„Zabić miliony Francuzów” za ich zbrodnie – uważa b. premier Malezji - zdjęcie
29.10.20, 16:55fot. yt/france 24 english

„Zabić miliony Francuzów” za ich zbrodnie – uważa b. premier Malezji

6

- Francuzi w ciągu swojej historii zabili miliony ludzi. Wielu było muzułmanami. Muzułmanie mają prawo się gniewać i zabić miliony Francuzów za masakry przeszłości. Ale w większości muzułmanie nie zastosowali prawa „oko za oko” - napisał na Twitterze były premier Malezji Mahathir Mohamad. Odniósł się w ten sposób do zamachów we Francji.

Dodał także:

- Macron nie pokazuje, że jest cywilizowany. Jest bardzo prymitywny w obwinianiu religii islamu i muzułmanów za zabójstwo bluźniącego nauczyciela. To nie jest w zgodzie z islamem.

Polityk malezyjski próbował przy tym tłumaczyć się, że muzułmanie nie stosują prawa „oko za oko”.

Malezyjski MSZ wezwał też ambasadora Francji w tym kraju w związku z wypowiedziami prezydenta Emmanuela Macrona. Resort spraw zagranicznych Malezji wyraził potępienie „podżegającej retoryki i czynów dążących do znieważenia islamu”. Macron broni prawa do publikacji karykatur Mahometa. Stwierdził także, że „islam jest religią w kryzysie na całym świecie”.


mp/pap

Komentarze (6):

Endriu2020.10.30 13:30
Czy to ten cywilizowany kraj muzułmański w którym można kobietę zaliczyć po jej śmierci ?
Aaron2020.10.30 9:06
Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę francuskie obozy koncentracyjne w Afryce. Ta sama sytuacja jest z Polską i Niemcami. Zbroimy się i wyczekujemy na odpowiedni moment, żeby wziąć odwet. Tylko w ten sposób może zostać zachowany porzadek świata.
Anonim2020.10.30 6:32
No tak zbrodnie z przeszłości odbijają się czkawką
Anonim2020.10.30 5:35
W Ameryce walkirie wymuszają od białych mężczyzn samokrytyki za fakt, że urodzili się biali, NWO przygotowuje podłoże dla metysów?!
Anonim2020.10.30 5:32
Przecież to szkoła neomarksistów, trockistów, pedagogika wstydu wobec reprezentantów kultury chrześcijańskiej, to ich szkoła!
Anonim2020.10.29 17:41
Tylko zwyrodnialec może bronić takich karykatur, tylko zwyrodnialec może bronić takich mordów.