Wojewódzki o wspieraniu Komorowskiego: Czuję, że daję d…, ale daję jej sprawiedliwie - zdjęcie
20.05.15, 06:13Fot. Twitter

Wojewódzki o wspieraniu Komorowskiego: Czuję, że daję d…, ale daję jej sprawiedliwie

12

Spowiedź Kuby Wojewódzkiego z głosowania na Pawła Kukiza w „Polityce” to tekst wielce pouczający. I to nie dlatego, że znaleźć w nim można wyjaśnienie, dlaczego celebryta głosować będzie na Bronisława Komorowskiego, ale dlatego, że zupełnie wprost nazywa on swoje działania.

Po wielkim apelu do głosowania na obecnego prezydenta, dla którego jedynym motywem ma być to, że nie jest on Andrzejem Dudą nadchodzi bowiem czas, by wskazać, za co takie głosowanie uważa sam Wojewódzki. – Owszem, czuję, że daję d…, ale daję jej sprawiedliwie. W imię przyszłości – wyjaśnia celebryta. I aż trudno nie podpowiedzieć mu, kto jeszcze, i w jakich okolicznościach daje d… sprawiedliwie i w imię przyszłości. O takich osobach mówi się, że to, co one robią to nie zawód, ale cechy charakteru.

Idąc za ciosem w wykorzystaniu Wojewódzkiego, teraz sztab Bronisława Komorowskiego powinien zrobić nowy spot z mocnym hasłem wyborczym: daj d… z Wojewódzkim i zagłosuj na Komorowskiego.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (12):

anonim2015.05.20 6:38
Mówcie co chcecie, ale we wczorajszym programie, skierowanym do młodych ludzi, BK wypadł na całkiem wyluzowanego człowieka, który był w więzieniu, niejedno przeżył, imprezuje z Tomaszem Stańko, a do tego jest skłonny opowiedzieć się za legalizacją marihuany medycznej :)
anonim2015.05.20 7:31
Ph... No oczywiście. Od zawsze jest też za JOW, no i konsekwentnie jest za życiem, dlatego popiera In Vitro. We "Władcy Pierścieni" jest taka scena, jak Saruman próbuje omamić swoim głosem tych, którzy go uwięzili w Orthanku. Do pewnego momentu wychodzi mu to świetnie, ale ponieważ próbuje naraz omamić zbyt wiele osób, jego matactwa wychodzą na jaw i czar traci moc. Panie Komorowski - czytał pan Trylogię Tolkiena? Jeśli nie, to doradzam. Jeśli tak - to czy nie czuje się pan przypadkiem jak Saruman zamknięty w Orthanku? Entowie mają dość - panie p.rezydencie...
anonim2015.05.20 7:33
W dupie siedział, a nie w więzieniu...Siedział w Jaworzu, w luksusowym pensjonacie razem z takimi "wrogami" systemu jak: Wł.Bartoszewski, A.Małachowski, T. Mazowiecki, B.Geremek, St.Niesiołowski, A. Czuma, B.Komorowski, A. Celiński, A. Drawicz, R.Bugaj, A.Szczypiorski, W.Woroszylski, A.Kijowski, H.Mikołajska, G. Kuroń, J.Jedlicki, J.Holzer, St. Amsterdamski, J. Kusnierek, M.Rayzacher, R.Zimand. Czyli dzisiejsi patriarchowie systemu i nowe kadry konstruktywnej opozycji... Istnieje książka „Solidarność w Województwie Koszalińskim 1980-1989”(A.Frydrysiak,T. Wołyniec) Oto kilka cytatów z tej książki: „W chwili przyjazdu do Jaworza nie było wytycznych dotyczących postępowania z internowanymi, zastosowano zatem regulamin ośrodka obowiązujący wczasowiczów podczas turnusu wypoczynkowego.(...) przywieziono 106 paczek Było w nich pełne wyposażenie, a więc: ubrania, kosmetyki, żywność, kiążki i notatki. Przywieziono również owoce południowe: pomarańcze, banany, cytryny, ananasy.(...) „W czasie wolnym internowani prowadzili wykłady(...) Słuchaczami wykładów byli internowani oraz żołnierze i milicjanci będący po służbie.” „Dary przywoził również sekretarz episkopatu ks. biskup B.Dąbrowski, z którym znani opozycjoniści byli na ty. W paczkach od osób prywatnych i różnych instytucji przesyłano: warzywa, salami, odzież oraz kosmetyki dla kobiet czy tytoń holenderski do fajki dla Bronisława Geremka” (pamiętajmy o ówczesnym zaopatrzeniu sklepów - na półkach znaleźć można było głównie ocet i musztardę).
anonim2015.05.20 8:07
@Finch Na pewno walczyła śp. Anna Walentynowicz i dlatego do dzisiaj nikt nie wie gdzie jest pochowana...
anonim2015.05.20 8:26
"to co ze nas sprzeda razem z polskimi lasami i pojdziemy z torbami za granice, wazne ze nie jest katolikiem"
anonim2015.05.20 8:27
zal
anonim2015.05.20 8:35
@prawomocny Litości...Takie są fakty. Prawdziwi wrogowie systemu siedzieli w skandalicznych warunkach i mają dzisiaj osiemset z groszami emerytury...
anonim2015.05.20 10:00
w imię...dalszego gnicia Rzeczppospolitej zrobi dobrze sitwie kolejny czciciel Judasza
anonim2015.05.20 16:45
marekwu dziękuję za ten fragment. On świetnie dopełnia wizerunek cynika i złego człowieka,który ku naszej zgubie jest prezydentem Polski. Dalszy ciąg tej imponującej biografii można znaleźć w książce "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego". Książka ta zawiera tylko prawdziwe informacje,które autor(Wojciech Sumliński) może udowodnić przed każdym sądem,więc wielbiciele aktualnej władzy powinni jak najszybciej od kogoś tę lekturę pożyczyć aby poszerzyć wiedzę o swoim idolu. Pożyczyć a nie kupić,albowiem jest zakaz sprzedaży(!!!!!!!) tej biografii w naszej "wolnej"Ojczyźnie... A więc co???? ..."Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie"- to usłyszeliśmy z ust Komorowskiego,jako zarzut przeciwko obywatelowi Andrzejowi Dudzie,który śledzony i inwigilowany,został "prześwietlony"również w kościele,choć wiara to taka osobista i intymna sprawa,no i PO nie kontroluje przecież ludzkich sumień... W obliczu tych rządzących aktualnie obleśnych cwaniaków,którzy pchają się do kościołów i otwierają gęby ,żeby przyjąć Komunię,z szacunkiem patrzę na PZPR.Millera,Kwaśniewskiego i resztę bandy z którą walczyłam,bo chociaż mieli odwagę nie pchać się przed ołtarz i nie udawać ,że są wierzący.
anonim2015.05.22 7:27
Brakowało jeszcze dwóch flag: polskiej i POwskiej wsadzonych w psią kupę :)))
anonim2015.05.22 7:30
Chociaż był szczery. Nie to co Karolak i Lis.
anonim2015.05.26 13:19
No i co, panie powiatowy. Przyjemnie dawało się d...?