26.01.19, 15:45

Straszne przemówienie. Platforma w lewackich butach antychrysta

Na sobotniej konwencji Koalicji Obywatelskiej jej przedstawiciele, tak z Platformy jak i z innych lewackich ugrupowań (Kopacz, Nowacka, Schetyna), mówili o wprowadzaniu w Polsce ideologii gender, praw aborcyjnych i innych wynaturzeń. Pod płaszczykiem walki o równość formacja Grzegorza Schetyny chciałaby nam zafundować całkowitą degrengoladę i ramię w ramię z lewicowymi totalitarystami z zachodnich państw wprowadzać w Polsce neomarksistowski zamordyzm. Dziękujemy, komuna już była.

Odbywała się dziś konwencja ,,Kobieta, Polska, Europa''. Wbrew tytułowi nie mówiono w niej nic o kobietach, a jedynie o feministkach. Nie było mowy o Polsce, ale o tym, jak ją zniszczyć. O Europie również nic nie usłyszeliśmy, chyba, że mowa o jej najgorszej, zdegenerowanej części. Ale to właśnie to wszystko chce wprowadzać Platforma.

Mówiła o tym wprost była premier Ewa Kopacz. 

,,Chcę z wami podzielić się uniwersalnym hasłem. To hasło to: mamy prawo decydować czy chcemy urodzić dziecko i czy z tym dzieckiem chcemy zostać dłużej w domu niż przewiduje to nasz urlop macierzyński. Mamy wreszcie prawo do edukacji seksualnej naszych dziec. Mamy prawo do łączenia naszych ról życiowych. Widzicie co próbują nam wmówić rządzący. Oni mówią, że nie można być pracującą kobietą i szczęśliwą matką. Nic bardziej mylnego. Mogłabym was wszystkie matki, ma tej sali, zapytać czy jesteście szczęśliwe. Tak, jesteście szczęśliwe, mimo żeście pracowały. Mamy wreszcie prawo pójść za rękę w parku z chłopakiem lub dziewczyną, takie jest w całym cywilizowanym świecie. A wiecie dlaczego? Bo świat jest różnorodny. Mamy prawo do wychowywania naszych dzieci w duchu równościowym tak, aby nie czuły one swoich ograniczeń z tytułu płci. I wreszcie mamy prawo do metody in vitro, finansowanej ze środków publicznych. Tak było za naszych czasów'' - perorowała niczym radykalna lewacka oratorka.

Nowacka przekonywała z kolei, że Koalicja Obywatelska chce wprowadzać ,,równość''.

,,Spotykamy się dzisiaj, by dalej mówić o wielkim marzeniu Polek i Polaków: o państwie równości. Wiemy nawet z ostatnich lat jak łatwo można demokrację, solidarność, prawa i wolności utracić, jak łatwo te wolności mogą być podstępem odebrane'' - mówiła.

Ewa Kopacz wykrzykiwała jeszcze slogany przeciwko ,,mowie nienawiści'' i nawiązując prawdopodobnie do czarcich manifestacji za ,,prawem'' do mordowania dzieci nienarodzonych przekonywała, że ,,kobiety wyjdą na ulicę, ile razy będzie trzeba''. 

,,Jesteście śmieszni, nieaktualni. Czuć od was naftaliną. Nauczcie się wreszcie żyć w społeczeństwie równych kobiet i mężczyzn'' - mówiła też pod adresem ludzi, którzy bronią życia nienarodzonych, nazywając ich chcącymi odebrać kobietom ,,wybór''. 

Widzimy stąd, że Platforma Obywatelska wchodzi w buty lewackiego antychrysta. Gdyby tylko mogła, zaprowadziłaby w Polsce tęczowy totalitaryzm. Zmieniłaby nasz język, zabraniając mówić, co jest dobre, co złe. Zaprowadziłaby ,,równość'', która w istocie byłaby tyranią politycznej poprawności i neomarksistowskiej, kłamliwej ideologii. Podeptałaby chrześcijańską antropologię, zastępując bezbożną, ateistyczną papką, która w takich krajach jak Belgia czy Holandia prowadzi do masowych aborcji, zbrodniczych eutanazji, a w wielu więcej do tworzenia patologicznych, zboczonych pseudo-rodzin. 

Tego chce Platforma. Podeptania polskości w postaci polskich, konserwatywnych, katolickich wartości i tradycji.

No bo po co komu Polska?

bb

Komentarze

Myslacy2019.02.2 2:01
Nikt nie powinien miec watpliwosci, ze lewactwo to demoralizacja i wszystkich zboczen ratyfikacja.Polaku nie zblizaj sie do lewakow i nigdy nie zaglosuj na tych lajdakow.
zenek2019.03.18 19:26
lewactwo to największe zagrożenie dla Polski. Już w 1920 roku chcieli zniszczyć nasz kraj
Jack Em2019.01.28 11:04
Pinochet by się przydał na tych oszalałych lewaków ... !!!
wers2019.01.28 10:14
Gdy rozum śpi budzą się demony. Stare ale jakieś prawdziwe.
młody2019.01.28 8:20
My młodzi nie pozwolimy zniszczyc naszych wartości tylko Bóg i Jego przykazania są najważniejsze a lewactwo zginie marnie ot cała prawda
młody2019.01.28 8:14
upadek lewaków jest bardzo bliski
Martinique2019.01.28 8:08
"Naftalina" z ust Kopacz w porownaniu do "zdradzieckich mord" Kartofla czy pomyje wylewajace sie z ust pseudo prof Krystyny "salatkowej" to mowa wrecz elegancka.
Marian2019.01.28 7:24
"Platforma w lewackich butach antychrysta" Kilka artykułów wcześniej piszecie cos o mowie nienawiści ? Ciekawe.
plankton2019.01.27 16:18
Naftalina i Gdańska Trumna wjeżdżają na scenę wyborczą. Jedna chce zabijać, a druga nie zauważyła, że męża jej zabito. Oj, będzie wesoło w roku wyborczym!
xxx2019.01.27 16:14
Pan Nycz pobłogosławi, a jak trzeba to i pochowa.
Jack Em2019.01.27 11:35
Nowy York (demokraci!!!) przegłosował nowoczesne prawo mordowania dzieci w 9 miesiącu ciąży Hitler byłby zachwycony ... w tym kierunku podążają te nowoczesne truchła POPSLSLDitp syf w Polsce ci "ludzie" cuchną padliną za swojej marnej egzystencji.
Pat2019.01.27 10:53
Widać ,że kobiecina pracuje na pochówek w jakiejś katedrze.
Jan Radziszewski2019.01.27 9:36
@mordechaj + co nie pamiętasz jak marnie imiennik skończył? @Dumny GEJ Polak Ateista / podobnie jw źle skończysz tj. w wiecznych radościach Pierwszego wiecznego Ateisty zw cezarem żydów /J 19,15) tj Lucyfera /Iz 14,12-15)
Jan Radziszewski2019.01.27 9:16
Jędrek - biada tym którzy nie kojarzą faktów to nie KK który wierzących wprowadza do NIEBA był winny rozbiorom tylko elita I RP która wdepnęła podobnie jak PO w bagno Masonerii tj organizacji podległej żydowskiej Synagodze tj ILLUMINATI + A wiesz diabeł nie żartuje kto raz dostał się w jego szpony ten nigdy z nich nie wychodzi + Czy ex Bronisław Gieremek który ocalony przed spopieleniem w ogniu piekielnym - podobnie jak towarzyszące mu Ludzkie Lucyfery w Podziemnym Sanktuarium Lucyfera pod Brukselą uniknął śmierci ? Otóż NIE może pamiętasz jak wpadł jak śliwka kompot do piekła na drodze do Brukseli. Co widzę że ciebie taka sama wieczna radocha tj sado-macho w piekle czeka Cha cha cha
Krzyrzowiec 2019.01.27 8:47
Umarli za życia ludzie , którzy sprzedali swoją dusze złemu. Jestem z zawodu mechanikiem i wiem że tłok pracuje w cylindrze a nie w rurze wychowej. Ci co chcą wprowadzic te wszystkie Sodomistyczne wynaturzenia są jak martwe rozpadające się ciała.
Jan Radziszewski2019.01.27 8:42
Piotr Nowak + Ot co! + Nie inteliigentny zawsze ma problem z zrozumieniem tzn poznaniem cudzej myśli + odpowiem ci wprost może z trudem zrozumiesz, że żyjemy w czasach ostatnich dni Apokalipsy tzn przed oczyszczeniem świata z tzw mętów aspołecznych w ogniu piekielnym (Łk 17,26-30) Pomyśl o tym bo twoje wypowiedzi wskazują że do piekła wpadniesz + a to Dlatego bo PO jest związane z Antychrystem Antoniem Tajanim /syn Bp i hebrajskiej zakonnicy tzn żyda jakbyś nie wiedział + przecież orientujesz się w strukturach UE Czy tzw. Lider PO Donald Tusk nie jest może jego najbliższym współpracownikiem tzn jednym z jego króli ? Ponieważ żydzi w strukturach PO decydują o postępowaniu jej nieżydowskich członków to oni również do piekła wpadną. oczywiście wraz tobą bo jakże miłośnik PO opuściłby swojego lidera! Cha cha cha ! Co zapomniałeś że Syn Zatracenia tj. diabelski syn jet lewakiem przecież nie wybiera się do NIEBA tylko chce z swoim cezarem z piekła /J 19.15) być!!! - jakbyś o tym lewaku o tym nie wiedział
enre2019.01.27 8:37
komunistyczna słoma byłej zsl-ówie zawsze wyjdzie z butów...
Majka2019.01.27 3:05
Niestety nie czuję, czy czym od ciebie czuć nienawistna kobieto, ponieważ daleko nam do siebie. Ale oczy mam, i widzę, że jesteś okropnie paskudna, nie dość tego, jeszcze głupia i dlatego, powinnaś milczeć. A nie obrażać...
bozena2019.01.27 13:15
To prawda, a poza tym podpisala cyrograf, lewactwo to poplecznicy szatana
Grzegorz2019.01.27 0:39
Oglądajcie na joutube Krzysztofa Karonia, jego prelekcje o marksizmie, antykulturze i unii europejskiej, wyjaśniają więcej niż tomy książek. To, czego jesteśmy świadkami, a właściwie uczestnikami wbrew swej woli, to neomarksistowski przewrót, u którego stóp leży "manifest z Ventotene" Altiero Spinellego, trockisty, którego postulaty powoli wdraża dziś w życie Merkel, Macron, Timermans, Tusk et consortes. Jak się nie przebudzimy, to drugi ruski rok popamiętamy ....
Jan2019.01.27 0:21
Pani Kopacz to nie ma za grosz samokrytyki. Jak można się było tak upodlić?
Michał Pasierb2019.01.26 23:49
No nie, kobieta po menopauzie mówi: " mamy prawo decydować czy chcemy urodzić dziecko etc"- Był ponoć w Indiach taki przypadek z 62- letnią babcią (dokładnie wiek p.Kopacz)...ale nie przesadzajmy
bea2019.01.26 23:43
PO sama sie zaorala podpisujac cyrografy Ue kto walczy z Prawem Bozym ten jest w sidlach wroga czyli szatana Tam gdzie nie ma Boga tam budza sie demony
Marian2019.01.26 22:52
Oj Panie Nowak, czytam te pańskie brednie, a pisze ich pan dużo. Jest Pan po prostu walnięty w rozum.
Polak2019.01.26 22:14
Do Pani Kopacz-kobiety z wykształceniem medycznym: Smutna prawda jest taka że hormony długofalowo obniżają libido, czyli okradają kobiety z przyjemności relacji intymnych :( a koncerny farmaceutyczne jeszcze na tym zarabiają:( Metody naturalne są pod każdym względem lepsze Sztuczna antykoncepcja i in vitro to biznes kosztem niewinnych istot ludzkich https://www.youtube.com/watch?v=M9nae58k31Y
igor2019.01.26 21:55
i kto takie coś posyła do sejmu,mają chore mózgi
zygfryd2019.01.26 21:43
Za słabo bidula przekopała ten smoleńsk niech pokopie jeszcze troche takiego szlamu wylewajacego sie z tych kłamliwych ust dawno nie słyszałem mam nadzieje ze juz jej ie bede musiał słuchac i oglądac gdziekolwiek i kiedykolwiek smród straszny .
gośka2019.01.26 20:31
Prawa kobiet w Polsce są łamane...więc dosyć tego! Byle przygłupa pchają na wysokie stanowiska tylko dlatego, że w portkach męskość nosi! skończyła się tolerancja kobiet w tej sprawie!
Laura2019.01.26 20:50
co za szambo lewackie się odezwało
Sebastian Lorenc2019.01.26 21:04
Mowa miłości katolickiej na całego
Jan2019.01.26 19:48
Ten artykuł pisał chyba jakiś debil tchórzliwy brzydzący się własnego imienia i nazwiska.
Ryszard Olejniczak2019.01.26 19:36
"Tak, jesteście szczęśliwe, mimo żeście pracowały. " Spróbujmy to jakoś rozsupłać: 1) "jesteście szczęśliwe" - czyli TERAZ jesteście szczęśliwe; 2)"żeście pracowały" - tzn. żeście KIEDYŚ pracowały, 3) a więc faktycznie zostało powiedziane: "jesteście szczęśliwe bo już nie pracujecie". Prawda więc jakby wyszła sama. (jak z tym kopaniem ziemi).
EWA2019.01.26 19:17
A co pochwaliła ancychrysta Bonaparstka? Swiat sie kończy
Rafał2019.01.26 18:58
Człowieka stworzył Pan Bóg a ci z PO pochodzą od małpy ot taka jest różnica.
Jądrek2019.01.26 18:54
PISowcy pochodzą od Boga a ci z PO od małpy stąd te różnice.
Józek2019.01.26 18:10
..co jeszcze to PObolszewickie forum "MOWY MIŁOŚCI" pragnie poddać zaoraniu w naszym KRAJU ,apetyt rośnie...
Dumny GEJ Polak Ateista2019.01.26 17:42
Fronda przekracza kolejne granice prawackiego zidiocenia. Ale to dobrze, czują, że koniec PiS nadchodzi nieuchronnie
matis892019.01.26 17:58
Hehe lewakoateisci naprawdę wierzą że totalna opozycja zachowuje się jak ktoś kto chce zdobywać większe poparcie a nie jest tracić :) Już czują, już prawie czują że totalna opozycja wygra hehe :)
Andrzej2019.01.27 1:08
Ej chlopcze glupis jak snop siana nie obrazajac siana
nikt2019.01.26 17:20
Kochana............mnie nie oszukasz . Wiem z kim mam do czynienia i jakie są cele . Nie po drodze mi iść z wami . Nie będę nawet czytać tego elaboratu . Szkoda czasu .
Hanna2019.01.26 16:41
Bardzo dobrze , że odkrywają karty. Polacy chcą normalności a, a ten lewacki bełkot poraża. A co tam jest dobrego dla kobiet? Czy powiedziały coś o mniejszych zarobkach kobiet o odpowiedzialności mężczyzny za poczęte przez niego dziecko?
matis892019.01.26 16:30
To jest już skrajny destrukcyjny fanatyzm lewackoateistyczny. Myślenia tam nie ma wcale, każdą kloakę są już zdolni nazywać dobre, a odchody zawijają w złoty papierek i mówią innym że to cukierki, sami w to wierzą. To właśnie fanatyzm lewackoateistyczny.
mordechaj2019.01.26 16:23
Nie wiedziałem, że Jezus Chrystus był polskim prawicowcem :) To prawdziwe odkrycie Frondy, a raczej herezja, której mnóstwo na tym portalu.
Hanna2019.01.26 16:43
Sam nazwa prawe jest zgodna z boskością. Czyż nie?
krzysztof2019.01.26 16:18
interesujące jest czy lewacy to ludzie myślący,czy można głosić takie hasła które są przeciw człowiekowi i prowadzą do unicestwienia
matis892019.01.26 16:29
To jest już skrajny destrukcyjny fanatyzm lewackoateistyczny. Myślenia tam nie ma wcale, każdą kloakę są już zdolni nazywać dobre, a odchody zawijają w złoty papierek u mówią innym że to cukierki, sami w to wierzą. To właśnie fanatyzm lewackoateistyczny.
Urszula Lipska2019.01.26 20:21
Siejesz nienawiść.
Jędrek2019.01.26 16:14
A co ma wspólnego polskość z katolicyzmem? Interesy Polski i kościoła rzadko były zgodne. Ostatnio gdzieś widziałem artykuł "zakazana historia, kościół katolicki a rozbiory Polski". Daje do myślenia i pokazuje, że nie wszystko w naszej historii jest takie oczywiste.
Piotr Nowak 2019.01.26 16:19
A co to? pan urażony redaktor czy co? O rany rany! Jezuuusie ! Zaraz się przejmę i zamknę w sobie i co my wtedy zrobimy? Nie bij! O panie! Nie chciałem. Wybacz. No i się nie... dostań rozwolnienia :P
Piotr Nowak 2019.01.26 16:29
Przepraszam najmocniej. To miało być do kolegi/koleżanki Rym. Ale niestety komentarze na frondzie są na tyle tępe że nie da się ich usuwać ani edytować. Sorry,.
Rym 2019.01.26 16:09
Normą? Chyba że dla takich idiotów jak ty. I Piotrze Nowak. Debilem to raczej pan jest. Może sie pan nie zgadzać z artykułem, ale dlaczego zaraz debil> No, pewnie Kopacz i inne Nowackie to śmietanka intelektualna. No i takie Nowoczesne. Płyń pan stąd, z prądem. Jak gówno
Brokrak2019.01.26 16:01
To co w USA i krajach Europy jest normą, - w Polsce to lewackie buty antychrysta - wg FRONDY.
Rym 2019.01.26 16:08
Normą? Chyba że dla takich idiotów jak ty. I Piotrze Nowak. Debilem to raczej pan jest. Może sie pan nie zgadzać z artykułem, ale dlaczego zaraz debil> No, pewnie Kopacz i inne Nowackie to śmietanka intelektualna. No i takie Nowoczesne. Płyń pan stąd, z prądem. Jak gówno
Brokrak2019.01.26 17:14
Odejdź w pośpiechu!!!
Urszula Lipska2019.01.26 20:19
No i czemu jedziesz z takim tekstem? Piotr cie obraził, wyzwał, spoliczkował może? A potem ty i tobie podobni drzecie japy, że to antypisowcy sieją nienawiść. A twoje słowa to szczyt miłości, no nie?
Zikfrid2019.01.26 20:22
Wow QLTURKA.
Jack Em2019.01.27 11:44
Tak Burak ... Brokrak tak sądzi większość Polaków najlepiej jakbyś się wyniósł do tych POstępowych zboczonych krain tam będziesz się czuł jak u siebie w domu.
zenek2019.03.18 19:15
to że chora nienormalność i brak moralności jest w zdegenerowanych społeczeństwach normą nie oznacza, że musimy robić to samo i zniżać się do poziomu zgnilizny
Piotr Nowak 2019.01.26 15:58
hahaha co za debil to napisał ? Pewnie taki co się boi wracać do domu bo zjedzą go duchy. "lewackie buty antychrysta" no psychiatryk normalnie to za mało ... :D :D
trucker 2019.01.26 17:10
Odezwal sie Piotr Nowak czyli cretino unificato. moron pospolity.
Piotr Nowak2019.01.26 17:23
Najbardziej cięta riposta jaką słyszałem profesorze. Czy mogę prosić o autograf? Ta twa mądrość mnie tak przytłacza... Czy mógłbym ci wysłać bukiet kwiatów?
trucker 2019.01.26 17:12
Shut up cretino unificato.
Jack Em2019.01.27 11:36
PiotrzeNowaku jesteś genetycznym Kretynem.
zamek2019.01.27 13:07
Świetny wynik sondy . Na teraz 215 : 30 . Górą nasi.
Piotr Nowak2019.01.27 20:46
Czekam na 1000 No i trzeba być bezmyślnym frondlem żeby wierzyć że tyle osób wchodzi na frondę i do tego ocenia komentarze :)
kosa2019.01.26 15:55
Sabat czarownic.... "śmierdzących naftaliną"