Szydło o Dudzie: On nie boi się mówić prawdy - zdjęcie
15.09.15, 20:56

Szydło o Dudzie: On nie boi się mówić prawdy

21

Beata Szydło na regionalnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku mówiła o Andrzeju Dudzie w kontekśćie jego wizyty w Wielkiej Brytanii. Prezydent w bardzo szczerych słowach powiedział tam do polskich emigrantów, że nie będzie ich jeszcze zachęcał do powrotu do kraju, bo dobrze wie, dlaczego wyjechali - z powodu złych warunków ekonomicznych. Z niewiadomych przyczyn za tę wypowiedź prezydenta Dudę zaatakowała premier Ewa Kopacz i cała posłuszna rządowi część mediów. 

"Mamy prezydenta, który nie boi się stawać po stronie obywateli, który nie boi się mówić prawdy. Wspaniale wypełnia swoją misję. Im bardziej będą go atakować, im bardziej będą wskazywali na rzeczy, które im się nie podobają, w kraju i za granicą, tym bardziej będzie to oznaczało, że jest po stronie obywateli i nie boi się mówić prawdy. My wszyscy musimy wziąć przykład z prezydenta" - powiedziała Beata Szydło. 

Kandydatka PiS na urząd premiera mówiła także o nadziejach jej partii na większościowe zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. "Ten ambitny cel, jest taki by móc samodzielnie rządzić. Ale potrzebna jest pokora. Ale cieszyć się i rozmawiać o dobrej przyszłości będziemy mogli dopiero po 25 października. Musimy na to zapracować, praca i pokora jest potrzebna” - wskazała. 

bjad/300polityka.pl

Komentarze (21):

anonim2015.09.15 21:21
ludzie to są jednak w większości tępi, a to wynika z braku rozwijania w sobie wyczucia piękna i kultury, ale co się dziwić jak w większości tu piszących te elementy rozwija wyborcza tvn24 tel. polska onet, tak maja zatracone to poczucie że nie odrużniają już dobra od zła, wszystko jest szare...
anonim2015.09.15 21:22
odróżniają pomyłka ma być odróżniając
anonim2015.09.15 21:22
stasiu - prezydent mówił do Polaków. Nie zauważyłeś tego przypadkiem ???
anonim2015.09.15 21:23
Kopacz to tylko atakuje i tym się do 8 lat zajmuje. Polacy widzą dobrze co się w kraju wyrabia, jak PO, okrada w biały dzień mieszkańców. Nawet i Tusek ostatecznie uciekł z Polski, najpierw co się tylko dało sprzedawał, gdy już wykonał zadanie polazł tam gdzie już nagroda na niego czekała. Prawda jest tak że Kopacz wyglądem fizycznym oraz wymową odstrasza, tony mazideł nie sprawiły że choć odrobinę wyładniała.
anonim2015.09.15 21:25
I rozumiem, że chętnie pochędożyłbyś z babą, która ma obwisłe cyce i dużą dupę i przy okazji prawiłbyś komplemnty na temat jej urody ???
anonim2015.09.15 21:26
sstaszek44 czy wasza Kopacz to smukły okaz, jest tak samo spasiona jak ta była o zgrozo pierwsza dama.
anonim2015.09.15 21:50
kors zatem kogo proponujesz.
anonim2015.09.15 22:01
xporferus1 mleko to masz jeszcze pod nosem, w mediach sprzyjających dla Kopacz łżą, o rzekomym zaangażowaniu się Prezydenta w kampanię.
anonim2015.09.15 23:10
11 000 to nie jest prawda co raczyłeś chamie wypowiedzieć, jesteś platformerskim prymitywem. kors po co tak rozwlekle, wystarczyło powiedzieć że ma to być zapiekły antyklerykał robiący obecnie przekręty, ale mażą się dla niego jeszcze dobra należące do Katolickiego Kościoła, które zajmie bezprawnie jak to czynili naziści z komunistami. Palikot był waszym reprezentantem, ten pajac z świńskim ryjem, tacy są twoi przedstawiciele których stawiasz na piedestale i bijesz przed nimi chwalebne pokłony.
anonim2015.09.15 23:12
kors a Anka Grocka się nie nadaje, też to z twych proletariackich kręgów baba z jajami której konkordat i Kościół przeszkadza.
anonim2015.09.15 23:16
kors kapitalizm to nieodzowny element liberałów, masz to podczas rządów PO, kiedy gospodarka Polska wisi na przysłowiowym włosku. Na sprzedaży ostatnich zakładów jeszcze Budżet składacie w całość, ale już ta możliwość się kończy, dlatego po mienie Kościoła sięgacie gospodarcze miernoty.
anonim2015.09.15 23:29
kors teraz to żądne, wcześnie to kreatury podobne do ciebie w samych superlatywach ich przedstawiały. Rozczarowałeś się Palikotem i Grodzka zawiodła, może następcy cię zadowolą z tymi zarobkami wynoszącymi 80 tysięcy, bo jak wiadomo złodziejstwo libertynowi łatwo przychodzi.
anonim2015.09.15 23:33
kors wolak to jest koś taki jak ty, prosty człeczyno powtarzasz antyklerykalne bzdury. To nie Kościół zabiera ale wasza obywatelska platforma naród rabuje.
anonim2015.09.15 23:34
kors zwracam się do ciebie chamie, tak jak na to zasługujesz, rozumiesz platformiany kołtunie.
anonim2015.09.15 23:37
kors zapewne rząd rozdaje tylko swoim, miliardy dla działaczy Platformy Obywatelskiej to drobne gorsze przy kosztach Konkordatu. Durnota ci w czerepie świszcze, zbyt dużo mediów ściekowych bezmyślnie przyswajasz. Efekt, zostałeś antyklerykalnym oszołomem.
anonim2015.09.15 23:42
kors uczciwie zarabia jak wasz Palikot na polmosie. Ja się nie obawiam to ty się trzęsiesz ze strachu biedaku kiedy nielegalne biznesy przestaną być możliwe do zrealizowania. Twoi towarzysze z WSI w Wołominie większe kwoty uczciwie zdobyli, 80 tysięcy to całe nic, może oficjalnie 80, a na lewo przekręca miliony.
anonim2015.09.15 23:44
kors parchy określają Polaków, wolakami, nawet ten termin bardziej do was czerskich obibokow bardziej pasuje.
anonim2015.09.16 0:21
kors wasz wolak może i nieraz się zapluje, ale Mnie to nie interesuje, to sprawy zachodzące między wami wolakami. Wy proletariusze międzynarodówkę śpiewacie, Hymnu Polskiego nie znacie!
anonim2015.09.16 0:47
kors nie przeczę, że jakiś kaczy wódz o którym bredzisz, mógł ten wasz wolski hymn śpiewać, Ja nie wnikam co tam na spotkaniach wyczyniacie.
anonim2015.09.16 9:07
Ponad 80 % tej zielonej wyspy jest zadowolonych z życia i płacy. A ci co wyjechali to jacyś pomyleńcy. Takie wnioski nasuwają się z dzisiejszych informacji.
anonim2015.09.16 9:44
Jeżeli prezydent nie boi się, to oczekuję od niego jednoznacznej wypowiedzi na temat bezpieczeństwa Polski i Europy. To jego kompetencja W Europie bowiem prawdopodobnie stało się coś najgorszego: Unia Europejska obnażyła totalny BRAK SYSTEMU BEZPIECZEŃSTWA. Widzimy, że w kilku miesiącach może zostać rozdeptana przez jakiekolwiek hordy przybyszów, uzbrojonych lub nie. Nie ma żadnych granic nie tylko wewnętrznych, ale i zewnętrznych. Jest jak domem bez ścian, dachu i fundamentów. Jednym słowem przez dziesiątki lat byliśmy wszechstronnie okłamywani przez "Ciocię Unię". ............... Poszczególne kraje Unii widzą, że rozsypało się ich bezpieczeństwo. Polska też to widzi, lecz nie jej rząd, zajęty wyborami firmy Kopacz. W zagrożeniu bezpieczeństwa Państwa powinien odezwać się PREZYDENT. >> Pierwszy punkt: przywrócenie KONTROLI GRANICZNEJ. Tak mi się wydaje od dawna, że Schengen jest tylko bękartem tej ideologii pięknoduchowskiej. Każdy naród, każde państwo jest jak rodzina, która potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, pewnej intymności, własnego "domu i ścian", byleby nie zabrakło w nim okien i dobrze funkcjonujących drzwi. Dlatego w jakiejś międzynarodowej ankiecie w 1975 roku głosowałem przeciwko planowanej na przyszłość likwidacji granic. Jednak stało się inaczej. I teraz musimy pić to źle nawarzone piwo! >> Drugi punkt dla prezydenta: Humanitarna i polityczna pomoc migrantom być musi, ale TAM, w ich własnych ojczyznach i w ich przygranicznych obozach. >> Trzeci punkt dla prezydentas, to przywrócenie w krajach europejskich DZIETNOŚCI. Nie można pogodzić prawa o swobodzie aborcji nie tylko z kondycją moralną społeczeństwa, ale także z potrzebami rąk do pracy, jak to objawia się w Niemczech, gdzie moce oprodukcyjne są, ale brak młodych pokoleń. Ten konflikt musi owocować tym, co się dzieje - napływem głodnych pracy i dobrobytu wrogich Europie populacji.