Żydowska gazeta obraża Polaków, ambasador interweniuje - zdjęcie
02.06.19, 16:00fot. Tiia Monto, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edytowane

Żydowska gazeta obraża Polaków, ambasador interweniuje

28

"The Jerusalem Post" nie ustale w szkalowaniu Polaków. Gazeta opublikowała artykuł na temat ośrodków spa w Chorwacji. Przy tej napomknięto o Ustaszach i ich zbrodniach, ale zarazem... napisano o "polskich obozach śmierci". Do sprostowania tego ohydnego kłamstwa wezwał Żydów ambasador Polski w Izraelu Marek Magierowski.

"Zagrzebscy Żydzi byli mordowali w Jasenovacu, chorwackim obozie koncentracyjnym, którego działalność sprawiała, że nie trzeba było deportować Żydów do polskich obozów śmierci" - napisała dosłownie "The Jerusalem Post".

"To niepojęte, że »The Jerusalem Post« użył skandalicznego zwrotu „polskie obozy śmierci” i to w artykule o spa. Pisanie na nowo historii i zniekształcanie faktów jest nie do zaakceptowania. Drogi Jaakovie Katzu (redaktor naczelny dziennika – przyp. red.), wie pan, że nie było »polskich obozów śmierci«, prawda? Proszę, niech pan to poprawi" - napisał Magierowski na Twitterze.

Katz w odpowiedzi zapewnił, że rzecz została poprawiona w wydaniu internetowym. "Nie mam problemu z przyznaniem się do błędu. Mam nadzieję, że w Polsce, gdzie jestem teraz przeklinany ja, moja rodzina i moja gazeta, również zrobią to samo" - napisał bezczelnie Katz.

Od ponad roku stosunki między Polską a Izraelem są dość napięte. Żydzi nieustannie atakują Polskę, a ich organizacje w USA domagają się wypłaty wielomilardowych kwot za dawne żydowskie bezspadkowe mienie, które przejęli komuniści. Co więcej ministrem spraw zagranicznych został niedawno Israel Katz, który w ubiegłym roku wulgarnie obrażał Polaków i kłamliwie przypisywał nam uczestnictwo w niemieckim Holokauście.

bsw

Komentarze (28):

PZPR2019.07.28 10:45
"Amerykański historyk Daniel Goldhagen w książce Hitler’s Willing Executioners pisze, jak zachowywali się Niemcy w czasie II wojny światowej. Nie byli to tylko członkowie przestępczych jednostek SS Einsatzkommando oraz w mniejszym stopniu Wehrmachtu, ale również cywilni urzędnicy administracji niemieckiej na terenach okupowanych, a nawet członkowie orkiestr, które umilały życie oprawcom w niemieckich obozach śmierci. Ci muzycy prosili władze obozu, aby przed koncertem pozwolono im postrzelać do więźniów."
aaa2019.06.13 21:18
A mnie sie cos wydaje, ze albo Zydzi mieli swoj udzial w przewalkach VATowskich i musieli czerpac spore zyski z dojenia Polski albo cos im obiecano ze tak sie teraz rzucaja i wsciekaja na nas. Ale niezaleznie od tego to to jest typowe mafijne postepowanie: dajecie kase i macie spokoj nie dacie to bedziecie nekani i tak wlasnie jest. Szacun dla pana ambasadora, bo jest na pierwszej linii frontu i musi odpierac to szambo.
Jan Radziszewski2019.06.3 9:17
A wiesz duraku żydowski , że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności
Jan Radziszewski2019.06.3 8:22
W celu wykonania pojętych zobowiązań wobec cezara /J. 19,15) tj. planu realizacji złożenia tej ofiary, jak ją określili Talmudyści z hołoty żydowskiej, tej zbrodni na własnym narodzie, dla tego założonego złego celu, planu mordu na własnej nacji żydowskiej. W jakim celu składali tę ofiarę? * Dla Bogactwa i Władzy nad światem, tj. dóbr przemijających Illuminati,* powołali zbrodniczą organizację żydowską „Żagiew”. Podobnie jak w czasach nawiedzenia swojego ludu, przez „Słowo” (J. 1,1 nn.) Mesjasza Pańskiego, Jezusa z Nazaretu, pycha, nienawiść i chciwość zaślepiają oczy mędrców, uczonych i kapłanów służących swemu Bogu. Tak i współcześnie podobnie się dzieje z elitą wybraną, mędrcami, nauczycielami i wyznawcami Gnozy Żydowskiej. Usychają w swoim getcie spowici w pychę, nadal zachowując przekonanie o swoim wybraństwie. Dlatego ostrzegając Żydów i nie Żydów, przed totalnym złem, tj. prowadzenia Interesu, Biznesu, Handlu z Władcą śmierci, Żyd - Izrael Szahag powiedział: „Jest faktem niezbitym i o tym muszą pamiętać wszyscy – Żydzi i nie Żydzi – że na przestrzeni wieków nasze żydowskie totalitarne społeczeństwo, stworzyło barbarzyński, wręcz nieludzki sposób zatruwania umysłów, swoich własnych członków, i pod tym względem nic się nie zmieniło.” Ż. / Właśnie w celu obrony Żydów, przed tymi bezwzględnymi Żydami, złymi agentami „Żagwi”, (Żydowska Agencja Gwiazdy Izraela) Żydzi w Polsce, powołali organizacje samoobrony przed holocaustem, znana jako „Żydowski Związek Wojskowy”. Nie należy również mylić „Żagwi” z „Żegotą” - organizacją pomocy Żydom - jest to bowiem kryptonim „Rady Pomocy Żydom” oraz referatu Żydowskiego w Departamencie spraw wewnętrznych Delegatury Rządu na Kraj - R P w czasie okupacji Niemieckiej w czasie II wojny światowej. A „Żagiew” – to praprzodek obecnego „Mosadu” tajnej służby Izraela utworzonej 1951 r.. i pamiętaj żydku - Nie ma lepszych, bieglejszych na świecie prokuratorów, adwokatów oskarżenia, policjantów, strażników więziennictwa, niż potępione demony zła. Nie wypuszczą takiego delikwenta z swych łap, nie wyrwie się nikt, z ich diabelskich rąk. + „Przeciętny, normalny człowiek nie da się namówić do zła, które za zło uznaje. Więc całe armie nieprzyjaciela pracują nad tym, aby zło przedstawić jako dobro. I to im się często udaje” 35 I jak mówi Pan dalej; „Szatan ma wśród ludzi oddanych i świadomych wyznawców. Ci tworzą jemu oddany kościół i wiedzą, komu służą, i co jest ostatecznym celem szatana. Tych jest znikoma ilość, bo znając cel szatana – całkowite zniszczenie globu, tak, aby ludzkość nie miała już swojej siedziby – trzeba być zupełnie przeżartym nienawiścią, by w tym planie służyć siłom niewidzialnym. Inni służą „złu” (niewidzialnym siłom) na wpół świadomie, a to znaczy – wiedzą komu służą, ale liczą wyłącznie na sowitą za tę służbę zapłatę. * I otrzymują ją – do czasu.* tj. tu na ziemi a odpłatę od zaciągniętego u cezara kredytu tj., weksli złożą w piekle - radując diabły !!!
Jan Radziszewski2019.06.3 8:18
Ot Duraku żydowski z Izraela z USA a słyszałeś o szmalcownikach żydowskich - o żydowskiej organizacji zbrodniczej ŻAGIEW”.? Kto ma stosunki ze złem, prowadzi z nim Interes, Handel, Biznes, łączy się z kłamstwem, wtedy się traci, zabija Prawdę. + Dlatego jak jest normą tj. jak zwykle żydzi nie pamiętają kto zmontował II wojnę światową / a i Trzecia również zostanie wywołana przez tą nację co widać już jawnie - bo Plan Trzech wojen światowych w planach stratega ILLUMINATI Alberta Pike - został objawiony mu przez cezara z Piekła tj. Lucyfera por. pismo do Giuseppe Mazziniego 15 czerwiec 1871) Czy nie dwa żydki ją rozpoczęły tj. żyd Adolf Hitler-Rotszyld i Kagan Bek żyd Jude Stalin + A i o tym, że to w USA na spotkaniu Raabe w Wannsse po zjedzeniu trzech dań z Kurczaka Homarów i ect i po spełnieniu kielichów rytualnych z Wina postanowiono ofiarować tzn złożyć na ofiarę dla swojego cezara /J 19,15) Lucyfera swoich nieudaczników z Europy wschodniej i powiedz nam Np. dlaczego uciekające z niej żydki na statku nie został wpuszczone do USA i Kanady? I w celu realizacji tej Ofiary tj, celu sporządzone zostały dokładne listy ofiar i dlatego ofiara z Ofiary nie mogła ucieć do USA ! Zrozumiałe, jasne jest dla wszystkich, że spadkobiercy dziedziczą. To także dziedziczą winę, dlatego też spadkobiercy Raabe, nie bojących się Boga, bezbożnych ówczesnych Rabbi, którzy skazali Jezusa Chrystusa na śmieć - Talmudyści uprawiają również handel z Lucyferem - przecież nawet - swoich rodaków ortodoksów, wysłali do obozu śmieci, złożyli na ofiarę dla władcy tego świata, dla „Interesu” tj. bogactw i władzy nad światem; „nasza zawszona hołota szła pod naszym dyktandem do „łaźni” hitlerowskich”; „nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. (…) Podobnie jak ich przodkowie, którzy bogom-demonom, Idolom, składali ofiary z własnych synów i córek: „I zbudowali wyżynę Tofet w dolinie Ben-Hinnom, aby palić w ogniu swoich synów i córki, czego nie nakazałem i co nie przyszło Mi nawet na myśl.” (Jr. 7,31)
Hilarius2019.06.3 7:25
Herem na Katza i wszystkich jego!
Prorok2019.06.3 5:35
Jest nadzieja ze te diably unicestwia sie same.
anonim2019.06.3 3:58
A jak Niemcy określali te obozy w czasie wojny? Czy ci ludzie nie mówią przypadkiem językiem hitlerowców?!
zmiecz2019.06.2 23:23
No to jest wlasnie to; pan Magierowski PROSI o poprawke ??? Gdyby bylo odwrotnie, zydzi by zarzadali natychmiastowej zmiany tekstu i oficjalnych przeprosin . Oczywiscie pan Magierowski zwraca sie do Katza per " Drogi" a ten mu odpowiada, cyt:"Nie mam problemu z przyznaniem się do błędu." Przyznanie sie do bledu nie ma znaczenia, co poszlo w Swiat, to poszlo i nikt, nic tego nie zmieni. I o to wlasnie chodzilo. Zydow zachowanie, to takie smarowanie klamki gownem u drzwi u sasiada.
CzyGrabiącyTrupyMożeMiećCzysteSumienie?2019.06.2 22:15
Gdyby się tak na spokojnie zastanowić, to jednak żydki eksterminowane przez Hitlera zostawiły w Polsce swoje kamienice, sklepy, fabryczki, składy, nieruchomości. Z tego ich Niemcy nie okradli na rampach obozów ani przy likwidacji gett, jak ze złota, biżuterii i walut. Czy kamienica czy sklep, a ogólniej "mienie", będące własnością wymordowanej przez Niemców rodziny żydowskiej, powinno przechodzić w ręce Polaków i służyć im po wsze czasy? Czy nie jest to wzbogacenie się czyimś kosztem? Jakim prawem? Zgodnie z jakim sumieniem?
Jan Radziszewski2019.06.3 5:03
żydzie przez mamonę wszyscy do piekła wpadniecie - co myślisz że w testamencie swoim tj amerykańskim i Izraelskim zapisali ci zamordowani przez swoich żydków ? tj. Adolfa Hitlera-Rotszylda i innych żydów z SS SA policji przecież w Wansse ich jako kozłów ofiarnych - ofiarowali Lucyferowi na ofiarę dla władzy i mamony
JR2019.06.3 6:03
Jak mało wiesz człowieku i piszesz brednie! Niemcy tonami wywozili skradzione mienie w czasie selekcji, właśnie na rampach obozowych, wyrywali nawet złote zęby. Z okupowanych terenów też. Jeżeli nie wierzysz to mogę ci podać kilka pozycji książkowych, w których ten problem jest opisany na podstawie relacji osób, które to piekło przeżyły!!! A może jesteś Niemcem?
Jan Radziszewski2019.06.3 8:03
A wiesz duraku żydowski , że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności
Moshe Cvel2019.06.2 19:09
W Israelu ceny są kosmiczne , kolosalne problemy mieszkaniowe, gospodarka wali się leci w dół , ciągła wojna nie oszczędza także kobiet masowo wcielanych do wojska z braku mężczyzn, Jamnik Bliskiego Wschodu twórca krwawej ludobójczej syjonistycznej soldateski , rządu nie utworzył i marnie skończy a dzieci palestyńskie giną od kul syjonistycznych siepaczy. Z dziwnych względów syjoniści Biorą udział w festiwalu Eurowizji a piłkarze rosyjscy udający Żydów grają w rozgrywkach europejskich zamiast grač z Arabami iPersami a sami z Europy uciekli po wyjściu z piwnicy i szafy podczas gdy reszta Polaków walczyła i gineła
prosty2019.06.3 9:09
Nasila się drenaż mózgów z Izraela właśnie z tych powodów (wysokie koszty + niskie zarobki + wysokie podatki), głównie do USA. Artykuł po angielsku ze źródła: https://www.haaretz.com/israel-news/business/.premium-brain-drain-more-high-tech-workers-doctors-academic-researchers-leaving-israe-1.7304771
xy2019.06.2 18:40
wstrzymac wydawania paszportow i wiz zydkom
Marcin2019.06.2 17:32
Co mozna powiedziec o narodzie, gdzie wybory mozna wygrac właśnie dzięki nagonce na Polskość?! Wszędzie są zatargi, nie zawsze się zgadzamy, lecz kim trzeba być, jak niewdzięcznym gadem, by szarpać za nogawkę, gryśc rękę która karmiła, przygarneła, gdy reszta świata z pogardą na śmierć prowadziła?! O plemię żmijowe, przyjdzie czas i pomsta , a łeb twój strzaskany będzie o pietę...
Tytus2019.06.2 17:27
Jaki sens ma wieczne tłumaczenie się? Jutro, pojutrze będzie to samo. Akcja opluwania Polski przez Żydów trwa już przeszło 100 lat, szczególnie intensywnie w ostatnich latach, a antypolska działalność jeszcze dłużej - niestety większość społeczeństwa była/jest tego nieświadoma. Bez kontrataku i pokazania brzydkiej prawdy o Żydach i zniesieniu ich monopolu na mówienie o "holocauście" to nigdy się nie skończy. Tylko prawda może zamknąć kłamliwe mordy Żydom bo tylko prawdy i odpowiedzialności związanej ze swoimi zbrodniami Żydzi się boją.
kalinka2019.06.2 17:09
czy to nie towarzysze wierni słudzy żydowstwa z PIS mówili w reżimowej tvPIS, że to tylko element kampanii wyborczej w Izraelu, kampania się skończy to plucie przez żydów na Polaków się skończy, ano kampania wyborcza się skończyła a plucie pozostało, zobaczy co będzie jak prezydent Duda wróci od Trumpa u którego staje do raportu w czerwcu,
Waldi2019.06.2 17:19
Nie dyskutować z kacapskim trollem, Konfideratą.
Żyd2019.06.2 17:03
bezlitosny internauta bezdenny idiota
Jan Radziszewski2019.06.3 4:52
żydzie nie dalej jak 7 lat a ciebie i innych żydów NIE BUDIET - bo diabły waszego umiłowanego cezara /J 19,15) zabiorą was do piekła
bezlitosny internauta2019.06.2 16:44
Nie Polskę, a wasz pisowski rząd. I nie atakują, a krytykują-za określone decyzje i publicznie wypowiedziane słowa, takie jak choćby "Jewish perpetrators" w wydaniu Matołuszka.
JR2019.06.3 5:42
Jesteś bezlitośnie niedoinformowany. Przeczytaj sobie moją wypowiedź pod wpisem internauty "Wprost" to może zmądrzejesz.
Wprost2019.06.2 16:18
W zasadzie to nie incydent a norma w kraju w którym cała scena polityczna jest antypolska i nastawiona na kłamstwa i obrażanie Polaków.Jedyne co robią nasze władze czy Magierowski to mogą wysyłać protesty i dziesiątki sprostowań które nie robią żadnych wrażeń .Tylko jak się we własnym kraju nie walczy o prawdę jednocześnie sponsoruje antypolskie organizacje i ludzi a na środowiska żydowskie w Polsce dmucha się i chucha jednocześnie firmy izraelskie hulają po naszym rynku gospodarczym to takie są właśnie efekty
izydor2019.06.2 16:29
Strzał w dziesiątke.
prosty2019.06.2 18:48
Dokładnie tak. A brak sensownego pomysłu polityki propagującej permanentnie i skutecznie światu naszą prawdę historyczną przy prostowaniu tego typu tekstów - mam wrażenie, że JPost ma niezłą zabawę manipulując naszymi reakcjami - tu przycisną guzik, a ambasador się odezwie. Trochę mi to przypomina film "Marsjanie atakują", ciągle chcemy pokazać, jacy jesteśmy przyjacielscy. Tyle, że tam to film i komedia, u nas to dramat w realu.
JR2019.06.3 5:39
Wydrukowałem sobie "Listę prawdziwych żydowskich nazwisk tzw. polskiej elity" z internetu. Zawiera ona też nazwiska wojskowych, pracowników MSW oraz nazwiska znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce. Została ona sporządzona na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Bura Adresów MSW. Jest tam łącznie 353 nazwisk. O czym my tu rozmawiamy!!?? Chyba nie muszę komentować.