,,Ty jesteś Syn Boży'', wołały złe duchy, lecz On je gromił - zdjęcie
04.09.19, 13:10

,,Ty jesteś Syn Boży'', wołały złe duchy, lecz On je gromił

10

Czytanie z Listu Świętego Pawła Apostoła do Kolosan (Kol 1, 1-8)

Paweł, z woli Bożej apostoł Chrystusa Jezusa, i Tymoteusz, brat, do świętych i wiernych w Chrystusie braci w Kolosach: łaska wam i pokój od Boga, Ojca naszego!

Dzięki czynimy Bogu, Ojcu Pana naszego, Jezusa Chrystusa, zawsze, ilekroć modlimy się za was – odkąd usłyszeliśmy o waszej wierze w Chrystusie Jezusie i o waszej miłości, jaką żywicie dla wszystkich świętych – z powodu nadziei nagrody odłożonej dla was w niebie. O niej to już przedtem usłyszeliście dzięki głoszeniu prawdy – Ewangelii, która do was dotarła.

Podobnie jak jest na całym świecie, tak również i u was owocuje ona i rośnie od dnia, w którym usłyszeliście i poznaliście łaskę Boga w jej prawdzie, jak tego nauczyliście się od umiłowanego współsługi naszego, Epafrasa. Jest on wiernym sługą Chrystusa, zastępującym nas; on też nam ukazał waszą miłość w Duchu.

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza (Łk 4, 38-44)

Po opuszczeniu synagogi Jezus przyszedł do domu Szymona. A wysoka gorączka trawiła teściową Szymona. I prosili Go za nią.
On, stanąwszy nad nią, rozkazał gorączce, i opuściła ją. Zaraz też wstała uzdrowiona i usługiwała im.

O zachodzie słońca wszyscy, którzy mieli cierpiących na rozmaite choroby, przynosili ich do Niego. On zaś na każdego z nich kładł ręce i uzdrawiał ich.

Także złe duchy wychodziły z wielu, wołając: «Ty jesteś Syn Boży!» Lecz On je gromił i nie pozwalał im mówić, ponieważ wiedziały, że On jest Mesjaszem.

Z nastaniem dnia wyszedł i udał się na miejsce pustynne. A tłumy szukały Go i przyszły aż do Niego; chciały Go zatrzymać, żeby nie odchodził od nich.

Lecz On rzekł do nich: «Także innym miastom muszę głosić Dobrą Nowinę o królestwie Bożym, bo po to zostałem posłany».
I głosił słowo w synagogach Judei.

Komentarze (10):

Ewa B.2019.09.5 5:47
Znajomość Boga nie zapewnia zbawienia, ale decyzja przyjęcia Woli Boga. Złe duchy doskonale znają Boga - są wierzący ale nie praktykujący. Wszyscy przed Bogiem staniemy, czy mu uwierzyliśmy, czy nie. Czas każdego jest oznaczony. "Nie może człowiek dodać jednej godziny do lat swojego życia".
JS2019.09.4 15:27
Śmiejcie się. Śmieje się na końcu dopiero ten, kto wie, że był na dobrej drodze, na drodze prawdy ! Głupi śmieje się ten kto myśli, że wie wszystko. Pozdr.
andrzejhahn32019.09.4 14:38
kolejne bajeczne brednie w wykonaniu poganskiej sekty katolickiej
zły duch #445456/0/8/152019.09.4 13:38
I znowu kłamiecie, było dokładnie odwrotnie. To on wtedy uciekł, aż się za nim kurzyło i zdaje się nawet zgubił jeden sandał.
JS2019.09.4 13:35
Z mającymi prawie nic wspólnego z rzeczywistością tekstami wypisywanymi przez dzielnicowego z muchą w głowie i na głowie, szkoda czasu na rzeczową dyskusje. On nic nie wie o naszej wierze. A skoro nic nie wie to po co go czytać ? Klikajcie "usuńcie ten komentarz". Pozdr.
anonim2019.09.4 13:31
Pan Jezus uciszał demony aby pozostał w ukryciu do momentu jak zacznie się sąd na Nim. Według bł. Emmerich dopiero podczas przesłuchania u Kajfasza,, piekło pod Kajfaszem otworzyło się gdy Jezus na pytanie - czy Ty jesteś Mesjasz, podniósł głowę i spojrzał na Kajfasza, odpowiedział - Jam jest. Dopiero wtedy Jezus ujawnił swoim prześladowcom, że On jest Naznaczonym przez Boga. Nawet gdyby szatan chciał powstrzymać egzekucję Jezusa, ponieważ dowiedział się wreszcie Kim On jest, było już za późno. Rozpędzonego pociągu nienawiści nie mógł już powstrzymać, tym samym dopomógł swoją wściekłością i nienawiścią aby dokonała się ofiara Jezusa za nas. Króluj nam Chryste Pozdr.
Lech Keller-Krawczyk2019.09.4 13:19
Jedna z metod samodzielnego oczyszczenia mieszkania z duchow!!! Kup mineral czarny turmalin. Naturalny nie oszlifowany. Zapal biala swiece. Porozmawiaj z duchem, popros by odszedl... i byc moze sie reinkarnowal. Wyjasnij ze nie ma miejsca wsrod zywych dla niego. Byc moze zagubil sie, nie zrozumial ze odszedl, lub nie wie jak przejsc dalej. Wycisz sie, skup, pomodl za jego dusze by odnalazla swoj spokuj. Oczysc mieszkanie, siebie i dzieci, zwierzeta... okadzajac biala szalwia. W kazdym pomieszczeniu ustaw wode ze sola w szklanym, przezrozczystym polmisku na srodku pomieszczenia. Mozna poswiecic mieszkanie woda swiecona z kosciola. Po okadzeniu, mieszkania i was mieszkajacych, wywietrz mieszkanie. Wylej z miski wode ze sola do toalety i niech z zywiolem wody splynie i sie oczyszcza. Kolejnie nasyps sol przed drzwiami wejsciowymi i parapetach. Wez kapiel oczyszczajaca woda z sola. Dokladnie splucz cialo. Kolejnie ... Zapal swiece zapachowa... ulubiony twoj zapach i zapros do swojego domu to czego tam pragniesz. Wowczas okna maja byc otwarte! Np. Bezpieczwnstwo, dobre zdrowie, obfitosc etc. Kamien czarny turmalin trzymaj w sypialni, gdzie spicie. Jest to mineral silnie ochronny. Zmory i duchy go nie lubia
Mikołaj 2019.09.4 13:28
Który duch jest tak głupi , że to kupi ? .Złośliwe duchy się wyrzuca a nie pertraktuje z nimi .Mieszasz magię z obrządkiem religijnym . To takie połączenie jak modlitwa u udany rabunek .
Lech Keller-Krawczyk2019.09.4 13:31
oczywiście machanie krzyżem, pryskanie wodą święconą i powtarzanie regułek przez pedofilnego klechę ma większą moc?
anonim2019.09.4 13:34
Z mającymi prawie nic wspólnego z rzeczywistością tekstami wypisywanymi przez dzielnicowego z muchą w głowie i na głowie, szkoda czasu na rzeczową dyskusje. On nic nie wie o naszej wierze. Pozdr.