Szokujące! Tak BOR traktuje człowieka, który pyta Komorowskiego o WSI - zdjęcie
22.05.15, 11:08(fot. twitter)

Szokujące! Tak BOR traktuje człowieka, który pyta Komorowskiego o WSI

17

 ZOBACZ FILM:

KZ/Twitter/Youtube

Komentarze (17):

anonim2015.05.22 11:12
Prezydent Waszej Wolności... :DDD HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA :DDD
anonim2015.05.22 11:21
@Finch -------------------------------------------------------------------------------------------- "Prezydent naszej wolności." -------------------------------------------------------------------------------------------- Katolickiego z całą pewnością nie, ale terroru i cenzury rodem z czasów zamierzchłej cenzury, owszem... Ale czego się spodziewać po człowieku aktywnie wspieranym przez najwyższych, prominentnych przedstawicieli i generalicję zbrodniczego systemu komunistycznego.
anonim2015.05.22 11:22
*zamierzchłej komuny I pamiętaj o tym, iż wolność zawsze rodzi się w prawdzie... Ja mam ogromny żal do Pana Komorowskiego, iż ten nie chce objawić nam PRAWDY... Wystarczyłoby kilka zdań jego komentarza...
anonim2015.05.22 11:39
@Wojtek83: Uśmiechnięty człowiek, który zrobił happening vs. Andrzejek pod TVP rzucający się z łapami i fakami. Faktycznie ciemny lud vs. cywilizacja.
anonim2015.05.22 11:42
@Wojtek Pomyśl, choć przez moment, logicznie... Skoro takie akcje, co oczywiste, jakkolwiek nie służą Dudzie, to po cóż, w takim razie, działacze z jego otoczenia mieliby je organizować?? Aby zaszkodzić własnemu kandydatowi?? Przecież to absurd!! A może bardziej prawdopodobnym jest, iż po prostu społeczeństwo ma dość 8 lat nieudolnych rządów i w ten oto sposób okazuje swą frustrację i niezadowolenie?? Czy każde tego rodzaju wydarzenie musi być, według Ciebie, z góry aranżowane przez obóz przeciwny??
anonim2015.05.22 11:54
finch sstaszek no panowie...oczywiście chłopak spróbował przebić się z PRAWDZIWĄ informacją o bandyckiej fundacji,którą firmował Komorowski i polecił książkę Wojciecha Sumlińskiego opartą na FAKTACH,gdzie każde słowo jest prawdziwe i autor może je udowodnich przed każdym sądem... czyli mamy obraz ewidentnego braku wolności słowa w Polsce,brutalności służb wobec normalnych obywateli. W takim razie każdy człowiek,który kocha prawdę może się obawiać o swoje bezpieczeństwo w tym kraju,dopóki ta straszna władza panoszy się we wszystkich newralgicznych miejscach-w biznesie,kulturze,bankach i mediach... Wam to oczywiście nie przeszkadza-normalnego chłopaka określicie mianem chuligana,kibiców posądzicie o podpalenie budki,... I nawet jak obecna władza napluje Wam w twarz to powiecie ,że to ciepły majowy deszczyk... A to ,że wam napluje,jak wygra dzięki Wam ,to jedyna prawdziwa i skrzętnie ukryta"obietnica wyborcza"jaka zostanie na pewno spełniona...na 100%!!! No chyba ,że jesteście kumplami damskiego boksera Karolaka,to może spadną Wam okruchy z "pańskiego stołu" Aha-nie jestem moherem ani nie należę do PiS. Jestem obywatelką tego kraju i martwię się o jego los
anonim2015.05.22 11:57
@Finch- właśnie zobaczyliśmy tą ,,wolność" w wykonaniu Pą Prezydą. @Wojtek83- Walnąłeś jak łysy grzywką o parapet.
anonim2015.05.22 12:05
@Finch ---------------------------------------------------------------------------------------------- "Sądzisz, że przeciętny Kowalski interesuje się majakami Sumlińskiego? Przeciętny Kowalski nawet nie wie, kto to jest Sumliński." ----------------------------------------------------------------------------------------------- Ależ tu wcale nie chodzi o Sumlińskiego! Sumliński jest jedynie jednym z wielu temat ten podejmujących... Poza tym, dla Twej wiadomości, przedstawiane przez niego twierdzenia zdają się jednak mieć więcej wspólnego z rzeczywistością niż może Ci się to wydawać... Idę o zakład, że nawet nie zadałeś sobie wystarczająco dużo trudu, aby uważnie przeanalizować te treści. Ale 'ad rem'... Tu idzie o FAKTY!! Bezsprzeczne!! Nie jest tajemnicą, że WSI to nic innego jak "przedłużone ramię Moskwy", agentura obcego wywiadu. Zastanawiające jest więc to, że człowiek, który mieni się wielkim bohaterem walki o polską wolność, walki również z sowieckim imperium, jako jedyny (!!) głosował PRZECIW likwidacji ruskiej agentury. I to są fakty!! Poza tym Sumliński przedstawia także inne intrygujące twierdzenia... Ja jedynie oczekuję, aby prezydent reprezentujący również mój kraj był nieskazitelny!! A tutaj, niezależnie od tego jak będziemy do sprawy podchodzić, mamy wiele niejasności, które muszą być wyjaśnione!! Prezydent RP, majestat tego urzędu wymaga, aby osoba piastująca to stanowisko była bez cienia podejrzeń, nieskazitelna!! I naprawdę wystarczyłoby kilka zdań komentarza Komorowskiego w tej sprawie... On natomiast sprawy unika, nie podejmuje się w ogóle zajęcia wiążącego stanowiska. Pozostaje pytanie, dlaczego tak czyni?? Czy ma coś do ukrycia?? Ja oczekuję przejrzystości... ----------------------------------------------------------------------------------------------- "Jeśli ty traktujesz to jako cenzure, to powiem, że wolę cenzurę niż dwa lata więzienie za poglądy sprzeczne z poglądami Dudy, Kaczyńskiego i Rydzyka." ---------------------------------------------------------------------------------------------- Tak, traktuję to jako cenzurę i traktuje to tak każdy, rozsądny człowiek... Natomiast nie mam pojęcia co ma z tym wspólnego PiS-owski projekt odnośnie in vitro... Jeśli Ty wolisz być naiwnie prowadzony przez szkodliwy dla Polski polityczny BETON POPiS-u to, istotnie, jest to Twój indywidualny wybór...
anonim2015.05.22 12:05
// to powiem, że wolę cenzurę niż dwa lata więzienie za poglądy sprzeczne z poglądami Dudy, Kaczyńskiego i Rydzyka. // Mowa trawa. Znasz kogoś, kto usiadł na 2 lata za sprzeczne poglądy za PiSu? Nie strasz, nie strasz, bo się... .
anonim2015.05.22 12:15
Górnicy ranni od gumowych kul i kibic zabity przez policję to też ofiary "katolickiego terroru" ?
anonim2015.05.22 12:45
"który zapytał o Fundację Pro Civili/WSI, a także rekomendującego książkę Wojciecha Sumlińskiego" - w którym momencie pyta? Na filmie który zamieściliście nic takiego nie widać.
anonim2015.05.22 12:57
Nie dajmy się zwariować BOR jest od tego by chronić prezydenta .Zareagowali prawidłowo . Ja nienawidzę tego całego układu . Ale jak będzie odwrotnie Duda będzie prezydentem i podobny incydent. ... Drugi przypadek chłopak krzyczał prawdę o WSI ale to był wiec dla zwolenników PO wiec mieli go prawo wyprowadzić . Ale gratuluję ze przechytrzył tą bandę gendero komunistów z PO. Prawo obowiązuje wszystkich .
anonim2015.05.22 13:02
witamy w PRL-bis! Hadacza za dużo agresywniejszą reakcję nikt na ziemię nie powalił. a propos Hadacza: Stonoga twierdzi, że był w SB, a następnie współpracownikiem;) wszystko układa się w logiczną całość.
anonim2015.05.22 13:32
@iceman. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że policja działa samowolnie i bez nadzoru ? Jest to tym bardziej niebezpieczne, że ci którzy wydawali kiedyś rozkazy strzelania do ludzi nigdy nie ponieśli za to odpowiedzialności.
anonim2015.05.22 13:44
Kibic zabity przez policję powinien zostać jeszcze nadziany na pal i suszony pod stadionem przez miesiąc - tak dla przykładu. Co do samej reszty - zgadzam się z Sylabariuszem - są już po prostu ludzie, którzy patrzeć na to nie mogą jak się robi za ich pieniądze z nich idiotów. Niestety - jak widać po większej części komentarzy, robienie z ludzi idiotów idzie im bardzo dobrze, bo poziom kretynizmu jest olbrzymi. Wystarczyło, że z walki odpadła jedyna "alternatywa" w postaci Kukiza i już oba "obozy" wróciły do standardowego kibicowania - nieważne co się dzieje u moich ale na pewno mają rację, a drudzy na pewno się mylą. Ludzie, do ciężkiej cholery, zacznijcie myśleć samodzielnie, zamiast mieć mózgi zastępcze w postaci "rzetelnych mediów", sztabów wyborczych czy opinii co bardziej charyzmatycznych znajomych/księży/przedstawicieli rodziny itp.
anonim2015.05.22 14:47
@ atakitam psychopatą jesteś? za wtargnięcie na boisko chcesz lubi rozstrzeliwać? JKM słusznie powiedział, że policja nie powinna się mieszać w bójki ani ustawki kibiców. niewinni ludzie na pewno nie ucierpią, bo logiczne to jest, że nie będą się do tego wtrącać. w tym przypadku chcącemu nie dzieje się krzywda.
anonim2015.05.22 15:15
sylabariusz dzięki za cierpliwość w wyjaśnianiu rzeczy oczywistych... ja nie mam czasu na pisanie bo jestem w moim biurze i zaglądam na frondę tylko wtedy jak nie mam klientów. jestem w moim biurze i marzę o tym,żeby mój kraj stał się dla mnie przyjazny a nie opresyjny,żebym mogła nadal rozwijać w nim swoją działalność a nie kombinować jak przeżyć "od pierwszego do pierwszego" i dlatego jest rzeczą oczywistą,ze trzeba odsunąć od władzy cynicznych kłamców a nasi bracia komentatorzy,którym próbujesz to tłumaczyć kurczowo trzymają się propagandy rodem z tvn i ciągle mają koszmary z Jarosławem w roli głównej. To właśnie ta partia "zgody"z prezydentem na czele tak załatwiła ludzi ,że wlazła im nawet do łóżek i zaprogramowała nocne koszmary... Pora się obudzić!!!