Szef BBN: Mamy do czynienia z zagrożeniem dla Polski i Europy - zdjęcie
25.10.21, 09:43Fot. twitter mon

Szef BBN: Mamy do czynienia z zagrożeniem dla Polski i Europy

6

Mamy do czynienia z zagrożeniem naszego państwa, naszego regionu i Europy. Priorytetem są tu względy bezpieczeństwa, formalnie jest to sytuacja kryzysowa, faktycznie dochodzi do agresji wobec naszego państwa” – powiedział szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

„Prezydent Andrzej Duda uważa, że zapora na granicy polsko-białoruskiej to dobre rozwiązanie i jest skłonny jak najszybciej to zatwierdzić. Czekamy teraz na decyzję Senatu. Mówimy o zaporze, bo to nie tylko mur, ale też cały system monitoringu. Mamy nadzieję, że w ciągu kilku miesięcy ta zapora powstanie” – stwierdził Soloch na antenie radiowej Jedynki.

Szef BBN wyraził też nadzieję, że: „okres zimowy spowodowuje osłabienie obecnego naporu na granicę”. Dodał jednak: „Choć oczywiście jesteśmy też gotowi na wariant, że sytuacja się nie zmieni”.

 

ren/Polskie Radio Program 1

Komentarze (6):

Anonim2021.10.25 11:28
Czegoś tu nie rozumiem? Skoro można strzelać gumowymi pociskami do protestujących Polaków na ulicach naszych miast? Zobacz, postrzelony przez Policje reporter? To dlaczego nie można strzelać do emigrantów atakujących granicę, niszczących urządzenia ustawione na granicy, i atakujących funkcjonariusz? Może trzeba wymienić funkcjonariuszy SG na funkcjonariuszy Policji?
Anonim2021.10.25 11:07
Michalkiewicz UJAWNIA fakty ws. muru na granicy, Łukaszence, imigrantach i Żydach w Polsce! ............................... https://www.youtube.com/watch?v=0WE39JLoxWA
Anonim2021.10.25 11:08
Rząd RP winien jest decyzji? Strzelać? albo nie strzelać?
Anonim2021.10.25 11:09
Zabawa w kotka i myszkę?
Anonim2021.10.25 11:10
Takie działanie rozzuchwala cały emigracyjny świat? A jest tego multum? Niedługo będą całe hordy emigrantów? Będzie coraz trudniej utrzymać porządek? i bezpieczeństwo Polski? jak również i funkcjonariuszy ochraniających naszą granicę? to ciągle przede wszystkim jest jeszcze granica Polski?
robaczek2021.10.25 10:04
WTRÓG WRÓG WRÓG................. strach strach srtach.......................... TYLKO PIS CIE URATUJE!!!! ;] .............................pato-patrioci ;] . zwykłe tchorze pisowskie ;] ............ boja sie kilkuset uchodzców ;] ................ tacy odważni patrioci ;] ............................ CYRK!!!!!! ............... ale będize z was szydera przez lata pisiuśki