Turecka gazeta: ''Religia islamu zablokuje Zachód'' - zdjęcie
23.07.19, 13:11

Turecka gazeta: ''Religia islamu zablokuje Zachód''

18

W prorządowej „Milli Gazete”, turecki publicysta, Mehmed Şevket Eygi, pyta czytelników: „Czy możemy pozwolić zachodniej cywilizacji na zniszczenie świata i ludzkości?”

Oto fragmenty artykułu.

„Czy możemy pozwolić zachodniej cywilizacji na zniszczenie świata i ludzkości?… Co ta cywilizacja zrobiła? Co robi? Robi i niszczy. Zrobiła wiele rzeczy i zniszczyła je w dwóch wojnach światowych. Doprowadza świat i ludzkość do trzeciej wielkiej wojny, a tym razem nie pozostanie kamień na kamieniu, ani głowa na tułowiu, będzie powrót do epoki kamiennej. Jeśli pozwolimy Zachodowi na zrobienie tego, popełnimy samobójstwo razem z Zachodem. Zachód rozwinął się bardzo daleko w nauce i wyprodukował bomby atomowe i broń nuklearną. Dzisiaj jest dosyć zmagazynowanej broni nuklearnej, by zabić ludzkość nie jeden raz, ale kilka tysięcy razy(…)

Zachód zrujnował ekologiczną równowagę świata. Kiedy stopnieją lody, woda zaleje brzegi i setki milionów ludzi będzie w opłakanym stanie. Zachodnia cywilizacja jest silną, wyższą cywilizacją, ale ma strukturę, która nie jest posłuszna stworzeniu, światu i ludzkim wymiarom. Zachodnia cywilizacja oderwała się od mądrości, od zdrowego rozsądku. Zachodnia cywilizacja nie jest cywilizacją pokoju, ale wojny. Zachód jest kolonialny, imperialistyczny, skrajnie kapitalistyczny, samolubny i hedonistyczny. Zachód nie zostawi w spokoju świata islamskiego, który ma populację półtora miliarda, by prowadził życie odpowiednie dla jego religii i jego cywilizacji.

Zachód widzi demokrację jako fundamentalne wymaganie nie podlegające dyskusji, ale nie uznaje tego prawa dla muzułmanów.

Dziewięćdziesiąt procent bogactwa ludzi na Zachodzie jest w rękach 100 rodzin, ludzi i instytucji. Większość Zachodu wpadła w szpony ateizmu. Jeśli Zachód nie zostanie zablokowany, jeśli nikt nie naciśnie na hamulce, ludzkość upadnie. Religia islamu i świat muzułmański wykona tę usługę zablokowania i naciśnięcia na hamulce. W taki lub inny sposób. Zachód zerwał swoje więzi z Stwórcą. Czy nie byłoby dobrze, gdyby zapobieżono I wojnie światowej? Czy nie byłoby dobrze, gdyby zapobieżono II wojnie światowej? Niestety, zdarzyły się one i spowodowały wielkie katastrofy, zniszczenia i rzezie. Trzecia wojna światowa jeszcze nie wybuchła. Mamy szansę ją zatrzymać. Tylko islam i muzułmanie mogą to zrobić…

Czy islam będzie w stanie zatrzymać zachodnią cywilizację? Imperialistyczni syjoniści chcą podporządkować świat dominacji Izraela przez rozpoczęcie wojny domowej między muzułmanami a chrześcijanami w Europie. Jeśli ta wojna nie zdarzy się tak, jak tego chcą, mogą zostać wymazani z historii. Laicyzm i sekularyzacja, w znaczeniu oddzielenia religii od świata, są mostem do bezbożności i ateizmu. Wrogowie islamu, ponieważ rozumieją, że nie mogą wymazać islamu i ummy całkowicie, chcą stworzyć nowy, czyściutki, umiarkowany i zreformowany islam, który jest humanizmem lub ideologią ludu, a islamem jest tylko z nazwy…

Źródło: EuroIslam.pl

Komentarze (18):

Johan2019.07.24 8:59
Islam powoli będzie przejmował Europę i zrobi z nas lokatorów we własnym domu. Z kolei Merkel chce to jeszcze rozpowszechnić przez relokację, tak aby te gówno co narobiła w Niemczech było także w całej Europie. Co to jej da ? Są dwie możliwości. Albo korzyści z tego zrobi Rosja przejmując Europę utopioną w islamie, a oni już zrobią porządek z tym po swojemu, bo to potrafią, albo nastąpi cało-europejskie poruszenie mające na celu wyprzeć Islam z Europy. I toi byłoby Niemcom na rękę, bo nikt by nie mówił, że to oni z nów wywołują zawieruchę, a jest to sprawa ogólnoeruropejska. Sic !
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 20:47
Polecam Program Wiedzy Społecznej K. Karonia - na youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i jego stronę historiasztuki.com.pl. Zbiór wszystkich jego prelekcji na wiedzaspoleczna.pl.
kamilo2019.07.23 20:03
N razie religia isalmu zablokowała Białystok. Jesteście śmieszniejsi, niż TVP Holeckiej:
Foster2019.07.23 17:16
Byłem na wczasach w Turcji i nie zauważyłem wrogości do katolików.
Ja 2019.07.23 16:37
Może nie w 100%, ale trafne!!!
bezlitosny internauta2019.07.23 14:45
Nie macie zdjęcia muzułmanów demonstrujących w Europie? To pochodzi z Indonezji. (flaga)
Zerr02019.07.23 14:41
Dobrze prawi Ale to nie Islam uratuje świat przed panowaniem synów diabła. Nie Islam uratuje świat przed panowaniem Banków i Bestii. Dokona tego Polska Armia Królewska i Katolicka, gdy dobry Bóg da nam Króla w jasnej zbroi, aby nas poprowadził w bój miarą ludzką beznadziejny, gdy przyjdzie nam walczyć w zimnym blasku atomowych słońc. Gdy synowie tej ziemi uderzą na Wielki Babilon, upadną Królestwa i Moce, i juz miejsca dla nich nie będzie. To juz bardzo blisko, prawie jutro.
Wiesław Kaloryfer2019.07.23 18:07
Czyli kiedy konkretnie? Pojutrze czy po pojutrze?
Zerr02019.07.23 20:41
Kalkulator podpowiada mi, że poczekamy niewiele ponad dekadę. Wiesz, strumienie imigrantów, zmiany demograficzne itp pierdoły. Nie zdążysz uciec na druga stronę rzeczywistości
polak2019.07.23 14:12
jak wyjdą na ulice ci od pedałów i zboków to islam wykurzą na zbity pysk --na razie nie maszerują w turcjii --bo czekają jak hartman i biedroń na to pozwolą
kamilo2019.07.23 20:04
W imię Boga, kyrie eleison, straszne są pedały.
Tomek2019.07.23 13:27
Czyli zbliżamy się do III Wojny Światowej "design by Albert Pike".
denaturat artystyczny2019.07.23 13:15
Kolejny zwiastun wojny cywilizacyjnej. Chrześcijanie nie będą bronili homoseksualnych ojczyzn aby nie podzielić losu Sodomy.
JONASIK2019.07.23 13:14
Nie można zakazać jednej religii. Bo wtedy trzeba wykazać wyższość jednej nad inną, co jest niewykonalne. Dlatego trzeba zakazać wszystkich, to jedyna droga.
denaturat artystyczny2019.07.23 13:18
Dobre. A potem tych co zakazują zapakujemy do rakiet i na księżyc. One way ticket
re2019.07.23 13:29
Proponuję więc przeprowadzkę do Korei Północnej, tam już to praktykują. Jedź i k... nie wracaj