, elka.pl, Tysol.pl

Komentarze (62):

mr.t2021.03.23 17:41
Kto nie chce, niech się nie szczepi. Każdy ma wolną wolę i podejmuje decyzje za siebie. Ale skoro takimi dobrymi katolikami jesteście, to nie bądźcie egoistyczni i zachowujcie zasady bezpieczeństwa.
konopas2021.03.4 9:32
Przecież to normalne, że zdrowa 36-latka (przyjęła dopiero co szczepionkę, więc musiała być w tym czasie w dobrej formie) umiera z przyczyn naturalnych. Czego nie rozumiecie??
Anioł2021.03.4 8:25
Ty zaś, Panie, znasz wszystkie ich mordercze plany przeciw mnie. Oni rzekli: «Chodźcie, uknujemy zamach na sprawiedliwego! Chodźcie, uderzmy go szczepionką, nie zważajmy wcale na jego słowa!» Usłysz mnie, Panie, i słuchaj głosu moich przeciwników! Czy złem za dobro się płaci! A oni wykopali dół dla mnie. Dlatego wydaj ich dzieci na pastwę głodu i zgładź ich ostrzem miecza! Niech żony ich zostaną bezdzietnymi wdowami, mężowie ich niech zginą od zarazy, a młodzież ich niech zginie na wojnie od miecza! Niech się rozlegnie krzyk z ich domów, gdy sprowadzę na nich nagle złoczyńców. Albowiem wykopali dół, by sprawiedliwego pochwycić, a pod nogi moje zastawili potajemnie sidła. Ty zaś, Panie, znasz wszystkie ich mordercze plany przeciw mnie. Nie odpuszczaj ich przestępstwa ani nie zmazuj ich grzechu sprzed swego oblicza! Niech padną przed Tobą, w chwili Twego gniewu wystąp przeciw nim!
Jan Radziszewski2021.03.4 6:34
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen
Roman2021.03.4 8:09
Pamiętaj kryptopolaku, że i ciebie może dopaść Covid.
katolik2021.03.4 9:10
rządzący zdrajcy Narodu, wchodząc w układ z morderca Gatessem mordują Polaków, wiec Boga się nie boją, to dlaczego żle życzysz Janowi? Przecież oni Boga się nie boją, a słów się boją? Śmieszni są ci mordercy, naprawdę
Roman2021.03.4 10:03
Rzecz pierwsza. Są dwie możliwości: albo jesteś oderwanym od rzeczywistości złaknionym nielogicznych sensacji człowiekiem albo jesteś na usługach prawdziwych manipulantów, kwestionujących istnienie pandemii i w ten sposób przyczyniających się do jej rozprzestrzeniania. Rzecz druga. Katolicyzm niema nic wspólnego z uważaniem innych ludzi za spiskujących przeciwko nam tylko dlatego, że są innej narodowości albo wyznania. Wręcz przeciwnie. Rzecz trzecia. Jeśli uważasz, że nie ma pandemii, zgłoś się na wolontariat do szpitala na oddział zakaźny. Może przejrzysz. Rzecz czwarta. Dlaczego uważasz, że źle życzę osobie wpisującej się pod nickiem Jan Radziszewski ? Gdybym mu źle życzył, przekonywałbym go, że nie ma epipdemii.
katolik2021.03.4 10:15
Uwierz lepiej w to co mówi Radziszewki, matis 89,, skrzypek na dachu i inni ludzie, bo niestety to Ty jesteś w błędzie- celem pseudopandemii i pseudoszczepionek jest śmierć ludzi, wg Nowego porządku. Gatess- moimi szczepionkami dokonam Holocaustu, jakiego w historii nie było. Wypuszczenie wirusa z labolatorium i wszystkie działania są zmową śmierci! Jeżeli zdołasz, to wytłumacz nam niedouczonym i widzacym spisek, co znaczy Nowy Porządek, ale bez lania wody. Nie mozna się dziwic, że ludzie się poddają masonom, nazistom i światowym mordercom, skoro w nich wierzą.
lipa2021.03.4 0:53
63 letni sprzedawca jaj ze skierniewic , zmarł tydzień przed podaniem pierwszej dawki szczepionki. sprawę bada miejscowy proboszcz
ar.2021.03.4 8:23
proboszczowi pomaga "członek " rady parafialnej , niejaki Lipa, syn ubeka, obecny aktywny kodziarz, który w wolnych chwilach prowadzi spis zakazonych , kiedys sprządzał spisy na podejrzanych na SB
lipa2021.03.4 9:18
tak, to ja
JohnyBravo2021.03.4 0:03
Oczywiście.Jak tramwaj potrąci staruszka i ten zejdzie, winny jego śmierci jest kowit. Gdy staruszek umrze na wyszczep, winny jwgo śmierci jest tramwaj, aj waj.
Total Mayhem2021.03.3 22:30
...a 27-letni hydraulik osiem dni po wypiciu herbaty. Redaktorom portali poświęconych grozi natomiast - choć absolutnie im tego nie życzę - tragiczna śmierć po zadławieniu się folią.
matis892021.03.3 22:36
Patrzcie jak lewaki masowo bronią i wspierają PISowski szajs szczepionkowy, dla lewakoateistów boski nektar od bożków Kaczyńskiego i Morawieckiego. A jacy dumni że PIS naznaczył ich swoimi znamionami, PIS kondonami twarzowymi.
toWarzysz Piwo ???? w radiu Erewan2021.03.3 23:00
... obywatwlu ... my zydzi mamy swoje zwyczaje ... my rzad ... my kneset ..... my koalicja ... my opozycja ... a co kto nam w polin zabroni ... szalom malejkum
Człek2021.03.3 22:18
Poniżej strona z listą ofiar śmiertelnych obecnych eksperymentalnych tzw. "szczepionek": Codziennie dochodzą nowe przypadki. https://t.me/s/covidvaccinevictims
JaluKurek2021.03.4 0:05
Ryzykowny komentarz.Sądząc po ilości minusów, covidioci będą chcieli ci przegryźć grdykę.
katolik2021.03.4 8:57
Odpowiedz na pytanie- jeśli Człek mówi prawdę, to dlaczego mu mówisz, aby zamilkł, to tak jakbyś go uderzył. Ty opowiadasz sie za robieniem W Nowym Porządku czystki? opowiadasz sią za kłamstwem? Popierasz morderstwo które się dokonuje?
katolik2021.03.4 9:21
widać, że boisz się mówić prawdę, dziś nie można bać się mówić prawdy, stawiac prawdę przeciwko kłamstwu morderców. I to mordercy doprowadzają ludzi do ostateczności
gw2021.03.3 22:12
ale jaja ale jaja - same se winna ale jaja ale jaja
Marek2021.03.3 22:10
najważniejsze że mamy 3 falę,nie jesteśmy w tyle.Minister to z taka radościa powiedział jak by wygrał w lotto.
Alex2021.03.4 3:16
Mala korekta on nie wygral, ale dostal za walke z kowidem. Im wiecej walczy, tym wiecej dostaje
matis89-Radziszewski-Walter płatne szmaty2021.03.3 21:23
Szukasz przykładów jak Xi-Mao działa. 𝐓𝐔 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐓𝐄𝐆𝐎 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐘 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐊𝐋𝐀𝐃. 𝐃𝐄𝐙𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐨 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐂𝐇 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐨 "𝐖𝐎𝐋𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐀𝐂𝐇" 𝐤𝐫𝐞𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 "𝐛𝐨𝐡𝐚𝐭𝐞𝐫𝐨𝐰" 𝐳𝐞 𝐙𝐁𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐀𝐑𝐙𝐘 𝐣𝐚𝐤𝐢𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐄𝐑𝐈𝐂 𝐑𝐔𝐃𝐎𝐋𝐏𝐇 𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐨𝐫𝐲𝐬𝐭𝐤𝐚 𝐒𝐇𝐄𝐋𝐋𝐄𝐘 𝐒𝐇𝐀𝐍𝐍𝐎𝐍. - - - 𝐓𝐀𝐊, 𝐓𝐀𝐊 𝐓𝐎 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 - 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. SPRAWDŹ!
Styki2021.03.3 21:23
Pielęgniarka wchodzi do sali i pyta pacjenta: Astra Zeneka byla? – Ja tu leżę dopiero dwa dni i nie znam jeszcze wszystkich pielegniarek.
Anonim2021.03.3 21:19
Szczepionka którą rząd PIS zaserwował nauczycielom od Astry Zeneki, to szczepionka DNA w której wektorem jest adenowirus. Ponieważ ten wirus sam z siebie niepotrafi się namnażać, bo ma zablokowoną tę funkcję, to do jego produkcji w laboratoriach używa się linii komórkowych abortowanych płodów. To własnie PISIORY serwują swoim obywatelom.
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.3 21:22
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
andrzej2021.03.3 21:16
jacy to lekarze ktorzy klamia na polecenie ?
katolik2021.03.3 21:42
co za problem kłamstwo, skoro lekarz godzi też na to, że nie musi badac pacjenta, a gada z nim przez telefon, czyli wszystko m u jedno. Kasa jest
katolik2021.03.3 21:09
Sprytne skutki zabójczej szczepionki- choroba po szczepionce wczesna czy póżna typu rak, bezpłodność i inne choroby nie do udowodnienia, że powstała po szczepionce
Premier bękarta ONZ-tu Izraela, Netanyahüj2021.03.3 21:08
Wydał poufne polecenie, aby przed podaniem szczepionek zmierzyć Żydom tzw. index tłuszczu. Premier bękarta ONZ-tu Izraela, Netanyahüj ma umowę na dostawy tłuszczu do znanej wytwórni mydła i kosmetyków "Rudolf Franz Höss AG"
Styki2021.03.3 21:01
Widzialem takie ogloszenie: Zaklad pogrzebowy- osoby zaszczepione na covid-19 przyjmujemy bez kolejki.
matis892021.03.3 20:56
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.3 21:06
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
Rdest2021.03.3 21:12
Juz w przedszkolu dzieci mowia, ze kto sie przezywa ten sie sam tak nazywa. Jak nie masz sie czym pobawic to pobaw sie jajami sasiadki, no teraz rozne sa sasiadki.
Styki2021.03.3 20:52
W Rosji facet po ichnej szczepionce mial napady szczekania, czesto sikal pod drzewem. Napisal nawet do Putina zeby mu glowe przeszczepili na glowe psa.
Twój pan swięty Israel2021.03.3 20:37
taki wasz los goje im mniejsze stado tym lepiej
Aj, waj, ŻAŁOSNY Lechu..!2021.03.3 22:48
Co ty "pół-chłopku" bredzisz?..TYLKO TYLE STARUSZKU JUŻ UMIESZ?Nie martw się o nasz los!... Martw się o siebie!... NAM SIĘ NIC NIE STANIE!... MY JESTEŚMY W DOBRYCH, BOSKICH RĘKACH!... A TY ??? ...Wczoraj sam pisałeś, że jesteś na usługach diabła! To dopiero tragedia...! To ty masz się czym martwić, bo będziesz u niego w ogniu piekielnym!
ryszard2021.03.3 20:35
Jakiej firmy była ta szczepionka. Oświata w Polsce jest gnojona różnymi sposobami.
Marek2021.03.3 20:28
36 latki umierają tak naturalnie sobie bardzo często. Idiotów z nas robią.
Kto cię upoważnił2021.03.3 20:52
do wypowiadania się w cudzym imieniu?
Torchwood2021.03.3 21:03
Bardzo często - nie, ale raz na jakiś czas umierają też 36 latki z przyczyn naturalnych (np. niezdiagnozowane choroby serca, tętniaki, itp).
Marek2021.03.3 22:00
przepraszam cie idioto że wypowiedziałem sie w twoim imieniu.Zadowolony
Premier bękarta ONZ-tu Izraela, Netanyahüj2021.03.3 20:09
Wydal poufne polecenie, aby przed podaniem szczepionek zmierzyć Żydomtzw. index tłuszczu. Premier bękarta ONZ-tu Izraela, Netanyahüj ma umowę na dostawy tłuszczu do znanej wytworni mydła i kosmetyków "Rudolf Franz Höss AG"
Po 11 ...2021.03.3 20:01
To nic. 46 letnia katoliczka zmarła tydzień przed szczepieniem. To dopiero straszne działanie szczepionki.
Roman2021.03.3 19:55
może naturalnie się potknęła i naturalnie spadła ze schodów, a poważniej, jeżeli lekarze dopuścili 36 latkę do eksperymentalnego szczepienia i umarła to bezrefleksyjne podejście do sprawy jest niepoważne delikatnie pisząc.
katolik2021.03.3 20:10
To nie niepowazne, to chamskie i świadczyże to już TOTALITARYZM,dlatego chce sie zamiesc temat pod dywan, bo wszystkie organy sa zastraszone odgórnie i udają , ze nic sie nie stało. Bo jak tu wystąpić przeciw masonskiej nazistowskiej i morderczej władzy, która otwarła puszkę pandory, cyrk na kółkach- Nowy Porzadek.
Nauczyciel2021.03.3 19:50
W mojej szkole 70 % osobników podjęło decyzję o zaszczepieniu się Astrą Zeneką, tak im przez rok czasu przeYeBano mózgi.
katolik2021.03.3 20:36
Tak, jak sie słyszy, to ci różni uczeni stali się żałośni, chyba przez swą uczoność rozum im odbiera i powierzają swoje życie mordercom
nie ślepy2021.03.3 19:34
Mając 36 lat na pewno umiera się z przyczyn "naturalnych" ...chyba ze śmiechu po przeczytaniu takiego idiotyzmu!
katolik2021.03.3 19:43
Bo oni założyli już, że mają w Polsce do czynienia z głupkami ! Polacy się obudzili! Widzą podstęp i kłamstwa!
Torchwood2021.03.3 21:05
Tak, nigdy nie zdarzyło się, żeby 36 latek umarł z przyczyn naturalnych. Wszystkie takie zgony w historii to wielki spisek - zapewne działanie szczepionki na Covid, która nawet lata przed wynalezieniem portafiła 36 latków załatwić.
nie ślepy2021.03.4 1:08
Przyczyna naturalna "historyku" to jest starość, czyli że tak powiem zdrowy staruszek sobie spokojnie"zasypia"! Reszta to wady genetyczne i choroby! Covid to choroba, którą można złapać od innych, lub w szczepionce "załatwić"....
Torchwood2021.03.4 7:28
"Śmierć naturalna – termin używany w medycynie sądowej odnoszący się do śmierci, która ma miejsce w wyniku zmian chorobowych bądź inwolucyjnych." Historyku.
katolik2021.03.4 9:15
dlaczego walczysz na argumenty z NIE Ślepym, jeśli była chora to w takim razie doktor odpowiada, ze chorej pozwolił się szczepić, pomijajac, że to była zgoda na śmierć
katolik2021.03.4 9:28
sama szczepionka jest zgodą i to dobrowolną na śmierc w czasie
katolik2021.03.4 9:39
poza tym, to co mówisz do Nie ślepego nie jest żadnym argumentem ogólnie ani do tej kobiety
katolik2021.03.3 19:25
Mówcie o jej śmierci po szczepionce całej Polsce!
Anonim2021.03.3 19:31
A jeżeli, pseudokatoliku, umrze ktoś po wieczornym pacierzu? Czy wtedy też każesz to rozgłaszać, sugerując, że modlitwa szkodzi i zabija? /stp
katolik2021.03.3 19:42
wiesz na czym polega całe zaprzanstwo na tym co ty teraz mówisz-- kłamstwo ma być masońską prawdą i jeszcze masoni chcą, aby dawac wiarę kłamstwu, samemu szatanowi, który jest ojcem klamstwa, a kóry mówi przez ludzi, którzy mu się zaprzedali. Ogarnij się i zawsze mów prawdę!
Frondo k..... mać2021.03.3 19:21
Wczoraj 20-letni pedał zmarł na krwotok. Pękły mu hemoroidy jak mu murzyn zasadził "wałek papy" - tyle jest warta wiadomość o zmarłej "po szczepionce". Każda wasza odnotowana "śmierć" po szczepionce okazuje się ...gówno warta. Wstyd!
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.3 19:21
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
katolik2021.03.3 19:20
Wiek 36- śmierc z przyczyn naturalnych. Jesli dalej tak bedzie, ze wszyscy kłamia, to Polacy wymrą jak szczury. Ludzie wierzą mordercom, żałosne, ale prawdziwe. Mordercy się ciesz, bo jakaś ofiara zawsze się trafi, to już jednego mniej i plan Nowego Porzadku wykonywany!