,,Te zaniedbania przerażają''. Poseł Lewicy mocno o ujawnionym nagraniu - zdjęcie
20.03.21, 08:40Fot. via Wikipedia, CC 2.5/ European Peple's Party via Flickr, CC BY 2.0

,,Te zaniedbania przerażają''. Poseł Lewicy mocno o ujawnionym nagraniu

98

W czwartek program „Magazyn Śledczy Anity Gargas” ujawnił nieznane dotąd nagranie zarejestrowane 13 dni po katastrofie smoleńskiej. Szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Edmund Klich narzekał między innymi na brak kontaktu z ówczesnym premierem oraz ministrami, a także brak tłumacza oraz wsparcia finansowego, dzięki któremu można byłoby skutecznie badać katastrofę. Ostro działania Tuska skomentował poseł Nowej Lewicy Arkadiusz Iwaniak.

Ja ten program oglądałem. Jeśli te rzeczy, które były tam przedstawiane, potwierdzą się, to te zaniedbania przerażają. One nie powinny mieć miejsca”

- mówi parlamentarzysta w rozmowie z TVP.Info.

Z kolei poseł PiS Jan Mosiński podkreślił:

To, co mówił Edmund Klich, pokazuje, że polski rząd od samego początku skapitulował przed Rosjami wiedząc, że raczej chyba nie ma szans, żeby katastrofę wyjaśnić. Sam Donald Tusk w swoim wystąpieniu podczas nocnych rozmów stwierdził, że te nadzieje są płonne, naiwne. Śmierć prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prezydenta na uchodźstwie, dowódców sił zbrojnych, polityków różnych opcji powinna spotkać się ze stanowczą reakcją rządu polskiego. Tak nie było. Pan Klich został wysłany bez zaplecza, bez tłumaczy”.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze (98):

Leo2021.03.21 11:51
terrain ahead pull up, pull up, pull up. wszystko w temacie winy. Mądremu dwa słowa, głupiec...
informatyk, 53 lata praktyki2021.03.21 12:07
Wszystko można zmajstrować. Komunikaty też.
Wanda2021.03.21 10:49
Wedlug stronnikow bydla smierc prawie 100 osob to zaniedbania, znow zamydlaja i bagatelizuja karne sprawy i przestepstwa , gdzie powinno sie zgnic za kratami.
gumowa kaczka2021.03.21 9:58
jest TVPINFO jest KAPISZON ,ale Omajtek przykryty ,mamy to ,w internecie wrzy
nhuy2021.03.21 7:18
Polityka , pieniądze zdrady podstępy układy oszukaństwa no i jest to co się stało / brak miłości solidarności egoizm pycha władzy i tak było historia powtarza się , sprzedawczyki za kasę , diabeł knuł jak to zrobić i jest wynik....
miki2021.03.21 7:46
zapomniałeś dodać że jednak za tym jednak stoją wyborcy ..zbyt leniwi aby coś pomyśleć ..a uważają że zjedli wszystkie rozumy itp.. podam prosty przykład : jeden z większych "chiciorów" to lewicowi emeryci o dużych emeryturach ... bo jak wszem i wobec wiadomo ...na pierwszym (głównym) filarze emerytalnym nie ma żadnych pieniędzy ino zapis dłużny (wobec wszystkich emerytów) więc ich wypłaty są realizowane z bieżących wpłat do ZUS a co brakuje to jeszcze państwo dopłaca .. więc skoro PiS-owi gospodarka idzie lepiej ..a idzie ... zmniejszenie bezrobocia , podwyższenie płacy minimalnej , większe obroty i zyski ..to PiS lepiej gwarantuje wypłaty ZUS-owskie niż PO co kradła oszukiwała i wszystko sprzedawała za "czapkę gruszek" i w interesie tych zajadłych lewicowych emerytów jest gdy rządzi PiS a nie PO ..ale nie... : "na złość babci odmrożę sobie uszy" niby siwe włosy i słuszny wiek powinien dodawać zwykłej modrości do zwykłego kalkulowania.. ale nie ... tania tępota ..tania mściwość , kretynowo i idioctwo itp.. o to Polska właśnie ... przecież te PO-matoły to nie powinny mieć 20% poparcia tylko 0,02 promila poparcia.. ale nie w Polsce.. ? ? ?
Anonim2021.03.21 6:24
antoni katastrofa co na to?
jurek2021.03.20 19:12
Czemu ta szCzemu ta szmata na swój temat nie hejtuje ...mata na swój temat nie hejtuje ...
Prawda2021.03.20 18:05
Tusk Błazen Niemiecki ma Krew na rekach Polakow jak dziadek z Wermachtu ==
Albert2021.03.20 18:26
Tak, bez wątpienia to Tusk wlazł do kabiny i kazał pilotom lądować bez widoczności na lotnisku bez ILS i za wszelką cenę. A potem uciekł z wraku i wrócił ze Smoleńska tym samym pociągiem, co Macierewicz.
Artur2021.03.20 12:48
Cały niemiecki agenturalizm Tuska wychodzi w pełnej okazałości. To nie jest mały polityk, to wielki Niemiec, który skutecznie niszczył Polskę i polską gospodarkę, podobnie jak cała PO. Pamiętamy co chciał zrobić Czajkoski w przypadku wygranej - najpierw zastopować przekop Mierzei oraz wstrzymać budowę lotniska, czyli zablokowanie wszystkiego co szkodzi gospodarce niemieckiej.
#analiza2021.03.20 12:45
https://www.fronda.pl/forum/analiza-wszystkie-grzechy-daniela-obajtka,104918.html
Anonim2021.03.20 12:48
Nie przykrywaj zamachu smoleńskiego aferą Obajtka! (tłum. dla członków PiS i innych niepełnosprawnych intelektualnie - to sarkazm i ironia)
­2021.03.20 12:54
Jest vice versa.
BARBARZYŃSTWO KREMLA!2021.03.20 12:33
Kreml, bez względu kto rządzi, car, I sekretarz, car ponownie, zachowuje się identycznie. Zestrzelili Korean Air Lines Flight 007 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski, zestrzelili Malaysia Airlines Flight 17 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski. 𝐑𝐄𝐂𝐘𝐃𝐘𝐖𝐈𝐙𝐌 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 ! ..... A gdzie tu się mieści tragedia smoleńska? Polska nie ma dostępu do "czarnych skrzynek", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do nagrań wieży z Moskwą, videa "gdzieś przepadły albo VCR nie działał", radar był "źle skalibrowany", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do świadków, do ich zeznań, a wielu z nich dość szybko "zeszło z tego świata", światła na pasach nie działały itp., itd. .... Holendrzy pozbierali każdy kawałek MH17 i u siebie odtworzyli nieszczęsny samolot i wiedzą dokładnie kto to zrobił. Podobnie zrobili Brits z Pan Am Flight 103, Amerykanie z TWA 800, tylko najważniejszy samolot Rz.P. leży jak kupa złomu na tej nieludzkiej ziemi. Nie tak daleko od grobów pomordowanych. Zbrodni, której Kreml się wypierał przez ponad półwiecze, a i dzisiaj trwa przy "oryginalnej"wersji wydarzeń historycznych.
Anonim2021.03.20 12:46
Jak to nie ma wraku, jak nie ma wraku? Przecież konusowaty fuhrerek powiedział że jak tylko dojdą do władzy, to on ten wrak natychmiast będzie! A przecież konusowanty fuhrerek nie kłamie, kłamstwo nie przeszłoby mu podobno przez usta, to jak to tak?
Ala2021.03.20 14:13
Nie jestem z przemocą, ale ty powinieneś dziennie rano brać zimny prysznic. Taki prosto z hydrantu. W południe dostać solidny wp****ol, od każdego napotkanego. Wieczorem przed spaniem należy cię poszczuć psami wściekłymi.
Albert2021.03.20 15:16
Ale ten ͏w͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l to niby od kogo? Bo chyba nie od prawaczków, którzy się boją własnego cienia, poza szczekaniem niczego nie potrafią i nawet żeby ͏w͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏lić chuderlawemu pedałkowi w rurkach muszą wyjść w pięciu?
Albert2021.03.20 13:12
Następny katoprawacki debil bez pojęcia o czymkolwie snuje swoje chore z nienawiści urojenia - bo tak mu kazał pedofil z ambony.
Śmiało Józiu-Albercie, śmiało...2021.03.20 13:15
No więc absolwencie szkoły przysposobienia rolniczego, z czym się nie zgadzasz?
Albert2021.03.20 13:39
Skoro Holendrzy zajęli się MH-17, a Brytyjczycy PanAmem 103, to co ci się nie podoba w tym, że Rosjanie zabrali się za Tupolewa? Umiesz cokolwiek z sensem w tej sprawie napisać?
Bye, bye ....Józiu...2021.03.20 13:53
Nie zrobili i nie robią tego co zrobili Holendrzy i Brits, tj. poskładali do kupy i takowy dali dostęp do wglądu światu! Dali Amerykanom "czarne skrzynki" wraz z nimi i nie tylko z nimi prowadzili śledztwo, podobnie zrobili i dalej to robią Holendrzy. Tak było też z koreańskim pasażerskim... Nudne to Józiu to gadanie z tobą, bo i tak niczego nie zrozumiesz. Bo co ty wiesz o czymkolwiek? Nic nie czytasz, świata nie znasz ...
Albert2021.03.20 13:58
Wiedziałem, że katoprawactwo to stan braku umysłu. W obu tych przypadkach trwało docohdzenie, bo przyczyny katastrofy były nieznane. PanAm badali Brytyjczycy, bo to na terenie ich kraju się rozbił samolot. Amerykanie się włączyli dopiero po tym, jak Brytole się poddali i nic nie wymyślili. W przypadku Tupolewa nie ma żadnych niejasności, wszystko jest stuprocentowo rozwiązane i oczywiste, więc jakiekolwiek badania wraku i składanie go do kupy jest pozbawione sensu, bo i tak nic nowego się na tej podstawie dowiedzieć nie da. Ale niepotrzebnie to tłumaczę, bo i tak jesteś zbyt ograniczonym katoćwokiem, by to zrozumieć, ruski żydku.
Bye, bye ....Józiu...2021.03.20 14:06
Popracuj nad polskom jazykom.
Albert2021.03.20 14:42
Już to widzę, jak ruski Żyd ledwo umiejący zdanie sklecić w jakimkolwiek języku, poucza mnie na temat polszczyzny. Lecz się śmieciu na nogi, bo na rozum to już za późno. Oczywiśce nic merytorycznego napisać nie potrafisz, bo nic nie wiesz na ten temat, nieprawdaż? Nie spodziewałem się niczego innego po typowym katoćwoku.
nic merytorycznego2021.03.20 14:46
Kreml, bez względu kto rządzi, car, I sekretarz, car ponownie, zachowuje się identycznie. Zestrzelili Korean Air Lines Flight 007 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski, zestrzelili Malaysia Airlines Flight 17 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski. 𝐑𝐄𝐂𝐘𝐃𝐘𝐖𝐈𝐙𝐌 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 ! ..... A gdzie tu się mieści tragedia smoleńska? Polska nie ma dostępu do "czarnych skrzynek", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do nagrań wieży z Moskwą, videa "gdzieś przepadły albo VCR nie działał", radar był "źle skalibrowany", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do świadków, do ich zeznań, a wielu z nich dość szybko "zeszło z tego świata", światła na pasach nie działały itp., itd. .... Holendrzy pozbierali każdy kawałek MH17 i u siebie odtworzyli nieszczęsny samolot i wiedzą dokładnie kto to zrobił. Podobnie zrobili Brits z Pan Am Flight 103, Amerykanie z TWA 800, tylko najważniejszy samolot Rz.P. leży jak kupa złomu na tej nieludzkiej ziemi. Nie tak daleko od grobów pomordowanych. Zbrodni, której Kreml się wypierał przez ponad półwiecze, a i dzisiaj trwa przy "oryginalnej"wersji wydarzeń historycznych. Bye, bye Józiu...
Albert2021.03.20 15:15
Nic merytorycznego. Stek bredni pomieszanych z urojeniami chorego z nienawiści niedorozwoja. Typowe dla katoćwoków ͏w͏y͏s͏r͏y͏w͏y z resztek przeżartego religią mózgu.
nic merytorycznego2021.03.20 16:35
Kreml, bez względu kto rządzi, car, I sekretarz, car ponownie, zachowuje się identycznie. Zestrzelili Korean Air Lines Flight 007 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski, zestrzelili Malaysia Airlines Flight 17 mając pełną świadomość, że to jest pasażerski. 𝐑𝐄𝐂𝐘𝐃𝐘𝐖𝐈𝐙𝐌 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐀 ! ..... A gdzie tu się mieści tragedia smoleńska? Polska nie ma dostępu do "czarnych skrzynek", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do nagrań wieży z Moskwą, videa "gdzieś przepadły albo VCR nie działał", radar był "źle skalibrowany", polscy prokuratorzy nie mają dostępu do świadków, do ich zeznań, a wielu z nich dość szybko "zeszło z tego świata", światła na pasach nie działały itp., itd. .... Holendrzy pozbierali każdy kawałek MH17 i u siebie odtworzyli nieszczęsny samolot i wiedzą dokładnie kto to zrobił. Podobnie zrobili Brits z Pan Am Flight 103, Amerykanie z TWA 800, tylko najważniejszy samolot Rz.P. leży jak kupa złomu na tej nieludzkiej ziemi. Nie tak daleko od grobów pomordowanych. Zbrodni, której Kreml się wypierał przez ponad półwiecze, a i dzisiaj trwa przy "oryginalnej"wersji wydarzeń historycznych. Bye, bye Józiu...
Albert2021.03.20 17:29
Wafel z trupa ci zrobił zwarcie w resztkach mózgu, katoćwoku.
Saki Faki2021.03.20 22:56
Drogi Albercie tylko ja cie mogie uratować dając ci w dupcie mojego kozaka. Wszystko ci przejdzie i nie będziesz musiał jeździć na elektrowstrząsy. Przyjemna z pożytecznym.
Albert2021.03.21 11:42
Nie interesują mnie twoje analne fiksacje katoćwoku. Idź z tym do swojego proboszcza.
antyalbercik2021.03.20 17:11
osobnik nastawiony na atak wrr
niekonczaca sie HIS toria2021.03.20 12:30
2 niekonczace sie tematy ostatnich lat to Homofobia i Smolensk. Otworz lodowke a tam sie dowiesz ze jestes homofobem i maczales palce w straceniu samolotu. Kiedys wariatow leczono, dzis wariaci tworza swoiste religie
ile gwiazdek na wers?2021.03.20 12:28
Kto ma krew na rekach? I czy on żyje?
x2021.03.20 11:34
Kaczyński doprowadził do śmierci 100 tys. Polaków przy okazji covid. Napiszecie coś o tym? Czy był w historii Polski ktoś, kto zabił więcej ludzi?
Japa2021.03.20 11:48
Iksiku , nie za wcześnie na likier na kościach ?
katolicka deratyzacja Polski2021.03.20 12:13
Nie twoja sprawa. Większość zmarłych w imie walki z wirusem plus wirus, to wyborcy PiS.
Nina2021.03.20 11:23
To nie były zaniedbania taka była umowa Tuska z Putinem.
ala2021.03.20 10:57
Putin nie oddając wraku i skrzynek, który jest własnością Polski i Polaków sam przyznał się do udziału w zamachu bardzo utrudniając śledztwo polskiej stronie. Pozostaje tylko ustalenie kto i kiedy zainstalował ładunki i jaki był udział w tym zaplanowanym w detalach zamachu z polskiej strony. Poza tym praw fizyki się nie oszuka, żaden samolot nigdy nie rozbije się na tysiące kawałków rozrzuconych na bardzo dużej powierzchni schodząc do lądowania po linii stycznej do powierzchni ziemi, która w dodatku była zabagniona. Każdemu, kto nie wierzy w zamach, gratuluję kompletnej niewiedzy podstawowych praw fizyki z zakresu szkoły podstawowej i braku logicznego myślenia. Poza tym wokół tej sprawy zgromadziło się zbyt wiele dziwnych zbiegów okoliczności, kłamstw, matactw i manipulacji, aby wierzyć, że to był zwykły wypadek czy katastrofa. Była to dokładnie przygotowana akcja wielu ludzi po obu stronach, tak po stronie polskiej jak i rosyjskiej.
Nie lajkuj swoich własnych komentarzy2021.03.20 11:05
bo to straszny grzech, prawie jak masturbacja.
Anonim2021.03.20 11:10
Buhahahhahahahaaa...... 😁😂🤣😁😂🤣 prawiczek to jednak stan umysłu (umysłu?????) - weź koło i walnij się w czoło....
Japa2021.03.20 11:56
A przy tym " genialnym " stanie Twojego umysłu , tylko na to cię stać , " Anonimku z godz. 12.10
Anonim2021.03.20 11:49
Alu - idź prać skarpetki..!
Albert2021.03.20 13:11
Katoprawactwo to jednak stan (braku) umysłu. Widać to jak na dłoni przy każdym kolejnym komentarzu jakiegoś upośledzonego intelektualnie fanatyka wyznającego religię sekty smoleńskiej.
rdaneel2021.03.20 10:55
"czym by tu zasypać aferę Obajtka, wywaleniem 1,5 mld na elektrownię czy indolencję w sprawie pandemii i 50.000 ofiar polityki rządu w tej sprawie?"
Ulises2021.03.20 13:07
kłamiesz!!!Elektrownie zaczeto budować juz w 2008 roku!!Ale jak wszystko co robi peło to sp... od razu dlatego teraz jest sprzatanie po złodziejach z PO
Anonim2021.03.20 10:52
tych zdrajców kolaborantów folksdojczy powinno się pozbawić życia za zdradę Polski Racji Stany jak za rządów Józefa Piłsudskiego by się stało.
Anonim2021.03.20 10:56
I pewnie tak samo skończyło "Silni, zwarci, gotowi" --> Zaleszczyki
Szatan2021.03.20 10:33
Piekła nie ma. (-) z upoważnienia: Anonim (-) p.o. sekretarz AAAtomek
Obok Szatana to ty dziadku2021.03.20 10:34
(dokończ sam)
W "zjednoczonej" "prawicy" trwa rozpaczliwe2021.03.20 10:29
poszukiwanie szczepionki na Obajtka. Może spróbujecie zegarków Nowaka?
Anonim2021.03.20 10:40
Zegarki Nowaka jako szczepionka to absolutnie nie!!! W połączeniu z zegarkami Obajtka mogłyby pogłębić chorobę Obajtkową. Trzeba użyć starej dobrej szczepionki "Zamach Smoleński", może połączeniu z witaminą E (jak ekshumacja).
ala2021.03.20 10:58
Sytuacja Sławomira Nowaka jaskrawo pokazuje, co działo się w Polsce za rządów Tuska. Ile Polacy by mieli za same tylko 250 mld zł z afery vatowskiej za 8 lat nie rządów PO? Polacy żyli by jak pączki w maśle .....
ala2021.03.20 10:59
PO atakuje za dobre zyski: za PO 2,9 mld, za PiSu 29 mld. PO to "boli". Tusk by sprzedał Niemcom Orlen. Prokuratura za PO nic nie wykryła. Taśmy takie nie istnieją. Jest to wymysł GW. Jedyne taśmy, które istnieją, są z nagraniami z oficjalnych narad, stanowią tajemnicę służbową i są zdeponowane w kasie pancernej. Jeżeli GW posiada te taśmy, to weszła w ich posiadanie w drodze przestępstwa lub zostały sporządzone w sposób, w jaki SB sporządzała kiedyś!!! POdobne taśmy....
obok "ali" to ty staruchu2021.03.20 11:03
https://natemat.pl/245151,czemu-starsi-ludzie-uzywaja-tak-czesto-wielokropka
Foster2021.03.20 10:10
Jak łatwo wam przychodzi przechodzić od zamachu do zaniedbań. Co się stało ?. Może byście chociaż przeprosili naród za te kłamstwa sączone od lat. To jednak zamachu nie było ?
czekista2021.03.20 10:20
Tam jest mowa o zaniedbaniach rzadu matolku.
Anonim2021.03.20 10:25
Straszne musiały być te zaniedbania, skoro Antoni już 10 lat bada i dobadać nie może, pomimo znacznych środków i wielu ugotowanych parówek. (tłum. dla członków PiS i innych niepełnosprawnych intelektualnie - to sarkazm i ironia)
granatowy na gebie z rozpaczy2021.03.20 11:11
najlepiej jakbys ropuche zjadl
Po 11 ...2021.03.20 9:48
A Macierewicz? Też został sam. Nie wpuszczają go do TVP. Nie ma zaplecza, nie ma tłumaczy (zna keczuę, ale ... tylko on), nie ma psychiatry, nie ma nawet łóżka na Nowowiejskiej 27. Te zaniedbania przerażają ...
Anonim2021.03.20 9:53
Nie, Antoni nigdy nie jest sam, choć cytując pewnego prawicowego parlamentarzystę: "rzadko widują go z dziewczętami". Zawsze wokół ma jakiś nadobnych młodzianków.
ja2021.03.20 11:13
ales zazdrosny pwenie falna jest zona pana Antoniego
Mirek2021.03.20 9:47
Donald Tusk i jego kamraci z ówczesnego rządu powinni trafić do więzienia i to jak najszybciej . Tuskowi należy się 25 lat więzienia a reszcie jego kamratow od charatania w gałę po 20 lat !!! .
Anonim2021.03.20 9:51
Mokry sen prawiczkowego stulejarza...
gośc2021.03.20 11:00
Tusk POd Trybunał Stanu!!!
Anonim2021.03.20 9:41
Gdzie wrak, PiSdzielce? Podobno jak PiS miał dojść do władzy to w ciągu miesiąca miał być w Polsce. Minęło 6 lat, wraku NI MA! Czyżby prezes pokalał kłamstwem swoje usteczka słodsze od malin?
Oficer Prowadzący2021.03.20 9:43
Zagalopowałeś się. Wrak jest w bezpiecznym miejscu. Masz naganę. I potrącenie z wypłaty.
Antoni2021.03.20 9:46
Towarzyszu lejtnancie, jak to, rubelków nie będzie? Na samej wypłacie z komisji nie ujadę daleko, koszty mam, młodziankowie nadobni kosztują...
Anonim2021.03.20 9:37
Tusk niezawodną szczepionką na zarazę Obajtkową ( a także inne afery).
Tajny2021.03.20 9:39
Te z czasów PO-PSL też? No no. Co za uniwersalność...
Anonim2021.03.20 9:43
Miękiszon miał wsadzać aferzystów z PO. Gdzie więc wyroki, gdzie procesy? Jak to zwykle u PiSdzielców - jak mówią że nie zrobią, to nie zrobią, a jak mówią że zrobią, to tylko mówią.
Oficer Prowadzący Anonima2021.03.20 9:44
Jacy aferzyści z PO? Porypało cię? To byli szlachetni i fachowi politycy. Kolejna nagana.
Anonim2021.03.20 9:54
Du.pa nie oficer, kto tak ujawnia agenta? A nie, zaraz, przecież Antoni...
Tajny2021.03.20 10:14
Tej agent to dopiero du.pa. Myśli (nota bene, du.pą), że jest zakonspirowany.
Anonim2021.03.20 10:23
Buhahahhahaa, Mistrz Ciętej Riposty i PiSdzielski kontrwywiad w jednym, czyli prawiczkowy tytan intelektu, buty już sam wiąże.
Tajny2021.03.20 10:37
No, bez przesady, nad wiązaniem butów wciąż pracuję. To nie takie proste dla goja. Ale podpatruję inteligentnego kumpla. Jeszcze rok-dwa i może coś z tego będzie. Albo mi dziadek kupi buty na rzepy. (z 13-tej PIS-owskiej emerytury.)
Anonim2021.03.20 9:35
Zginęła elita katolickiego kraju, którego nienawidzę, sami goje. Więc o co jeszcze ten wrzask, ja się pytam, nuuu? Pogadajmy lepiej o księżach-pedofilach. Prawie ich nie ma, nie szkodzi, wymyślimy i dopiszemy co trzeba, bo to mój obsesyjnie ulubiony temat!
AAAtomek2021.03.20 9:36
Anonim! Trafiłeś w sedno, kocham cię!
Po 11...2021.03.20 9:37
Odwal się od Anonima! Ja go kocham bardziej!
Jawny2021.03.20 9:38
Uspokójcie się, pedały, to nie to forum!
wieśniak2021.03.20 11:53
Jawny - kocham Cię...!
Anonim®2021.03.20 9:38
JBĆ PIS i KLR! 😁😂🤣😁
Anty-Anonim2021.03.20 9:40
A ten wciąż tylko o yebaniu. To jakiś zbok.
Pro-Anonim2021.03.20 9:41
Tym razem jednak nie zaśmiał się obleśnie swoim kretyńskim "buhahahahaha". Jakiś postęp w leczeniu? Wątpię.
Anonim2021.03.20 9:43
Buhahahhahhahaha! 😁😁😂🤣😂😁 chciałeś - voila!
Jawny2021.03.20 9:46
Tak myślałem. Leczenie nie skutkuje. "Poznać głupiego po śmiechu jego."
Anonim2021.03.20 9:50
Jak wy mnie bawicie, prawiczki...😁😂🤣😁. Gdyby na świecie nie było prawiczkowych stulejarzy, należałoby was ku uciesze ludzi inteligentnych, wymyślić.
Jawny2021.03.20 10:16
"bawicie"... Po polsku to się nazywa "robić dobrą minę do złej gry". Albo wprost: "rżnąć głupa".
Jawny2021.03.20 10:31
Anonim i inteligencja!... Tym razem to ja nie wytrzymam ze śmiechu: "buhahahahahahahahahahahahaha", oj, nie mogę, "buhahahahahahahahahaha"
Piotr Nowak 🖐🏻2021.03.20 22:58
Uwaga, Pietrek siem wkradł.
AntoniRaportujeŻeWrakMuszliCzućTrotylem2021.03.20 9:22
Raportu Smoleńskiego nr 4784 nie ma do tej pory, ponieważ Antek MONcierewicz zabarykadował się w kabinie wucetowej na Oddziale Najbardziej Zidiociałych Wariatów psychiatryka. Przez kilka lat pielęgniarze pozwalali mu zajmować wucet i pisać raport zaschłym brązem na zwojach Papirusów znad Wód Muszlowych. Ale co napisał, to zużył na własne potrzeby i musiał zaczynać od nowa. Był z Antka i jego gówinanych raportów pełny ubaw wśród personelu psychiatryka, ale skończyło się. Antek barykaduje kabinę i trzeba będzie szlauchować od dołu albo puszczać obezwładniający smród szparami.
harry2021.03.20 9:19
No więc teraz, w kontekście ujawnionego nagrania z tajnej narady u Tuska, prokuratura w pierwszej kolejności powinna natychmiast sprawdzić czy składając swojego czasu zeznania przed prokuratorem oraz sejmową komisją śledczą Tusk nie zataił prawdy o faktach o których mowa w ujawnionym nagraniu, czy wspominał o tej przedziwnej naradzie i jej faktycznych skutkach w swoich zeznaniach składanych pod przysięgą oraz czy przekroczył swoje ówczesne uprawnienia bądź nie dopełnił obowiązków premiera RP w związku z tą bezprecedensową katastrofą. Najważniejsze są bowiem mocne zarzuty karne dla Tuska i jego pomagierów, jako grupy bynajmniej nie reprezentującej już w tamtym czasie interesu RP lecz Putina. Tylko zarzuty karne jak dla pospolitych przestępców są w stanie przemówić do opinii publicznej w Polsce i zagranicą.
Andrzej2021.03.20 9:08
A co, pan premier Tusk miał wypowiedzieć wojnę Rosjanom? Od ilu już lat rządzi pis i nie potrafią wraku odzyskać, a tacy są niby waleczni i odważni? Co więcej, nawet nie chcą "raportu" komisji Macierewicza pokazać, bo wiedzą, że to będzie kompromitacja.
Anonim2021.03.20 8:59
A temu Tuskowi to znaleziono już dziadka z Wehrmachtu,czy jeszcze Antoni szuka..?
klik2021.03.20 8:58
Tam skapitulował... Bronisław Komorowski pewien czas wcześniej przed katastrofą... He, he, he... katastrofą... he, he, he... ładnie to nazwali... No więc Marszałek Bronisław Komorowski: "sprawę Kaczyńskiego mamy załatwioną".
klik2021.03.20 9:02
Jeszcze samolot dobrze się nie "rozpadł się" - no tak sam z siebie - w powietrzu a PeŁowiaki już wiedziały, że to "błąd pilota" (R. Sikorski) i w ogóle sam gen Błasik rozmontowywał Tutkę w czasie lotu, razem z przebrzydłym Kaczorem...
Po 11 ...2021.03.20 9:53
A jaki może być inny szybki wniosek, wiedząc, że była gęsta mgła, a samolot kosił las?
klik2021.03.20 10:46
Tak, tak... wiem, po prostu przebrzydły kaczor wyrywał pilotom drążki z ręki... I wszystko byłoby świetnie gdyby nie ta pancerna brzoza... Bo nie słyszałem by jakieś inne krzaki przeszkadzały...