UWAGA! Burze i grad opanują Polskę!!! - zdjęcie
06.06.19, 10:15(fot. pixabay)

UWAGA! Burze i grad opanują Polskę!!!

7

Jak wynika z prognoz synoptyków z IMGW, dziś w całej Polsce pojawią się burze i burze z gradem!

- Mamy w kraju wysoki indeks burzowy - mówi synoptyk tvnmeteo.pl Wojciech Raczyński.

Do Polski napływa powietrze z południowego wschodu. Powietrze jest gorące, suche i sprzyja gwałtownym wyładowaniom. Z dużym prawdopodobieństwem zagrzmi po południu, gdy powietrze się mocno nagrzeje.

Instytut Meterologii i Gospodarki Wodnej wydał w pięciu województwach ostrzeżenia pierwszego stopnia przed upałami.

bz/tvnmeteo.tvn24.pl

Komentarze (7):

FactChecking2019.06.6 11:13
Nareszcie! A potem jeszcze tsunami i jakiś nieduży wulkan.
Paula2019.06.6 10:30
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Anka2019.06.6 11:44
pomogę
Plejone2019.06.6 21:29
Tu nie ma zmiennych psychologicznych w postrzeganiu ludzi . Katolicy to nie króliki doświadczalne, nie pomogę.
lolek kremowka2019.06.6 10:27
Gdy w zeszłym roku Rosję nawiedziły upały, które były przyczyną wielu pożarów - Frendzel pisał o karze Bożej za grzechy. Gdy w Polsce powódź lub susza - Frendzel pisze o nieszczęściu. Gdy paliła się Notre Dame - Frendzel pisał o przesłaniu Bożym i karze za grzechy laicyzującej się Francji i Europy. Gdy kilka dni temu w Gdańsku spłonął dach jednego z najstarszych kościołów - Frendzel nie pisał o karze a o nieszczęściu. Obłuda pełną parą - samozaoranie i samozmiażdżenie.
orgi2019.06.6 10:38
spadaj FRAJERZE
Marcin2019.06.6 10:39
Doprawdy musisz wszystko czytać? Moje czytanie frondelka w wiekszosci kończy się na tytule... inne media mnie interesują Frondelek jako portal kabaretowy jest miejscem gdzie mozna sie ponabijac, nieraz zezłoscić, lecz spływa jak woda w muszli... potem trzeba wrócic do prawdziwego zycia Czego sobie oraz Tobie życzę :)