Tonący brzytwy się chwyta - zdjęcie
12.05.15, 08:08Małgorzata Kidawa Błońska (fot.wikipedia)

Tonący brzytwy się chwyta

2

Ktoś, kto rządził i sprawował władzę wie, że nie może obiecywać gruszek na wierzbie. Duda obiecuje tak, jakby chciał być premierem. Tych zadań nie może zrealizować prezydent - powiedziała rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska.

Według niej była to trudna kampania wyborcza, bez emocji. Martwi ją to, że ponad 40 proc . Polaków zostało w domach.

- To jest niepokojące. W ciągu 10 dni musimy przekonać te osoby, że warto wyjść z domu i zagłosować. Chciałabym, żeby wzięli odpowiedzialność za Polskę - powiedziała.

Gdyby Komorowski działał, a nie spał, mógłby się chwalić tym, co się udało mu wykonać. Wówczas uzyskanie głosów nie byłoby trudne, wystarczyłaby podana lista sukcesów i pozytywnych działań. A tak pozostaje Platformie ośmieszanie konkurenta politycznego i wywiady takie jak w Tvn 24 z Małgorzatą Kidawą – Błońską.

KZ/Tvn24.plKomentarze (2):

anonim2015.05.12 8:54
Chciałbym poznać tę listę "sukcesów i pozytywnych działań" urzędującego prezydenta. Polacy czują przez skórę, że wybór między Komorowskim, a Dudą niczego nie zmieni, więc wybory mają w nosie, natomiast o JKM - jeśli już prorządowe merdia coś powiedzą - dowiedzą się, że to podstarzały oszołom i klaun. O Braunie, Kowalskim i Wilku mało kto w ogóle - dzięki staraniom w/w merdiów - słyszał
anonim2015.05.12 9:09
Ciotka rewolucji.