Szok! Wojownik ISIS podleczył się na koszt Szwecji i... wrócił do Syrii! - zdjęcie
02.03.19, 11:50screenshot Youtube

Szok! Wojownik ISIS podleczył się na koszt Szwecji i... wrócił do Syrii!

3

Szokujące doniesienia z Szwecji. Okazuje się, że jeden z wojowników tzw. państwa islamskiego wrócił do Szwecji, gdzie za darmo został wyleczony, po czym… wrócił do Syrii.

O sprawie poinformowała szwedzka gazeta „Expressen”. Pisze, że mężczyzna został na froncie raniony w ramię, na leczenie udał się do Szwecji, za co nic nie zapłacił, a potem bez problemów wrócił na do Syrii.

Co istotne, ów mężczyzna, Khaled Shahadeh, widnieje na liście osób zagrażających bezpieczeństwu Szwecji. Oto, co miał powiedzenia na ten temat przewodniczącyc komitetu doradczego ds. etyki szwedzkiej organizacji lekarskiej Lakarforbund:

Nie osądzamy ludzi. Zapewniamy im opiekę zgodnie z ich potrzebami medycznymi i bez patrzenia na to, kim jest dana osoba lub co zrobiła”.

dam/Fakt.pl,Fronda.pl

 

 

Komentarze (3):

Piotr2019.03.2 13:23
Wszystkim litującym się nad ISIS proponuję przeczytać to , czym kierują się jego bojownicy. http://www.fronda.pl/a/co-koran-mowi-o-zabijaniu-przeczytaj,93659.html Jestem Chrześcijaninem i uważam, że wyleczyć należało, ale na pewno nie puszczać na wolność. Ci, co to zrobili, za to odpowiadają, będą bezpośrednio winni śmierci wszystkich ludzi , którzy staną na drodze tego zwyrodnialca. W ISIS normalnych ludzi NIE MA !
Michał Pasierb2019.03.2 12:16
Pięknie;poprosił tylko o wyleczenie z kontuzji ramienia a nie o eutanazję,więc dlaczego szok -nie rozumiem.Chodzi o usługę medyczną ,otrzymał ją, albowiem wszystkim ogólnie wiadomo,że Szwecja jest (jeszcze jest) krajem cywilizowanym w przeciwieństwie do zaściankowej Europy Środkowej.Pomogli mu, spełniając chrześcijański obowiązek a to, że być może, powróci (wraz z towarzyszami) już w innym charakterze i w innym celu nikt się nie zastanawiał.Bo i po co?? - Żyje się tu i teraz....Dobrobyt usypia....
Piotr2019.03.2 13:14
Miłosierdzie chrześcijańskie nie jest i nie powinno być równoznaczne z głupotą. Sam sobie wylecz zbrodniarza i niech tobie i twoim bliskim podrzyna gardło, nie innym niewinnym ludziom. Może masz zbyt małą wiedzę i nie wiesz, co to takiego ISIS i z czego są sławni jego bojownicy, ale tacy jak ty "wielkoduszni" pewnie leczyli by i wypuszczali na wolność każdego SSmana, czy NKWDowca. Gdzieś ty był, człowieku, gdy rozum i rozsądek rozdawali ???