Wojciech Cejrowski: W tym roku mam pewien kłopot z Marszem Niepodległości  - zdjęcie
11.11.14, 10:37Wojciech Cejrowski (fot. Przemysław Jar/Wikipedia)

Wojciech Cejrowski: W tym roku mam pewien kłopot z Marszem Niepodległości

8

W tym roku mam pewien kłopot z Marszem Niepodległości, gdyż zostaliśmy skutecznie podzieleni. Marsze są trzy, jeden partyjny marsz PiS, drugi partyjny narodowców i trzeci jeszcze jakiś równie oszyldowany. A ja jestem i chcę pozostać bezpartyjny, podobnie moja Mama i wielu moich Przyjaciół.

W zeszłym roku ugrupowania i partie podzieliły się MĄDRZE miastami - PiS robił Marsz w Krakowie, Narodowcy w Warszawie... jakoś tak (cytuję z pamięci). I wtedy nie istniał problem czy iść na marsz, gdyż był jeden uczciwy w danym mieście, a teraz jest kilka.

Osoba o nastawieniu niepodległościowym nie pójdzie na imprezę zorganizowaną przez B.Komorowskiego z PO - to dość naturalne - ale już mniej naturalny jest wybór czy maszerować z PiS czy z Narodowcami w przypadku, gdy nie należy się ani tu, ani tam.

Konsultowałem rzecz z kilkoma kumplami, którzy mają lepsze ode mnie wyczucie Sprawy Polskiej i ostatecznie przekonał mnie filmik Jana Pospieszalskiego. Będę zatem po pierwsze w Warszawie, gdyż każdy Marsz warszawski wygląda siłą rzeczy na "centralny i ogólnopolski", a po drugie będę na tym marszu, który rusza z głównego skrzyżowania miasta (Metro Centrum) o symbolicznej godzinie 15 (Godzina Miłosierdzia).

Jeśli zobaczę tam jakieś transparenty popierające Putina, to z góry informuję, że się z taką postawą nie identyfikuję, a zatem Korwin oraz inne partie o tendencjach rusofilskich są u mnie skreślone.

Wojciech Cejrowski 

MaR/Facebook

* Wypowiedź Pospieszalskiego o Marszu Niepodległości:Komentarze (8):

anonim2014.11.11 10:52
A co mnie obchodzi ten facet?
anonim2014.11.11 10:55
Deklaruje udział -chwała. Ale te obawy o transparenty popierające Putina świadczą o tym, że zatrute ziarno flądry itp agentur pada na podatny grunt. Szczególnie w przypadku ludzi mających średnie wyczucie spraw polskich.
anonim2014.11.11 11:23
Ja nie mam żadnego kłopotu z Marszem Niepodległości. Jak co roku skończy się zadymami. Więc spokojnie czekam na relacje w Faktach TVN.
anonim2014.11.11 11:58
@karol.torun,elzata,AirWolf Was widać bardzo interesuje to co będzie robił Cejrowski, skoro nie dość że przeczytaliście artykuł, to jeszcze (głupio) go skomentowaliście.
anonim2014.11.11 12:43
@AirWolf Nazywanie kogoś znanego kmiotkiem, kiedy się jest tylko nick-iem na Frondzie, jest tak samo logiczne jak pisanie komentarza do artykułu który rzekomo cię nie interesuje.
anonim2014.11.11 13:43
:) podobał mi się zwłaszcza mistrzowsko zagrany fragment o obrońcach tęczy którzy mają chwycić za broń.
anonim2014.11.11 17:52
@CP- Najważniejsze, że ty jesteś czujny, zwarty i gotowy!-D
anonim2014.11.11 17:58
cejrowski się zlafirydrzył