Szokujące słowa Natanka. Mocna odpowiedź kurii: Grupa, którą skupia wokół siebie, nosi znamiona sekty - zdjęcie
07.04.21, 09:15Screenshot Youtube - Ahael

Szokujące słowa Natanka. Mocna odpowiedź kurii: Grupa, którą skupia wokół siebie, nosi znamiona sekty

147

Sieć w ostatnich dniach obiegły szokujące słowa, jakie padły z ust suspendowanego księdza Piotra Natanka. Dzieci poczęte metodą in vitro określił on mianem „zwierząt”. Pojawiła się już odpowiedź rzecznika archidiecezji krakowskiej.

Dziecko poczęte z próbówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem. Nie istotą. Jest zwierzęciem”

- mówił Natanek w Wielkanoc, co słusznie wzbudziło oburzenie opinii publicznej.

W rozmowie z Katolicką Agencją Informacyjną ks. Łukasz Michalczewski ocenił:

Odprawianie przez niego msze święte wbrew zakazom jest niegodziwe i świętokradzkie, a jego spowiedzi są nieważne”.

Dodał też, że skupiona wobec Natanka grupa „nosi znamiona sekty”.

dam/KAI,Fronda.pl

Komentarze (147):

CZ WIECIE2021.04.12 20:11
ŻE CZYTAJĄC PISMO ŚW PRZECZYTAŁeM COŚ PODOBNEGO, JEŻELI ODNAJDĘ TO NA FORuM PODam gdzie wyczytałem
ZYWY PŁOMIEŃ2021.04.12 20:07
Trójca Święta dała ludzkości dodatkową szansę, a do ocalenia ludzkości znacznie przyczyniły się modlitwy, posty, pokuty i ofiary osób modlących się i poszczących. Jeżeli kapłani, biskupi i kardynałowie oraz Papież nie powrócą na Boże drogi, jeżeli dalej będą kroczyć drogami ojca kłamstwa, któremu służą, dość szybko zakończy się ich życie i pozwolę na wywarcie na nich zemsty temu, komu służyli, szatanowi. Maryja czyni co tylko może i zdoła, aby obudzić serca tych, którzy przez dokonane przez siebie wybory poszli za ciemnością, zamiast iść za jasnością, poszli za zwodzicielem, zamiast iść za Zbawicielem. Słowa te podobnie brzmią, lecz oznaczają zupełnie co innego. Już od kilkunastu lat, jest zdjęte ogólnonarodowe Boże Błogosławieństwo nie tylko dla Polski, ale także dla innych narodów. Było one dane dla poszczególnych narodów, za zasługi świętych pochodzących z tych narodów.
www2021.04.10 18:18
Pyszny jak sam szatan! On chce decydować, kto jest człowiekiem, a kto nim nie jest? Nie popieram in vitro i Kościół nie popiera ze względu na niszczenie innych zarodków ludzkich. Ale trzeba całkowicie błądzić, żeby uznać dziecko poczęte z ludzkich komórek kobiety i mężczyzny za zwierzę. Zwierzęta nie poczynają się in vito, szanowny natanku, więc skąd taka myśl w twojej oszalałej głowie, że dziecko poczęte in vitro jest zwierzęciem? Bredzisz i bełkoczesz, nieszczęśniku!
Waldemar2021.04.8 7:03
Byłem z ks. Natankiem w Izraelu. Jedyny ksiądz , który chodził w sutannie, z kupionym wielkim krzyżem, i razem w nocy we dwóch byliśmy na górze Tabor. To góral więc może być trudny w relacjach, ale na pewno jest niezłomny, bezkompromisowy i nie wchodzi w tzw układy. Można się z ni,m nie zgadzać , ale na pewno jest odważny i prostolinijny. Pozdrawiam .
MVD2021.04.8 8:41
Tego trzeba było! twardej wypowiedzi! nie ważne czy dobrze, czy źle! ważne że pod sutanną ukrywają się wajca ! niczym czołgi! że ma siłę i gadzim językiem w bezrozumnym oszołomieniu głosić androny! a przyjdą jeszcze i dadzą mu poklask! przecież prowadzi na barykady! nie to nie jest księdzem! raz, dwa nienawistny język ! wyklucza totalnie jego podstawy chrześcijańskie! sam natanisko ok, ale widzę że wtórują jemu całe tabuny ! czyli pseudo katolicy! co im się pewnie stosy marzą ! chcieli by być tacy no twardzi! że oto oni są wybrani i mają monopol na prawdę o Bogu ! oraz głoszą swój kerygmat ! Zwyczajna psychomanipulacja.
tu-du2021.04.8 14:58
Z tego twojego (przepraszam!) bełkotu na tym forum wynika, że to ty właśnie pleciesz androny!? I widzę, że wtórują ci "całe tabuny" lewaków i takich jak ty akolitów, nie mających nic wspólnego z jakakolwiek wiarą? P. Natanek natomiast, ma monopol "na prawdę o Bogu," bo słowo po słowie, czyta Pismo Święte z którego nic nie można ująć i nic nie można dodać ?! I w życiu cywilnym i kapłańskim, ks. dr Piotr Natanek go stosuje !? A że to się żydo-masonom: Sorosom, Gatesom, Morganom, Rotchildom, itp nie podoba, to nie pierwszyzna, bo walczą z kościołem katolickim od narodzenia Chrystusa, a jak widzisz MVD, on trwa i BRAMY PIEKIELNE GO NIE P R Z E M O G Ą !!!
www2021.04.10 18:22
Wcale nie jedyny ksiądz w sutannie w Izraelu, Waldemarze. Byliśmy tam z księdzem, który był w sutannie i z zakonnikiem, który był w habicie. Odpuść sobie pochwały człowieka, który błądzi i innych prowadzi na manowce.
Foster2021.04.7 17:56
Doktor habilitowany teologii.
MVD2021.04.7 19:15
felczer teologii :D
lon2021.04.7 17:17
Przecież to chory człowiek, szef sekty , ktory może pewnego dnia zrobic krzywdę sobie /pal szesc/ ale i komuś. Do wariatkowa go na leczenie .
tu-du2021.04.8 16:02
Widzę "lon," że jesteś bardzo spostrzegawczym i bardzo "wierzącym" człowiekiem, skoro aż tyle masz do powiedzenia, na temat ks. P. Natanka ? Ha! ha! ha!
Bul Komoruski2021.04.7 16:44
O masonach tego samego kuria nie napisze , głośno nie oznajmi a przydało by się raz w tygodniu non stop.
katolik2021.04.7 17:09
dokładnie
MVD2021.04.7 19:16
Masoni mogą natankowi buty wiązać! do pięt nienawiścią temu nie dorośli!
Aleksander2021.04.7 16:07
To wbrew pozorom bardzo wiarygodny kapłan. W tej wypowiedzi popełnił błąd, myślę ,że się przyzna do tego i to wyjaśni. Sam mówi o sobie furiat, emocjonalny, gotuje się w sobie, ale jest bardzo wiarygodnym kapłanem z ogromną wiedzą teologiczną i życiową, niesamowicie dowcipny po góralsku. Żadnej herezji, nigdy nie słyszałem z jego ust, ale to co jest w biblii zgodnie z nauką kościoła katolickiego. Warto posłuchać jego kazań o poście i kościele, Eucharystii( kwietniowe2021) i zdziwić się ile tam prawdy i skąd to wszystko wie. Okoliczności ostatniej pielgrzymki do Rzymu w czasie covid zadziwiające. Teraz planuje pielgrzymkę do Izraela z napomnieniem do Żydów odnośnie 10 przykazań. To będą jaja dyplomatyczne.
MVD2021.04.7 19:42
to jak bezczelnie nazwał niewinne dzieci! woła o pomstę do Nieba! wódz niniwy grzechyńskiej powinien w worze pokutnym siedzieć na popiele! a nie głosić nienawistne androny! a całe hordy religijnych fanatyków, którzy zakopują swój katolicyzm ! zamieniając różańce ! na łańcuchy do bicia! bo im coś pod kopułką się nie zmieściło! to dawaj
Ali-baba2021.04.8 15:49
Słucham Go i podobnie jak Ty - szanuję i podziwiam !
stasiek2021.04.7 15:55
Natanek to prawdziwy ksiadz. A że suspendowany przez zakłamanego upasionego Dziwisza obroncę zboczonych. No cóż. Wolę Natanka od Dziwisza i jego paczki
matis892021.04.7 15:11
Świat manekinów z invitro mamy przedstawiony w filmie lewackiego Holywood Matrixie. Jest tam maszynowa, laboratoryjna produkcja ludzi invitro. Lewacki Holywood dobitnie wiąże invitro z niewolnictwem, zniewoleniem, nienaturalnością aż do podążania za Antychrystem. Następnie pojawia się Antychryst NEO Keanu Reeves, wyczekiwany i przepowiadany w proroctwach wybawiciel NEO Mesjasz-Antychryst. I manekiny z invitro idą za Antychrystem. Na razie skończyło się na tym że Antychryst zaprowadził swój fałszywy pokój na Bliskim Wschodzie w Syjonie.
MVD2021.04.7 19:43
ty się nie słyszysz! i ty się mienisz katolikiem ? co najwyżej religijnym fanatykiem, z dodatkiem faryzeusza !
matis892021.04.7 21:24
Tak invitro przedstawia lewactwo w swoim filmie. To fabuła filmu.
MVD2021.04.7 22:53
Tu nie chodzi o in vitro ! tylko o dziecko ! które zostało nazwane zwierzęciem! Nie neguję zła jakie niesie in vitro, to jest mordowanie zarodków, robienie ich w nadmiarze i zamrażanie na kiedyś! to jest złe! tu chodzi o dziecko ! jak można było w taki chamski sposób nazwać takie dziecko zwierzęciem! Na litość Boską! żaden katolik nie może takiego rysztoku popierać ! jak zostało powiedziane! ile razy trzeba mówić ? że kochaj alkoholika, alkoholizm nienawidź! tak trudno zrozumieć ? widzę że tak!
robaczek2021.04.7 14:23
TO JEST WLASNIE OBRAZ PATOLOGICZNEJ PRAWICY PL i KOSCIOLA PL ........... patusy!!!!!1 wszedzie patusy z bogiem na ustach!!!!
Po 11 ...2021.04.7 14:14
Skoro dzieci z próbówki to zwierzęta, więc protesty KK przeciw in vitro są idiotyczne, bo ta procedura NIE dotyczy człowieka. Sprawa rozwiązana. Wspieram Natanka.
matis892021.04.7 14:33
Ale się gimnastykujesz hehe. W szatanistycznym invitro chodzi właśnie o odczłowieczenie ludzi, zezwierzęcenie połączone z robieniem z ludzi manekinów, plastiku jak lewacka POP kultura, czy sztucznej gumy jak w antykoncepcji, nienaturalność, albo roboludzie - co jest priorytetem lewactwa. Dlatego jako lewak szatanistyczne invitro wspierasz, a ks. Natanek potępia. Więc sam się pogubiłeś, chyba że powiesz że potępiasz invitro.
Aldona2021.04.7 14:04
Po czynach go poznacie . Zobaczymy po latach jak ocenimy ks Dr Habilitowanego Piotra Natanka. Jezus z Nazaretu też sektę założył !!!!! Czy papież Franciszek przypadkiem nie głosi czegoś innego co głosił Jan XXIII , Paweł VI czy Jan Paweł II ? W pewnym zakresie to duża zmiana! A co dzieje się od dawna w kościele Niemickim i innych może mniej zamożnych? Nie posłuszeństwo ks. Dr hab. Piotra Natanka nie wynika z braku Wiary ale wprost przeciwnie kapłan ten słusznie uważa ,że od strony ewangelicznej postępuje właściwie. Wielu światłych ludzi odeszło od Kościoła Katolickiego ze stratą dla KK. Miłujmy się nie wyzywajmy.
Ali-baba2021.04.7 14:48
W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI, POPIERAM CO NAPISAŁAŚ ? PONIEWAŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU ŚLEDZĘ KAZANIA KS. P. NATANKA, MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE SPOTKAŁEM (NIE UMNIEJSZAJĄC INNYM KSIĘŻOM), WIELKIEGO KAPŁANA, NIEPODZIELNIE ODDANEGO BOGU I OJCZYŹNIE ?! W CZASIE WYGŁASZANIA HOMILII, CZYTA ON SŁOWO W S ŁOWO, CO NAPISANE JEST W PIŚMIE ŚWIETYM I BEZGLĘDNIE NAKAZUJE STOSOWANIA TEGO SWOIM "RYCERZOM CHRYSTUSA"!? Suspendowanie ks. P. Natanka, za jego krzewienie Ewangelii Jezusa Chrystusa i niektóre objawienia - to jakieś wielkie nieporozumienie ?!
MVD2021.04.7 19:03
czyny ! już są - owoce ! brak miłosierdzia! co mu dzieci winne !
tu-du2021.04.8 15:17
To ze używasz miękkich słów "dzieci", nie uchroni ich, że powstały jako byt z "próbówki" ?Chociaż same są nie winne, powstały jednak sztucznie, czego prawdziwie chrześcijański ksiądz - UZNAĆ NIE MOŻE !
rebeliant2021.04.7 13:48
Te znamiona sięgają korzeniami do źródła.
taka prawda2021.04.7 13:47
ks Natanek to Wielki Kaplan,prawdziwy ksiadz i posrednik miedzy Bogiem a czlowiekiem.Uczy KIM JEST BOG i jak go rozumiec i kochac bezgranicznie.Takiego kaplana zyczylabym sobie i moich dzieci w parafi.Kto temu przeczy jest obludnikiem. A teraz co to jest sekta??odrzucanie ekumenicznego dialogu uzupełnianie Biblii o różne dodatkowe objawienia lub też interpretacja całości Biblii na podstawie jakiejś jej części redukowanie możliwości zbawienia wyłącznie do członków danej sekty brak ciągłości w historii chrześcijaństwa odrzucanie wiary w Trójcę Świętą i w Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela orientacja eschatologiczna, znamionująca prawie wszystkie sekty.Wiec mowiac o sekcie kuria bladzi .
tu-du2021.04.7 15:39
Ja go oglądam, słucham i podziwiam ? I podobnie jak Ty, stwierdzam, że to Wielki Kapłan ! A odnośnie in vitro, to cała historia zaczęła się od zmutowania owcy "Dolly"(nomen omen, zwierzęcia?), które - jak się okazało, żyło niezbyt długo? To żydomasonerii dało okazję, do przerzucenia tego eksperymentu na ludzi, z pominięciem woli BOGA ŻYWEGO ?! PS- A przy okazji chciałbym spytać , czy w Izraelu rodzą się dzieci z in vitro (ze szkła) ?
MVD2021.04.7 19:06
przecież on już nie jest księdzem! jaki on wielki! że dzieci nazwał zwierzętami! fuj! on ma obowiązek piętnować grzech! a nie, niewinne dzieci! sędziowie sodomscy się znaleźli! z przerażeniem czytam te komentarze ! wspierające to natanka! TO NIE MA NIE WSPÓLNEGO Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM ! ta grzechyńska sekta tylko jątrzy ! tak się nie zachowuje prawdziwy kapłan! Jakie on ma owoce ducha ? na pewno nie Świętego! tak jest, kiedy pokolenia wstecz - były tresowane na bezwolne owce! co dają na tacę!
MK2021.04.7 13:47
i jeszcze jedni, jesli (jak twierdzi s Natanek) dziecko poczęte in vitro (cóż temu winne) to nie człowiek - to dlaczego uważac in vitro za zło - przecież te "nadmiarowe" zarodki, w takim razie, to nie są ludzkie tylko zwierzęce, wiec tak jak z zarodkami bydła, którymi się handluje legalnie. Ks. Natanek przyczynia sie do krzewieni cywilizacji śmierci. odjechał. może byc cytowany przez aktywistów aborcynych i in vitro, oczywiście tylko w kwestii zabijania tych dzieci (bo to nie dzieci).
MK2021.04.7 13:41
poza tym, brak posłuszeństwo względem Kościoła (tu biskupa) co często wymaga wielkiej pokory, weryfikuje "zawsze" świętość. o. Pio zmagał się z pomówieniemi od najwyższych władz - pokornie przyjmował, podobnie Faustyna, Dolindo. Brak pokory, Stawanie w opozycji do Koscioła prowadzi do odejscia i stworzenia sekty - niestyty odciaga za soba ludzi - bierze to na swoje sumienie.
MK2021.04.7 13:37
dziecko poczęte w czasie zbiorowego gwałtu, też "poza Bogiem"? i jest zwierzęciem, które można dowolnie ubić? tutaj ks Natanek bardzo przysłuża się aborcjonistom, kwalifikując niektórych jako ludzi a niektórych nie.
tu-du2021.04.8 13:05
Z gwałtu, a nie ze szkła (in vitro),? A to wielka różnica !!!
dick.of.Stagira żydowska ratyzacja Europy2021.04.7 12:56
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
aaron2021.04.7 14:05
JESTESMY JUZ NA TWOIM TROPIE.WKROTCE...
tak, tak! nadajcie go Mossadowi2021.04.7 19:43
niech zrobią u tym polskim śmieciem porządek
katolik2021.04.7 12:51
Episkopacie ty już raz się opowiedziałes za śmiercia z pseudoszczepionek. Ten czas szatana jest i dopiero będzie prawdziwą czystką ludzi i Kościoła. Trwa przeciaganie liny Bóg - szatan, Bóg puści linę którą trzymaja ludzie. Armagedon już się zaczął, cicho, ale to co nastąpi będzie piekłem na Ziemi, dzięki Kościołowi, który odwrócił się i ludzi od boga, a głownie od Matki Bożej. Bo wasze modlitwy są publicznie tylko pozorem modlitwy do Boga. Kościół kolaboruje z nazistami, mowiąc, ze Bóg tak chce. Jeśli Bóg tak chce, to dlaczego biskupi boją się o swoje marne zdrowie i przyjęli pseudoszczepionki.
Naucz się ty kurwo Łukaszenki2021.04.7 12:54
pisać po polsku z polskim alfabetem!
matis892021.04.7 12:44
Jak raczą nas szczepionkami na bazie dzieci zamordowanych w aborcji, to pewnie też z odpadami z invitro, bo jak twierdzą skoro w invitro nie ma zabijania bo to odpady, więc produkt też nie jest człowiekiem. Skoro metoda invitro w swej definicji odmawia człowieczeństwa zabitym odpadom.
man.of.Stagira2021.04.7 12:36
ALE zastanówmy się CO jest takiego ludzkiego w produkowaniu ludzi? // TO samo co w produkowaniu MASŁA?...Zaiste.
GHF2021.04.7 12:35
Czemu brak mocnej odpowiedzi na temat homoseksualizmu w Diecezjach.
matis892021.04.7 12:14
Szatanistyczne invitro w swej definicji odrzuca człowieczeństwo bo to produkcja laboratoryjna w której są odpady oraz selekcja. Inaczej lewactwo musiało by powiedzieć że w tej metodzie są zabijane dzieci, a jednak dla nich to są odpady.
matis892021.04.7 11:59
Przykładem człowieka bez ludzkiej duszy, a w ludzkim ciele jest Antychryst który teraz za kadencji szatanisty Bidena ujawni się na Bliskim Wschodzie ze swoim fałszywym pokojem za który będą go wielbić rządy, politycy, korporacje, massmedia, lewakoateiści, gwiazdeczki.
Zofia2021.04.7 11:52
Księże, to obrzydliwe co ksiądz wygaduje. Przecież te dzieci są poczęte też z połączenia komórki żeńskiej i męskiej jak i inne. Problem z in vitro jest taki, że nie wiadomo co dzieje się z już z zapłodnionymi innymi komórkami, czyli po poczęciu. Dlatego Kościół odrzuca in vitro, gdyż traktuje życie od poczęcia do naturalnej śmierci.Coraz bardziej zuchwały ten powiedzmy ksiądz.
matis892021.04.7 12:02
To nie jest poczęcie tylko laboratoryjna produkcja.
kaka2021.04.7 12:23
Zofia -twoj brak wiedzy jest obrzydliwy i glupi. Po pierwsze powstanie ciala jest rozpoczeciem zycia na poziomie zwierzecia -po jakims czasie to zwierzatko OTRZYMUJE LASKE WIDZENIA BOGA W RAZ Z OTRZYMANIEM DUSZY-ABY TEN JUZ CZLOWIEK BYL ZDOLNY DO MILOSCI-Bo na poziomie zwierzecia nie jest do tego zdolny.A PRZED TYM NASTEPUJE SKOMLIKOWANY COMPLEKS OBLICZENIOWY GDZIE TEN CZLOWIEK POJDZIE Z KIM SIE SPOTKA ABY DOSZEDL DO ZBAWIENIA.Kiedy ludzkie zycie daje Bog daje je w TYLKO ODPOWIEDNIM CZASIE ( poznana struktora czssu) aby nie szkodzilo rodzicom lub ziemi -ludzie niznaja tej struktory dlatego czlowiek z prubowki moze zagrazac ziemi. TEGO CZLOWIEK NIE WIE I DLATEGO BEZ TEJ WIEDZY TWORZY ZWIERZE KTORE ZBAWIONE BYC NIE MOZE-NATOMIAST MOZE DOPROWADZIC DO ZAGLADY LUDZI LUB ZIEMIE--TAKIE SA KONSEKWENCJE.
MVD2021.04.7 13:32
Ci którzy popierają natanka, są takimi samymi pozbawionym wiary ludźmi! Jak on śmiał nazwać dziecko zwierzęciem!
darek2021.04.7 14:26
Tym samym promujesz aborcje i zabijanie. Skoro dziecko z invtro (które jest złem) jest tylko zwierzęciem niechcianym przez Boga ma takie prawa jak zwierzę. Bóg nie planuje gwałtów i według Twojej teorii można dziecko zrodzone z gwałtu zabić.
MVD2021.04.7 19:14
Ty się czytałeś! i ty idziesz wystawiasz gadzi jęzor po Pana Jezusa? jakby nigdy nic ? sędzią z sodomy! wodzu gomory! jaki miałeś wpływ jak się urodziłeś! co byś zrobił - kiedy byś się urodził w slumsach Bangladeszu! jako syn ladacznicy i ojca narkomana i co byś powiedział ? że co jesteś zwierzęciem! każde dziecko jest chciane! przerażacie mnie "katolicy" wy macie diabła za ojca! wami kieruje diabeł! gdybyście byli sługami Jezusa i słuchali Mamy Bożej! to by wasz gadzi język nie powstał! Maryja - która jest pełna miłosierdzia! na pewno przyjmie każde dziecko ! to procedura jest niecna! a nie dzieci z niej! już są i powinny być otoczone godnością dziecka Bożego! I wy z czystym sumieniem weźmiecie różaniec do ręki ? i będziecie wzywać wstawiennictwa Mamy Bożej Maryi ! to się w głowie nie mieści! przewrotni katolicy! zawistni! nienawistni! bo "bronią"" bo atakują kościół" , taka postawa jaką przedstawił! to natanek, jest właśnie chyba godna dzikiego duchowego zwierza! kim on się mieni! jak śmiał ! niewinne dzieci nazwać zwierzętami ! To się w głowie nie mieści! kolejny szok! to hordy wtórujących temu "katolików" nie możecie się nazwać katolikami, chyba katujecie to tak! wy nie macie za grosz miłosierdzia!
Leśko2021.04.8 23:11
Zofia...ty mnie nie wkurzaj..ty wiesz ze zbrodniarze od zimnego szkła wywrócili zamysł Boży do góry nogami który mówi że to On jest panem życia.a wyselekcjonowane embriony traktują jak odpady zwierzęce i w tym kontekście należy rozumieć to porównanie..a te dzieci poczęte z męskiej i żeńskiej...a gdzie w tym jest Miłość ,czułość oddanie,dwojga ludzi...gdzie godność kobiety....co to ona jest jakąś krową którą zapładnia się ręcznie ją zwierzaka..a te plemniki zdobyte do zapłodnienia to jak ci się zdaje skąd się biorą może mnie oświecisz,,,,he..przecież to Masturbacja i ciężki grzech więc gdzie ma być w tym zamysł Boży i błogosławieństwo nowego człowieka....a kościół nie ma żadnego problemu ..to ludzie chciwi na mamonę depczą Boże przykazania i ciągną za sobą piekło ...taki ich wybór ..wolna wola ...zapraszam do lektury Pisma św.wtedy pogadamy bo chyba zakończona edukacja była na drugiej klasie...To Bóg odrzuca poczęcie bez miłości bo sam jest Miłością a kościół ma wypełniać Jego Wole.
Po 11 ...2021.04.7 11:45
Ale o co chodzi??? „Dziecko poczęte z próbówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem. Nie istotą. Jest zwierzęciem” --- przecież to PRAWDA. Każdy człowiek jest zwierzęciem. Człowiek zaliczany jest do królestwa zwierząt (Animalia). Przynależność do niższych jednostek systematycznych określana jest następująco: - typ: strunowce (Chordata), - podtyp: kręgowce (Vertebrata), - gromada: ssaki (Mammalia), - podgromada: łożyskowce (Placentalia), - rząd: naczelne (Primates), - rodzina: człowiekowate (Hominoidae), - rodzaj: człowiek (Homo), - gatunek: człowiek rozumny (Homo sapiens). Bóg nie ma nic wspólnego z jego powstaniem i w pewnym sensie jest produktem. Jaki więc problem. Sama prawda.
tu-du2021.04.7 12:39
Czyli krótko mówiąc, w/g twojej teorii i żydomasonerii jesteśmy zwierzętami, a więc -"GOIAMI" !! No i wszystko gra ! Ha ha! ha!
matis892021.04.7 11:18
Inny od invitro przykład zmuszania Boga to sakrament małeżeństwa gej-sodomitom i udzielanie bożego błogosławieństwa dla ich związku. Odprawi to kapłan identycznie tak jak parze hetero. A później mówią że dwóch sodomitów ma boże błogosławieństwo i sakrament małżeństwa i nie można tego podważać. Otóż Bóg nie udzielił im błogosławieństwa i nie mają sakramentu małżeństwa bo Bóg nie dał się zmusić do tego.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:20
Ten chuligan z Konfederacji Targowickiej ZAWSZE klamie,i ZAWSZE mowi nie na temat !
x2021.04.7 11:18
Czyżby kuria posłuchała Szejnfelda?! Niemożliwe...
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:17
To ,ze Natanek stworzyl sekte,to jest poza dyskusja. Kontekst i geneza tej sekty sprawila ,ze darzylem ja duza symparia i czesto poparciem. Mowie szczerze ! Ale ta ohydna rasistowska bzdura o niewinnych dzieciach BOZYCH sprawia,ze juz dobrego slowa o nich chyba nigdy nie wypowiem !
Anonim2021.04.7 11:16
Ks. Natanek po prostu totalnie się zmarnował. Roztrwonił wszelkie dane mu dobra! Ośmieszył się!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 11:17
ośmieszył katoideologię - chwała mu!
MK2021.04.7 13:49
jest suspendowany, wszystko co mówi, robi, robi na własna rękę i konto, poza KK
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 11:15
https://i.imgur.com/q91TFCl.jpg
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 11:15
prawaki sypcie hojnie księdzu na tace, bo chłopcy się bardzo cenią, więc mało nie biorą od waszego proboszcza 2000zł oral, 3000zł anal, 5000zł nocka :)
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:19
Komuchy,jak widac,to mongolsko-rosyjska kultura zza Uralu,calkowicie obca polskiej.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 11:21
przynajmniej już będziesz wiedział na co ksiądz wyda twoje pieniądze z tacy :)
torunianin2021.04.7 11:11
Należy przypomnieć jak Radio ma Ryja krytykowało wstąpienie Polski do NATO, jak krytykowało na zlecenie Moskwy wstąpienie Polski do EU - bo Rydzyk by móc nadawać - MUSIAŁ MIEC SKĄDŚ PIENIĄDZE NA PIERWSZY MASZT RADIOWY - a te pieniądze miał właśnie z Rosji
Anonim2021.04.8 15:32
Nie krytykowało wstąpienia Polski do NATO, torunianin kłamiesz! Natomiast krytykowało przystąpienie do UE, dlatego bo zapisy traktatu były niekorzystnie dla Polski podpisane przez rządzących wówczas Polską SLD (Kwaśniewski, Miller) i okazało się że o.Rydzyk miał rację co pokazały póżniejsze efekty - likwidacja stoczni i przemysłu, ogromne bezrobocie. Roszczenia Niemców i odbieranie gospodarstw i domów, chociaż przesiedleńcy otrzymali wcześniej odszkodowania .
leśko2021.04.8 23:18
pewnie przeszły przez twoje konto..i z ty to wiesz.u la la...hehe
MVD2021.04.7 11:11
Powtórzę ! bo widzę że ci co się mienią katolikami! nie rozumieją ! prostej zależności - kochać alkoholika! a alkoholizmu nienawidzić ! Dziecko poczęte - jest Dzieckiem Bożym ! z całą mocą praw temu dziecku przez Boga nadanych! to co ten człowiek tam wygaduje! to woła o pomstę do Nieba! on się księdzem mieni! obrzydzenie mnie bierze! jak jest napisane - A to się stało, żeby na jaw wyszły zamiary serc wielu! Teraz widać z jakim "katolicyzmem" mamy do czynienia! jak widać ma na frondzie poklask! możecie mnie minusować ! to o was świadczy tylko! jak płytki jest wasz religijny fanatyzm! nie ma to niczego wspólnego z tym co naucza Bóg, co naucza Kościół w Katechizmie Kościoła Katolickiego! Pierwsze będziemy sądzeni z miłości! a gdzie tu miłość! Zamiast wypunktować zło procedury in vitro to towarzysz natańsko poleciał po niewinnych ofiarach! odebrał im godność istoty ludzkiej! prawa do miana dziecka Bożego! sędzia sodomski ! z grzechyni ! tam grzeszy swoją pychą ! buntownik ! teraz nie tylko zbuntował się przeciwko kościołowi! ale też przeciwko Bogu ! Napisane jest kto przyjmuje jedno z tych dzieci ! Mnie (Jezusa) przyjmuje! Wy chcecie być jak dewotka : Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła. Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny, Mówiąc właśnie te słowa: «…i odpuść nam winy, Jako my odpuszczamy», biła bez litości. Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności!
matis892021.04.7 11:54
W szatanistycznym invitro nie ma poczęcia, tylko laboratoryjna produkcja.
MVD2021.04.7 12:15
Weź chłopie się ogarnij! co dziecko jest winne! jak widać prymitywne religijne katabasy robią swoje! wyznawców natanizmu nie brakuje jak widać !
matis892021.04.7 12:49
Waszą lewacką metodą jest kradzież słownictwa i nadawanie mu fałszywego znaczenia. W szatanistyczym invitro nie ma poczęcia, jest produkcja laboratoryjna, selekcja i są odpady.
MVD2021.04.7 13:26
A kim ty jesteś ! aby odbierać godność tego dziecka ! to tylko świadczy o poziomie "katolików"
RS2021.04.7 13:58
MVD- a kim ty jesteś ! żeby księdza Natanka nazywać towarzyszem?
MVD2021.04.7 18:03
on nie jest księdzem! to po pierwsze! jest pysznym - i głosi swoje androny! ja jestem tym kamieniem, który woła! kiedy inni milkną i pozwalają na takie bydło tawarisza nataniska ..
tu-du2021.04.8 15:36
Już ci powyżej napisałem ! Po święceniach nadal jest się księdzem, nawet po odejściu z kapłaństwa ! Upierdliwy jesteś na tym forum, jak byś był opłacany przez Sorosa? A to niezbyt dobrze świadczy o tobie ( co nie daj Boż! ), jako o Polaku sprzedawczyku???
MK2021.04.7 13:51
dzięki za trzeźwe słowa.
mp2021.04.7 11:07
Ksiądz dr hab. Natanek, czy jak to na fronda.pl zwykło się pisać ksiądz prof. Natanek.
MVD2021.04.7 11:12
po tym co powiedział .. dr rehabilotowany natanisko
Grizzly2021.04.7 11:01
Ks. Natanek ma rację. Przed Natankiem był ks. Longchamps de Berier, który mówił o bruzdzie dotykowej, stanowiącej skazę in vitro.
MVD2021.04.7 11:13
Jesteś katolikiem ?
Grizzly2021.04.7 11:23
tylko i wyłącznie. nie ma innej religii
MVD2021.04.7 12:17
Ta jasne! chyba masz wyznanie - pseudokatolickie! skro popierasz tego pseud księdza! który księdzem nie jest!
ladychapel2021.04.7 10:58
W ultrakatolickiej Polsce założenia teologii dwóch pozostałych gałęzi chrześcijaństwa – protestantyzmu i prawosławia – zna śladowa część społeczeństwa. Zadbał o to przez wieki wyjątkowo wpływowy w naszym kraju Kościół Rzymskokatolicki. Tymczasem protestantyzm jest najdynamiczniej rozwijającą się gałęzią chrześcijaństwa
Rosyjska deratyzacja Polski2021.04.7 11:08
Protestanci zamordowali od XVI wieku kilka milionow Polakow. Czy to dziwota,ze od powstania komunizmu wspolpracuja RAZEM w tej krwawej robocie ?!!
Babcia 62021.04.7 11:15
Jezus siłą mą, Jezus pieśnią mego życia
MK2021.04.7 13:55
protestantyzm to tysiące różnych kościołów. tak. np. w Szwecji prężnie działa narodowy Kościół Luterański - chyba nadal kazdy obywatel z marszu jest zapisywany. Z księżą biskupką lesbijka na czele, popierająca wszelki "nowinki" jak aborcja, eutanazja itd.
matis892021.04.7 10:58
Biblia mówi nam o krzyżówkach demonów, upadłych aniołów z ludzkimi kobietami. Bóg ich potomstwo starł z powierzchni ziemi więc raczej nie mieli możliwości na zbawienie a ich potomstwo powstawało poprzez seks, a nie przez invitro.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:10
Ten wariat z Konfederacji Targowickiej ma prawdziwe smieci i demony w glowie !
SZOK! SCHIZMA W POLSKIM KK!!!!2021.04.7 10:54
Natanek. Rydzyk - aleśta se kleszcze wychodowali.
man.of.Stagira2021.04.7 10:54
ALE zastanówmy się CO jest takiego ludzkiego w produkowaniu ludzi? // TO samo co w produkowaniu MASŁA?...Zaiste.
Anonim2021.04.7 10:48
Z pewnością na tym świecie nie dowiemy się jaki jest status człowieka którego poczęcie zostało wymuszone przez innego człowieka. Z pewnością jest to ciężki temat, obciążony innymi wątpliwościami zwłaszcza gdy nasienie pochodzi od nieznanego dawcy, który mógł być mordercą albo osobą z niewykrytymi obciążeniami psychicznymi lub innymi. Na pewno opinią ks. Natanka nie powinna szokować pani Spurek ani też dzikich, krwi rzędnych uczestników SK, albo innych ludzi lewicy bo dla nich stwierdzenie, że człowiek jest zwierzęciem jest naturalne i wywodzi się z tej samej myśli marksistowskiej co gender. Pozostaje więc oburzenie części środowisk chrześcijańskich, żydowskich i islamskich bo w zasadzie tylko te środowiska uznają człowieka jako istotę inną od zwierząt. Ale i tu pojawią się pytania o konsekwencje wymuszonego przez człowieka poczęcia. Czy są podstawy żeby wątpić? Nie wiem. Ale są podstawy żeby mieć obawy, bo skoro Pan Bóg nie powołał człowieka na świat to miał ku temu rację. Mam znajomych, którzy zdecydowali się na in vitro, jedno z rodziców było weganinem i lekarz powiedział że organizm jest bardzo wycieńczony. Zostało poczęte dziecko przez in vitro. Po dwóch latach okazało się że rodzice się rozeszli a dziecko przeżywa męczarnie bo oboje jego rodzice chcą się nim nasycić i wyrywają je sobie, przy czym jedno z nich bierze to dziecko do siebie często tylko po to żeby zaraz dać babci pod opiekę. Dramat rodziców, sprawy sądowe, dramat dziecka, którego obecne życie będzie miało z pewnością konsekwencje dla jego psychiki.
Anonim2021.04.7 12:08
W komentarzu do swojego komentarza oświadczam, że wycofuję się z dyskusji i chciałbym skasować swojego posta. Bardzo proszę aby Fronda go usunęła. Liczy się w tej sprawie tylko stanowisko Kościoła Powszechnego a ja będąc świadomy odpowiedzialności za swoje słowa powstrzymam się od wyrażania opinii, która mogłaby komukolwiek zaszkodzić. Jeśli moje słowa kogokolwiek uraziły to szczerze przepraszam. Myślę także, że Fronda powinna usunąć cały artykuł mając na uwadze dobro osób, które mogą go czytać.
MK2021.04.7 13:58
co to znaczy że poczęcie zostało wymuszone przez innego człowieka? Gwałt jak najbardziej pasuje do tej definicji. odczłowiczając dziecko z "wymuszonego poczęcia" dajemy alibi aborcjonistom.
matis892021.04.7 10:42
Po szatanistycznym invitro, bedą nam mówić że laboratoryjna krzyżówka człowieka ze zwierzęciem, też jest dzieckiem bożym i ma duszę.
robacze2021.04.7 10:43
ahahhahahhah NO UWIELBIAM ROZUMOWANIE PRAWICZKÓW ;] .......................... mistrzunio mój !! ;]
Anonim2021.04.7 10:52
To prawda, in vitro i krzyżówki jakie mogą być w tej chwili produkowane w chińskich laboratoriach każą zadać sobie to pytanie. Czy krzyżówka człowieka z innym gatunkiem to też jest człowiek? Czy pracownie in vitro to fabryki istot? Czym są te pracownie bo przecież nie ingerują one w naturę ludzkiego organizmu - nie leczą ludzi.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:11
Heretycy i rasisci z Konfederacji Targowickiej przekreslaja katolicki dogmat o BLIZNICH.
A2021.04.7 10:41
Tworki, Kobierzyn...
Sem2021.04.7 10:40
Natanek czasami palnie jakieś głupstwo. Mówi w ostrych słowach o rzeczywistości, ale lepiej tak niż nic nie mówić, relatywizować, owijać prawdy objawione "w bawełnę" i do tego tuszować pedofilię. Natanek pomimo ciętego języka na pewno jest człowiekiem modlitwy, jest człowiekiem Bożym, co nie o wszystkich biskupach i kapłanach można powiedzieć. In vitro to grzech pychy, gdzie człowiek bawi się w Pana Boga (będziecie jak Bóg), tylko że nie potrafi stworzyć, a chce laboratoryjnie produkować dzieci.
robaczek2021.04.7 10:46
hahaha NO MOWILEM ze to prawdziwy obraz POLSKIEJ PRAWICY!!!! a dziennikarzyna probuje nasciemniac ze to tylko garstka, jakas tam sekta !!! MISKI ;] no kocham was!! ;]
wasz stary znajomy2021.04.7 10:35
Na miejscu Natanka byłbym bardziej ostrożny w sądach. On ma dziwną tendencję do "odjazdów". A skąd on wie jak to jest? Ano coś go napadło i ryknął dziko ( i koszmarnie dla dzieci poczętych in vitro).
Jerzy2021.04.7 10:30
bo wolność słowa tylko dla lewackich nazistów i pedryli, ksiądz Natanek nie ma prawa wygłaszać swoich opinii, co to to nie...
Jerzy2021.04.7 10:34
no bo jak ociekający kałem nazista pedofil twierdzi, że człowiek do 9 miesiąca życia to zlepek komórek, i można go w tym okresie zamordować, to jest OK, jak najbardziej OK - to ta pedrlyska wolość słowa...
Patriota2021.04.7 10:12
Natanek to zwykłe bydle...A nawet NIEZWYKŁE bydle..!
Anonim2021.04.7 10:21
Czyli typowy katolik
MVD2021.04.7 10:34
zwykły wódz duchowosodomski
matis892021.04.7 10:08
Jedno jest pewne. Po zdradzie Episkopatu dla Antychrysta poprzez nawoływanie do demonicznego szczepienia produktami z aborcji, ks. Natankowi wiernych będzie przybywać, a Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik działa na wprowadzanie pogaństwa.
MVD2021.04.7 10:18
A te komórki już dawno nie są tymi z tych biednych dzieci! będzie przybywać - bo duch chłopków roztropków jest ciągle żywy! i taki płomienny proroh będzie porywał podobnych sobie pieniaczy! jak jeszcze niektóre rzeczy można rozważyć! to dla mnie jest skończony - niech sobie tam brzecha w swojej norze ! jak można ! jak ! żeby niewinne dziecko nazwać zwierzęciem! co innego procedura niecna! a co innego życie które już jest ! wystąpił przeciwko Bogu ! jest Jego przeciwnikiem! skoro Bóg przyjął to dziecko ! dał jemu takie życie! to należy się taka sama troska ! to jakim złem jest in vitro nie trzeba powtarzać ! ale dziecko jest niczemu nie winne ! w twarz bym mu powiedział - kto jest jego duchowym ojcem!
robaczek 2.02021.04.7 10:45
HAHHAHAHAHHAHHHA kocham prawiczków!!!!!!!!!!!!!! a prasa probuje nasciemniac ze to nie jest OBRAZ POLSKIEJ PRAWICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez wlasnie tak myslicie. zidiociale spoleczenstwo bez wykształcenia. zgorzkniale nieudaczniki ----> TO JEST PRAWICA PL
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:22
Konfederacja Targowicka walcy z Nauka,Polska i z zyciem Polakow !
MVD2021.04.7 10:07
Jakim trzeba być opętnańciem na usługach złego ducha! żeby niewinne dzieci nazywać zwierzętami! sam się jak Generazejczyk zachowuje - co z niego legion wypadł w świnie! i potopiły się w jeziorze. Żeby nie odróżnić - niecnej procedury! której katolik nie powinien aprobować! do tego co niewinne dziecko winne - że ktoś postąpił jak postąpił! to już jest życie ! nie ma słów dostatecznie obelżywych! żeby należycie nazwać postawę - tego samozwańczego proroha ... w swoim oszołomieniu! tnie po wszystkim i po wszystkich ! tylko nie po swoich nienawistnych tekstach!
matis892021.04.7 10:14
Bóg to nie sługa szatanistów i masonów którzy do swoich szatanistycznych dzieł jak invitro myślą że Boga mają jako sługę i mogą Boga zmuszać.
MVD2021.04.7 10:32
Naprawdę trzeba być oszołomionym! żeby nie rozróżnić niecnej procedury! od niewinnego dziecka ! jak widać owładniętych natanizmem katoliczków nie brakuje! obrzydzenie bierze! jak można głosić miłosierdzie! a jednocześnie nazwać niewinne dziecko zwierzęciem! wypadało by nazwać takiego czyim jest pomiotem duchowym! skoro takie androny głosi! skoro wydał wyrok i napiętnował niewinne dziecko ! u mnie jest skreślony! jako jakikolwiek autorytet ! zresztą zawsze słuchałem go z przymróżeniem oka ! ktoś nie na darmo nazwał to szatankiem ... :P
Jasio2021.04.7 9:56
Czy aby na pewno "sekta"? A może prawdziwie wierzący w CHRYSTUSA i przestrzegają Nauczania KOŚCIOŁA??
Jasio2021.04.7 9:58
In vitro to największa porażka ludzkości podobna do eutanazji!!
robaczek 2.02021.04.7 9:59
HAHAHAHHAHA!!!!!! I MAMY FANA !!!!!! i nikt mi nie powie ze wyznawcy prawicy to normalni ludzie. TUTAJ LOGIKA I FAKTY DAWNO PRZESTAŁY MIEC ZNACZENIE!!!!! ................... tylko STRACH, ZAWISC, MSCIWOSC, i cheć pokazania sąsiadowi!!!!! .................... TO JEST POLSKA PRAWICA!!!!!
MVD2021.04.7 10:10
to jest sekta chytrusa! proszę i wypraszam sobie! żeby podniecać się tym nienawistnym typem! jak można nazwać niewinną istotę ludzką zwierzęciem ! jak ! trzeba być naprawdę duchowo zdegenerowanym pyszałkiem! żeby taki tekst wywalić! dobitnie świadczy o jego braku miłości i miłosierdzia! co innego niecna procedura in vitro! a co winne jest biedne dziecko! że jest tak poczęte! teraz jak usłyszę natanek .. to pomyślę - jednak ktoś dobrze nazwał szatanek ..
robaczek2021.04.7 10:13
oj nie ratuj........... poszlo.................... TO JEST PRAWICA PL!!!!!
matis892021.04.7 9:56
Dodajmy że szatanistyczny PIS zezwala w Polsce na produkcję ludzi w laboratoriach invitro. Dziecko jest produktem do zrobienia i kupienia za pieniądze za lewackiego PISu.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:14
Konfederacja Targowicka to heretycka sekta protestancka,znacznie grozniejsza od Natanka!
Przeciw kretynom2021.04.7 9:46
Zwierzętami nie są ale świadomość, że zostałem poczęty nie w ramach normalnego bzykanka tylko w skutek zwalenia gruchy przez tatulka, mogłoby doprowadzić mnie do furii. Zwłaszcza jakbym się dowiedział, że mojej kochanej mamulki nie stać było na normalny związek tylko dała się zainseminować obcym nasieniem. Jaką psyche może mieć taki produkt?
robaczek 2.02021.04.7 9:52
NO SZKODA ZE CIE MAMA NIE POŁKNEŁA!!!! jakas wartosc w postaci bialka byś chociaz stanowił. A TAK............. ;]
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 9:54
Wyszłoby więc na to, że mama niepotrzebnie skorzystała z in-vitro. A skoro już takie nieszczęsicei się stało, że wyścigu nie wygrał bardziej rozumny plemnik, to trzeba walczyć o prawo do eutanazji. Właśnie m.in dla takich jak ty.
AAAtomek2021.04.7 9:43
Sekta katolicka walczy z sektą katolicką? :Paradne!
AAAtomek2021.04.7 9:44
paradne to jest głupota lewaków
AAAtomek2021.04.7 11:11
Pomodlę się za ciebie prawiczku-katoliczku!
AAAtomek2021.04.7 9:45
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję).
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.7 9:37
czym natanek różni się od rydzyka czy jędraszewskiego? to taki sam podły pedofilno-złodziejski sort!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 9:43
Kibicujmy im, bo wszyscy wymienieni w niezwykle skuteczny sposób odwalają kawał dobrej roboty w zniechęcaniu ludzi do katosekty!
wesoły tęczowy ormowiec2021.04.7 9:44
Kretynizm nabyłeś w "procesie życiowym" czy wyssałeś z cycka matki ?
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.7 9:36
katoprawactwo w pigułce :)
szustak vel siódmak2021.04.7 9:46
UWAGA !!!!!!!!!!!! Ściek z #SokzBuraka, OMIJAĆ TO (IP dla Służb) !!!!!!!!!!!!!!!!
robaczek2021.04.7 10:01
dlaczego????? BO prawde pisze które prawiczkom nie pasuje??????? ojojojojojojo biedny mały prawiczek ;] swiatopoglad ci sie sytpie????? on nigdy sie kupy nie trzymal pisiurku!!! zwyczajnie dajesz sie manipulowac emocjami i strachami ktore im z badania grupy docelowej wyszly.................. TYLE!!!!! a ze najlatwiej niewyksztalconymi manipulowac.............. no cóź....... padło na was!!!!
matis892021.04.7 9:35
Na pewno Natanek jest bliżej prawdy i Boga, niż Episkopat oficjalnie nakłaniający do Antychrysta poprzez namawianie do przyjmowania szczepionek Antychrysta na bazie dzieci zamordowanych w aborcji. Niż Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik, sługa Antychrysta, mason, lewak, poganin i heretyk. Założyciel Religii Światowej NWO Antychrysta i czciciel demona Pachamamy, biblijnej Ohydy Spustoszenia którą wprowadził do KK.
MVD2021.04.7 9:37
bliżej prawdy :P dobre moc ! sędzia natanek się znalazł .. a on kogo ma za ojca ! kto płodzi takie wyzwiska! jak nie ojciec kłamstwa..
matis892021.04.7 9:40
Pomyliło Ci się. Ojciec kłamstwa pochwala invitro, invitro jest prosto od szatana, a jego słudzy chwalą i propagują invitro.
MVD2021.04.7 10:02
Co innego jest invitro ! a co innego niewinne dziecko tak poczęte ! jakim trzeba być opentańcem! żeby niewinną istotę nazwać zwierzęciem! sam jest dziki niczym seir, niczym Genezaraeńczyk, z którego legion czortów wypadło! A jak widać stada - wtórują jemu! wytopicie się w morzu jak te biedne świnki.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.7 11:24
Konfederacja Targowicka za ruble walczy z Kosciolem Swietym i z Wolna Polska.
MK2021.04.7 14:04
nie chodzi o usprawiedliwianie in vitro ale o odebranie człowieczeństwa dziecku, które w ten sposób zostało poczęte. o to chodzi. bo wg. teorii ks. Natanka te "straszne szczepionki " (o które bardziej zabiegacie niż o dzieci), możnaby robić na liniach komórkowych pochodzących z abortowanych dzieci z in vitro, i wtedy już będą cacy, koszerne. nazizm, eugenika i nie wiem co jeszcze.
MVD2021.04.7 18:05
Dokładnie! ale masa nie owiec! a zwykłych wełnianych istot! przyklaskuje temu nieksiędzu! obrzydzenie bierze na tego słowa! on jest duchowym dzikusem! skoro brak w nim podstawowych odruchów miłości!
robacze2021.04.7 9:28
NO CO WY?????? PRZECIEZ ON PRZEDSTAWIA POGLADY WIEKSZOSCI PISOWSKICH WYBORCÓW!!!!!!! skad to zgorszenie?? wystarczy poczytac forma prawicowe. TYSIACE TAKICH MENELI TAM ;] ba!! nawet tutaj ! ;]
matis892021.04.7 9:37
Tyle że to przeciwnicy PISu, a na tych forach największymi PISiorami są lewakoateiści, tak jak tutaj.
robaczek2021.04.7 9:50
chyba inne fora czytamy ;] Misiek no....................;] az tak sie sam okłamujesz????? wystarczy poczytac co dziadki wypisuja!!!! żydy, ekolodzy, niepelnosprawni, rowerzysci, pielegniarki, przedsiebiorcy, rezydenci, miastowi...................wszedzie ANTYPOLACY!!! kuzwa prawi nikt nie został!!!! tylko powiat PISu
matis892021.04.7 10:01
Ja lubię Natanka, a jadę po lewackim i szatanistycznym PISie, który od lat bronią lewakoateiści. Bardzo nie lubią jak jadę po PIS. I właśnie tak to wygląda. Największymi PISiorami są lewakoateiści, zdemaskowała ich plandemia PISu.